Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny protest? Kolejna ameba umysłowa kobiet


Sztalixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeczytaj kobieto zanim cokolwiek napiszesz:

 

Post nie ma na celu obrażenia kobiet, lecz uświadomienie prawd moralnych.

 

Zacznijmy od tego: POPIERAM USTAWĘ!

Lecz nie popieram do końca :) Do czego zmierzam? 

Uważam, że aborcja powinna być dozwolona jedynie w poniższych wypadkach:

  • małżeństwo, które nie planowało dziecko ale wpadka wpadką i obydwoje zezwalają na aborcję;
  • w przypadku udowodnionego gwałtu;
  • jeżeli kobieta zamężna zaliczy "wpadkę", a ojciec dziecka postanowi "uciec", a kobieta nie chce wychowywać sama dziecka;
  • w przypadku gdy dziecko ma urodzić się niepełnosprawne i matka nie chce urodzić takowego dziecka (lecz w tym wypadku za opłatą) 

Rude dziecko nie zalicza się do niepełnosprawnych

 

Po drugie, po co kobietom aborcja?

Niech urodzi - są okna życia, są domy dziecka - dziecko można oddać i święty spokój. 

Tak, tak ale kobieta nagle przytyje i co teraz? SCHUDNIJ LENIWA K***O. 

Nie zabijaj dziecka, tylko trzymaj się porady wyżej podanej. 

 

Mógłbym tak dużo rozmyślać o tym i dyskutować, ale mam swoje argumenty i czekam na dyskusje w komentarzach. Proszę nie wywoływać gównoburzy bo gówno wam to da. 

 

 

AborcjaWystawa07-1.jpg

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

  • małżeństwo, które nie planowało dziecko ale wpadka wpadką i obydwoje zezwalają na aborcję;
  • w przypadku udowodnionego gwałtu;
  • jeżeli kobieta zamężna zaliczy "wpadkę", a ojciec dziecka postanowi "uciec", a kobieta nie chce wychowywać sama dziecka;
  • w przypadku gdy dziecko ma urodzić się niepełnosprawne i matka nie chce urodzić takowego dziecka (lecz w tym wypadku za opłatą) 

 

 

Jak już miałaby być jakaś opłata, to w 1 i 3 przypadku, a nie w 4. 

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Ja tam jestem za tym, aby kobiety miały prawo wyboru. 

 

Aborcja powinna być legalnym zabiegiem, prawie zawsze o aborcji najwięcej szczekają faceci.

 

Popieracie mordowanie niewinnych dzieci? Wstyd mi za takich polaków.

 

 

Aborcja powinna być legalnym zabiegiem, prawie zawsze o aborcji najwięcej szczekają faceci.

 

Szczekają faceci? W końcu ustawa weszła, która w większości jest popierana przez facetów, gdyż kobiety nie używają swojego intelektu i nie myślą o innych tylko O SWOIM PIĘKNYM CIELE. Żałosne. 

Opublikowano

W każdym  cywilizowanym kraju aborcja jest legalna tylko u nas w tym ciemnogrodzie pisiory muszą coś wymyślać.

A Autorze gdy urodzenie dziecka będzie wiązało się ze śmiercia tej kobiety? 
 

propo tych domów dziecka 

 

62572896888665700744.jpg

Kończ waść, wstydu oszczędź

Opublikowano

 

 

 

  • małżeństwo, które nie planowało dziecko ale wpadka wpadką i obydwoje zezwalają na aborcję;
  • w przypadku udowodnionego gwałtu;
  • jeżeli kobieta zamężna zaliczy "wpadkę", a ojciec dziecka postanowi "uciec", a kobieta nie chce wychowywać sama dziecka;
  • w przypadku gdy dziecko ma urodzić się niepełnosprawne i matka nie chce urodzić takowego dziecka (lecz w tym wypadku za opłatą) 

 

 

Jak już miałaby być jakaś opłata, to w 1 i 3 przypadku, a nie w 4. 

 

 

W 1 jeszcze się z tobą zgodzę, lecz w 3 z jakiej racji ma płacić kobieta? 

Chyba, że ojciec pokryje koszty aborcji - wtedy jestem za :) 

Opublikowano

chyba lepiej żeby dziecko było zabite przez aborcje niż żeby wychowywało się całe życie bez jakiegokolwiek kontaktu z rodziną, no nie?

Opublikowano

Plod to nie dziecko, keep that in mind.

 

Płód --> Dziecko

 

Zabijesz płód, zabijesz dziecko. 

 

chyba lepiej żeby dziecko było zabite przez aborcje niż żeby wychowywało się całe życie bez jakiegokolwiek kontaktu z rodziną, no nie?

 

Skoro rodzice lub matka chce wychować dziecko niech wychowają, ale jak nie chcą dziecka to na c**j się puszczają? 

Opublikowano

  • w przypadku udowodnionego gwałtu;

Większość kobiet nie przyznaje się nigdy do gwałtu. Tak wiem jak to brzmi :D

 

 

Aborcja powinna być legalnym zabiegiem, prawie zawsze o aborcji najwięcej szczekają faceci.

Bo muszą płacić alimenty i w ogóle są mądrzejsi od kobiet i chcą im wskazać drogę.

 

 

Aborcja w każdym przypadku powinna być legalna do 6 tygodnia ciąży i nikomu nie działa by się krzywda.

 

 

Na te protesty patrzyłem z zażenowaniem, po co to wszystko było skoro ustawa i tak by nie przeszła.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim są te kobiety które protestowały i myślą że to ich zasługa i że wygrały. xDDDD

Opublikowano

>Czarny protest? Kolejna ameba umysłowa kobiet

>Post nie ma na celu obrażenia kobiet, lecz uświadomienie prawd moralnych.

 

>Zacznijmy od tego: POPIERAM USTAWĘ!

>Lecz nie popieram do końca

 

 

?

ae1d1005fe.png


Opublikowano

 

Płód --> Dziecko

 

Zabijesz płód, zabijesz dziecko. 

Idąc tym tropem to przestań walić konia bo nie wiesz nawet ile ludzkich żyć spuszczasz w kiblu.

Płód to nie dziecko.

Opublikowano

Gdyby aborcja była w pełni legalna 1/3 użytkowników tego forum by nie istniało. Według mnie tak jak jest teraz jest dobrze: upośledzony płód, gwałt, zagrożone życie matki.

 

Myślę, że płatna aborcja za zgodą dwóch osób byłaby dobra ale musiałaby kosztować +4000 zł. Błąd musi kosztować a pieniądze mogłyby być przeznaczone na chore dzieci i wyposażenie szpitalne.

Opublikowano

Popieracie mordowanie niewinnych dzieci? Wstyd mi za takich polaków.

Jak możesz zamordować coś (kogoś), co nie ma wykształconej świadomości?

 

Został wywalczony kompromis, aby aborcja była dozwolona w przypadkach skrajnych (gwałt, wrodzona choroba, zagrożenie życia kobiety) i nikomu to nie przeszkadzało. Aborcja to nie jest (i nigdy nie był) sposób na regulowanie ciąży, tylko na rozwiązanie takowych przypadków. Jeśli aborcja miałaby zostać całkowicie zakazana, to wystarczy zadać proste pytanie: co ma zrobić taka zgwałcona kobieta, która teraz przez dziewięć miesięcy musi nosić de facto niechciane oraz nie jej dziecko? Co ma zrobić kobieta, która wie, że jej dziecko umrze w kilka minut po urodzeniu?

 

@op: wciskanie bullshitu, że 'aborcja to morderstwo dziecka', zachowaj dla siebie. Kim jesteś, żeby decydować za innych?

Opublikowano

 

Plod to nie dziecko, keep that in mind.

 

Płód --> Dziecko

 

Zabijesz płód, zabijesz dziecko. 

 

 

 

A zbierając szyszki w lesie, niszczę przyrodę, bo mogły z nich powstać drzewa.

Płód to nie dziecko. Tak samo dziecko to nie dorosła osoba, chociaż gdy dziecko dorasta to się nią staje.

 

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Wyjaśnijmy sobie kilka bardzo ważnych rzeczy, o których większość z Was nie ma pojęcia. W Polsce aborcja jest legalna w 3 wypadkach:

1. Gdy jest wynikiem przestępstwa
2. Gdy w wyniku badań stwierdzono, że płód jest nieodwracalnie wadliwy
3. Gdy ciąża zagraża życiu kobiety. 

 

Czarny protest jest akcją przeciwko ustawie o całkowitym zakazie aborcji. Jak można taką ustawę popierać? Jak sam autor może pisać, że ją popiera, ale z wyjątkami? Albo popierasz całkowity zakaz, albo uwzględniasz jakieś wyjątki, czyli nie popierasz. 

 

W wyniku wejścia w życie takiej ustawy, cofniemy się w rozwoju cywilizacyjnym o jakieś kilkaset lat do tyłu bo:
Po 1 lekarz nie będzie mógł interweniować przy np. ciąży pozamacicznej. Co to jest? Otóż jest to sytuacja, w której płód zamiast rozwijać się w macicy, rozwija się w jajowodzie. Gdy urośnie za duży rozedrze jajowód doprowadzając do krwotoku wewnętrznego. Dopiero wtedy lekarz będzie mógł zareagować. Duża szansa, że ani matka, ani tym bardziej płód nie przeżyje takiej sytuacji.
Po 2 niech któryś z Was, przeciwników aborcji pójdzie do zgwałconej 12 latki i powie jej, że przez najbliższe 9 miesięcy będzie nosiła dziecko gwałciciela pod sercem, a potem musi je urodzić. No, śmiało.
Po 3 kobieta nie będzie mogła przeprowadzić badań prenatalnych. To oznacza mniej więcej tyle, że jeżeli płód jest uszkodzony, np. z mózgiem na wierzchu kobieta MUSI go urodzić. Po co? A no po to, żeby zobaczyć dziecko z mózgiem na wierzchu, które przeżyje maksymalnie kilka godzin i umrze w ogromnych cierpieniach.

Po 4 po poronieniu kobieta miałaby być przesłuchiwana. Że co? Ogromna radość z zajścia w ciążę, przygotowania, bo przecież trzeba pokój dziecku przygotować, kupić wózek, meble, zabawki i stało się. Kobieta poroniła. Ona załamana, mąż załamany, cała rodzina w szoku. A teraz wyobraźcie sobie, że jeszcze przyjdzie do niej policja i będzie ją przesłuchiwać jak winną? Bo może za dużo chodziła? Wypiła za dużo wody? Nie dość, że przeżywa tragedię, to jeszcze chcą ją wpędzić w poczucie winy. 

 

Aborcja nie powinna być zawsze legalna. Po to są lekcje wychowania seksualnego w szkole, kampanie reklamowe, żeby się zabezpieczyć. Nie można pozwalać, by kobiety zachodziły w niechciane ciąże w wyniku wpadek i bez żadnych konsekwencji je usuwały. Skoro dziecko jest zdrowe, to niech się urodzi. 
Ale gdy życie matki lub dziecka jest zagrożone kobieta powinna mieć prawo wyboru - chce ryzykować życie niech ryzykuje, nie chce - niech nie musi. 

 

Moim zdaniem obecne przepisy dot. spraw aborcji są dobre i nie powinno się ich zmieniać. 

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

 

Plod to nie dziecko, keep that in mind.

 

Płód --> Dziecko

 

Zabijesz płód, zabijesz dziecko. 

Do pewnego momentu jest to zwykły zbiór komórek/tkanek, który nie jest "normalnym" organizmem. Tj. nie odczuwa, nie jest w stanie reagować na bodźce, nie rozumie. Czyli nie jest to morderstwo, nauczcie się tego ludzie, bo czuję typowe katolickie bul dópienie. Idąc Twoją logiką... jajko -> kurczak/kura... in vitro to też problem, a dziewczyna robiąc loda z połykiem zjada tysiące/miliony, czy ch to wie ile "organizmów"(dzieci)? xD 

 

Aborcja powinna być w pełni legalna do pewnego momentu(jest tam jakoś określone do kiedy płód nie jest wykształcony i można bezproblemowo usunąć ten organizm-specjalnie nie używam określenia dziecko).

 

Opublikowano

jedyna amebo umyslowa w tym temacie to autor

kobiety nie walcza o calkowita legalizacje aborcji, tylko by nie wprowadzano ustawy ostatnio zaproponowanej przez rzad ktora calkowice zabrania aborcji 

i tyle

wiec nastepnym razem zanim zalozysz nowy tema drogi opie prosze jednak miec jakas wiedze na temat jaki zakladasz tu watek

­

Opublikowano

 

Plod to nie dziecko, keep that in mind.

 

Płód --> Dziecko

 

Zabijesz płód, zabijesz dziecko. 

 

chyba lepiej żeby dziecko było zabite przez aborcje niż żeby wychowywało się całe życie bez jakiegokolwiek kontaktu z rodziną, no nie?

 

Skoro rodzice lub matka chce wychować dziecko niech wychowają, ale jak nie chcą dziecka to na c**j się puszczają? 

 

a jak wolisz konia to zabijasz tysiące dzieci xD

ty jesteś tutaj największą amebą

 
 
1. Gdy jest wynikiem przestępstwa
2. Gdy w wyniku badań stwierdzono, że płód jest nieodwracalnie wadliwy
3. Gdy ciąża zagraża życiu kobiety.
 
w tych trzech przypadkach powinna być dozwolona aborcja - nic wiecej, nic mniej 
Opublikowano

 

 

Plod to nie dziecko, keep that in mind.

 

Płód --> Dziecko

 

Zabijesz płód, zabijesz dziecko. 

Do pewnego momentu jest to zwykły zbiór komórek/tkanek, który nie jest "normalnym" organizmem. Tj. nie odczuwa, nie jest w stanie reagować na bodźce, nie rozumie. Czyli nie jest to morderstwo, nauczcie się tego ludzie, bo czuję typowe katolickie bul dópienie. Idąc Twoją logiką... jajko -> kurczak/kura... in vitro to też problem, a dziewczyna robiąc loda z połykiem zjada tysiące/miliony, czy ch to wie ile "organizmów"? xD 

 

Aborcja powinna być w pełni legalna do pewnego momentu(jest tam jakoś określone do kiedy organizm nie jest wykształcony i można bezproblemowo usunąć ten organizm-specjalnie nie używam określenia dziecko).

 

 

 

 

Do pewnego czyli jakiego?

Zgadzam się określeniem o katolickim bólu.Oto przewodnia siła narodu-zastąpili czerwonych komunistów czarna mafia fałszywców złodzieji i ideologicznych fanatyków siejących zamęt.

Kończ waść, wstydu oszczędź

Opublikowano

 

Do pewnego czyli jakiego?

Zgadzam się określeniem o katolickim bólu.Oto przewodnia siła narodu-zastąpili czerwonych komunistów czarna mafia fałszywców złodzieji i ideologicznych fanatyków siejących zamęt.

O ile dobrze kojarzę od 8 tygodnia zaczyna funkcjonować/funkcjonuje już większość układów/narządów i od tego momentu nazywany jest ten organizm płodem. Chyba(?!) do końca pierwszego trymestru aborcja może zostać dokonana bez konieczności operacji(np. tabletki). Płód jest w stanie przeżyć poza organizmem matki od ok. 24 tyg(? - nie jestem biologiem, mówię tyle co pamiętam z lekcji wdż/biologii). Dlatego myślę, że gdzieś koło tego powinna być ustalona granica... choć myślę, że tu powinna się wypowiadać bardziej obeznana osoba. :P 

Opublikowano

 

 

Do pewnego czyli jakiego?

Zgadzam się określeniem o katolickim bólu.Oto przewodnia siła narodu-zastąpili czerwonych komunistów czarna mafia fałszywców złodzieji i ideologicznych fanatyków siejących zamęt.

O ile dobrze kojarzę od 8 tygodnia zaczyna funkcjonować/funkcjonuje już większość układów/narządów i od tego momentu nazywany jest ten organizm płodem. Chyba(?!) do końca pierwszego trymestru aborcja może zostać dokonana bez konieczności operacji(np. tabletki). Płód jest w stanie przeżyć poza organizmem matki od ok. 24 tyg(? - nie jestem biologiem, mówię tyle co pamiętam z lekcji wdż/biologii). Dlatego myślę, że gdzieś koło tego powinna być ustalona granica... choć myślę, że tu powinna się wypowiadać bardziej obeznana osoba. :P 

 

 

Ale każdy ma inny organizm i nie ustalisz tej granicy.

Zresztą niektóre choroby genetyczne ujawniają się pod koniec ciązy. 

Kończ waść, wstydu oszczędź

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...