Skocz do zawartości

SOTW #078

Julietta

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka byłaby dobra, ale niestety, font, ramka oraz ogólny zarys pod względem technicznym źle wykonany.

Co do pracy numer dwa, fajne kolorki, ale niestety dużo w niej nie zostało włożonej pracy po obejrzeniu oryginalnego stocka, mimo wszystko głosuję na tą pracę. Także głos oddaję na numer 2

A hoy zagłosuje

1 - Fajny pomysł i całkiem fajna ale pobawiłbym się przy tym opcjami mieszania i zmieniłbym krycie(które chyba jest poniżej 100%?). Ramki to bardziej do interfejsów niż sygnatur, w tym przypadku mógłbym stwierdzić iż nie pasuje to najlepiej. Zmieniłbym też wysokość bo po usunięciu ramki byłoby troszkę za dużo pustego miejsca(według mnie), może dodałbym kontrastu w poszczególnym miejscu w pracy i zmienił napis ponieważ ten pasowałby bardziej do interfejsu komicznej gry rpg za 2 euro, zbyt rozmazany, zbyt okrągłe wykończenia liter w napisie. Gdybym ja to robił to dałbym jakiś klasyczny napis i dał pierdyliard opcji mieszania żeby wyglądało jak typowy napis na stron serwerów mt2. Nie wystarczająco pozytywów aby zagłosować na tą pracę.

2 - Dobra kompozycja, światło w 78% okej, nie wiem co to za kolce za widłami(?), ogółem to taki przekompozycjonowany(o ile takie słowo istnieje) stock ale z faktu, że robi "bum", ma kontrast i jakość jest ok oraz z pośród innych wygląda najbardziej estetycznie to zagłosuję.

3 - Koncept Posejdona w zielonej rafie jest fajny ale nie wiem w jakim celu są tam takie dziwne fale i pioruny, trochę zbyt abstrakcyjna oraz render zbytnio odstaje(nie pasuje do reszty tła(światła, cienie, opcje mieszania itp.). Napis jest zbyt nieestetyczny poprzez fakt iż jest zpikselowany, ogólnie to spróbowałbym bardziej minimalistycznie, może zamiast tego bym zrobił minimalistyczną ilustrację bez żadnych szczegółów tylko sylwetki. 

4 - Czy mi się dobrze zdaje czy to zdjęcie prawdziwego morza z wklejonym renderem Posejdona? Oba obrazki nie za bardzo do siebie pasują, gościu co lubi sobie popływać ma jakieś tajemnicze światło na lewej ręce, ogólnie to zbyt odstaje wszystko od siebie, świało trochę nie naturalne, chmurki są ładne ale nie za bardzo do tej pracy.

głosuję na 2

Szczerze dawno nie widziałem tak słabego zestawienia w SOTW'ie xD

Szkoda, że sam nie wziąłeś w nim udziału, za pewne cały FanArt byłby zachwycony Twoją kreatywnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum SOTW #078   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...