Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Backdoor TS3 - Informacja dla wszystkich administratorów teamspeak 3


TS3Bahu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty  :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

 

 

hahahahaha wielki hakier Adams się odezwał kiedy emulator pójdzie w ruch. To żeś dojebał był już spawacz, sprzedawca węgla a teraz Adams aka robol co trze chrzan. 

 

@vest.

 

Jak tam pgc i crack wyjebane mam ile u cb osób siedzi i kto tu pizdeczka jest czy ja lize dupsko Gronkowi aka filipkowi z radomia zeby miec 1024/1024?

 

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty  :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

 

 

hahahahaha wielki hakier Adams się odezwał kiedy emulator pójdzie w ruch. To żeś dojebał był już spawacz, sprzedawca węgla a teraz Adams aka robol co trze chrzan. 

 

@vest.

 

Jak tam pgc i crack wyjebane mam ile u cb osób siedzi i kto tu pizdeczka jest czy ja lize dupsko Gronkowi aka filipkowi z radomia zeby miec 1024/1024?

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom.

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

W wersji 3.1.3 clienta ts'a clientquery został wydeleogwany na serwer addon'ów TS'a, poza tym dodali wymóg autoryzacji przed wykonaniem jakiejś komendy (auth apikey=XXXX)

mpc.jpg

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty  :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

 

 

hahahahaha wielki hakier Adams się odezwał kiedy emulator pójdzie w ruch. To żeś dojebał był już spawacz, sprzedawca węgla a teraz Adams aka robol co trze chrzan. 

 

@vest.

 

Jak tam pgc i crack wyjebane mam ile u cb osób siedzi i kto tu pizdeczka jest czy ja lize dupsko Gronkowi aka filipkowi z radomia zeby miec 1024/1024?

 

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty  :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

 

 

hahahahaha wielki hakier Adams się odezwał kiedy emulator pójdzie w ruch. To żeś dojebał był już spawacz, sprzedawca węgla a teraz Adams aka robol co trze chrzan. 

 

@vest.

 

Jak tam pgc i crack wyjebane mam ile u cb osób siedzi i kto tu pizdeczka jest czy ja lize dupsko Gronkowi aka filipkowi z radomia zeby miec 1024/1024?

 

Gdybyś wiedział na czym polega ta współpraca, lub w ogóle znał znaczenie słowa ''współpraca'' mógłbyś się wypowiadać na tematy z tym związane, niestety znaczenia tego słowa nie znasz, więc grzecznie możesz wypierdalać, lub dalej siać ferment, tak zwany internetowy nieudaczniku.  :yay:

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty  :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

 

 

hahahahaha wielki hakier Adams się odezwał kiedy emulator pójdzie w ruch. To żeś dojebał był już spawacz, sprzedawca węgla a teraz Adams aka robol co trze chrzan. 

 

@vest.

 

Jak tam pgc i crack wyjebane mam ile u cb osób siedzi i kto tu pizdeczka jest czy ja lize dupsko Gronkowi aka filipkowi z radomia zeby miec 1024/1024?

 

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty  :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

 

 

hahahahaha wielki hakier Adams się odezwał kiedy emulator pójdzie w ruch. To żeś dojebał był już spawacz, sprzedawca węgla a teraz Adams aka robol co trze chrzan. 

 

@vest.

 

Jak tam pgc i crack wyjebane mam ile u cb osób siedzi i kto tu pizdeczka jest czy ja lize dupsko Gronkowi aka filipkowi z radomia zeby miec 1024/1024?

 

Gdybyś wiedział na czym polega ta współpraca, lub w ogóle znał znaczenie słowa ''współpraca'' mógłbyś się wypowiadać na tematy z tym związane, niestety znaczenia tego słowa nie znasz, więc grzecznie możesz wypierdalać, lub dalej siać ferment, tak zwany internetowy nieudaczniku.  :yay:

 

 

Współpraca z Gronkiem aka the best of hacker of internet smieszny jesteś k***a to wiem ty się wypinasz a Gronek z Adamsem ci dupsko zapinają jesteś zwykłą blacharą co leci na online na TeamSpeaku pozdro 600 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty  :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

 

 

hahahahaha wielki hakier Adams się odezwał kiedy emulator pójdzie w ruch. To żeś dojebał był już spawacz, sprzedawca węgla a teraz Adams aka robol co trze chrzan. 

 

@vest.

 

Jak tam pgc i crack wyjebane mam ile u cb osób siedzi i kto tu pizdeczka jest czy ja lize dupsko Gronkowi aka filipkowi z radomia zeby miec 1024/1024?

 

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi  :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty  :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

 

 

 

hahahahaha wielki hakier Adams się odezwał kiedy emulator pójdzie w ruch. To żeś dojebał był już spawacz, sprzedawca węgla a teraz Adams aka robol co trze chrzan. 

 

@vest.

 

Jak tam pgc i crack wyjebane mam ile u cb osób siedzi i kto tu pizdeczka jest czy ja lize dupsko Gronkowi aka filipkowi z radomia zeby miec 1024/1024?

 

Gdybyś wiedział na czym polega ta współpraca, lub w ogóle znał znaczenie słowa ''współpraca'' mógłbyś się wypowiadać na tematy z tym związane, niestety znaczenia tego słowa nie znasz, więc grzecznie możesz wypierdalać, lub dalej siać ferment, tak zwany internetowy nieudaczniku.  :yay:

 

 

Współpraca z Gronkiem aka the best of hacker of internet smieszny jesteś k***a to wiem ty się wypinasz a Gronek z Adamsem ci dupsko zapinają jesteś zwykłą blacharą co leci na online na TeamSpeaku pozdro 600 

 

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, widzę że hormony w ten mały łeb Ci biją ale bez przesady, uzasadnij przynajmniej jedną ze swoich wypowiedzi, daj jakieś dowody, cokolwiek. Póki co, to robisz z siebie pośmiewisko, wyzywasz mnie, prowokujesz, robisz jakieś śmieszne tematy jakby kogoś to interesowało, rozumiem że od 16-latka nie można wymagać zbyt wiele, ale to minimum kultury możesz zachować, tym postem zakończę z Tobą dyskusję i liczę że weźmiesz sobie te słowa do serca.

Opublikowano

giphy.gif

 

 

 

Jeszcze raz dziękuję za napisanie o tym backdoorze, temat uważam za wyczerpany, jak to na dział tsa przystało, nie obyło się bez walki na miecze i nie tylko, więc temat zamykam.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...