Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny protest? Kolejna ameba umysłowa kobiet


Sztalixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Jak nie chce dziecka to niech je odda do okna życia...

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

i co dalej z takim downem oddanym do okna życia, zaadoptujesz go, będziesz utrzymywał z podatków czy w jakiś inny sposób zagwarantujsz mu normalne dzieciństwo?

 

 

Nie musisz adoptować. Na szczęście są instytucje które ratują życie na przykład Kościół. Jakie jest 5 przykazanie Boże?

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kobieta powinna mieć prawo wyboru

 

Nie kobieta tylko rodzice. Ludzie cały czas tylko patrzą na kobiety, bo to one rodzą i tak dalej, ale do k***y jasnej, to dziecko jest także dzieckiem ojca i on także powinien móc powiedzieć "tak" lub "nie".

 

@PabloTL szkoda, że jeszcze nikt nie dał ci perma

Opublikowano

 

kobieta powinna mieć prawo wyboru

 

Nie kobieta tylko rodzice. Ludzie cały czas tylko patrzą na kobiety, bo to one rodzą i tak dalej, ale do k***y jasnej, to dziecko jest także dzieckiem ojca i on także powinien móc powiedzieć "tak" lub "nie".

 

 

Dziecko jest własnością państwa i to państwo decyduje co z nim zrobić. Rodzic jest tylko narzędziem utrzymania. Jak państwo uzna że jest złe to zabierze.

 

14563581_1140620326023711_67097234619059

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

 

Nie musisz adoptować. Na szczęście są instytucje które ratują życie na przykład Kościół. Jakie jest 5 przykazanie Boże?

nie odpowiedziałeś na pytanie. Ratuje życie ale co z psychiką takiego człowieka? i co mnie interesuje 5 przykazanie boże skoro to nawet nie nasz bóg?

Opublikowano

 

 

Nie musisz adoptować. Na szczęście są instytucje które ratują życie na przykład Kościół. Jakie jest 5 przykazanie Boże?

nie odpowiedziałeś na pytanie. Ratuje życie ale co z psychiką takiego człowieka? i co mnie interesuje 5 przykazanie boże skoro to nawet nie nasz bóg?

 

 

Nic, będzie po prostu dziękować że go nie zabito. Bluźnisz mówiąc że to nie nasz Bóg. Polacy to katolik i jest to nierozłączne.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

 

Nic, będzie po prostu dziękować że go nie zabito. Bluźnisz mówiąc że to nie nasz Bóg. Polacy to katolik i jest to nierozłączne.

haha wiele osób jest zdrowych i marzy o śmierci a ty piszesz o chorych ludziach którzy jeszcze nie są pod opieką rodziców. Z pewnością będzie takie dziecko dziękowało że żyje

oczywiscie ze to nie nasz bóg. Wyobraź sobie że wszystkie sąsiednie kraje przechodzą oficjalnie na islam, a następnie stawiają ci ultimatum, ze albo przyjmiesz ich religie i wybudujesz over9000 meczetów albo nałożą sankcje i ewentualnie powstanie konflikt zbrojny. Wtedy też będziesz pierdolił, że Allah to nasz bóg, chodzenie do meczetów to tradycja, a Polak to muzułmanin i jest to nierozłączne? zainteresuj się rodzimą wiarą Słowian

Opublikowano

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .Jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .Wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

Opublikowano

 

 

 

Nie musisz adoptować. Na szczęście są instytucje które ratują życie na przykład Kościół. Jakie jest 5 przykazanie Boże?

nie odpowiedziałeś na pytanie. Ratuje życie ale co z psychiką takiego człowieka? i co mnie interesuje 5 przykazanie boże skoro to nawet nie nasz bóg?

 

 

Nic, będzie po prostu dziękować że go nie zabito. Bluźnisz mówiąc że to nie nasz Bóg. Polacy to katolik i jest to nierozłączne.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Nie jestem Katolikiem. Jestem Polakiem, mam polskie obywatelstwo.

Jak to wyjaśnisz? Dlaczego chcesz narzucać mi swoje katolickie przykazania?

Opublikowano

 

 

 

 

Nie musisz adoptować. Na szczęście są instytucje które ratują życie na przykład Kościół. Jakie jest 5 przykazanie Boże?

nie odpowiedziałeś na pytanie. Ratuje życie ale co z psychiką takiego człowieka? i co mnie interesuje 5 przykazanie boże skoro to nawet nie nasz bóg?

 

 

Nic, będzie po prostu dziękować że go nie zabito. Bluźnisz mówiąc że to nie nasz Bóg. Polacy to katolik i jest to nierozłączne.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Nie jestem Katolikiem. Jestem Polakiem, mam polskie obywatelstwo.

Jak to wyjaśnisz? Dlaczego chcesz narzucać mi swoje katolickie przykazania?

 

 

Bo Polska została stworzona na katolickich wartościach i są Nam, Polakom najbliższe. Kościół towarzyszy nam od początku i zawsze Nas wspiera.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

 

Bo Polska została stworzona na katolickich wartościach i są Nam, Polakom najbliższe. Kościół towarzyszy nam od początku i zawsze Nas wspiera.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

obys zdechl smieciu bo bluźnisz

najblizsze jest poganstwo i to na tym polska została stworzona. Że niby przed 996 polski nie bylo?

ale bym cie kopał po ryju kutasiarzu

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie musisz adoptować. Na szczęście są instytucje które ratują życie na przykład Kościół. Jakie jest 5 przykazanie Boże?

nie odpowiedziałeś na pytanie. Ratuje życie ale co z psychiką takiego człowieka? i co mnie interesuje 5 przykazanie boże skoro to nawet nie nasz bóg?

 

 

Nic, będzie po prostu dziękować że go nie zabito. Bluźnisz mówiąc że to nie nasz Bóg. Polacy to katolik i jest to nierozłączne.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Nie jestem Katolikiem. Jestem Polakiem, mam polskie obywatelstwo.

Jak to wyjaśnisz? Dlaczego chcesz narzucać mi swoje katolickie przykazania?

 

 

Bo Polska została stworzona na katolickich wartościach i są Nam, Polakom najbliższe. Kościół towarzyszy nam od początku i zawsze Nas wspiera.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

A czy ja ci bronie żyć według katolickich wartości?

Czy ja lub ktokolwiek inny nakazuje ci żyć w sprzeczności z kościołem? Nie, możesz sobie iść do kościoła co niedziele tak jak ja mogę do niego nie iść.

Tak samo jest z Aborcją, Katoliczka nie musi dokonywać aborcji, ale kobieta nie wierząca powinna mieć taką możliwość bo jest to kwestia JEJ moralności a nie twojej, mojej, czy jakiegokolwiek "kościoła"

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Nie musisz adoptować. Na szczęście są instytucje które ratują życie na przykład Kościół. Jakie jest 5 przykazanie Boże?

nie odpowiedziałeś na pytanie. Ratuje życie ale co z psychiką takiego człowieka? i co mnie interesuje 5 przykazanie boże skoro to nawet nie nasz bóg?

 

 

Nic, będzie po prostu dziękować że go nie zabito. Bluźnisz mówiąc że to nie nasz Bóg. Polacy to katolik i jest to nierozłączne.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Nie jestem Katolikiem. Jestem Polakiem, mam polskie obywatelstwo.

Jak to wyjaśnisz? Dlaczego chcesz narzucać mi swoje katolickie przykazania?

 

 

Bo Polska została stworzona na katolickich wartościach i są Nam, Polakom najbliższe. Kościół towarzyszy nam od początku i zawsze Nas wspiera.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

A czy ja ci bronie żyć według katolickich wartości?

Czy ja lub ktokolwiek inny nakazuje ci żyć w sprzeczności z kościołem? Nie, możesz sobie iść do kościoła co niedziele tak jak ja mogę do niego nie iść.

Tak samo jest z Aborcją, Katoliczka nie musi dokonywać aborcji, ale kobieta nie wierząca powinna mieć taką możliwość bo jest to kwestia JEJ moralności a nie twojej, mojej, czy jakiegokolwiek "kościoła"

 

To dlaczego nie mogę dostać pistoletu i pozabijać innych ludzi a potem wrócić spokojnie do domu? To moja moralność!!!! GDZIE JEST WOLNOŚĆ?!?!?!?!

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Nie musisz adoptować. Na szczęście są instytucje które ratują życie na przykład Kościół. Jakie jest 5 przykazanie Boże?

nie odpowiedziałeś na pytanie. Ratuje życie ale co z psychiką takiego człowieka? i co mnie interesuje 5 przykazanie boże skoro to nawet nie nasz bóg?

 

 

Nic, będzie po prostu dziękować że go nie zabito. Bluźnisz mówiąc że to nie nasz Bóg. Polacy to katolik i jest to nierozłączne.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Nie jestem Katolikiem. Jestem Polakiem, mam polskie obywatelstwo.

Jak to wyjaśnisz? Dlaczego chcesz narzucać mi swoje katolickie przykazania?

 

 

Bo Polska została stworzona na katolickich wartościach i są Nam, Polakom najbliższe. Kościół towarzyszy nam od początku i zawsze Nas wspiera.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

A czy ja ci bronie żyć według katolickich wartości?

Czy ja lub ktokolwiek inny nakazuje ci żyć w sprzeczności z kościołem? Nie, możesz sobie iść do kościoła co niedziele tak jak ja mogę do niego nie iść.

Tak samo jest z Aborcją, Katoliczka nie musi dokonywać aborcji, ale kobieta nie wierząca powinna mieć taką możliwość bo jest to kwestia JEJ moralności a nie twojej, mojej, czy jakiegokolwiek "kościoła"

 

To dlaczego nie mogę dostać pistoletu i pozabijać innych ludzi a potem wrócić spokojnie do domu? To moja moralność!!!! GDZIE JEST WOLNOŚĆ?!?!?!?!

 

Ależ możesz kto ci broni? Tylko pójdziesz siedzieć za morderstwo.

Przykład bardzo marny ponieważ jest olbrzymia różnica między morderstwem żywego człowieka z wykształconą osobowością, tozsamością, świadomością etc.

A przerwaniem rozwoju płodu który:

A) Jest całkiem zależny od ciała matki, bez niej nie jest w stanie żyć.

B) Nic nie czuje bo nie ma wykształconych ośrodków

C) Nie myśli bo jeszcze nie ma czym.

 

 

 

kobieta powinna mieć prawo wyboru

 

Nie kobieta tylko rodzice. Ludzie cały czas tylko patrzą na kobiety, bo to one rodzą i tak dalej, ale do k***y jasnej, to dziecko jest także dzieckiem ojca i on także powinien móc powiedzieć "tak" lub "nie".

 

 

Dziecko jest własnością państwa i to państwo decyduje co z nim zrobić. Rodzic jest tylko narzędziem utrzymania. Jak państwo uzna że jest złe to zabierze.

 

14563581_1140620326023711_67097234619059

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Od kiedy to dziecko jest własnością państwa?

Jak to sie ma do wizji liberalnej i idei liberalnej wyznawanej przez twoją ukochaną partię?

Nowicjusz
Opublikowano

Gleboko wierzymy, ze temat nie powinie sluzyc do dyskusji na forum dla uzytkownikow o niskim ilorazie inteligencji, ktorzy nie maja zadnego pojecia o temacie jakim jest aborcja. Decyzja powinna nalezec do rodzicow, tejze nienarodzonej istoty i panstwo nie powinno w to ingerowac.

Opublikowano

 

>>

Tak samo jest z Aborcją, Katoliczka nie musi dokonywać aborcji, ale kobieta nie wierząca powinna mieć taką możliwość bo jest to kwestia JEJ moralności a nie twojej, mojej, czy jakiegokolwiek

 

>>>

Ależ możesz kto ci broni? Tylko pójdziesz siedzieć za morderstwo.

 

To dlaczego złodzieje, rabusie są karani i sądzeni? Przecież jest ich to moralność. Powinni mieć taką możliwość.

 

Kolego wyżej ładnie Cię zaorał. Próbowałeś śmiesznie wyjść ze sytuacji(jakieś rozważania filozoficzne na temat człowieka, nadawanie ponadnaturalnego sensu egzystencjalnego). 

 

 

 

 

Od kiedy to dziecko jest własnością państwa?

 

To sobie nie poślij dziecka do szkoły to zobaczysz co się stanie. 

Deus vult

Opublikowano

 

 

>>

Tak samo jest z Aborcją, Katoliczka nie musi dokonywać aborcji, ale kobieta nie wierząca powinna mieć taką możliwość bo jest to kwestia JEJ moralności a nie twojej, mojej, czy jakiegokolwiek

 

>>>

Ależ możesz kto ci broni? Tylko pójdziesz siedzieć za morderstwo.

 

To dlaczego złodzieje, rabusie są karani i sądzeni? Przecież jest ich to moralność. Powinni mieć taką możliwość.

 

Kolego wyżej ładnie Cię zaorał. Próbowałeś śmiesznie wyjść ze sytuacji(jakieś rozważania filozoficzne na temat człowieka, nadawanie ponadnaturalnego sensu egzystencjalnego). 

 

 

 

 

Od kiedy to dziecko jest własnością państwa?

To sobie nie poślij dziecka do szkoły to zobaczysz co się stanie. 

 

Złodzieje i rabusie są karani ponieważ popełniają przestępstwo przeciwko człowiekowi. Płód człowiekiem NIE JEST.

 

 

Opublikowano

 

 

 

>>

Tak samo jest z Aborcją, Katoliczka nie musi dokonywać aborcji, ale kobieta nie wierząca powinna mieć taką możliwość bo jest to kwestia JEJ moralności a nie twojej, mojej, czy jakiegokolwiek

 

>>>

Ależ możesz kto ci broni? Tylko pójdziesz siedzieć za morderstwo.

 

To dlaczego złodzieje, rabusie są karani i sądzeni? Przecież jest ich to moralność. Powinni mieć taką możliwość.

 

Kolego wyżej ładnie Cię zaorał. Próbowałeś śmiesznie wyjść ze sytuacji(jakieś rozważania filozoficzne na temat człowieka, nadawanie ponadnaturalnego sensu egzystencjalnego). 

 

 

 

 

Od kiedy to dziecko jest własnością państwa?

To sobie nie poślij dziecka do szkoły to zobaczysz co się stanie. 

 

Złodzieje i rabusie są karani ponieważ popełniają przestępstwo przeciwko człowiekowi. Płód człowiekiem NIE JEST.

 

 

 

Ty tak twierdzisz. A kiedy już jest masz jakiś dokładny termin? PŁÓD CZŁOWIEKIEM NIE JEST ALE JUŻ W 3 TYGODNIU JEST! Dlaczego? Kiedy jest niby człowiek a kiedy nie? W dodatku płód to też życie obojętnie czy jest człowiekiem czy nie dlaczego ktoś ma go zabijać? W dodatku z tego płodu powstanie pełnoprawny człowiek więc ten argument jest bezsensu.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

 

 

 

 

>>

Tak samo jest z Aborcją, Katoliczka nie musi dokonywać aborcji, ale kobieta nie wierząca powinna mieć taką możliwość bo jest to kwestia JEJ moralności a nie twojej, mojej, czy jakiegokolwiek

 

>>>

Ależ możesz kto ci broni? Tylko pójdziesz siedzieć za morderstwo.

 

To dlaczego złodzieje, rabusie są karani i sądzeni? Przecież jest ich to moralność. Powinni mieć taką możliwość.

 

Kolego wyżej ładnie Cię zaorał. Próbowałeś śmiesznie wyjść ze sytuacji(jakieś rozważania filozoficzne na temat człowieka, nadawanie ponadnaturalnego sensu egzystencjalnego). 

 

 

 

 

Od kiedy to dziecko jest własnością państwa?

To sobie nie poślij dziecka do szkoły to zobaczysz co się stanie. 

 

Złodzieje i rabusie są karani ponieważ popełniają przestępstwo przeciwko człowiekowi. Płód człowiekiem NIE JEST.

 

 

 

Ty tak twierdzisz. A kiedy już jest masz jakiś dokładny termin? PŁÓD CZŁOWIEKIEM NIE JEST ALE JUŻ W 3 TYGODNIU JEST! Dlaczego? Kiedy jest niby człowiek a kiedy nie? W dodatku płód to też życie obojętnie czy jest człowiekiem czy nie dlaczego ktoś ma go zabijać? W dodatku z tego płodu powstanie pełnoprawny człowiek więc ten argument jest bezsensu.

 

Moim zdaniem? Płód staje się człowiekiem wtedy kiedy wytwarza własną inteligencję, jest zdolny do odczuwania bodźców.

Z plemnika też może powstać pełnoprawny człowiek a mimo tego masturbujesz się.

Przypomnę ci że to co robisz według twojego boga TEŻ jest grzechem.

Opublikowano

 

 

 

 

 

>>

Tak samo jest z Aborcją, Katoliczka nie musi dokonywać aborcji, ale kobieta nie wierząca powinna mieć taką możliwość bo jest to kwestia JEJ moralności a nie twojej, mojej, czy jakiegokolwiek

 

>>>

Ależ możesz kto ci broni? Tylko pójdziesz siedzieć za morderstwo.

 

To dlaczego złodzieje, rabusie są karani i sądzeni? Przecież jest ich to moralność. Powinni mieć taką możliwość.

 

Kolego wyżej ładnie Cię zaorał. Próbowałeś śmiesznie wyjść ze sytuacji(jakieś rozważania filozoficzne na temat człowieka, nadawanie ponadnaturalnego sensu egzystencjalnego). 

 

 

 

 

Od kiedy to dziecko jest własnością państwa?

To sobie nie poślij dziecka do szkoły to zobaczysz co się stanie. 

 

Złodzieje i rabusie są karani ponieważ popełniają przestępstwo przeciwko człowiekowi. Płód człowiekiem NIE JEST.

 

 

 

Ty tak twierdzisz. A kiedy już jest masz jakiś dokładny termin? PŁÓD CZŁOWIEKIEM NIE JEST ALE JUŻ W 3 TYGODNIU JEST! Dlaczego? Kiedy jest niby człowiek a kiedy nie? W dodatku płód to też życie obojętnie czy jest człowiekiem czy nie dlaczego ktoś ma go zabijać? W dodatku z tego płodu powstanie pełnoprawny człowiek więc ten argument jest bezsensu.

 

Moim zdaniem? Płód staje się człowiekiem wtedy kiedy wytwarza własną inteligencję, jest zdolny do odczuwania bodźców.

Z plemnika też może powstać pełnoprawny człowiek a mimo tego masturbujesz się.

Przypomnę ci że to co robisz według twojego boga TEŻ jest grzechem.

 

Po pierwsze będę wdzięczny jeśli nie będziesz narzucał mi wiary :) Po drugie to nie prawda że dopiero wtedy jest człowiek. Jeżeli stosujemy taką definicję to aborcja powinna być dostępna do oko 6 miesiąca ciąży. Dla mnie każde ludzkie życie to życie obojętnie czy jest to w pełni wykształcony człowiek, osoba stara, młoda, chora, zdrowa lub rozwijająca się dopiero w łonie matki.W dodatku z teologicznego punktu widzenia jeżeli uznajesz "mojego" boga to znaczy że jest to też twój bóg ;)

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Powiadacie, że człowiek lub płód nie należy do państwa? No faktycznie własnością państwową nie jest ale podlega państwowej i moralnej ochronie do życia, którego nikt nie ma prawa mu odebrać. Dojście do zapłodnienia jest równoznaczne z zapoczątkowaniem życia człowieka. O ile w bardzo początkowej fazie gdy nie wytworzyły się nerwy jestem w stanie chodź ciężko zaakceptować pozbycie się problemu bezinwazyjną pigułką to skrobanki w późniejszej fazie ciąży gdy płód ma już kształty dziecka, ma rozwinięte narządy to jest po prostu morderstwo w czystej postaci i za takie coś powinno być więzienie.

Cyrk.png

Opublikowano

To jest tylko przykrywka do CETY i TTIP kolejna zwykla zabawa iluzja ;) A jezeli o to chodzi dla mnie kazde dziecko powinno zyc jedyny przypadek kiedy bedzie wielkim kaleka, co wlasnie niedlugo sie bedzie lawinowo wydarzac przez nowe pierdolone szczepionki i chemtraile 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...