Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Glador [Dedyk] [Easy/Medium]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podoba mi się spora ilość bossów na mapach, ale jaki jest ich resp i czy jest gdzieś mapa z zaznaczonymi respami? Bo jednak ktoś kto nie lubi bet będzie miał trudniej, a jak ktoś grał na becie jesli takowa była to będzie miał głupią przewagę na starcie. 

 

A no i nie wyczytałem nic na temat prywatnego DT. Jest takowe? A jeśli tak to czy trzeba mieć na nie przepustkę, kasę czy nic? :v

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mialem nie hejtować w poście poprzednim. Zobaczyłem ceny ISu i stwierdziłem że admin dymać będzie na hajs. Teraz nie polecam.

Każe ci ktoś korzystać z is-a ? 

 

Kiedy oficjalny klient?

Klient dostępny do pobrania:

http://glador-mt2.pl/download

 

Dobry serwer grałem na becie polecam !!

Mialem nie hejtować w poście poprzednim. Zobaczyłem ceny ISu i stwierdziłem że admin dymać będzie na hajs. Teraz nie polecam.

Duzo zeczy z isu jest dostepne w grze które mozna wydropić z bossów lub metków

Nie odstraszaj potencjalnych graczy serwer naprawdę spoko

Dokładnie

 

Podoba mi się spora ilość bossów na mapach, ale jaki jest ich resp i czy jest gdzieś mapa z zaznaczonymi respami? Bo jednak ktoś kto nie lubi bet będzie miał trudniej, a jak ktoś grał na becie jesli takowa była to będzie miał głupią przewagę na starcie. 

 

A no i nie wyczytałem nic na temat prywatnego DT. Jest takowe? A jeśli tak to czy trzeba mieć na nie przepustkę, kasę czy nic? :v

Respy bossów są losowe respią się w różnych miejscach,beta testy zakończyły się wczoraj jest ogólne DT i prywatne nie trzeba żadnej przepustki i kasy wchodzisz za free 

A jak z marmurkami poli? Będą niedrogo do kupienia? I czy zwój na zmiane profesji będzię dostępny?

Marmurki kupujesz w panelu gracza po 5 kk a zwój zmiany profesji tylko w is 

 

23231612_352801755168942_4467446447534179155_n.jpg

Opublikowano

Na takiego Gladora długo czekałem, może z poprzednim łączy go mało, ale myślę że nowa administracja poprowadzi go ku wyżynom Metin2. 

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Mialem nie hejtować w poście poprzednim. Zobaczyłem ceny ISu i stwierdziłem że admin dymać będzie na hajs. Teraz nie polecam.

Gdzie widziałeś ceny w is ? Skoro nie był ustawiony jeszcze .

 

Podoba mi się spora ilość bossów na mapach, ale jaki jest ich resp i czy jest gdzieś mapa z zaznaczonymi respami? Bo jednak ktoś kto nie lubi bet będzie miał trudniej, a jak ktoś grał na becie jesli takowa była to będzie miał głupią przewagę na starcie. 

 

A no i nie wyczytałem nic na temat prywatnego DT. Jest takowe? A jeśli tak to czy trzeba mieć na nie przepustkę, kasę czy nic? :v

Jasne masz 2 opcje, zwykłe oraz prywatne dt.

Opublikowano

 

 

15. W publikacji serwera musi być podany link do pobrania klienta oraz jego dokładny skan, zawierający nazwę pliku oraz aktualną datę.

 

 

 

17. Prezentacja obowiązkowo musi zawierać 2 screeny weryfikacyjne z napisem "Nazwa serwera dla MPCForum z aktualną datą".

 

To musi się znaleźć w prezentacji.

Opublikowano

 

 

 

15. W publikacji serwera musi być podany link do pobrania klienta oraz jego dokładny skan, zawierający nazwę pliku oraz aktualną datę.

 

 

 

17. Prezentacja obowiązkowo musi zawierać 2 screeny weryfikacyjne z napisem "Nazwa serwera dla MPCForum z aktualną datą".

 

To musi się znaleźć w prezentacji.

 

Okej już ogarniam.

Opublikowano

41246388171560455881.jpg

 

Dlaczego strona jest niezabezpieczona ? i ts wam nie śmiga 

 

Dark odblokuj pw chodzi o przelew pieniężny dla ciebie a nie ma jak sie z tobą skontaktować 

 

23231612_352801755168942_4467446447534179155_n.jpg

Opublikowano

 

Nastepny kotlet ktory jedzie na bajerze nazwy serva i mysli ze sie znowu wybije.

Nie polecam ze wzgledu na wczesniejsze projekty tego goscia.

Mysle ze padnie bardzo szybko.

Wyjdź stąd i nie wracaj ty już dawno upadłeś i do dziś nie potrafisz się podnieść ilorazem twojej inteligencji

 

O której będzie włączona rejestracja ?

Haha nawet mnie nie znasz pajacyku wiec shut up i liz tylek dalej administracji, tylko nie zapomnij potem plakac ze server nie dziala po 2 dniach.
Opublikowano

41246388171560455881.jpg

 

Dlaczego strona jest niezabezpieczona ? i ts wam nie śmiga 

 

Dark odblokuj pw chodzi o przelew pieniężny dla ciebie a nie ma jak sie z tobą skontaktować 

Nie obsługuje żadnych płatności po za stroną. 

Opublikowano

Serwer to samo co pandora, jedyne co ma to fejm...

Nie zdziwcie się na starcie dużej ilości graczy a za tydzień administracji już nie będzie  :)  :((

 

Miłej gry  :v 

Zajebisty.

Opublikowano

 

 

Nastepny kotlet ktory jedzie na bajerze nazwy serva i mysli ze sie znowu wybije.

Nie polecam ze wzgledu na wczesniejsze projekty tego goscia.

Mysle ze padnie bardzo szybko.

Wyjdź stąd i nie wracaj ty już dawno upadłeś i do dziś nie potrafisz się podnieść ilorazem twojej inteligencji

 

O której będzie włączona rejestracja ?

Haha nawet mnie nie znasz pajacyku wiec shut up i liz tylek dalej administracji, tylko nie zapomnij potem plakac ze server nie dziala po 2 dniach.

 

Pajacyka to wśród znajomych sobie poszukaj głąbie je.bany jak masz jakiś problem to dawaj na ts ciulu 

 

23231612_352801755168942_4467446447534179155_n.jpg

Opublikowano

 

Pajacyka to wśród znajomych sobie poszukaj głąbie je.bany jak masz jakiś problem to dawaj na ts ciulu 

 

Dobrze że sam pokazujesz poziom graczy tego serwera  ;) 

Zajebisty.

Opublikowano

Powodzenia ze startem i nie zawiedźcie graczy. :P

Osobiście nic mnie nie zachęciło ale z pewnością ktoś zagra.

A jeśli postoi długo to i się przekonam do zagrania. 

 

Pozdrawiam. ^^ 

837341413742376668518.png

Opublikowano

 

 

Pajacyka to wśród znajomych sobie poszukaj głąbie je.bany jak masz jakiś problem to dawaj na ts ciulu 

 

Dobrze że sam pokazujesz poziom graczy tego serwera  ;) 

 

Kalo masz szkole po szkole ? 

 

23231612_352801755168942_4467446447534179155_n.jpg

Opublikowano

 

 

 

Pajacyka to wśród znajomych sobie poszukaj głąbie je.bany jak masz jakiś problem to dawaj na ts ciulu 

 

Dobrze że sam pokazujesz poziom graczy tego serwera  ;) 

 

Kalo masz szkole po szkole ? 

 

 

xD

Zajebisty.

Opublikowano

 

 

 

Nastepny kotlet ktory jedzie na bajerze nazwy serva i mysli ze sie znowu wybije.

Nie polecam ze wzgledu na wczesniejsze projekty tego goscia.

Mysle ze padnie bardzo szybko.

 

Wyjdź stąd i nie wracaj ty już dawno upadłeś i do dziś nie potrafisz się podnieść ilorazem twojej inteligencji

O której będzie włączona rejestracja ?

Haha nawet mnie nie znasz pajacyku wiec shut up i liz tylek dalej administracji, tylko nie zapomnij potem plakac ze server nie dziala po 2 dniach.

Pajacyka to wśród znajomych sobie poszukaj głąbie je.bany jak masz jakiś problem to dawaj na ts ciulu

I co bede sluchal twojego pisku na ts? ;D
Opublikowano

Przecież to coś prędzej czy pózniej padnie , jedyny + dla którego ludzie wbiją na serwer to nazwa ... A tak to nic nie przypomina starego gladora tylko malygosa :D 

Opublikowano

 

 

 

 

Nastepny kotlet ktory jedzie na bajerze nazwy serva i mysli ze sie znowu wybije.

Nie polecam ze wzgledu na wczesniejsze projekty tego goscia.

Mysle ze padnie bardzo szybko.

Wyjdź stąd i nie wracaj ty już dawno upadłeś i do dziś nie potrafisz się podnieść ilorazem twojej inteligencji

O której będzie włączona rejestracja ?

Haha nawet mnie nie znasz pajacyku wiec shut up i liz tylek dalej administracji, tylko nie zapomnij potem plakac ze server nie dziala po 2 dniach.
Pajacyka to wśród znajomych sobie poszukaj głąbie je.bany jak masz jakiś problem to dawaj na ts ciulu
I co bede sluchal twojego pisku na ts? ;D

 

Szmery bajery damskie rowery git parówa musztardówa krętki nakrętki klamory dętki tu sie sprzedaje tu się kupuje spi.erdalaj gnoju bo cię opluje tyle w temacie na twoim poziomie  :D

 

23231612_352801755168942_4467446447534179155_n.jpg

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nastepny kotlet ktory jedzie na bajerze nazwy serva i mysli ze sie znowu wybije.

Nie polecam ze wzgledu na wczesniejsze projekty tego goscia.

Mysle ze padnie bardzo szybko.

Wyjdź stąd i nie wracaj ty już dawno upadłeś i do dziś nie potrafisz się podnieść ilorazem twojej inteligencji

O której będzie włączona rejestracja ?

Haha nawet mnie nie znasz pajacyku wiec shut up i liz tylek dalej administracji, tylko nie zapomnij potem plakac ze server nie dziala po 2 dniach.
Pajacyka to wśród znajomych sobie poszukaj głąbie je.bany jak masz jakiś problem to dawaj na ts ciulu
I co bede sluchal twojego pisku na ts? ;D

Szmery bajery damskie rowery git parówa musztardówa krętki nakrętki klamory dętki tu sie sprzedaje tu się kupuje spi.erdalaj gnoju bo cię opluje tyle w temacie na twoim poziomie :D
Zobacz pajacu jaki ty poziom prezentujesz hahahahahahahaah
Opublikowano

Coś nie działa ten wasz DL na stronie, albo aż takie macie przeciążenie

Download jest z 2 hostingów, Google Drive oraz Mega.nz i nie możliwe jest to aby było tam przeciążenie.

Opublikowano

 

Coś nie działa ten wasz DL na stronie, albo aż takie macie przeciążenie

Download jest z 2 hostingów, Google Drive oraz Mega.nz i nie możliwe jest to aby było tam przeciążenie.

 

Mega mi przerywa przy 60% a Google wgl nie zaczyna pobierac

  1. Wierny jednej marce

DSC_0028_3.JPG (1).jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...