Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a naczym mam tam eksipc? i czy lur potrzebny i czy mam dobre eq na eksp tam bo ja ekspiłem w swiatyni hwang takze nie wiem odp jak cos

06070010_KozaKiJuZ.png
  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl: 54

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Wir - M1 , Berserk - M3 , Aura - M4

Ilość defa (obrony): 370 ,11k hp

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easy Metin2 , Dmg hack

 

EQ

Zbroja: smocza + 6

Hełm: zelak + 9

Tarcza: okragla + 6

Buty: -

Akcesoria: fms +9 sr 15 + , buty 1k hp , srebrna + 9 , ebony + 8

 

mam 11k hp , 370 defa

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@bartek1414

możesz w v1 na buffku lub w v2 na marmurkach z buffkiem

Ps. zalatw se zlota +6,7,8,9 z kd +3, okragla+7,8,9, ebony+8.9 i buty 1,5k 2k hp

jezeli grasz na argonasie to zostaw 3 fb na noc i sellaj malze po 1,2kk odrazu zejda

Opublikowano

Lvl: 61

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Wir - M1 , Berserk - M1, Aura - M1

Ilość defa (obrony): 507,12k hp

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easy Metin2 , mh

Kon : lvl 14 - expienie z konia wchodzi w gre, ale nie moge pasc. bo bot sie zacina ;D

 

Aktualnie botuje w swiatyni, ale dosyc sporo osob tedy chodzi... w v1 tez dosyc sporo ludzi, do v2 nie bede wydawal smoczych monet, chyba ze mozna jakos za free tam dojsc ;>

Myslalem tez nad demon tower. duzo mobow tam, ale nie probowalem jeszcze czy dam rade... no i tez jest mozliwosc ze ktos mnie nagra tam :s

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@thebuch

do dt nie idz bo tyle osob idzie tam ulepszacz i zawsze nagrywaja swoje itemy do ulepszenia

a do v2 to musisz isc bo twoj lvl jest idealny do v2 a to kilka zl ta przepustka idz tam z buffkiem blogo m1+ pomoc m1+ i mozesz tez odbicie

ps. na twoim lvlu to tylko v2

Opublikowano

Mój brat nie wie gdzie expić, proszę o pomoc. Oto jego postać:

 

Lvl: 64

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne m3, tapniecie m3, duchowe m4 walniecie 11

Ilość defa (obrony): 606

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

Zbroja: boga+7 z kd defa i speda+3

Broń: rib+9 sr 24% Um -3% kd potwora +3 i spalony

Hełm: zelak+8

Tarcza: budda(tarcza tygrysa) +8

Buty: jadeitowe+7

Akcesoria: Naszyjnik z nieb.lez+5 max pz 500, ebonitowe kolczyki +7, srebrna branza+7,

Moje konto sydney223.gif

 

Konto brata siemapol.gif

 

 

Proszę o plusika jeśli pomogłem :)

Opublikowano

Lvl: 56

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: AuraM1 BerserkM2 Wir Miecza 16

Ilość defa (obrony): 375

Używam bota: Nie

Nazwa bota: ---

 

EQ

Zbroja: smocza +8 kd defa +2 uchylenia +3

Hełm: żelak +7

Tarcza: okrągła +6

Buty: jadeitowe +4 +1000 pż

Akcesoria: ebonitowe kolczyki +7 branżna z niebiańskich łez +6 naszyjnik perłowy +500 pż

Broń: Krwawy miecz +7 bon 10 % na krytyka i kd śmierci +3

 

prosze o odpowiedź

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl :23

Profesja :wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura m1

Ilość defa (obrony): 212

Używam bota: nie

Nazwa bota:

 

EQ

Broń: szeroki +5

Zbroja: tygra +9 z kd defa +2

Hełm: zelek +5 bon 3% na animal

Tarcza: bojowa +5

Buty: od 1 +4 bon abs na miecze 2%

Akcesoria:złoty naszyjnik +4, koczyki miedziane +3

 

 

Prosiłbym o pomoc gdzie ekspić i naczym

06070010_KozaKiJuZ.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:56

Profesja:Sura

Typ umiejętności:BM

Poziomy umiejętności:duch m6 sfera m6 ochrona 17 reszta po 1

Ilość defa (obrony):412

Używam bota: nie

Nazwa bota:

 

EQ

Broń: fms +9 sr 30

Zbroja:Twarzy ducha +7 kd defa speeda i uchyłki +3

Hełm:21 +7

Tarcza:41 +6

Buty:ekstazyjne +5 z 1k HP

Akcesoria: naszyjnik z 1.5k hp, ebony +7 srebrna +8

Opublikowano

Lvl :68

Profesja : Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: Czarowane Ostrze M7 , Zbroja M4 , Smoczy Wir M6 , rozpro 1

Ilość defa (obrony): 570 z czarowaną zbrojką

Używam bota: nie

 

 

EQ

Broń: Nimfa +8

Zbroja: Duchowa +6 Kd defa +3 ( 1500pz)

Hełm : Wyzywka +9

Tarcza : Lwia Tarcza +9

Buty : 1500 pż

Naszyjnik : 1500pż

Kolczyki : Ebonki +9

 

W sumie 14k hp , gdzie dropić i zarabiać

xD

Opublikowano

Lvl:41

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 duchowe m1

Ilość defa (obrony):321

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

Zbroja:Lwia +4

Hełm:Żelazny +7

Tarcza:Brak

Buty:Brak

Akcesoria:Brak

Opublikowano

Lvl: 33

Profesja: Szaman

Typ umiejętności: Smok

Poziomy umiejętności: ----

Ilość defa (obrony): 222

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -----

 

EQ

Zbroja: Miłosna +8

Hełm: Feniksa +8

Tarcza: Pięciokątna +7

Buty: 2k HP

Akcesoria: Srebna +6, Antyk +9.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Lvl: 37

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1 , Berek M3 , wir 2

Ilość defa (obrony): 314

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja: Smiertelna +7 ( kd defa +3 )

Hełm: Żelak +7

Tarcza: Pięciokątna +7

Buty: 1k HP

Akcesoria: Srebrna +8

Broń: FMS +7 śr19 ( kd potwora +3 )

 

Bez boja !

Opublikowano

Lvl:55

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:silne G2 duchowe M6 tąpniecie M9 reszata po 1

Ilość defa (obrony): duzoo:D

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja:złota+9 kd defa speeda i uchyłki+4

Hełm:upioma +9-pro

Tarcza:okrągla+9 nno

Buty:na 51+9

Akcesoria:Rib+9 45%sr kd potwora+4 smierci+4

jeszcze srebrna+9 ebo+9 łuska+9 wielki+9 gitara+8 lat maga+8 12duchów+7

Eq było kumpla 89lv i mi je dał a skile se robie bo nie expie wogólee:D

82283376874392141771.gif

Opublikowano

@Kedrich

jedynie pt na bo z takim eq... a exp bot na bok...

 

@SySuniaa

pt bo/ pustynia lub buffowanie w v1/2

@Mirasl

 

v1 średni spot ( pół spotu uciągniesz napewno) lub ezoty świątynia... (dalsze platfoemy)

@ PaFFci0

najlepiej na BO... mile widziane pt.

 

@ bosik12

 

dużo mi nic nie mówi.... ale jeśli masz +600 defa (pewnie masz)

to w v2 powinieneś dać rade... (3-4 grupy)

Me gusta.

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne m3, duchowe m3

Ilość defa (obrony): z silnym ok. 500 defa

Używam bota: Nie

 

EQ

Zbroja: Smocza +9 z defa +3

Broń: Ribek +9 10% sr

Hełm: zelazny +8

Tarcza: okragla +6

Buty: deszczowe +5 + 1000 hp

Naszyjnik: miedziany +1500 hp

Branza : krysztalowa +4 +500 hp

Kolczyki : ebonitki +7

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:31

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1,Berserk 10,Wir 1

Ilość defa (obrony):229

Używam bota:nie

Nazwa bota:-

 

EQ

Zbroja:Lwia +6

Hełm:Żelak +5

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skórzane +4

Akcesoria:Srebrna Branza +2 z bonem silny przeciwko orkom+4%,jadietowe kolce +4,srebrny naszyjnik +5 z bonem regeneracji PŻ +4%

Daj mi + i 5*

 

Kocham MPCforum.pl

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

644124266465ef9ffba7a3.gif

7ff09ae08c224b2bbe20c5697239767b.0.gif

modemos.png

Opublikowano

Lvl: 61

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Wir - M1 , Berserk - M1, Aura - M1

Ilość defa (obrony): 507,12k hp

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easy Metin2 , mh

Kon : lvl 14 - expienie z konia wchodzi w gre, ale nie moge pasc. bo bot sie zacina ;D

 

Aktualnie botuje w swiatyni, ale dosyc sporo osob tedy chodzi... w v1 tez dosyc sporo ludzi, do v2 nie bede wydawal smoczych monet, chyba ze mozna jakos za free tam dojsc ;>

Myslalem tez nad demon tower. duzo mobow tam, ale nie probowalem jeszcze czy dam rade... no i tez jest mozliwosc ze ktos mnie nagra tam :s

cos innego poza v2 moze mi ktos doradzic? lvl nie musi isc wysmienicie. dodam ze w swiatyni mam 3.200.000 expa na godzine.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

NIe wiem gdze expic prosze o pomoc

lvl 30

Profesja:szamanka

Typ umiejętności:leczenie

Poziomy umiejętności:M4 prawie na M5

Ilość defa (obrony):210

Używam bota:Nie

Nazwa bota:

 

EQzbroja

Zbroja: +6 na 18lvl

Hełm:na 21lvl +4

Tarcza:+6 od 0lvl

Buty:+3 na 19lvl

Akcesoria:naszyjnik na 8lvl +0 regerenacja +8

Miecz +3 od 30lvl z 2kd +2na przerzywajoce i +3 na woja

prosze o pomoc prosze

Opublikowano

@simsi2

po 1 idż łowić i zarób ze 15kk kasy

po 2 za tą kasę kup se zbroje na 18lvl+9, broń na 30lvl +6,7,8,9, tarcze od 21lvla +6,7,8 hełm na 21 lvl +5,6,7

a exp na dzikusach do 35lvl i wtedy zrób se boja i idż na pustynie

ps. napisz jaki skill na jakim poziomie jest

lol

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne m3, duchowe m3

Ilość defa (obrony): z silnym ok. 500 defa

Używam bota: Nie

 

EQ

Zbroja: Smocza +9 z defa +3

Broń: Ribek +9 10% sr

Hełm: zelazny +8

Tarcza: okragla +6

Buty: deszczowe +5 + 1000 hp

Naszyjnik: miedziany +1500 hp

Branza : krysztalowa +4 +500 hp

Kolczyki : ebonitki +7

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne m3, duchowe m3

Ilość defa (obrony): z silnym ok. 500 defa

Używam bota: Nie

 

EQ

Zbroja: Smocza +9 z defa +3

Broń: Ribek +9 10% sr

Hełm: zelazny +8

Tarcza: okragla +6

Buty: deszczowe +5 + 1000 hp

Naszyjnik: miedziany +1500 hp

Branza : krysztalowa +4 +500 hp

Kolczyki : ebonitki +7

 

Hmm oczywiste ze v1.

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...