Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lvl:40

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Wirujące m2 zasadzka m2

Ilość defa (obrony):308

Używam bota: Nie

Nazwa bota:Brak

 

EQ

Zbroja:Na 34 + 8 + 300 Pź kd speeda + 3

Hełm:Na 21 + 7

Tarcza:5 konta + 7

Buty:na 1 lvl

Akcesoria: Ebony + 8 z 3 przetopami srebrna + 9 z 3 przetopami Naszyjnik + 0 500PŹ +

TYLKO NIE W GRUPIE NA BO PROSZ

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl: 35

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności:Silne ciało m3, tąpniecie , reszta po 1pkt

Ilość defa (obrony): z silnym 461

Używam bota: Tak/Nie , nie

Nazwa bota: brak

 

EQ

Zbroja: Śmiertalka bon 1000pż +9

Hełm: Żelazny +9

Tarcza: Pięciokątna +9

Buty: skurzane +0 1500hp

Akcesoria: srebrna +9, ebo+9 ,naszyjnik 1000pż

 

Ilość hp 10093

Potrzebujesz pomocy w sprawie metin2 ?. Nie bój się napisz do mnie na PW z wielką chęcią pomogę ;]

 

 

mpcforum4everblue.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:30

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Zasadzka m1( bo w 1 dzień wbiłem 30), szybki atak 11, wirujący sztylet 1

Ilość defa (obrony):217

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Easy Metin 2

 

EQ

Zbroja:Czerwone Ubranie+6 (kupuje +9)

Hełm:maska kolcza+5

Tarcza:bojowa+6

Buty:bambusowe+0 max pż + 1000

Akcesoria:FMS +9 KD woja+3 szamana+4 sr 13 um -1 , drewniany naszyjnik+4 , drewniane kolczyki+6

 

Może coś innego niż dzikusy ???

Opublikowano

LvL:35

Profesja:Ninja

Typ Umiejętnośći:Zabójca

Poziomy umiejętności:Zasadzka M2 Wirujący M1

Ilość defa (obrony):280

Ilosc Ataku:255-262

 

EQ

Zbroja:Lwiej Mrowki na 34+6 KD Defa+2

Bron:Koziki+9 KD woja +3 i Smierci+3

Hełm:Maska Kolcza+6

Tarcza:5Kątna+7

Buty:+500hp

Akcesoria:Srebrna +7 i inne slabe

Mój Net :)

846577402.png

Opublikowano

Lvl:35

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Trująca chmura m3,zasadzka 15 , wirujący sztylet 1, szybki atak 1

Ilość defa (obrony):244

Używam bota: Tak

Nazwa bota:dmg hack

 

EQ

Zbroja:ubranie lwiej mrowki +6

Hełm:maska kolcza+7

Tarcza:bojowa+6

Akcesoria:koziki+7 sr 11 um -2 ,srebrna +6 , ebony+4

 

Gdzie expic tak zeby w miare szybko leciał exp

 

odpowie ktoś?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:36

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Zasadzka m3,wirujacy 15 reszta po1

Ilość defa (obrony):232

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Easy metin2 by andzejt17 i fishbot na 3 kontach

 

EQ

Zbroja:18 +6(próbuje załatwić zbrojke od 34+9,8 ale nikt nie ma)

Hełm:21+6

Tarcza:1+6

Buty:1+8

Akcesoria:ebo +4 , ebonitowa branza +5, zloty naszyjnik +5

hcq0.png


Opublikowano

@Nygol

 

Lol, z takim eq to zostań na pustyni ^^

dzieki ja lurowalem na bo i w swiatyni ale ok ide zobaczyc

+ dla ciebie

hcq0.png


Opublikowano

Lvl:45

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne M1, Duchowe M2, Walniecie 5, Uderzenie miecza 1, Tąpnięcie 1

Ilość defa (obrony):475 z Silnym

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja:Smocza+7

Hełm:Żelek+7

Tarcza:Okrągła +6

Buty:Jadeitowe+6

Akcesoria:Ebo +6, Naszyjnik z Białego z Złota +4, Srebrna Branza+6

35175.png

Moje motocykle: Kawasaki KLR 650, Honda MTX 80.

A zbieram na Yamahe R1 ^_^

LWG!

Opublikowano

Lvl: 53

Profesja: Sura

Typ umiejętności: BM

Poziomy umiejętności: Ochronka m7, duch m6, sfera m2

Ilość defa (obrony): 337

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

Broń: FMS+9 śr.24 20% na mistyków

Zbroja: Mistyczna+7 1000pż

Hełm: Zamkowy+8

Tarcza: Okrągła +7 z NNO

Buty: Ekstazyjne+4 1500pż

Akcesoria: srebrna +9 20% na orki, ebo+8 ,naszyjnik 1000pż

 

Ilość hp 10852

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:21

Profesja:Szamanka

Typ umiejętności:Helarka

Poziomy umiejętności:Leczenie M1, Reszta po 1

Ilość defa (obrony):141

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Easymetin2

 

EQ

Zbroja:Różowa szata +6

Hełm:Czapka Mnicha +6

Tarcza:Bojowa +3

Buty:Skórzne +5

Akcesoria:All Drewniane +3

Daj mi + i 5*

 

Kocham MPCforum.pl

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

644124266465ef9ffba7a3.gif

7ff09ae08c224b2bbe20c5697239767b.0.gif

modemos.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:34

Profesja:ninja

Typ umiejętności:dagger

Poziomy umiejętności:zasadzka m1, szybki atak 15, wir sztylet 1

Ilość defa (obrony):232

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM2

 

EQ

Zbroja:ubr lwiej mrówki+4 (mam na 42 +7 z kd defa+3 i speeda+2)

Hełm:kolcza+5

Tarcza:bojowa+6

Buty:bambusowe 1000hp+

Akcesoria:ebo+4, kozy+8 sr 5 um 3 , fms+9 sr 13 um - 1,

Opublikowano

@up

Pustynia do 35 i rob boja potem BO w PT

Daj mi + i 5*

 

Kocham MPCforum.pl

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

644124266465ef9ffba7a3.gif

7ff09ae08c224b2bbe20c5697239767b.0.gif

modemos.png

Opublikowano

Lvl: 42

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: Silne m3 , tąpniecie m1

Ilość defa (obrony): 516 z silnym.

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

Broń: Rib +9 sr 11% kd smierci +3 , kd powtórki +1

Zbroja: Smocza +9

Hełm: zelka +9

Tarcza: 5kątna +9

Buty: +0 1kpż

Akcesoria: Ebo +9 i jakieś zwykłe .. z regeneracją pż +5%

Opublikowano

Lvl:35

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Trująca chmura m3,zasadzka 15 , wirujący sztylet 1, szybki atak 1

Ilość defa (obrony):244

Używam bota: Tak

Nazwa bota:dmg hack

 

EQ

Zbroja:ubranie lwiej mrowki +6

Hełm:maska kolcza+7

Tarcza:bojowa+6

Akcesoria:koziki+7 sr 11 um -2 ,srebrna +6 , ebony+4

 

Gdzie expic tak zeby w miare szybko leciał exp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:40

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne ciało m1, Duchowe ud. m1 i reszta po 1

Ilość defa (obrony)430 z silnym

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin

 

EQ

Zbroja:Smiert.+8 z kd defa +2

Hełm:żelazny hełm +6

Tarcza:5kątna +7

Akcesoria:Rib +7 sr 2, um 4 ,brak bransolety , ebony+4, buty z brązu+4, srebrny naszyjnik +6

 

ps. zdechl mi kon, bez boja ;/

Wyjebane przez Ziomala. <---------------------?? Co za zjeb no COMENT!!!

Opublikowano

Wojownik Body 92lvl

 

EQ: Hełm 41lvl +9

Stal +9

Tasak+8

Tarcza od 61 +9

Buciki od 55 +9

Branza +9

Naszyjnik z niebianskich +9

Ebony+9

 

Gdzie expić w atlantydzie w jakim miejscu ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:30

Profesja:woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności:Silne Ciało M1, Duchowe uderzenie 8

Ilość defa (obrony):318

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM2

 

EQ

Zbroja:żelazna zbroja płytowa +5

Hełm: tradycyjny hełm +4

Tarcza:bojowa tarcza +7

Buty:skórzane buty +5

Akcesoria: Kosa bojowa +3, Drewniany naszyjnik +5, Srebrne kolczyki +4,drewniana bransoletka +4

Opublikowano

Lvl:40

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne ciało m1, Duchowe ud. m1 i reszta po 1

Ilość defa (obrony)430 z silnym

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin

 

EQ

Zbroja:Smiert.+8 z kd defa +2

Hełm:żelazny hełm +6

Tarcza:5kątna +7

Akcesoria:Rib +7 sr 2, um 4 ,brak bransolety , ebony+4, buty z brązu+4, srebrny naszyjnik +6

 

ps. zdechl mi kon, bez boja ;/

Wyjebane przez Ziomala. <---------------------?? Co za zjeb no COMENT!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...