Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o Pomoc . Gdzie mam expić ??

 

Lvl:38

Profesja: Wojo

Typ umiejętności: Metnal

Ilość defa : 400 z silnym

 

 

Eq

 

Zbrojka 34lv +7

Tarcza bojowa +6

Hełm żelak +5

Naszyjnik +1k hp

Broń rib +6 sr 19

Kolczyki ebo +4

jackwd9.gif

Zbieram Plusikowe

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:35

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:mental

Poziomy umiejętności:silne m1, tąpniecie6

Ilość defa (obrony):326 z silnym

Używam bota: tak

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja:śmiertelna zbroja płytowa +4

Broń: Trójząb +4

Hełm: żelak +5

Tarcza:bojowa +6

Buty:skórzane +6

Akcesoria: Ebonitowe +7 naszyjnik z 500pż od 8lvl braza kryształowa +5

Opublikowano

Teraz możne ja spytam bo nie wiem byle nie dt bo mało expa.

LvL:54

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy um.: aura m4 wirek m1 3 stronne G1 szarza 1 pkt

def:cos kolo 400

Bot:nie ale mogę coś poszukać typu easy metin

EQ:

Zbroja: Luska +6 def speed uchylki +3/Smocza +7 1.5Khp def speed +3

Hełm:Zelek +8 /Zelek +6 2% otrucia

Tarcza: Okrągła +7/Okrągła +5 z nno

Buty:Deszczeowe +6 500hp /Zlote +2 1000hp

Bron:12 duchow +6 woja sury ninji +3/ zbawka +6 woja sury ninji +3 / Rib +7 sr 36 smierci penetry +3

Naszyjnik: perłowy +800hp /Krysztalowy 5% kryta

Kolczyki:Ebonitowe +8/Perlowe 20% na orki

Branzoletke: srebrna +9/z niebianskich lez +7

Potki rosy z obroną potki na speed atak i poruszanie sie.

Opublikowano

Lvl:30

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m1berek6

Ilość defa (obrony):260chyba

Używam bota: Tak

Nazwa bota:easy metin2

 

EQ

Zbroja:tygra +9

Hełm:zelak +9 za 30k ;D

Tarcza:bojowa +7

Buty:skurzane +5

Akcesoria:srebrna +7,zloty naszyjnik +7 jadeitowekolce +6

bron:srebrny +5

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Lvl:22

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:mental

Poziomy umiejętności:silne ciało m1 reszta na 1

Ilość defa (obrony):260chyba

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ:

Zbroja: Zbroja Płyotwa Tygrysa +6

Broń: Gizarma +5

Hełm: Tradycyjny +4

Tarcza: Bojowa +4

Buty: Bambusowe +3

Akcesoria:miedziana bronsoleta +4,miedziany naszyjnik +3 , miedziane kolczyki +3.

 

 

Radze sobie z 2 grupkami orków ale tych co są na początku - warto tam lać czy coś innego mi polecacie?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Polecam spróbować na Ezoty może rib ci poleci ;]

 

Lvl:22

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:mental

Poziomy umiejętności:silne ciało m1 reszta na 1

Ilość defa (obrony):260chyba

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ:

Zbroja: Zbroja Płyotwa Tygrysa +6

Broń: Gizarma +5

Hełm: Tradycyjny +4

Tarcza: Bojowa +4

Buty: Bambusowe +3

Akcesoria:miedziana bronsoleta +4,miedziany naszyjnik +3 , miedziane kolczyki +3.

 

 

Radze sobie z 2 grupkami orków ale tych co są na początku - warto tam lać czy coś innego mi polecacie?

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Z takim eq to można spróbować już powoli na BO ( postawić obok buff możesz też ), lub tak samo jak kolega wyżej Ezoty.

Lvl:30

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m1berek6

Ilość defa (obrony):260chyba

Używam bota: Tak

Nazwa bota:easy metin2

 

EQ

Zbroja:tygra +9

Hełm:zelak +9 za 30k ;D

Tarcza:bojowa +7

Buty:skurzane +5

Akcesoria:srebrna +7,zloty naszyjnik +7 jadeitowekolce +6

bron:srebrny +5

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Lvl:40

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m2, wir 6, berek 14, reszta po 1

Ilość defa (obrony):265

Używam bota:nie

 

EQ

Zbroja: smiertelka +8

Hełm: tradycyjny +6

Tarcza: _______

Buty: _________

Akcesoria: kolczyki ebonity +5 naszyjnik zloty +5

bron: fms +7 sr 32 kd +4 potwora w i obrony

doradźcie gdzie mam expic

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:40

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m2, wir 6, berek 14, reszta po 1

Ilość defa (obrony):265

Używam bota:nie

 

EQ

Zbroja: smiertelka +8

Hełm: tradycyjny +6

Tarcza: _______

Buty: _________

Akcesoria: kolczyki ebonity +5 naszyjnik zloty +5

bron: fms +7 sr 32 kd +4 potwora w i obrony

doradźcie gdzie mam expic

 

Czyli nie masz tarczy ? Jeśli tak zainwestuj coś w tarcze, albo dobij 41 ( gdzie zaraz napisze ) no i tarcza na 41 nałóż. Buty jakies 500 hp chociaż. No i lecisz na BO, ja na BO do 50 lvl siedziałem.

 

 

Przepraszam moj blad - ilosc defa 185 - z silnym cialem 300. Isc na te ezoty?

Normlanie na ezoty wbijaj i miłego expa ;]

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 100 bo to prv serv

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Dagger

Poziomy umiejętności: Wszystkie skille na P

Ilość defa (obrony):1051

Używam bota: Tak/Nie nie

Nazwa bota:nie mam chyba ze dacie bota dacie bota działajacego na yitian2

 

EQ

Zbroja: Mini-Hwang 250 defa ma w sobie bony na +2000 hp i w sobie kd defa +5

Hełm:skórzana maska +9

Tarcza: Sokola +9

Buty:Feniksa +9

Akcesoria: Ebonitowe kolczyki +5 Bronzoleta z niebian lez +9 naszyjnik z niebian lez +9 i skrzydla demona chakr +9 i bony i kd +5

Tan gdzie sie dało dodac hp to jest od 1500 do 2000 hp + i do tego bony fajne

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl: 36

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne m1 uderzenie miecza 14

Ilość defa (obrony): 394

Używam bota: nie

 

 

 

EQ

Zbroja: lwia +7 kd obrony +2

Hełm: żelek +6

Tarcza: pięciokontnta +6

Buty: złote +4 bon pż + 100

Akcesoria: kolczyki od 15 z pż + 500,

srebrna branza +6, naszyjnik od 15 pż + 500 i speed +8 %

 

 

(nie mam boja) jakaś porada gdzie ekspić ??

06070010_KozaKiJuZ.png
Opublikowano

Lvl:40

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura m2, wir 6, berek 14, reszta po 1

Ilość defa (obrony):265

Używam bota; tak

Nazwa bota:easymetin2

EQ

Zbroja: śmiertelna +8

Hełm: tradycyjny +6

Tarcza: okrągła +3

Buty: skórzane +2

Akcesoria: kolczyki ebonity +5 naszyjnik zloty +5

bron: fms +7 sr 32 kd +4 potwora w i obrony

doradźcie gdzie mam expic

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ninja Dagger 65lvl

Eq

Smocze noze+9

Funkcja+9

Lwia T.+9

Kolcza+9

Ebo+9

Naszyjnik 1kpz

buty 1,5k pz

niebianska branza+6

(wiecie moze gdzie expic procz v2)

Nie Zbieram + i Nie Zbieram - :D

Phobos Jinno

75vl+ Ninja Dagger ON

Opublikowano

a cos wiecej moze lur i buff i na co na pustyni mam ekspic i czy mam dobre eq na eksp tam ja ekspilem na swiątyni hwang

06070010_KozaKiJuZ.png
Opublikowano

a cos wiecej moze lur i buff i na co na pustyni mam ekspic i czy mam dobre eq na eksp tam ja ekspilem na swiątyni hwang

06070010_KozaKiJuZ.png
Opublikowano

a naczym mam tam eksipc? i czy lur potrzebny i czy mam dobre eq na eksp tam bo ja ekspiłem w swiatyni hwang takze nie wiem odp jak cos

06070010_KozaKiJuZ.png
Opublikowano

a naczym mam tam eksipc? i czy lur potrzebny i czy mam dobre eq na eksp tam bo ja ekspiłem w swiatyni hwang takze nie wiem odp jak cos

06070010_KozaKiJuZ.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...