Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@tupeunbasdcs :

 

-pustynia,bo,ezoty spod swiatyni - 2-3 grupy.

 

@ 631 :

 

-dzikusy,

- wbij 26,podrasuj eq,wymien na bron 1 reczna i mozesz probowac poczatki doliny na 1-2 grupkach.

 

@kajtek1016:

 

Po pierwsze eq - dobij 42 lvl powymieniaj zbroje,tarcze,podrasuj ebony i dodaj itemy z pz i kryt.

Po drugie pustynia,BO,v1 poczatki,DT bez podlych.

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl:47

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:M4 Aura M3 Wir

Posiadam Konia Bojowego: TAK

Ilość defa (obrony):390

Używam bota: NIE

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +9

Broń:Igła+9

Hełm:Zelek +9

Tarcza:Pieciokątna+9

Buty:na 39 lvl +1 1k hp

Akcesoria:Ebo +9 srebrna +9 ebonitowy naszyjnik 1k hp

Hp:10,3k

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Pomocy nie wiem gdzie expić,Moja postać:

Lvl:53

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M2 Wir M3 Berserk 15pkt

Posiadam Konia Bojowego: TAK

Ilość defa (obrony):390

Używam bota: NIE

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +9

Broń:Rib+6 sr 20% kd potwora+3 Lub FMS+6 KD penetry+3 sr 33%

Hełm:Zelak +7

Tarcza:Czarna Okrągła Tarcza+7

Buty:na 39 lvl +2 1k hp

Akcesoria:Ebo +7 Branza z +500pż i naszyjnik +500pż

Hp:9k HP

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 41

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Dagger

Poziomy umiejętności: Chmura m2(ze wzgledu na DMG hack) Zasadzka m1 MAM full ku obydwu skilli

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie NIE(w trakcie robienia)

Ilość defa (obrony):308

Używam bota: Tak/Nie TAK

Nazwa bota: DMG hack + easymetin2 + multihack ;P

 

EQ

 

 

Zbroja: czerwone ubranie +9

Broń: kozy +9 11 sr

Hełm: kolcza +7

Tarcza: okragla +6

Buty:1 k hp

Akcesoria: ebony +7 reszta lipa

Opublikowano

Nie wiem gdzie expic,eq nie musze wymieniac, dam skille i staty

Obrona : 251

atak:430-478 z aura

Zycie :4000

Pm: 1001

 

Obrazenia magiczne 104

Obr magiczna 102

 

Narazie, expilem troche na gorze sohan, po 2 spoty na raz,ale teraz wale na pustynie troche.Potem mysle nad v2co wy na to?

@down, Nie musze podawac EQ, z tego powodu, ze jes tu wypisana obrona,atak itp.

35 lvl

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

@Oftop Ja bym go jeszcze pi******* tym krzeslem xD

 

Szukam Buffa na Deimosie, s19 Shinsoo,podexpie!

 

Chcesz Oddac konto? Pomoz innym graczom.Oddaj swoje konto ->Tutaj<-

Ps.Rozmawiałem z adminem,tego serwisku,niebawem ma sie pojazwic lista olnych kont!

Opublikowano

[code]Nie wiem gdzie expic,eq nie musze wymieniac, dam skille i staty
Obrona : 251
atak:430-478 z aura
Zycie :4000
Pm: 1001

Obrazenia magiczne 104
Obr magiczna 102

Narazie, expilem troche na gorze sohan, po 2 spoty na raz,ale teraz wale na pustynie troche.Potem mysle nad v2co wy na to? [/code

 

podaj poziom postaci +eq !

PoMoGłEm DaJ MiNuSa!

 

 

Na ZaWsZe PoLaK !

 

 

JeŚlI JeStEŚ pOlAkIeM tO dAj MiNuSa!

 

 

exxo.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie expic,eq nie musze wymieniac, dam skille i staty

Obrona : 251

atak:430-478 z aura

Zycie :4000

Pm: 1001

 

Obrazenia magiczne 104

Obr magiczna 102

 

Narazie, expilem troche na gorze sohan, po 2 spoty na raz,ale teraz wale na pustynie troche.Potem mysle nad v2co wy na to?

@down, Nie musze podawac EQ, z tego powodu, ze jes tu wypisana obrona,atak itp.

35 lvl

chyba 2 grupki nie spoty, a w v2 co chcesz robic? krasc yangi? z taka iloscia zycia pustynia

Opublikowano

Lvl: 25

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie NIE

Ilość defa (obrony):280+

Używam bota: Tak/Nie NIE

Nazwa bota: ----------

Staty: Wiecej wit niz sily poniewaz zmieniam na 30 lvl'u na mentala

 

EQ

 

 

Zbroja: tygrysia +9 z kd defa +3

Broń: miecz na 15 lvl +6

Hełm: zelazny +9

Tarcza: 5katna +7

Buty:Brak

Akcesoria: naszyjnik +500pz,srebrna branza +9,ebony +9

Opublikowano

Lvl 41

 

profesja: Wojownik , Body

skille: aura m1 , berek m2 , wir 1 , 3stronne 1 , szarża 4

koń:bojowy

deffa:290+

używam bota: nie

nazwa bota:.............

staty: 50 vital (6k hp) , 81 siła (+10 sily w ebonkach to 91)701 ataku z aurą

 

eq

Topór +9 z kd potwora +3

Lwia zbrojka +8 z witala +3

żelak +7

5-kątna +7

buty skórzane +6 ;p

srebrna+7

ebonki+7

złoty nasz. 5% na omdlenie

 

i gdzie expic?

Opublikowano

profesja: Ninja Archer

LVL 30

skille: ognista m1 trująca 8 reszta po 1

koń:zwykły

deffa:205

używam bota: tak

nazwa bota:EM2

 

 

eq

Jelonek+9/koziki +5

Zbroja od 26 +6 z 1k pż

Tarcza 5kątna +7

Reszta +5/4 (na mój lvl)

 

i gdzie expic?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl: 53

Profesja: Body

Typ umiejętności: Aura , Berek , Wir, Szarża, 3stronne

Poziomy umiejętności: Aura m2, Berek m1, Wir 13 punktów, Szarża 1punkt, 3stronne 1punkt.

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):377

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easy, Dmghack

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza+7 czysta

Broń: 12 duchów +4 penetra +2

Hełm: zelak+9

Tarcza: okrągła +6

Buty: 1k pz

Akcesoria: naszyjnik 1k pz ebo +7 srebrna +7

 

gdzie expic/?

Zapraszam

Gra: Counter Strike 1.6 Steam + Nonsteam

Strona: Strike-Premium.Xaa.Pl

Serwery:

 

COD MOD : 91.210.128.50:27033

DIABLO MOD : 91.210.128.50:27033

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:44

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m1 Berek m1 wir na 7 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):307

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Śmiertelna+9 z 2k hp bon

Broń:Rib+9 25% sr i -9% um

Hełm:Żelazny+6

Tarcza:Pięciokątna+9

Buty:Skórzane z bonem 2k hp

Akcesoria:

Naszyjnik na 42 lvl z bonem 2k hp branza na 1lvl z bonem 2k hp

Opublikowano

Gdzie expic ???

 

Lvl: 55

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: silne m3 , duchowe m3 , walniecie m4

Posiadam Konia Bojowego: tak (militar )

Ilość defa (obrony): ok 530 defa ( z silnym )

Używam bota: Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9 kd defa +3

Broń: Rib +9 20% sr kd potwora +3

Hełm: Zelazny +9

Tarcza: Okragla +6

Buty: Deszczowe +5 +1000 hp

Naszyjnik : Miedziany +3 +1500 hp

Branza : Krysztalowa +4 +500 hp

Kolczyki : Ebonitki +9

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:57

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:AuraM2-WirekM2-BerekM1-3stronne1pkt-Szarża1PKT

Posiadam Konia Bojowego:Tak(bojowiec)

Ilość defa (obrony):392-393

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Em2 ;] Możliwość Buffa Błogo m2 pomoc M1 i odbicie 1 PKT

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +9

Broń:Igła +4 20% na orki KD smierci i potwora +3

Hełm:zelak +9

Tarcza:okragla +6

Buty:Buty z brązu +4 1500HP

Akcesoria:Kryształowa branzoleta +2 500hp| Maetystowy naszyjnik +0|Ebonitowe kolczyki +7 650HP

 

Proszę o odpowiedź gdzie z buffem a gdzie bez buffa.

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

chyba 2 grupki nie spoty, a w v2 co chcesz robic? krasc yangi? z taka iloscia zycia pustynia

4458 hp mi spokojnie starcza, na te 2 grupki.

Dobrze kolega zauwazyl, grupki nie spoty, moj blad, w v2 nigdy nie expilem,ew. ubijam 2-3 grupki ezotow w swiatyni.

teraz narazie siedze na polowie pustynie, sa tam pajaki 50+ wiec dostaje 150% expa (15 lvl mniej) jeszcze kupie pierscien expa i mozna leciec:)

 

Obecny Cel Reach 60 On Us i Wbic 65 na PL

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

@Oftop Ja bym go jeszcze pi******* tym krzeslem xD

 

Szukam Buffa na Deimosie, s19 Shinsoo,podexpie!

 

Chcesz Oddac konto? Pomoz innym graczom.Oddaj swoje konto ->Tutaj<-

Ps.Rozmawiałem z adminem,tego serwisku,niebawem ma sie pojazwic lista olnych kont!

Opublikowano

LVl - 42

typ- wojownik Body

Skille - Aura M2, Trzystronne M1

Koń- nie ma

Ilość defa - 316-330

Używam bota- tak

Jaki bot - Easy Metin2

 

EQ-

Rib+8 z kd penetracji +2

Smocza +6

Żelak +8

Ebonki koleczyki +5

Ebonitowy naszyjnik +5

Drewniana branza +0

Skórzane +6

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:35

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M9 i reszta na 2-1 itp

Ilość defa (obrony): 514

Używam bota: Nie

Posiadam Konia Bojowego: Tak

 

EQ

Zbroja: Śmiertelna +8 z 2000 hp

Hełm: Żelak +9

Tarcza: Tarcza bojowa +9

Buty: Z 1 poziomu 1500 hp +6

Akcesoria:Ebonitowe kolczyki +9 , drewniany naszyjnik +8 1000 hp , kolczyki z 1 lvl +5

broń: Fms +9 śr 43% um -18% kd potwora +4 , śmierci +4 i kd powtórki

  sig.png

 

Zapraszam na to forum wszystko o metinie . (To nie reklamacja innych for) wszystko metiny biorę z mpcforum.pl

Opublikowano

Lvl: 43

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne M3

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie Tak

Ilość defa (obrony): 456 z silnym

Używam bota: Tak/Nie Tak

Nazwa bota: Expbot

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +7

Broń: Rib +9 15 % śr ,kd śmierci +3

Hełm: zelazny +7

Tarcza: czarna okrągła +6

Buty:Buty z brązu +4

Akcesoria: srebrna branza +7 , ebony +7 z ebonitem , ebonitowy naszyjnik +5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...