Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny protest? Kolejna ameba umysłowa kobiet


Sztalixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

 

Najlepszym innym bardziej cywilizowanym rozwiązaniem byłoby się po prostu zabezpieczyć przed "niechcianą" ciążą ...

 

Tak, tylko że jak ci guma pęknie i nie będziesz chciał dziecka, a na tabletki "dzień po" za braknie czasu to inaczej ludzie będą gadać. Cała Europa ma "aborcje na życzenie", tylko nie my bo nasz kraj jest zjebany przez te mochery dla który każde "życie" jest ważne.

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

Wielkie słowo jak na 17 latka ;) Nie znasz chyba definicji aborcji jeżeli piszesz coś takiego. Według ciebie to że boli to znaczy że można zabić? Jeżeli ktoś mnie potrąci, popchnie lub nawet specjalnie walnie to nadal nie daje mi prawa i będę sądzony jeśli go zabiję. W przypadku aborcji nikt za to nie odpowie... Tak dla aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety i tylko w tedy. Nie każde bo twoje nie jest nic warte ;)

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

Wielkie słowo jak na 17 latka ;) Nie znasz chyba definicji aborcji jeżeli piszesz coś takiego. Według ciebie to że boli to znaczy że można zabić? Jeżeli ktoś mnie potrąci, popchnie lub nawet specjalnie walnie to nadal nie daje mi prawa i będę sądzony jeśli go zabiję. W przypadku aborcji nikt za to nie odpowie... Tak dla aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety i tylko w tedy. Nie każde bo twoje nie jest nic warte ;)

 

Dzięki, tylko pokaż gdzie przytoczyłem zdanie że jak mnie boli to można zabić. Bo najwidoczniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Opublikowano

 

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

Wielkie słowo jak na 17 latka ;) Nie znasz chyba definicji aborcji jeżeli piszesz coś takiego. Według ciebie to że boli to znaczy że można zabić? Jeżeli ktoś mnie potrąci, popchnie lub nawet specjalnie walnie to nadal nie daje mi prawa i będę sądzony jeśli go zabiję. W przypadku aborcji nikt za to nie odpowie... Tak dla aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety i tylko w tedy. Nie każde bo twoje nie jest nic warte ;)

 

Dzięki, tylko pokaż gdzie przytoczyłem zdanie że jak mnie boli to można zabić. Bo najwidoczniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

 

Nie wiesz co piszesz? Polecam częściej chodzić na lekcje polskiego ;)

"Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P "   

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

 

 

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

Wielkie słowo jak na 17 latka ;) Nie znasz chyba definicji aborcji jeżeli piszesz coś takiego. Według ciebie to że boli to znaczy że można zabić? Jeżeli ktoś mnie potrąci, popchnie lub nawet specjalnie walnie to nadal nie daje mi prawa i będę sądzony jeśli go zabiję. W przypadku aborcji nikt za to nie odpowie... Tak dla aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety i tylko w tedy. Nie każde bo twoje nie jest nic warte ;)

 

Dzięki, tylko pokaż gdzie przytoczyłem zdanie że jak mnie boli to można zabić. Bo najwidoczniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

 

Nie wiesz co piszesz? Polecam częściej chodzić na lekcje polskiego ;)

"Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P "   

 

Tak jak myślałem, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie podałem BÓLU podczas porodu jako jebanego przypadku do aborcji dlatego, Twój przykład z potrąceniem jest śmieszny. Dlatego też zakańczam jakąkolwiek dyskusję z Tobą na ten temat i a kolejne odpowiedzi powinny być pisane przez kobiety bardziej choć na tym forum jest ich mało.

Opublikowano

 

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

 

Najlepszym innym bardziej cywilizowanym rozwiązaniem byłoby się po prostu zabezpieczyć przed "niechcianą" ciążą ...

 

Tak, tylko że jak ci guma pęknie i nie będziesz chciał dziecka, a na tabletki "dzień po" za braknie czasu to inaczej ludzie będą gadać. Cała Europa ma "aborcje na życzenie", tylko nie my bo nasz kraj jest zjebany przez te mochery dla który każde "życie" jest ważne.

 

 

To zawsze można poczekać aż się urodzi i wtedy oddać do adopcji, zdajesz sobie sprawę człowieku ile par które nie moga mieć dzieci by takie cos uczęśliwiło ? dla czego zabijać skoro można oddać ? czyzby zabijanie juz tak człowiekowi wieszło w krew że tylko tak można rozwiazywac problemy ?

Opublikowano

 

 

 

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

Wielkie słowo jak na 17 latka ;) Nie znasz chyba definicji aborcji jeżeli piszesz coś takiego. Według ciebie to że boli to znaczy że można zabić? Jeżeli ktoś mnie potrąci, popchnie lub nawet specjalnie walnie to nadal nie daje mi prawa i będę sądzony jeśli go zabiję. W przypadku aborcji nikt za to nie odpowie... Tak dla aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety i tylko w tedy. Nie każde bo twoje nie jest nic warte ;)

 

Dzięki, tylko pokaż gdzie przytoczyłem zdanie że jak mnie boli to można zabić. Bo najwidoczniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

 

Nie wiesz co piszesz? Polecam częściej chodzić na lekcje polskiego ;)

"Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P "   

 

Tak jak myślałem, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie podałem BÓLU podczas porodu jako jebanego przypadku do aborcji dlatego, Twój przykład z potrąceniem jest śmieszny. Dlatego też zakańczam jakąkolwiek dyskusję z Tobą na ten temat i a kolejne odpowiedzi powinny być pisane przez kobiety bardziej choć na tym forum jest ich mało.

 

Użyłeś przykładu bólu podczas porodu jako argumentu do poparcia aborcji. Nie wiem czy nie rozumiesz tego co piszesz czy też po prostu nie potrafisz przytoczyć innych argumentów. Czyli mój argument z potrąceniem jest jak najbardziej na miejscu ;) I osoba która bierze w takim samym stopniu odpowiedzialność za spłodzenie człowieka powinna też mieć możliwość wpłynięcia przynajmniej w najmniejszym stopniu na decyzję o morderstwie dziecka. Więc to nie tylko sprawa kobiet.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

 

 

 

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

 

Najlepszym innym bardziej cywilizowanym rozwiązaniem byłoby się po prostu zabezpieczyć przed "niechcianą" ciążą ...

 

Tak, tylko że jak ci guma pęknie i nie będziesz chciał dziecka, a na tabletki "dzień po" za braknie czasu to inaczej ludzie będą gadać. Cała Europa ma "aborcje na życzenie", tylko nie my bo nasz kraj jest zjebany przez te mochery dla który każde "życie" jest ważne.

 

 

To zawsze można poczekać aż się urodzi i wtedy oddać do adopcji, zdajesz sobie sprawę człowieku ile par które nie moga mieć dzieci by takie cos uczęśliwiło ? dla czego zabijać skoro można oddać ? czyzby zabijanie juz tak człowiekowi wieszło w krew że tylko tak można rozwiazywac problemy ?

 

Powiem tak, w tym momencie się zgadzam z Tobą że może oddać do adopcji jak rzeczywiście doszło do badań prentalnych i dziecko jest zdrowe. Jednakże jeżeli kobieta załóżmy wie że jest w 6 tygodniu ciąży i nie chce tego dziecka, to prawo w np. niemczech mówi że jeżeli nie jest to jak dobrze pamiętam 11 tydzień ciąży może usunąć płód, po tym czasie już nie może tego zrobić legalnie na życzenie, ale potem może usunąć tylko jeżeli po badaniach wyjdzie że dziecko nie dożyje lub będzie chore. I chodzi o to kobietom, żeby miały taką wolność do własnie tej "daty" jak to jest w większości państw gdzie jest legalna aborcja.

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

 

Najlepszym innym bardziej cywilizowanym rozwiązaniem byłoby się po prostu zabezpieczyć przed "niechcianą" ciążą ...

 

Tak, tylko że jak ci guma pęknie i nie będziesz chciał dziecka, a na tabletki "dzień po" za braknie czasu to inaczej ludzie będą gadać. Cała Europa ma "aborcje na życzenie", tylko nie my bo nasz kraj jest zjebany przez te mochery dla który każde "życie" jest ważne.

 

 

To zawsze można poczekać aż się urodzi i wtedy oddać do adopcji, zdajesz sobie sprawę człowieku ile par które nie moga mieć dzieci by takie cos uczęśliwiło ? dla czego zabijać skoro można oddać ? czyzby zabijanie juz tak człowiekowi wieszło w krew że tylko tak można rozwiazywac problemy ?

 

Powiem tak, w tym momencie się zgadzam z Tobą że może oddać do adopcji jak rzeczywiście doszło do badań prentalnych i dziecko jest zdrowe. Jednakże jeżeli kobieta załóżmy wie że jest w 6 tygodniu ciąży i nie chce tego dziecka, to prawo w np. niemczech mówi że jeżeli nie jest to jak dobrze pamiętam 11 tydzień ciąży może usunąć płód, po tym czasie już nie może tego zrobić legalnie na życzenie, ale potem może usunąć tylko jeżeli po badaniach wyjdzie że dziecko nie dożyje lub będzie chore. I chodzi o to kobietom, żeby miały taką wolność do własnie tej "daty" jak to jest w większości państw gdzie jest legalna aborcja.

 

 

 

I tutaj się mylisz. Na tym czarnym proteście chodziło o to aby zostało tak jak jest teraz a nie o tą datę ;) Jak dal mnie ta data jest z dupy bo to data kiedy zarodek staje się płodem i niby wtedy dopiero jest dziecko a raczej człowiek... A co było wcześnie? Małpa, pies czy co? Lekarze mówią że dziecko jest od momentu poczęcia więc jak dal mnie to morderstwo i to pod względem medycznym i nie biorąc pod uwagę moich przekonań.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Jakim k***a prawem mężczyzna może wypowiadać się o ciele kobiety. Po drugie tego typu tematy na forach o grach zakładają osoby, które nawet swojego pierwszego razu nie mialy xD W*********c z tym do kosza a Wy wielcy obrońcy dzieci w brzuchach kobiet sami rodzcie dzieci, elo.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

 

Najlepszym innym bardziej cywilizowanym rozwiązaniem byłoby się po prostu zabezpieczyć przed "niechcianą" ciążą ...

 

Tak, tylko że jak ci guma pęknie i nie będziesz chciał dziecka, a na tabletki "dzień po" za braknie czasu to inaczej ludzie będą gadać. Cała Europa ma "aborcje na życzenie", tylko nie my bo nasz kraj jest zjebany przez te mochery dla który każde "życie" jest ważne.

 

 

To zawsze można poczekać aż się urodzi i wtedy oddać do adopcji, zdajesz sobie sprawę człowieku ile par które nie moga mieć dzieci by takie cos uczęśliwiło ? dla czego zabijać skoro można oddać ? czyzby zabijanie juz tak człowiekowi wieszło w krew że tylko tak można rozwiazywac problemy ?

 

Powiem tak, w tym momencie się zgadzam z Tobą że może oddać do adopcji jak rzeczywiście doszło do badań prentalnych i dziecko jest zdrowe. Jednakże jeżeli kobieta załóżmy wie że jest w 6 tygodniu ciąży i nie chce tego dziecka, to prawo w np. niemczech mówi że jeżeli nie jest to jak dobrze pamiętam 11 tydzień ciąży może usunąć płód, po tym czasie już nie może tego zrobić legalnie na życzenie, ale potem może usunąć tylko jeżeli po badaniach wyjdzie że dziecko nie dożyje lub będzie chore. I chodzi o to kobietom, żeby miały taką wolność do własnie tej "daty" jak to jest w większości państw gdzie jest legalna aborcja.

 

 

 

I tutaj się mylisz. Na tym czarnym proteście chodziło o to aby zostało tak jak jest teraz a nie o tą datę ;) Jak dal mnie ta data jest z dupy bo to data kiedy zarodek staje się płodem i niby wtedy dopiero jest dziecko a raczej człowiek... A co było wcześnie? Małpa, pies czy co? Lekarze mówią że dziecko jest od momentu poczęcia więc jak dal mnie to morderstwo i to pod względem medycznym i nie biorąc pod uwagę moich przekonań.

 

Tutaj ty się mylisz, bo jak pytałem większość koleżanek ze studiów, one chcą mięć pełne prawo do aborcji. I to nie tylko moje koleżanki ale też moja mama, ich mamy etc.

Opublikowano

Jakim k***a prawem mężczyzna może wypowiadać się o ciele kobiety. Po drugie tego typu tematy na forach o grach zakładają osoby, które nawet swojego pierwszego razu nie mialy xD W*********c z tym do kosza a Wy wielcy obrońcy dzieci w brzuchach kobiet sami rodzcie dzieci, elo.

Ok to powiedz to też tym facetom co szli z kobietami w tym proteście :)

 

wypowiadamy sie bo mamy do tego prawo 

 

 

 

 

 

 

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

 

Najlepszym innym bardziej cywilizowanym rozwiązaniem byłoby się po prostu zabezpieczyć przed "niechcianą" ciążą ...

 

Tak, tylko że jak ci guma pęknie i nie będziesz chciał dziecka, a na tabletki "dzień po" za braknie czasu to inaczej ludzie będą gadać. Cała Europa ma "aborcje na życzenie", tylko nie my bo nasz kraj jest zjebany przez te mochery dla który każde "życie" jest ważne.

 

 

To zawsze można poczekać aż się urodzi i wtedy oddać do adopcji, zdajesz sobie sprawę człowieku ile par które nie moga mieć dzieci by takie cos uczęśliwiło ? dla czego zabijać skoro można oddać ? czyzby zabijanie juz tak człowiekowi wieszło w krew że tylko tak można rozwiazywac problemy ?

 

Powiem tak, w tym momencie się zgadzam z Tobą że może oddać do adopcji jak rzeczywiście doszło do badań prentalnych i dziecko jest zdrowe. Jednakże jeżeli kobieta załóżmy wie że jest w 6 tygodniu ciąży i nie chce tego dziecka, to prawo w np. niemczech mówi że jeżeli nie jest to jak dobrze pamiętam 11 tydzień ciąży może usunąć płód, po tym czasie już nie może tego zrobić legalnie na życzenie, ale potem może usunąć tylko jeżeli po badaniach wyjdzie że dziecko nie dożyje lub będzie chore. I chodzi o to kobietom, żeby miały taką wolność do własnie tej "daty" jak to jest w większości państw gdzie jest legalna aborcja.

 

 

 

I tutaj się mylisz. Na tym czarnym proteście chodziło o to aby zostało tak jak jest teraz a nie o tą datę ;) Jak dal mnie ta data jest z dupy bo to data kiedy zarodek staje się płodem i niby wtedy dopiero jest dziecko a raczej człowiek... A co było wcześnie? Małpa, pies czy co? Lekarze mówią że dziecko jest od momentu poczęcia więc jak dal mnie to morderstwo i to pod względem medycznym i nie biorąc pod uwagę moich przekonań.

 

Tutaj ty się mylisz, bo jak pytałem większość koleżanek ze studiów, one chcą mięć pełne prawo do aborcji. I to nie tylko moje koleżanki ale też moja mama, ich mamy etc.

 

Ale czemu akurat aborcja ?

Opublikowano

Nie wiem dla mnie to chore jest, skoro nie chce dziecka to się zabezpiecza nie wiem tabletki czy coś ... ale widzę że niestety jedynie aborcja jest dla nich najlepszym sposobem .. to przykre

Opublikowano

@Damianek ;) Kobiety chcą mieć wybór... Jeżeli kobieta nie chce rodzić to usuwa ciążę.

To smutne że twoja mam chce aborcji :( powiedz jej że już za późno. A tak serio to w tym proteście chodziło o to aby nie wprowadzili ustawy a nie o aborcje na żądanie. Usuniecie ciąży to inaczej zabicie dziecka. Co do tego że są zabezpieczenia to niestety nie zawsze działają i wtedy pewnie człowiek zmienia zdanie co do aborcji :D Odnosząc się do wypowiedzi mężczyzn na temat aborcji to mamy do tego takie samo prawo - wolność słowa i wypowiedzi. Ale także kobieta sama w ciąże nie zajdzie więc tutaj mamy odpowiedz co do tego "prawa".

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

 

@Damianek ;) Kobiety chcą mieć wybór... Jeżeli kobieta nie chce rodzić to usuwa ciążę.

To smutne że twoja mam chce aborcji :( powiedz jej że już za późno. A tak serio to w tym proteście chodziło o to aby nie wprowadzili ustawy a nie o aborcje na żądanie. Usuniecie ciąży to inaczej zabicie dziecka. Co do tego że są zabezpieczenia to niestety nie zawsze działają i wtedy pewnie człowiek zmienia zdanie co do aborcji :D Odnosząc się do wypowiedzi mężczyzn na temat aborcji to mamy do tego takie samo prawo - wolność słowa i wypowiedzi. Ale także kobieta sama w ciąże nie zajdzie więc tutaj mamy odpowiedz co do tego "prawa".

 

Gdybym miał dziewczynę i byśmy się zabezpieczali i jakimś cudem boskim ona zaszła i chciała aborcji nigdy bym jej na to nie pozwolił  bo to też jest w takim przypadku moje dziecko i też mam prawo decydować .

 

Nie wiem do czego bym sie posunął aby ją od tego pomysłu odwieść ale na pewno nie było by wesoło.

Opublikowano

Nie wiem dla mnie to chore jest, skoro nie chce dziecka to się zabezpiecza nie wiem tabletki czy coś ... ale widzę że niestety jedynie aborcja jest dla nich najlepszym sposobem .. to przykre

tu chodzi o wady genetyczne, choroby, zagrożenie zdrowia matki podczas ciąży (nie mozna jej leczyć żeby dziecko przezylo), o niechciane dzieci z powodu np. gwałtu lub ojca który szybko opuścił matke

i co z takimi niechcianymi dziećmi, trafią do domu dziecka i co dalej z nimi

co z downiakami i innymi bezużytecznymi amebami

zycze ci (jak i kazdemu przeciwko WOLNOŚCI) żeby twoja kobieta męczyla sie z ciążą a potem wysrała niepełnosprawnego gowniaka,

 

 

bo to też jest w takim przypadku moje dziecko i też mam prawo decydować .

kiedy kobieta nasra ci na klate to też będziesz czekal aż ci pozwoli zmyc jej gówno? harde bdsm widze

Opublikowano

Nie wiem dla mnie to chore jest, skoro nie chce dziecka to się zabezpiecza nie wiem tabletki czy coś ... ale widzę że niestety jedynie aborcja jest dla nich najlepszym sposobem .. to przykre

Aborcja jest akurat ostateczną decyzją jeśli już ktoś wpadł. Wszystkie zabezpieczenia nadal nie dają Ci 100% gwarancji. Popieram ten protest, ale z drugiej strony sądzę, że koniec końców rząd będzie miał ludzi ponownie w dupie.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

Nie wiem dla mnie to chore jest, skoro nie chce dziecka to się zabezpiecza nie wiem tabletki czy coś ... ale widzę że niestety jedynie aborcja jest dla nich najlepszym sposobem .. to przykre

tu chodzi o wady genetyczne, choroby, zagrożenie zdrowia matki podczas ciąży (nie mozna jej leczyć żeby dziecko przezylo), o niechciane dzieci z powodu np. gwałtu lub ojca który szybko opuścił matke

i co z takimi niechcianymi dziećmi, trafią do domu dziecka i co dalej z nimi

co z downiakami i innymi bezużytecznymi amebami

zycze ci (jak i kazdemu przeciwko WOLNOŚCI) żeby twoja kobieta męczyla sie z ciążą a potem wysrała niepełnosprawnego gowniaka,

 

 

bo to też jest w takim przypadku moje dziecko i też mam prawo decydować .

kiedy kobieta nasra ci na klate to też będziesz czekal aż ci pozwoli zmyc jej gówno? harde bdsm widze

 

No i mamy tutaj przykład takiego gówna społecznego i ameby umysłowej proszę podziwiać ale nie karmić bo może ugryźć!! Jak widzę coś takiego to jestem za aborcją dla ludzi z gównem zamiast mózgu no ale cóż niestety nie mogę jej na tobie wykonać :(. A teraz na poważnie dlaczego takie ścierwo jak ty ma mieć większe prawa do życia niż inny człowiek? Po drugie kobieta rodzi dziecko a nie sra. Po trzecie osoby z downem bo tak się piszę nazwę tej choroby często osiągają więcej w swoim życiu niż ty. Po czwarte niestety jeżeli piszesz coś takiego to ty jesteś tą bezużyteczną amebą dla której jest za późno na aborcje a szkoda, ale mam nadzieję że twoja rodzina zafunduje ci eutanazję jak tylko będziesz nieprzytomny bo dlaczego by nie. Ostatni argument na poziomie przedszkola więc szkoda czasu na komentowanie.

 

 

Nie wiem dla mnie to chore jest, skoro nie chce dziecka to się zabezpiecza nie wiem tabletki czy coś ... ale widzę że niestety jedynie aborcja jest dla nich najlepszym sposobem .. to przykre

Aborcja jest akurat ostateczną decyzją jeśli już ktoś wpadł. Wszystkie zabezpieczenia nadal nie dają Ci 100% gwarancji. Popieram ten protest, ale z drugiej strony sądzę, że koniec końców rząd będzie miał ludzi ponownie w dupie.

Ustawa została już odrzucona przez komisję sejmową.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

 

 

Nie wiem dla mnie to chore jest, skoro nie chce dziecka to się zabezpiecza nie wiem tabletki czy coś ... ale widzę że niestety jedynie aborcja jest dla nich najlepszym sposobem .. to przykre

tu chodzi o wady genetyczne, choroby, zagrożenie zdrowia matki podczas ciąży (nie mozna jej leczyć żeby dziecko przezylo), o niechciane dzieci z powodu np. gwałtu lub ojca który szybko opuścił matke

i co z takimi niechcianymi dziećmi, trafią do domu dziecka i co dalej z nimi

co z downiakami i innymi bezużytecznymi amebami

zycze ci (jak i kazdemu przeciwko WOLNOŚCI) żeby twoja kobieta męczyla sie z ciążą a potem wysrała niepełnosprawnego gowniaka,

 

 

bo to też jest w takim przypadku moje dziecko i też mam prawo decydować .

kiedy kobieta nasra ci na klate to też będziesz czekal aż ci pozwoli zmyc jej gówno? harde bdsm widze

 

No i mamy tutaj przykład takiego gówna społecznego i ameby umysłowej proszę podziwiać ale nie karmić bo może ugryźć!! Jak widzę coś takiego to jestem za aborcją dla ludzi z gównem zamiast mózgu no ale cóż niestety nie mogę jej na tobie wykonać :(. A teraz na poważnie dlaczego takie ścierwo jak ty ma mieć większe prawa do życia niż inny człowiek? Po drugie kobieta rodzi dziecko a nie sra. Po trzecie osoby z downem bo tak się piszę nazwę tej choroby często osiągają więcej w swoim życiu niż ty. Po czwarte niestety jeżeli piszesz coś takiego to ty jesteś tą bezużyteczną amebą dla której jest za późno na aborcje a szkoda, ale mam nadzieję że twoja rodzina zafunduje ci eutanazję jak tylko będziesz nieprzytomny bo dlaczego by nie. Ostatni argument na poziomie przedszkola więc szkoda czasu na komentowanie.

 

Kobieta nie sra xD Co k***a XDDDDDDDDDDDDD Kobieta sra, i jakbyś chciał wiedzieć, to zdarza się to też przy porodzie w 80% przypadkach ;)

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem dla mnie to chore jest, skoro nie chce dziecka to się zabezpiecza nie wiem tabletki czy coś ... ale widzę że niestety jedynie aborcja jest dla nich najlepszym sposobem .. to przykre

tu chodzi o wady genetyczne, choroby, zagrożenie zdrowia matki podczas ciąży (nie mozna jej leczyć żeby dziecko przezylo), o niechciane dzieci z powodu np. gwałtu lub ojca który szybko opuścił matke

i co z takimi niechcianymi dziećmi, trafią do domu dziecka i co dalej z nimi

co z downiakami i innymi bezużytecznymi amebami

zycze ci (jak i kazdemu przeciwko WOLNOŚCI) żeby twoja kobieta męczyla sie z ciążą a potem wysrała niepełnosprawnego gowniaka,

 

 

bo to też jest w takim przypadku moje dziecko i też mam prawo decydować .

kiedy kobieta nasra ci na klate to też będziesz czekal aż ci pozwoli zmyc jej gówno? harde bdsm widze

 

No i mamy tutaj przykład takiego gówna społecznego i ameby umysłowej proszę podziwiać ale nie karmić bo może ugryźć!! Jak widzę coś takiego to jestem za aborcją dla ludzi z gównem zamiast mózgu no ale cóż niestety nie mogę jej na tobie wykonać :(. A teraz na poważnie dlaczego takie ścierwo jak ty ma mieć większe prawa do życia niż inny człowiek? Po drugie kobieta rodzi dziecko a nie sra. Po trzecie osoby z downem bo tak się piszę nazwę tej choroby często osiągają więcej w swoim życiu niż ty. Po czwarte niestety jeżeli piszesz coś takiego to ty jesteś tą bezużyteczną amebą dla której jest za późno na aborcje a szkoda, ale mam nadzieję że twoja rodzina zafunduje ci eutanazję jak tylko będziesz nieprzytomny bo dlaczego by nie. Ostatni argument na poziomie przedszkola więc szkoda czasu na komentowanie.

 

Kobieta nie sra xD Co k***a XDDDDDDDDDDDDD Kobieta sra, i jakbyś chciał wiedzieć, to zdarza się to też przy porodzie w 80% przypadkach ;)

 

I dlatego mówiłem że powinieneś częściej chodzić do szkoły. Wykazujesz się tutaj tylko brakiem wiedzy i niskim poziomem inteligencji. "Po drugie kobieta rodzi dziecko a nie sra." -

Znaczy to to że kobieta rodzi dziecko a nie sra dzieckiem. Naprawdę wróć do szkoły na polski i naucz się czytać ze zrozumieniem ;) No ale jeżeli twoja mama cię wysrała to współczuję.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Aj jakie tu ameby umysłowe są na tym forum ja p******e XDDDD

 

Szkoda że nie potrafisz czytać swoich wypocin, najchętniej to bym się zbanował by nie widzieć takiego gówna jak ty do końca mojego życia.

Opublikowano

 

No i mamy tutaj przykład takiego gówna społecznego i ameby umysłowej proszę podziwiać ale nie karmić bo może ugryźć!! Jak widzę coś takiego to jestem za aborcją dla ludzi z gównem zamiast mózgu no ale cóż niestety nie mogę jej na tobie wykonać :(. A teraz na poważnie dlaczego takie ścierwo jak ty ma mieć większe prawa do życia niż inny człowiek? Po drugie kobieta rodzi dziecko a nie sra. Po trzecie osoby z downem bo tak się piszę nazwę tej choroby często osiągają więcej w swoim życiu niż ty. Po czwarte niestety jeżeli piszesz coś takiego to ty jesteś tą bezużyteczną amebą dla której jest za późno na aborcje a szkoda, ale mam nadzieję że twoja rodzina zafunduje ci eutanazję jak tylko będziesz nieprzytomny bo dlaczego by nie. Ostatni argument na poziomie przedszkola więc szkoda czasu na komentowanie.

haha szkoda ze nie jesteś kobietą, chcialbym zobaczyc twoją mine gdy po napisaniu tego posta urodzilbys downiaka, ciekawe czy dalej byś go bronił "hurr pisze sie down!!" pewnie i tak, ale tylko pozornie, w środku bylbys załamany, zrozpaczony jego i swoim losem

 

 

często osiągają więcej w swoim życiu niż ty.

nieświadome swojego zjebania polegają na opiece rodziców bo sami sobie w życiu nie radzą. Odrzucone ze społeczeństwa i spierdolone na maxa dzieci, rzeczywiście, wartościowi i wykształceni ludzie

 

 

A teraz na poważnie dlaczego takie ścierwo jak ty ma mieć większe prawa do życia niż inny człowiek?

bo jestem zdrowy? ty chyba nie wiesz o co chodzi w ewolucji. Słabsze jednostki muszą zginąć, tak działa natura, jeśli ktoś jest upośledzony czy bardzo chory to dlaczego mamy go na siłę trzymac przy życiu?

nie podales zadnych kontrargumentów, umiesz tylko obrażać

ostatni argument jest bardzo dobry ponieważ płód należy do kobiety i moze robic sobie z nim co chce)) nie ty go karmisz, nie ty go nosisz, nie masz nic do gadania. Chcesz mieć prawo głosu? przejdź na islam i załóż kobiecie burke, niech stanie sie tobie na maxa podporządkowana

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...