Skocz do zawartości

GinoMU [Sezon 2] [Exp 20] [Drop 30%] [PL] Start 17 marca

Gość Cinu.

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak jak dacz napisał wyżej, nie musisz być 24 godziny na dobę.Po to jest wprowadzony opozniacz resowy ,żeby Ci co maja mniej czasu też mogli zagościć na serwerze i wolny czas spędzić na nim, przy tym nie odstawać od innych graczy.Uczestniczyłem w beta testach ,gdyż w tym czasie miałem 2 tygodnie wolnego  i moge powiedzieć ,że serwer naprawdę był w tym czasie ostro dopracowywany. Admin nie olewał nikogo, z każdym zdaniem innej osoby się liczył, a co najważniejsze był aktywny i razem z graczami przygotowywał serwer. To co zaobserwowałem to napisałem, osobiście polecam serwer, bo GM jest naprawde wporządku i interesuje się swoim serwerem.

Ja nie twierdzę że Cinu nie jest w porządku, prowadzę taki tryb gry że siedz po 20-30 minut i nagle nie ma mnie godzinę i tak na okretke, mam co 20 min stawać do safe i na nowo szukać party? :) chyba że afk będzie sprawdzane naprawdę sporadycznie

AFK nie będzie bardzo surowo karane i sprawdzane codziennie też nie, bez przesady. Chcę ogólnie zobaczyć jak taki punkt regulaminu będzie się sprawować w tych czasach.

@Agencior ale wiesz, że jest ograniczenie do 2 klientów na 1 IP? :D

Na fanpage'u pojawił się konkurs, gdzie można wygrać status Vip na 7 dni! Zwycięzca zostanie wylosowany dzień przed startem. 

Widze ze mozna wbic max staty. A czy ogranicznik resowy nie bylby lepszym rozwiazaniem. Np max 20 rr

Co do pk moim zdaniem powinno byc dozwolone gdzie sie chce jak sie chce ..

Wybacz, ale mam inną wizję co do resów. Takie ustawienia znajdziesz na serwerze OldSquad, którego serdecznie Ci polecam ;)

Rejestracja została włączona.

Pozostane jednak przy tym. A co do pk ? Nie powinno byc dozwolone wszedzie ? Aby uatrakcyjnic gre. Jak na starym globalu. Wojna o spot ... Ludzie zalatwiali by sprawy miedzy soba, zasady same by sie nakreslaly. ? Troche wolnosci ... Bo tak to co raz screen na forum bo ktos pk zrobil i bezsenssowne warny bany. A w screenach roznie to wyglada ... Wedlug mnie ingerencja admina w pk jest bezsensowna. Moglbys nad tym sie zastanowic na moim pomyslem ? Pozdrawiam

Z tego co mi wiadomo pk ma być właśnie tylko na bramach devias. W skrócie chodzi o to by nie użerać się z innymi osobami które są mocniejsze i zakłócają spokój w expieniu poprzez zabijanie na spocie słabszych.Spotów nie będzie mało ,więc ze znalezieniem odpowiedniego nie powinno być problemów.Jeżeli ktoś ma ochote na pk to brama devias służy pomocą.

Pozostane jednak przy tym. A co do pk ? Nie powinno byc dozwolone wszedzie ? Aby uatrakcyjnic gre. Jak na starym globalu. Wojna o spot ... Ludzie zalatwiali by sprawy miedzy soba, zasady same by sie nakreslaly. ? Troche wolnosci ... Bo tak to co raz screen na forum bo ktos pk zrobil i bezsenssowne warny bany. A w screenach roznie to wyglada ... Wedlug mnie ingerencja admina w pk jest bezsensowna. Moglbys nad tym sie zastanowic na moim pomyslem ? Pozdrawiam

Wolałbym jednak sprawdzić jak będzie wyglądać serwer z teoretycznie zakazanym PK. To nie jest tak, że nie słucham Waszych propozycji, ale też wiem jak takie "pvp" wygląda.

Ważna informacja, start zostaje przełożony na 17 marca, o godzinie 16:00. Moby pojawią się o 17:00. Chciałbym żeby więcej osób dowiedziało się o serwerze, źle zrobiłem dodając publikacje tak późno, wybaczcie.

Przy okazji dodam drugi event pvp oraz mace of king, którą będzie można zdobyć m.in za konkursy na forum ;)

Witam , Imperator/Mamed z tej strony   :)  pomysł bardzo fajny na serwer lecz co do afk to zły pomysł (Ludzie sami sobie potrafią sprawdzić afk) ^^

Większość ludzi pracuje i z tego powodu mogą olać ten serwer, poza tym widzę ze jest vip wiec za coś musząc go płacić .

Kolejna sprawa brak pk , wg mnie powinno być polowe map do pk a polowe non pvp np. do atlans non pvp mapy ale już od tarkanu i wyżej normalne pk , ludzie lubią się pobawić ^^ . poza tymi dwoma sprawami nie dopatrzyłem się innych przeciwwskazań   :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum GinoMU [Sezon 2] [Exp 20] [Drop 30%] [PL] Start 17 marca   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...