Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@artiwnc64

sprzedaj te riby i kup se tygre+7,8,9 , zelaka+9 , kose+6,7 bojowa+6 i exp tam do 32lvla (wszystkie riby po drodze sprzedaj) i idz z em2 na pustynie (krol skorpion itp. ) malo ludzi duzy exp pelno marmurow

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Szczupakooo

zostaw bodego na pustyni (krol skorpion i te inne)

dobij tam 46,47lvl

i idz do v1 i tam zostaw w 1 komnacie bota na jedna noc ( ja mentalem wbilem tam 50lvl )

ps. uzbieraj sobie z 15-20kk yang (fb) sellnij topor i kup fmsa+9 sr+

sellnij smocza i kup smocza+8,9, zelaka+9 (zrob na+9 lub sellnij+8) kup branze srebrna+6,7,8 ebonki+7,8 , buty 1000hp+ i nasszyjnik 1000hp +

licze na +

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:46

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Duchowe M2 , Silne M4 , Walnięcie 6 , reszta po 1

Ilość defa (obrony): 515 na silnym bez silnego 371

Używam bota: Nie

Nazwa bota:------

 

EQ

Zbroja:Smocza +7 pz +1000 kd witki +2 i defa +3

Hełm:zelek +8

Tarcza:carna okrągła +6 4% na orki

Buty:od 43 +6 4% na doswiadczenie +500pz

Akcesoria:ebo +9 , naszyjnik z biał.złota +4 +500pz , srebrna.bransa +6

Broń:Ribek +9 sr 17 um -4 spalone kd

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:28

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:aura m1

Ilość defa (obrony):210

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

Zbroja: tygrysia + 6

Hełm: zelazny + 5 regeneracja hp + 12%

Tarcza: bojowa + 6

Buty: na 17 lvl +4

Akcesoria: srebna branza + 3 , złoty naszyjnik +4

 

pls odpowiedzcie szybko ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:28

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:aura m1

Ilość defa (obrony):210

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

Zbroja: tygrysia + 6

Hełm: zelazny + 5 regeneracja hp + 12%

Tarcza: bojowa + 6

Buty: na 17 lvl +4

Akcesoria: srebna branza + 3 , złoty naszyjnik +4

 

pls odpowiedzcie szybko ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiem że to nie w tym temacie ale mam jedno pytanie i nie chce zakładać osobnego tematu. Powiedziałeś abym sprzedał 2 RIB-y

 

Jeden ma średnie 37% i um. -14

A drugi 9% i -3 od um...

 

Nie lepiej zostawić sobie tego jednego na exp a drugiego sprzedać? Którego sprzedać i za ile mniej więcej - gram na monastyrze

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
Lvl:31

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1,Berserk 10,Wir 1

Ilość defa (obrony):229

Używam bota:nie

Nazwa bota:-

 

EQ

Zbroja:Lwia +6

Hełm:Żelak +5

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skórzane +4

Akcesoria:Srebrna Branza +2 z bonem silny przeciwko orkom+4%,jadietowe kolce +4,srebrny naszyjnik +5 z bonem regeneracji PŻ +4%

 

Pustynia po 2-3 grupki

Opublikowano

Lvl:35

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności:Silne M1,Duchowe 14, reszta po 1

Ilość defa (obrony):440 / 7k hp

Używam bota: tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

Zbroja:Śmiertelna +7

Hełm:Żelak +7

Tarcza:5-katna +7

Buty:na 34lvl (1k hp)

Akcesoria:Drewniany naszyjnik +4 (20% regeneracji PŻ), Ebonitowe kolczyki +7

Kocham hello kittyl!!!

2008.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 37

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne ciało m1 duchowe 17 walnięcie 1 uderzenie miecza 1

Ilość defa (obrony): 241 bez silnego z 362

Używam bota: Tak EM z hackiem

 

EQ

Zbroja: Tygrysia +8

Hełm: Żelazny +7

Tarcza: 5 kątna +7

Buty:Skórzane +6

1325845644-U48159.gifredsto11.pngtreasu10.pngbadge-11.pngbeta-p10.pngtribal10.pngpyroma10.pngsailor10.pngwater_10.png
Opublikowano

Lvl: 54

Profesja: Woj

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności:

silne m3 duchowe m3 tąpnięcie 16 a reszta po 1

Ilość defa (obrony): z silnym 481 bez 346

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja: złota +4

Hełm: żelek +7

Tarcza: okrągła +6

Buty: ekstazycjne +4

Akcesoria: ebony +7 srebrna branza +9 naszyjnik +200hp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl: 27

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności:

silne m1 duchowe uderzenie 7

Ilość defa (obrony): z silnym 326 bez 209

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easymetin2

 

EQ

Zbroja: Płyt. tygrysia +5

Hełm: Tradycyjny hełm +6

Tarcza: Bojowa tarcza +6

Akcesoria: Kosa bojowa +3

Opublikowano

Zmień sobie żelaka+8 na +9 i skoro masz 44kk to zmień jeszcze ebo+6 na +9 i naszyjniki/branzy 1500HP, a potem do V2 jak na górze pisali ^^

 

A i umiejętności trochę podrośnij bo kiepsko jak na twój lev ...

Opublikowano

Lvl: 44

Profesja: Sura

Typ umiejętności: BM

Poziomy umiejętności: ogniste i mroczne uderzenie M4, sfera 8, cios 1

Ilość defa (obrony): 320

Używam bota: Tak

Nazwa bota: DMG hack

 

EQ

Zbroja: Mistyczna +7

Hełm: wyzywający +7

Tarcza: okrągła +7

Buty: z brązu +1khp

Akcesoria: ebonity +5, srebrna bransa +0 +20 PE, miedziany naszyjnik +3

Broń: FMS +7 -10%śr, +10% um

 

Koń: bojowy

 

PS. oprócz tego, ze nie wiem, gdzie expić to chciałbym jeszcze wiedzieć:

1. czy dam rade z takim eq w v2 biorąc po 1 grupce małych pająków oraz czy się wtedy opłaca tam expić

2. Jaka powinna być moja następna broń??

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 33

Profesja: Sura

Typ umiejętności: BM

Poziomy umiejętności: Ogniste M2, Sfera 12, reszta 1, oprócz MO.

Ilość defa (obrony): 237

Używam bota: Tak/Nie

Nazwa bota: EasyMetin2 + DMGhack + MH ;p

 

EQ

Zbroja: Nieszczesna +9 KD def +2

Hełm: Krwawy Hełm +6

Tarcza: Bojowa +8

Buty: Bambusowe +5 +500hp

Akcesoria: Srebrna +5, FMS +9 Um 7%, Złote Kolce +9, Jadelitowy Naszyjnik +4 +500hp

b46052bd51732471.jpg
Opublikowano

Lvl:71

Profesja:body

Typ umiejętności:wir M2 szarza M5 aura M4 baserek M3

Ilość defa (obrony):506

Używam bota: Tak/Nie tak

Nazwa bota:multi Hack Metin2 By: Franciccio 90

 

EQ

Zbroja:Stalka +5 kd - defa +3 sperd +3 uchylenia +3

Hełm:żelek +8

Tarcza:Lwia +9

Buty: na krytyka +5%

Akcesoria:ebo +9 naszyjnik +1k pż branza +6

HP : 10k

LUBIE ZAPIERDALAC ;]]

Opublikowano

Lvl:39

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura Berek m1 wir 2

Ilość defa (obrony):280

7,5k hp

500 ataku nie mma boja.Pustynia moze Orki.Piszcie w ile mi zjamie wbijanie 40.

Opublikowano

@123daciu123

po 1 zrób boja

po 2 wbij 42 na pustyni (w miedzyczasie lvl konia bij)

po 3 gdy wbijesz 42 lvl na BO z buffem (błogo m1+ reszta pomoc)

i na BO zostaŃ do 51lvla

I NAPISZ IDIOTO EQ ;dd KUR.... PATRZ NA POSTY INNYCH UŻYTKOWNIKÓW JA PIERDO...

Opublikowano

@PhoEnix9332

załatw sobie obowiązkowo stalkę +4,5,6

kolcze +8,9

lwią+9 !!!

buty 1000 hp - 2000hp

naszyjnik 1000 hp - 2000hp

ebo +8,9

branza 1000 hp - 2000hp

A BROŃ JA PIER DOLE KAŻDEMU TRZEBA TŁUMACZYĆ ;ddd

I IDŻ EXPIĆ W V2 NA MARMURKU Z BUFFEM

Opublikowano

LvL:31

Profesja: Ninja Dagger

Tarcza: Bojowa + 9

Helm: Kolczatka + 7

Broń :Sztylety + 9 Koziki + 9 Jelonek + 9

Zbroja:Czerwone ubranie +9

Buty: Bambusowe + 6 + 200 Pź

Branza: Srebrna + 9 Z 3 x Przetopy

Kolczyki: na 34 Bony + 8

Bot: Nie

Defa: 273

Skile: Zasadzka m1

Opublikowano

Lvl:34

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne M1, Duchowe 13

Ilość defa (obrony):Z silnym ciałem ok 360

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2 - ALE MOGĘ RÓWNIEŻ BEZ BOTA POEXPIĆ!

 

EQ

Broń: Rib + 0 ze śr 37%

Zbroja:Śmiertlena Zbr.Płyt. +4

Hełm:Żelazny +4

Tarcza:Bojowa +4

Buty:Skórzane +4

Akcesoria: Drewniana Bransoleta +5, Złoty naszyjnik +5, Ebonitowe kolczyki +4

 

Hmm gdzie iść? Dalej na ezotach czy już coś bardziej ambitnego?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...