Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DUELMU PVP|NO RR|EXP:1000|SII+III | START: 16.02.2017 - 20


Muflon69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rozumiem że max opt to +16?

 

Może na CS serwie ustawić jol i soul na 0%? (zbijanie optów)

 

Mówisz że łatwo będzie o exc? - może o jakieś ale większość i tak to nie będzie to;) - ale skoro CS 2 x w tygodniu to i tak docelowo będą anc;)

 

Może warte przemyślenia byłby zakaz tworzenia ally? - tak żeby na serwie były conajmniej 3 guild (CS 1vs1 to tak na prawdę tylko ostatnie kilka minut)

 

Co do handlu - lepsze itemy/wingi i tak zawsze były trade na inne itemy a nie kamienie

 

Co za itemy w gold/silver medale wrzuciłeś?

Opublikowano

 

No w koncu serwer dla mnie xD

Proponuje CS 2x w tygodniu, czwartek i niedziela

(kiedys byly juz takie pvp, da sie ustawic).

I kasowanie postaci do 400 lvlu.

AŚKA

 

Właśnie miałem pytać czy to ta sama osoba, czy tylko avatar podjebany xD

 

Wpadłbym skopać Wam dupy, ale troszeczkę data mi nie pasuje...

 

"Pamiętaj ze skoro ma być to pvp4fun to głównym elementem serwera ma być PVP!!!!! Tak wiec ubranie i wyexpienie postaci musi przychodzić łatwo - that's my opinion Mr Admin "

Yeah, 2 CSy i po grze xD

 

Mam nadzieję, że kilka kumatych osób siedziało przy ustawieniu przeliczników "statów" by takie postaci jak eBK, aBK, AE, aSM, vDL, cmdDL czy chociażby sMG miały swoją rację bytu na w/w serwerze. Bo nie chcecie/my chyba kolejnego serwa gdzie tylko DL i sBK mają coś "do powiedzenia" a reszta to tylko "bufferzy" padający jak muchy.

Opublikowano

Dokladnie to bylo poniedzialek i wtorek rejestracja gildii,

sroda sign of lord,czwartek CS,

piatek rejestracja gildii, sobota sign of lord, niedziela CS.

 

I ustawic ograniczenia co do umacniania statul i bram, pamietam CSy gdzie

przez 1,5h nie moglismy wybic;p

 

Oki oki dobrze wiedzieć, jeśli by była możliwość ustawienia 2x CS, zrobimy tak jak mówisz.

 

Ale będzie napierdalanka , napewno wbije ale dopiero w sobote ;D

 

Naprawdę zmienił bym date na weekend, ale juz napisałem na innych forach więc nie będę robił dymu :)

 

Rozumiem że max opt to +16?

 

Może na CS serwie ustawić jol i soul na 0%? (zbijanie optów)

 

Mówisz że łatwo będzie o exc? - może o jakieś ale większość i tak to nie będzie to;) - ale skoro CS 2 x w tygodniu to i tak docelowo będą anc;)

 

Może warte przemyślenia byłby zakaz tworzenia ally? - tak żeby na serwie były conajmniej 3 guild (CS 1vs1 to tak na prawdę tylko ostatnie kilka minut)

 

Co do handlu - lepsze itemy/wingi i tak zawsze były trade na inne itemy a nie kamienie

 

Co za itemy w gold/silver medale wrzuciłeś?

 

Z tego co widzę masz dużo pomysłów, ale na spokojnie, jeśli podczas gry było by coś nie tak, i większość graczy będzie za to zmienimy, także bez stresu na spokojnie, ja jestem za rozważeniem każdej propozycji itp :)

 

 

 

 

No w koncu serwer dla mnie xD

Proponuje CS 2x w tygodniu, czwartek i niedziela

(kiedys byly juz takie pvp, da sie ustawic).

I kasowanie postaci do 400 lvlu.

AŚKA

 

Właśnie miałem pytać czy to ta sama osoba, czy tylko avatar podjebany xD

 

Wpadłbym skopać Wam dupy, ale troszeczkę data mi nie pasuje...

 

"Pamiętaj ze skoro ma być to pvp4fun to głównym elementem serwera ma być PVP!!!!! Tak wiec ubranie i wyexpienie postaci musi przychodzić łatwo - that's my opinion Mr Admin "

Yeah, 2 CSy i po grze xD

 

Mam nadzieję, że kilka kumatych osób siedziało przy ustawieniu przeliczników "statów" by takie postaci jak eBK, aBK, AE, aSM, vDL, cmdDL czy chociażby sMG miały swoją rację bytu na w/w serwerze. Bo nie chcecie/my chyba kolejnego serwa gdzie tylko DL i sBK mają coś "do powiedzenia" a reszta to tylko "bufferzy" padający jak muchy.

 

 

Pliki są przygotowane pod PVP, także każda postać przy podstawowych statach jest sobie równa.

W większości od was zależy jak sobie rozdacie staty :)

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

@Muflon

Jesli kombinowales przy statach to nie zrob tego samego bledu co inni admini i podaj te przeliczniki. Nikt nie lubi expic postaci do 400lvl zeby sie przekonac, ze jest warzywem.

Opublikowano

 

 

No w koncu serwer dla mnie xD

Proponuje CS 2x w tygodniu, czwartek i niedziela

(kiedys byly juz takie pvp, da sie ustawic).

I kasowanie postaci do 400 lvlu.

AŚKA

 

Właśnie miałem pytać czy to ta sama osoba, czy tylko avatar podjebany xD

 

Wpadłbym skopać Wam dupy, ale troszeczkę data mi nie pasuje...

 

"Pamiętaj ze skoro ma być to pvp4fun to głównym elementem serwera ma być PVP!!!!! Tak wiec ubranie i wyexpienie postaci musi przychodzić łatwo - that's my opinion Mr Admin "

Yeah, 2 CSy i po grze xD

 

Mam nadzieję, że kilka kumatych osób siedziało przy ustawieniu przeliczników "statów" by takie postaci jak eBK, aBK, AE, aSM, vDL, cmdDL czy chociażby sMG miały swoją rację bytu na w/w serwerze. Bo nie chcecie/my chyba kolejnego serwa gdzie tylko DL i sBK mają coś "do powiedzenia" a reszta to tylko "bufferzy" padający jak muchy.

 

TAK TA SAMA, PRÓBUJE PODBIĆ DO AŚKI OD 8 LAT ALE CIĄGLE MNIE ODPYCHA, NIE WIEM CO ROBIĘ ŹLE. 

 

a tak całkiem serio to kto może niech wbija :D wyścigu szczurów nie będzie więc ludzie pracujący/uczący się nie będą mocno w tyle 

iHacks  <3

Opublikowano

 

 

 

No w koncu serwer dla mnie xD

Proponuje CS 2x w tygodniu, czwartek i niedziela

(kiedys byly juz takie pvp, da sie ustawic).

I kasowanie postaci do 400 lvlu.

AŚKA

 

Właśnie miałem pytać czy to ta sama osoba, czy tylko avatar podjebany xD

 

Wpadłbym skopać Wam dupy, ale troszeczkę data mi nie pasuje...

 

"Pamiętaj ze skoro ma być to pvp4fun to głównym elementem serwera ma być PVP!!!!! Tak wiec ubranie i wyexpienie postaci musi przychodzić łatwo - that's my opinion Mr Admin "

Yeah, 2 CSy i po grze xD

 

Mam nadzieję, że kilka kumatych osób siedziało przy ustawieniu przeliczników "statów" by takie postaci jak eBK, aBK, AE, aSM, vDL, cmdDL czy chociażby sMG miały swoją rację bytu na w/w serwerze. Bo nie chcecie/my chyba kolejnego serwa gdzie tylko DL i sBK mają coś "do powiedzenia" a reszta to tylko "bufferzy" padający jak muchy.

 

TAK TA SAMA, PRÓBUJE PODBIĆ DO AŚKI OD 8 LAT ALE CIĄGLE MNIE ODPYCHA, NIE WIEM CO ROBIĘ ŹLE. 

 

a tak całkiem serio to kto może niech wbija :D wyścigu szczurów nie będzie więc ludzie pracujący/uczący się nie będą mocno w tyle 

 

Ja Tobie powiem co robisz zle.

Z dziewczynami jak to z dziewczynami.

Jakis prezencik, ring fo czy naszyjnik, jakies ladne wdzianko,

a Ty wiecznie z pustymi rękoma przychodzisz..

Pokaz ze Tobie zalezy to i moze jakies

male hustle w krzakach Aidy bedzie ;D

Opublikowano

 

Ja Tobie powiem co robisz zle.

Z dziewczynami jak to z dziewczynami.

Jakis prezencik, ring fo czy naszyjnik, jakies ladne wdzianko,

a Ty wiecznie z pustymi rękoma przychodzisz..

Pokaz ze Tobie zalezy to i moze jakies

male hustle w krzakach Aidy bedzie ;D

 

Biorę te słowa do serca. 

iHacks  <3

Opublikowano

 

 

 

 

No w koncu serwer dla mnie xD

Proponuje CS 2x w tygodniu, czwartek i niedziela

(kiedys byly juz takie pvp, da sie ustawic).

I kasowanie postaci do 400 lvlu.

AŚKA

 

Właśnie miałem pytać czy to ta sama osoba, czy tylko avatar podjebany xD

 

Wpadłbym skopać Wam dupy, ale troszeczkę data mi nie pasuje...

 

"Pamiętaj ze skoro ma być to pvp4fun to głównym elementem serwera ma być PVP!!!!! Tak wiec ubranie i wyexpienie postaci musi przychodzić łatwo - that's my opinion Mr Admin "

Yeah, 2 CSy i po grze xD

 

Mam nadzieję, że kilka kumatych osób siedziało przy ustawieniu przeliczników "statów" by takie postaci jak eBK, aBK, AE, aSM, vDL, cmdDL czy chociażby sMG miały swoją rację bytu na w/w serwerze. Bo nie chcecie/my chyba kolejnego serwa gdzie tylko DL i sBK mają coś "do powiedzenia" a reszta to tylko "bufferzy" padający jak muchy.

 

TAK TA SAMA, PRÓBUJE PODBIĆ DO AŚKI OD 8 LAT ALE CIĄGLE MNIE ODPYCHA, NIE WIEM CO ROBIĘ ŹLE. 

 

a tak całkiem serio to kto może niech wbija :D wyścigu szczurów nie będzie więc ludzie pracujący/uczący się nie będą mocno w tyle 

 

Ja Tobie powiem co robisz zle.

Z dziewczynami jak to z dziewczynami.

Jakis prezencik, ring fo czy naszyjnik, jakies ladne wdzianko,

a Ty wiecznie z pustymi rękoma przychodzisz..

Pokaz ze Tobie zalezy to i moze jakies

male hustle w krzakach Aidy bedzie ;D

 

Niezmienna, zawsze ta sama pani Asik :D

 

A ty panie Mirosławie powinieneś skupić się na tym prawdziwym życiu, bo nawet do kobiety podbić nie potrafisz  :((

Opublikowano

 

 

 

 

 

No w koncu serwer dla mnie xD

Proponuje CS 2x w tygodniu, czwartek i niedziela

(kiedys byly juz takie pvp, da sie ustawic).

I kasowanie postaci do 400 lvlu.

AŚKA

 

Właśnie miałem pytać czy to ta sama osoba, czy tylko avatar podjebany xD

 

Wpadłbym skopać Wam dupy, ale troszeczkę data mi nie pasuje...

 

"Pamiętaj ze skoro ma być to pvp4fun to głównym elementem serwera ma być PVP!!!!! Tak wiec ubranie i wyexpienie postaci musi przychodzić łatwo - that's my opinion Mr Admin "

Yeah, 2 CSy i po grze xD

 

Mam nadzieję, że kilka kumatych osób siedziało przy ustawieniu przeliczników "statów" by takie postaci jak eBK, aBK, AE, aSM, vDL, cmdDL czy chociażby sMG miały swoją rację bytu na w/w serwerze. Bo nie chcecie/my chyba kolejnego serwa gdzie tylko DL i sBK mają coś "do powiedzenia" a reszta to tylko "bufferzy" padający jak muchy.

 

TAK TA SAMA, PRÓBUJE PODBIĆ DO AŚKI OD 8 LAT ALE CIĄGLE MNIE ODPYCHA, NIE WIEM CO ROBIĘ ŹLE. 

 

a tak całkiem serio to kto może niech wbija :D wyścigu szczurów nie będzie więc ludzie pracujący/uczący się nie będą mocno w tyle 

 

Ja Tobie powiem co robisz zle.

Z dziewczynami jak to z dziewczynami.

Jakis prezencik, ring fo czy naszyjnik, jakies ladne wdzianko,

a Ty wiecznie z pustymi rękoma przychodzisz..

Pokaz ze Tobie zalezy to i moze jakies

male hustle w krzakach Aidy bedzie ;D

 

Niezmienna, zawsze ta sama pani Asik :D

 

A ty panie Mirosławie powinieneś skupić się na tym prawdziwym życiu, bo nawet do kobiety podbić nie potrafisz   :((

 

Nie pierdol

iHacks  <3

Opublikowano

 

 

Ja Tobie powiem co robisz zle.

Z dziewczynami jak to z dziewczynami.

Jakis prezencik, ring fo czy naszyjnik, jakies ladne wdzianko,

a Ty wiecznie z pustymi rękoma przychodzisz..

Pokaz ze Tobie zalezy to i moze jakies

male hustle w krzakach Aidy bedzie ;D

 

Biorę te słowa do serca. 

 

 

To kto inny, co innego, gdzie indziej ma brać <3

 

 

 

 

 

No w koncu serwer dla mnie xD

Proponuje CS 2x w tygodniu, czwartek i niedziela

(kiedys byly juz takie pvp, da sie ustawic).

I kasowanie postaci do 400 lvlu.

AŚKA

 

Właśnie miałem pytać czy to ta sama osoba, czy tylko avatar podjebany xD

 

Wpadłbym skopać Wam dupy, ale troszeczkę data mi nie pasuje...

 

"Pamiętaj ze skoro ma być to pvp4fun to głównym elementem serwera ma być PVP!!!!! Tak wiec ubranie i wyexpienie postaci musi przychodzić łatwo - that's my opinion Mr Admin "

Yeah, 2 CSy i po grze xD

 

Mam nadzieję, że kilka kumatych osób siedziało przy ustawieniu przeliczników "statów" by takie postaci jak eBK, aBK, AE, aSM, vDL, cmdDL czy chociażby sMG miały swoją rację bytu na w/w serwerze. Bo nie chcecie/my chyba kolejnego serwa gdzie tylko DL i sBK mają coś "do powiedzenia" a reszta to tylko "bufferzy" padający jak muchy.

 

TAK TA SAMA, PRÓBUJE PODBIĆ DO AŚKI OD 8 LAT ALE CIĄGLE MNIE ODPYCHA, NIE WIEM CO ROBIĘ ŹLE. 

 

a tak całkiem serio to kto może niech wbija :D wyścigu szczurów nie będzie więc ludzie pracujący/uczący się nie będą mocno w tyle 

 

Ja Tobie powiem co robisz zle.

Z dziewczynami jak to z dziewczynami.

Jakis prezencik, ring fo czy naszyjnik, jakies ladne wdzianko,

a Ty wiecznie z pustymi rękoma przychodzisz..

Pokaz ze Tobie zalezy to i moze jakies

male hustle w krzakach Aidy bedzie ;D

 

Niezmienna, zawsze ta sama pani Asik :D

 

A ty panie Mirosławie powinieneś skupić się na tym prawdziwym życiu, bo nawet do kobiety podbić nie potrafisz   :((

 

 

A Ty, nauczyłbyś się w końcu, że jeśli mówisz ( piszesz ) do kogoś z szacunkiem, to Ty,Ciebie,Twój etc. piszę się z dużej litery... A jeśli tego szacunku nie ma, to po huhu per pan ? Idąc dalej, kiedy się k***a nauczycie, że nie miesza się życia prywatnego z virtualnym ?

 

 

 

 

 

No w koncu serwer dla mnie xD

Proponuje CS 2x w tygodniu, czwartek i niedziela

(kiedys byly juz takie pvp, da sie ustawic).

I kasowanie postaci do 400 lvlu.

AŚKA

 

Właśnie miałem pytać czy to ta sama osoba, czy tylko avatar podjebany xD

 

Wpadłbym skopać Wam dupy, ale troszeczkę data mi nie pasuje...

 

"Pamiętaj ze skoro ma być to pvp4fun to głównym elementem serwera ma być PVP!!!!! Tak wiec ubranie i wyexpienie postaci musi przychodzić łatwo - that's my opinion Mr Admin "

Yeah, 2 CSy i po grze xD

 

Mam nadzieję, że kilka kumatych osób siedziało przy ustawieniu przeliczników "statów" by takie postaci jak eBK, aBK, AE, aSM, vDL, cmdDL czy chociażby sMG miały swoją rację bytu na w/w serwerze. Bo nie chcecie/my chyba kolejnego serwa gdzie tylko DL i sBK mają coś "do powiedzenia" a reszta to tylko "bufferzy" padający jak muchy.

 

TAK TA SAMA, PRÓBUJE PODBIĆ DO AŚKI OD 8 LAT ALE CIĄGLE MNIE ODPYCHA, NIE WIEM CO ROBIĘ ŹLE. 

 

a tak całkiem serio to kto może niech wbija :D wyścigu szczurów nie będzie więc ludzie pracujący/uczący się nie będą mocno w tyle 

 

Ja Tobie powiem co robisz zle.

Z dziewczynami jak to z dziewczynami.

Jakis prezencik, ring fo czy naszyjnik, jakies ladne wdzianko,

a Ty wiecznie z pustymi rękoma przychodzisz..

Pokaz ze Tobie zalezy to i moze jakies

male hustle w krzakach Aidy bedzie ;D

 

Niezmienna, zawsze ta sama pani Asik :D

 

A ty panie Mirosławie powinieneś skupić się na tym prawdziwym życiu, bo nawet do kobiety podbić nie potrafisz   :((

 

Nie pierdol

 

Nioh, nioh, już byś krzyczała i płakała xD

 

@Asik

 

Zostaw tego mośka, ja już zbieram dla Ciebie Golden Cherry Blossom, nawet jak ich nie będzie na tym serwie, to dogadamy się z adminem xDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

o.O

 

W tym momencie sam się zgubiłem, gdzie prawda, gdzie fałsz, gdzie prawdziwe słowa, a gdzie prawdziwy Troll (Z).

 

Nic tylko czekać na ingerencję moderatorów xD

 

Eot. Pozdro

Opublikowano

czekam na start, obyu bylo duzo online!!


czekam na start, obyu bylo duzo online!!


czekam na start, obyu bylo duzo online!!


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem !


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem !


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem !


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem !


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem! czekamy czekamy czekamy!


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem! czekamy czekamy czekamy!


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem! czekamy czekamy czekamy!


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem! czekamy czekamy czekamy!


czekam na start, obyu bylo duzo online!! trzeba ruszyc z hukiem! czekamy czekamy czekamy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...