Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DUELMU PVP|NO RR|EXP:1000|SII+III | START: 16.02.2017 - 20


Muflon69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1510008-0-87770200-1485851226.png

 

START 16.02.2017 Godzina 20.00

 

WWW: http://duelmu.eu

FORUM: http://duelmu.xaa.pl

FANPAGE: https://www.facebook.com/Duel-MU-1852904351664136/

EXP - 1000

DROP - 30

 

Arena OFF

Spoty na poszczególnych mapach

BRAK RESÓW

MAX LVL 400

 

BRAK WEBSHOPA!

 

Gildia od 80 lvl

Buff Elf do 130 lvl (trwa 10 min)

POTY są HP -5sz, Manna - 50sz

Sklepy są dość dobrze obdarzone, można w nich spotkać np: 3 pełne sety +3+4+L ( Leahter,bronze,scale)

Drop kamieni - do 100lvl 2b 3s 2 ch

Spoty będą mniej więcej na wyjściu z poszczególnych map. 4-8 moobków na spot. Około 4 spoty na mape

Silver  i Gold Medal dropią dość często, także fajnie się zbiera set na początek.

 

 

post-1510008-0-65015900-1485853686.png

Inwazje co 2h po 8 goldów

HappyHour - 1200 expa

Drop Event - Lecą boki i paczki jeweli 10s/10b

 

 

 

BOK+1 - xLeather,Pad,Vine
BOK+2 - xBronze,Bone,Silk
BOK+3 - xScale,Brass,Wind
BOK+4 - xPlate,Sphinx,Spirit,Light Plate
BOK+5 - xDragon,Legendary,Guardian,Storm Crow,Adamantine

 

 

 

VIP:

 

Bronze Exp: 1300 Drop: 40

Silver:  Exp: 1600 Drop 55

Gold: Exp : 2000 Drop 70

 

VIP jest naliczany jeśli dana postać jest online.

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer fajny ale za mały exp dobrze by było jak by było 100expa buf od elfa tez za krotki 10min przynajmniej z 20minut i do 180lvl a nie do 130 kamieni tez za duzo nie jest

Opublikowano

ja bym ta wolał 1000exp, duży drop exe i kamieni, i dobra napierdalanka pamiętam kiedyś takie serwery zawsze po 100 osób było, to były czasy ;p

Opublikowano

ja bym ta wolał 1000exp, duży drop exe i kamieni, i dobra napierdalanka pamiętam kiedyś takie serwery zawsze po 100 osób było, to były czasy ;p

x2,  zresztą takie ustawienia proponowałem adminowi 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...