Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Glador [Dedyk] [Easy/Medium]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze co rzuca mi się osobiście do poprawy to wyrównanie czasu trwania rose, błogosławieństwa i dłonie żeby po prostu łatwiej się kontrolowało kiedy co się kończy. Ustawić wszystko na 20/30 minut i po problemie.
Kolejna sprawa dodać chociaż 3-4 zapisywania pozycji, zamysł fajny żeby bez tego było bo nie będzie wrednego kampienia na bossach i metinach ale troszkę jednak męczy brak chociaż kilku zapisów nawet 2-3 zapisy i będzie ok.
Brak autopotek troszeczkę męczy chyba że są w dalszym etapie gry gdzieś.
Napewno jeszcze dorzucenie pod "X" własnych bonusów postaci bo tego brakuje na takim serwerze.
Dodać niekończącą się potkę 50-60 na bieganie. Nie zniszczy to w żaden sposób serwera a tylko pomoże graczom.

A NO I:
WIELKIE GRATY za zmianki które trzeba kupować SUPER POSUNIĘCIE może yangi będą coś warte wreszcie na serwerze. 
Szkoda tylko że z broniami 75 zrobiliście taki gnój. Już jest ich zalew na serwerze. Zaraz ludzie zaczną je wywalać a to chyba nie tak powinno być. Wielka szkoda tutaj!

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Paciula popieram wszystkie propozycje. Moze napisz u nich na forum to cos z tym zrobia ;)

Ktos mi powie skad dropia ksiegi klatw? Z 30 min dropilem obok swiatyni, potem w swiatyni i nic. Mam 55 lvl

Opublikowano

 

Dark, nie ośmieszaj się.

Nie wymigasz się od wypowiedzi co do tego...

 

 

Cytując:

 

§2.8 Administrator ma prawo nałożyć blokadę na konto, nawet w przypadku, gdy nie łamie ono regulaminu. 

 

dlaczego post 360tm usunięty?

Opublikowano

@AntyBolo Jest, jest nie martw się. 

 

Dark, nie ośmieszaj się.

Nie wymigasz się od wypowiedzi co do tego...

 

 

Cytując:

 

§2.8 Administrator ma prawo nałożyć blokadę na konto, nawet w przypadku, gdy nie łamie ono regulaminu. 

Dowiedziałeś się ? :v

 

Jest to podpunkt regulaminu, którym będą posługiwali się jeżeli nie będą potrafili konstruktywnie wytłumaczyć powodu twojej blokady.

Czysty przykład : Doładowałeś u nas IS?, Dostałeś PERM'a bez konkretnego powodu?, My umywamy rączki bawimy się za twoje pieniążki, a Ciebie odsyłamy do regulaminu.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Pierwsze co rzuca mi się osobiście do poprawy to wyrównanie czasu trwania rose, błogosławieństwa i dłonie żeby po prostu łatwiej się kontrolowało kiedy co się kończy. Ustawić wszystko na 20/30 minut i po problemie.

Kolejna sprawa dodać chociaż 3-4 zapisywania pozycji, zamysł fajny żeby bez tego było bo nie będzie wrednego kampienia na bossach i metinach ale troszkę jednak męczy brak chociaż kilku zapisów nawet 2-3 zapisy i będzie ok.

Brak autopotek troszeczkę męczy chyba że są w dalszym etapie gry gdzieś.

Napewno jeszcze dorzucenie pod "X" własnych bonusów postaci bo tego brakuje na takim serwerze.

Dodać niekończącą się potkę 50-60 na bieganie. Nie zniszczy to w żaden sposób serwera a tylko pomoże graczom.

 

A NO I:

WIELKIE GRATY za zmianki które trzeba kupować SUPER POSUNIĘCIE może yangi będą coś warte wreszcie na serwerze. 

Szkoda tylko że z broniami 75 zrobiliście taki gnój. Już jest ich zalew na serwerze. Zaraz ludzie zaczną je wywalać a to chyba nie tak powinno być. Wielka szkoda tutaj!

Zapisywanie lokalizacji, bonusy, statystyki wszystko zostanie wprowadzone właśnie zaczynamy pracę nad tym.

Opublikowano

 

Pierwsze co rzuca mi się osobiście do poprawy to wyrównanie czasu trwania rose, błogosławieństwa i dłonie żeby po prostu łatwiej się kontrolowało kiedy co się kończy. Ustawić wszystko na 20/30 minut i po problemie.

Kolejna sprawa dodać chociaż 3-4 zapisywania pozycji, zamysł fajny żeby bez tego było bo nie będzie wrednego kampienia na bossach i metinach ale troszkę jednak męczy brak chociaż kilku zapisów nawet 2-3 zapisy i będzie ok.

Brak autopotek troszeczkę męczy chyba że są w dalszym etapie gry gdzieś.

Napewno jeszcze dorzucenie pod "X" własnych bonusów postaci bo tego brakuje na takim serwerze.

Dodać niekończącą się potkę 50-60 na bieganie. Nie zniszczy to w żaden sposób serwera a tylko pomoże graczom.

 

A NO I:

WIELKIE GRATY za zmianki które trzeba kupować SUPER POSUNIĘCIE może yangi będą coś warte wreszcie na serwerze. 

Szkoda tylko że z broniami 75 zrobiliście taki gnój. Już jest ich zalew na serwerze. Zaraz ludzie zaczną je wywalać a to chyba nie tak powinno być. Wielka szkoda tutaj!

Zapisywanie lokalizacji, bonusy, statystyki wszystko zostanie wprowadzone właśnie zaczynamy pracę nad tym.

 

 

Podstawowe fryzury do NPC dodaj !!

Dość, że tylko z is to jeszcze najgorsze jakie mogłeś wybrać

Opublikowano

 

 

Pierwsze co rzuca mi się osobiście do poprawy to wyrównanie czasu trwania rose, błogosławieństwa i dłonie żeby po prostu łatwiej się kontrolowało kiedy co się kończy. Ustawić wszystko na 20/30 minut i po problemie.

Kolejna sprawa dodać chociaż 3-4 zapisywania pozycji, zamysł fajny żeby bez tego było bo nie będzie wrednego kampienia na bossach i metinach ale troszkę jednak męczy brak chociaż kilku zapisów nawet 2-3 zapisy i będzie ok.

Brak autopotek troszeczkę męczy chyba że są w dalszym etapie gry gdzieś.

Napewno jeszcze dorzucenie pod "X" własnych bonusów postaci bo tego brakuje na takim serwerze.

Dodać niekończącą się potkę 50-60 na bieganie. Nie zniszczy to w żaden sposób serwera a tylko pomoże graczom.

 

A NO I:

WIELKIE GRATY za zmianki które trzeba kupować SUPER POSUNIĘCIE może yangi będą coś warte wreszcie na serwerze. 

Szkoda tylko że z broniami 75 zrobiliście taki gnój. Już jest ich zalew na serwerze. Zaraz ludzie zaczną je wywalać a to chyba nie tak powinno być. Wielka szkoda tutaj!

Zapisywanie lokalizacji, bonusy, statystyki wszystko zostanie wprowadzone właśnie zaczynamy pracę nad tym.

 

 

Podstawowe fryzury do NPC dodaj !!

Dość, że tylko z is to jeszcze najgorsze jakie mogłeś wybrać

 

Dodamy fryzury podstawowe do npc.

Opublikowano

 

 

 

Pierwsze co rzuca mi się osobiście do poprawy to wyrównanie czasu trwania rose, błogosławieństwa i dłonie żeby po prostu łatwiej się kontrolowało kiedy co się kończy. Ustawić wszystko na 20/30 minut i po problemie.

Kolejna sprawa dodać chociaż 3-4 zapisywania pozycji, zamysł fajny żeby bez tego było bo nie będzie wrednego kampienia na bossach i metinach ale troszkę jednak męczy brak chociaż kilku zapisów nawet 2-3 zapisy i będzie ok.

Brak autopotek troszeczkę męczy chyba że są w dalszym etapie gry gdzieś.

Napewno jeszcze dorzucenie pod "X" własnych bonusów postaci bo tego brakuje na takim serwerze.

Dodać niekończącą się potkę 50-60 na bieganie. Nie zniszczy to w żaden sposób serwera a tylko pomoże graczom.

 

A NO I:

WIELKIE GRATY za zmianki które trzeba kupować SUPER POSUNIĘCIE może yangi będą coś warte wreszcie na serwerze. 

Szkoda tylko że z broniami 75 zrobiliście taki gnój. Już jest ich zalew na serwerze. Zaraz ludzie zaczną je wywalać a to chyba nie tak powinno być. Wielka szkoda tutaj!

Zapisywanie lokalizacji, bonusy, statystyki wszystko zostanie wprowadzone właśnie zaczynamy pracę nad tym.

 

 

Podstawowe fryzury do NPC dodaj !!

Dość, że tylko z is to jeszcze najgorsze jakie mogłeś wybrać

 

Dodamy fryzury podstawowe do npc.

 

Nie dropią smocze noże.

Nie ma bonusu wartość ataku w zbroi.

Nie dropi bojowy miecz.

Kilka rzeczy typu metale magiczne etc nie łączą się po przeciąganiu na siebie, trzeba wywalać.

Opublikowano

 

 

 

 

Pierwsze co rzuca mi się osobiście do poprawy to wyrównanie czasu trwania rose, błogosławieństwa i dłonie żeby po prostu łatwiej się kontrolowało kiedy co się kończy. Ustawić wszystko na 20/30 minut i po problemie.

Kolejna sprawa dodać chociaż 3-4 zapisywania pozycji, zamysł fajny żeby bez tego było bo nie będzie wrednego kampienia na bossach i metinach ale troszkę jednak męczy brak chociaż kilku zapisów nawet 2-3 zapisy i będzie ok.

Brak autopotek troszeczkę męczy chyba że są w dalszym etapie gry gdzieś.

Napewno jeszcze dorzucenie pod "X" własnych bonusów postaci bo tego brakuje na takim serwerze.

Dodać niekończącą się potkę 50-60 na bieganie. Nie zniszczy to w żaden sposób serwera a tylko pomoże graczom.

 

A NO I:

WIELKIE GRATY za zmianki które trzeba kupować SUPER POSUNIĘCIE może yangi będą coś warte wreszcie na serwerze. 

Szkoda tylko że z broniami 75 zrobiliście taki gnój. Już jest ich zalew na serwerze. Zaraz ludzie zaczną je wywalać a to chyba nie tak powinno być. Wielka szkoda tutaj!

Zapisywanie lokalizacji, bonusy, statystyki wszystko zostanie wprowadzone właśnie zaczynamy pracę nad tym.

 

 

Podstawowe fryzury do NPC dodaj !!

Dość, że tylko z is to jeszcze najgorsze jakie mogłeś wybrać

 

Dodamy fryzury podstawowe do npc.

 

Nie dropią smocze noże.

Nie ma bonusu wartość ataku w zbroi.

Nie dropi bojowy miecz.

Kilka rzeczy typu metale magiczne etc nie łączą się po przeciąganiu na siebie, trzeba wywalać.

 

Wszystko to dropi.

Opublikowano

dobrze, ze nie mozna lwiego ulepszac, juz myslalem ze nie bede musial wydawac kasy na trute surą i bym jeszcze zaoszczedzil

Opublikowano

serwer nie jest dopracowany... spodziewałem się czegoś a czym będę mógł grać ale jednak rezygnuje 

z byle jakim eq ubijam bossa na mapie od 75 

z lwiego nie moge nic robić i specjalnie muszę trute dropić

stalka dla sury dropi słabiej niż dla innych klas, Bug z padającym WP'kiem bez konia itd 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

serwer nie jest dopracowany... spodziewałem się czegoś a czym będę mógł grać ale jednak rezygnuje 

z byle jakim eq ubijam bossa na mapie od 75 

z lwiego nie moge nic robić i specjalnie muszę trute dropić

stalka dla sury dropi słabiej niż dla innych klas, Bug z padającym WP'kiem bez konia itd 

Gracze narzekali że bossy są zbyt silne więc do 120 poziomu ułatwiliśmy potwory na expowiskach oraz bossy abyście dali rade ale widzę że niektórym nawet to przeszkadza :). Niestety wszystkim nie dochodzimy nigdy. Stalki wszystkie mają równą szanse zdobycia. To co zgłosiłeś nie są poważne bugi tylko pierdoły które dopracujemy niebawem, w nocy z soboty na niedziele dodajemy patch z grubszą ilością poprawek ;) Pozdro mordko i powodzenia na innym serwerku !

Opublikowano

 

serwer nie jest dopracowany... spodziewałem się czegoś a czym będę mógł grać ale jednak rezygnuje 

z byle jakim eq ubijam bossa na mapie od 75 

z lwiego nie moge nic robić i specjalnie muszę trute dropić

stalka dla sury dropi słabiej niż dla innych klas, Bug z padającym WP'kiem bez konia itd 

Gracze narzekali że bossy są zbyt silne więc do 120 poziomu ułatwiliśmy potwory na expowiskach oraz bossy abyście dali rade ale widzę że niektórym nawet to przeszkadza :). Niestety wszystkim nie dochodzimy nigdy. Stalki wszystkie mają równą szanse zdobycia. To co zgłosiłeś nie są poważne bugi tylko pierdoły które dopracujemy niebawem, w nocy z soboty na niedziele dodajemy patch z grubszą ilością poprawek ;) Pozdro mordko i powodzenia na innym serwerku !

 

 

inny serwerek to metin2.sg 

 

nie rozumiem troche polityki naszych p serwerów... są robione dla "GRACZY" a w rzeczywistości nie są one dla graczy bo połowa rzeczy jest źle dobrana.. wbijasz np na metin2.pl metin2.sg i 90% graczy jest zadowolone z rozgrywki.. wbijasz np na taki glador i 30 % jest zadowolone ponieważ administracja robi serwer pod siebie a nie pod graczy.. a to że na facebooku dawaliśmy like pod tymi żałosnymi zdjęciami to nie zmienia faktu...

 

zaczynają mnie wkurwiać te reworki bo zobaczyliście że pandoraMT2 wystartowała 2 raz i miała 6 k online to od razu wszyscy EliteMT2 Glador, Divine i inne syfy które kiedyś były spoko..

mamy 2017 a Wy robicie syfy reworki serwerów które były w 2010 gdzie przez te 7 lat wszystko się zmieniło... 

 

wiesz jaka jest prawda? na tym Twoim serwie próbujesz upchać gówno do kibla czyli nowe rzeczy na stary serwer.. hajsu Ci mało? to idź pracować a nie robisz reworka po to żeby ludzi okradać..a jeżeli Ty nazywasz pracą robienie serwera to jesteś żalosny..

 

ta cała smieszna elita Surek,Perserga,Alchemik,Shake, DarkSince, Zabq powinniście mieć wszędzie bana, zakaz publikacji czegokolwiek przez nakaz sądowy.. 

już mam dość tych zjebanych reworków.. weź np Pandora na starcie było 4k ludzi a już gra mniej niż 1k albo diamond syf Persergi też nikt już tam nie gra a Twoje gówno tez upadnie po miesiącu bo nawet nie wiesz jakie ciężkie bugi masz na serwerze ;)

 

 

Mam nadzieje że na kolejny rework dostaniesz już zakaz publikacji na tym forum tych zjebanych serwerów ;)

i sie nie broń że nie zrobiłeś tego reworka specjalnie ;)

a biorąc pod uwagę zagraniczne serwery gdzie na 1 potrafi grać po 4k ludzi przez 3/4 lata i nic nie upada to My przy nich robimy nadal serwery hamachi or no hamachi 

które padają po max 3 miesiąch jak Laneris S513

 

ps logowanie koledze nie działa na tym syfie ;)

 

Przy okazji sprawdź swoją strone i zmien haslo do serwera bo jest zbyt proste jak na te czasy i się nie śmiej bo dobrze wiesz że serwer jest słaby zabezpieczony ;)

i chyba będzie trzeba wrócić na tego zjebanego PLA bo tutaj już nie ma co szukać 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

 

Dlatego Ja na becie wbijając powiedziałem sobie że nie wbije na oficjalny start z powodu niezbalansowania :) wbiłem może 30 poziom gdzie nie wybonowałem eq starałem się jak najwolniej go wbijać aby kasy załapać a nawet nie było stać człowieka hmm na dodania i zmianki.. Dlatego to serwer powinien mieć miano zaczynamy od Harda 1 lvl a kończymy na 200 easy ;).

Skończyłeś grę na 30 lvl z czego sztabki zaczynają dropić dopiero powyżej 30 lvl,a 30 lvl wbiją się w 3 minuty. Gratulacje dla Ciebie

 

Sorry, Panie że tak się wyrażę, to jest tylko Moja opinia no to mi to gratulujesz, ale skąd Ja mam to niby,niby.. wiedzieć że od 30 poziomu fajnie dropią sztabki skoro tego nie wiem? Bo nie mam info o tym. Nie gram na twoich odsłonach serwera od kiedy Glador hard padł, bo mam swoje przekonania co do Twojej twórczości serwerów... I obserwuje to zakładasz serwer stoi jakiś czas olewasz serwer zamykasz stawiasz nowy no to wiesz sorry mam taką opinie a nie inną. (Opinia opinią. Stawiasz naprawdę fajne serwery ale jest co jest)

 

Ps1. Grałem na twoim gladorze niby nie ten sam serwer ale na tamtym mogło się easy wbić do 30 lvl-a bony all tylko znięchęcały po x1000 ulepy na coś tam..

Ps2. Odpowiedz w końcu na pytanie z regulaminu twojemu komuś bo od tego jesteś aby odpowiedzieć, a jak olejesz to to świadczy tylko o Tobie... Bo to dla Ciebie krępujące pytanie widzę...


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

 

 

Dlatego Ja na becie wbijając powiedziałem sobie że nie wbije na oficjalny start z powodu niezbalansowania :) wbiłem może 30 poziom gdzie nie wybonowałem eq starałem się jak najwolniej go wbijać aby kasy załapać a nawet nie było stać człowieka hmm na dodania i zmianki.. Dlatego to serwer powinien mieć miano zaczynamy od Harda 1 lvl a kończymy na 200 easy ;).

Skończyłeś grę na 30 lvl z czego sztabki zaczynają dropić dopiero powyżej 30 lvl,a 30 lvl wbiją się w 3 minuty. Gratulacje dla Ciebie

 

Sorry, Panie że tak się wyrażę, to jest tylko Moja opinia no to mi to gratulujesz, ale skąd Ja mam to niby,niby.. wiedzieć że od 30 poziomu fajnie dropią sztabki skoro tego nie wiem? Bo nie mam info o tym. Nie gram na twoich odsłonach serwera od kiedy Glador hard padł, bo mam swoje przekonania co do Twojej twórczości serwerów... I obserwuje to zakładasz serwer stoi jakiś czas olewasz serwer zamykasz stawiasz nowy no to wiesz sorry mam taką opinie a nie inną. (Opinia opinią. Stawiasz naprawdę fajne serwery ale jest co jest)

 

Ps1. Grałem na twoim gladorze niby nie ten sam serwer ale na tamtym mogło się easy wbić do 30 lvl-a bony all tylko znięchęcały po x1000 ulepy na coś tam..

Ps2. Odpowiedz w końcu na pytanie z regulaminu twojemu komuś bo od tego jesteś aby odpowiedzieć, a jak olejesz to to świadczy tylko o Tobie... Bo to dla Ciebie krępujące pytanie widzę...

 

Wystarczy przeczytać prezentacje aby dowiedzieć się jak jest z sztabkami.

Co do punktu regulaminu, nie ja go układałem tylko pozostali członkowie zespołu, poprawimy ten podpunkt na bardziej klarowny.

Opublikowano

Kolejna sprawa jeszcze. Zauważyłem że nie ma szybkiej zmiany eq nigdzie. Dodajcie to od razu, gdzieś tam przy kostiumach czy obok w tym panelu.

Opublikowano

Ok, na dzisiaj skończyłem grę :) Wbiłem 204 LVL, naprawdę ciężko męcząc się przy tym od 160 lvla.

Serwer jest 100% pod is, nie masz IS'a, to na mapie 160 możesz sobie bić po jednym mobku. Grałem wpk'iem i ledwo 3 grupki ogarniałem ;) Z eq na v3.

Top3 przegrałem z typkami, którzy byli odpaleni na full IS, w tym oczywiście itemy z ABS na OBRAŻENIA POTWORÓW :) Gratuluję Dark :) 

 

Jeżeli nie zmienią dmg obrażeń mobów od map 160, to nie ma sensu grać :D Jeżeli nie chcecie wydawać w isa.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...