Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:27

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne M1 tąpnięcie 6 reszta na 1

Ilość defa :305 ( z silnym)

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Broń: Koska +4 czysta

Zbroja: 18 lvl +6

Hełm: 1 lvl +6

Tarcza: 1 lvl +5

Buty: 1 lvl +4

Akcesoria: Branza od 1 lvl +4 kolczyki i naszyjnik od 22(chyba, złote kolczyki i naszyjnik) +4

7145.png94501195.jpg

7403.jpg19247550.jpg

 

No nie daj sie prosić , otwórz spojlerek <dirty>

 

goracalaska.jpg

 

Opublikowano

Lvl: 50

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: duchowy miecz m1, taniec miecza m1, trystronne cięcie 10, i reszta po 1

Ilość defa (obrony): 284

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin

 

EQ

Zbroja: Smocza zbroja płytowa+5

Hełm: tradycyjny hełm+5

Tarcza: czarna okragla tarcza+4

Buty: buty z brazu +2

Akcesoria: złoty naszyjnik+6,krysztaowa branzoleta+0, ebonitowe kolczyki +5

i wale lodową iglicą +6

 

Prosze o miejsce gdzie by mnie ludzie z przeciwnej wioski nie zabili i zeby w miare szybko wbic lvle

Opublikowano

Lvl:

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Ciało

Poziomy umiejętności: Wszystko P 

Ilość defa (obrony): 1349

Używam bota: Nie 

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja: Złoty Hwang +9

 

 

Hełm: Ten na 90 +9Tarcza: Lwia +9

 

Buty: Na 90  +9

 

Akcesoria: Branza Kolce i Naszyjnik na 90 +9

 

Broń: Tasak +9

 

 

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Lvl: 100

Profesja: Woj

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Wszystko P

Ilość defa (obrony): 1394

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja: Złoty Hwang +

Hełm: Na 90 +9

Tarcza: Lwia +9

Buty: Ze skóry smoka +9

Akcesoria: Na 90 +9 wszystko

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Lvl: 21

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: silne ciało m1, duchowe uderzenie 1

Ilość defa (obrony): 351 z silnym

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin

 

EQ

Zbroja: Tygrysia zbr. płyt. +9

Hełm: żelazny hełm +7

Tarcza: Pięciokątna +7

Buty: Skórzane buty =6

Akcesoria: miedziany naszyjnik+6, miedziane kolczyki +6

i wale mieczem +9

MPC Forum 4Ever

18706.png

 

18698.png

 

18691.png

 

minecraftus.png

 

 

Jeżeli pomogłem daj add.png to nic nie kosztuje ;]

miner10.png

 

 

Prosze o zdjęcie 5% :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:47

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:silne m1 duchowe 1 walniecie 5 reszta po 1

Ilość defa (obrony):471 z silnym

Używam bota: Tak ale poto aby blokowac szybko moby i miec wh

Nazwa bota:easy metin2

 

EQ

Zbroja:smocza +9 kd defa i speda +3

Hełm:zelak +8

Tarcza:okragla +7

Buty:zlote +4

Akcesoria:ebo +7 i naszyjnik z 1.5k hp

 

Expe na bojowcu

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,

gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"

- wklej to na swoją sygnaturę!

 

16900237.jpg

Luuubbbiiieee *<~_! MINUSY !_~>* Sweeet ;**

 

Poco to otwierasz?? Wpierdol byś nie chciał?!

d-_-b

 

Opublikowano

Lvl:35

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Trująca chmura m3,zasadzka 15 , wirujący sztylet 1, szybki atak 1

Ilość defa (obrony):244

Używam bota: Tak

Nazwa bota:dmg hack

 

EQ

Zbroja:ubranie lwiej mrowki +6

Hełm:maska kolcza+7

Tarcza:bojowa+6

Akcesoria:koziki+7 sr 11 um -2 ,srebrna +6 , ebony+4

 

Gdzie expic tak zeby w miare szybko leciał exp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam taki dylemacik ponieważ moją postacią z eq i skilami:

lvl:61

profesja: woj body

poziom umiejętności:aura m1, berek m2, wir m1, combo m1

obrona: okolo 450 (kupiłem forse na allegro i zobacze jakie eq se zalatwie) i jakies +10k hp

Nie wiem co lepsze czy zostawiać easy metina w v1 na słabszych grupkach czy iść do v2 i brać po 1 2 grupki szponów

(mam średniego narazie bufa). I do tego albo kupie sobie jakiego ribka +9 albo będę walił moim wielkim +7 z pro kd do expa:

penetry +4, śmierci +3, powtórki +3. Pytam się po prostu dlatego bo nie wiem czy znowu marnować kase na przepustki do v2.

Proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

Opublikowano

lv:61

profa: ninja

um: dagger

skile: zasadzka m6 wirujące m7 szybki m5 truta 9

eq: wielki+8,kozy+9(kijowe sr8 um3 jak trzeba kupie lepsze),funkcja+8 (15 na strzały, 3% absorbacji do PE, 1,5k pz, na dzwony 10% i na 2ręczną 6%),ebo+9, butki 1kpz, naszyjnik 500pz, kolcza+9(pale stalową na +9), okrągła+8 (planuje zakup lwiej +9), białe złoto+4(pale na +9)

konik:boj

def:411+

pz:11k+

 

Gdzie będzie mi leciał na tym lv dobrze exp oprócz v2. Mam expic z boja+ wielki czy z buta

Opublikowano

Lvl:67

-Wojownik Mental

skille:silne m4,tapnięcie m8,walniecie m6

Militar;1 skill m1

Eq:zelak+7 stal+4(lub boga+6) kd+3,magnet+6 czysty,srebna bransa +8 ebony+7 sokola+7 buty max pz+1000.

Defa:634

Atak: 649-775

 

Gdzie moge nim expic po za v2?? z Góry dzieki

d9548721aa6c8acf.jpg
Opublikowano

Hmmmm.... Napisałem juz DWA POSTY a Merkon mi nie odpisuje co jest ?

 

 

A więc pisze jeszcze raz...

 

 

Tylko że teraz mam wiekszy lvl

 

 

Lvl:31

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m1 wirek 10 inne 1

Ilość defa (obrony):226

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

Zbroja:Tygrysia +6 / Lwia +4 z bonem +15% strzaly

Hełm:Żelazny Hełm + 5

Tarcza:bojowa+6

Akcesoria:Srebna +3, złoty naszyjnik +4

Broń:FMS +5

 

A wiec mysle że teraz odpiszecie ?!

 

 

Po edycie: / ok dzieki Merkon lap +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:34

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m2 ,trzystrone 12 ,wirek 3,berek0 , szarża 1

Ilość defa (obrony):305

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

Zbroja: smiertelka+9 kd defa +2 i kd speeda +2

Hełm: żelazny hełm +7

Tarcza: piecikatna +7

Akcesoria: srebrna bransoleta +9 , ebonitowe kolczyki +7 , buty +500pz , naszyjnik +500 pz

Broń: FMS +9 um -7 kd woja +3 i kd penetracji +3

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:55

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne Ciało m3 duchowe uderzenie m1 tapniecie 15 walniecie 2 uderzenie miecza 3

Ilość defa (obrony):Bez Silnego 333

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

Zbroja:Lwia Zbroja Płytowa +7 bon 1000 pż kd Speeda +1 Kd Magii +1 lub Smocza zbroja Płytowa +5 kd uchylki +2 i spalony

Hełm:Żelazny hełm +5 bon regerenacja pż 8 %

Tarcza:CZarna Ogrągła Tarcza +6 bon na nieumarlych 4 %

Buty:Jadeitowe Buty +7 lub JAdeitowe Buty +3 Bon Na krytyka 3 %

Akcesoria:Ebonki +4 bon 2 % na orki i 2 % na mistyki ,Krysztalowa Branza +3 bon na mystiki 10 %

mpcforum4everblue.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...