Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny protest? Kolejna ameba umysłowa kobiet


Sztalixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale każdy ma inny organizm i nie ustalisz tej granicy.

Zresztą niektóre choroby genetyczne ujawniają się pod koniec ciązy. 

Sporo chorób/wad wrodzonych ujawnia się do 8 tygodnia, potem szansa na takową spada.

To, że każdy ma inny organizm, nie znaczy, że "obsówki" jeśli chodzi o to będą jakieś duże. Nie wydaje mi się, żeby była możliwość, by organizm rozwijał się znacznie inaczej, przy "prowadzeniu się" według przyjętych norm dla kobiety w ciąży. Dlatego da się wyznaczyć względną granicę, do kiedy ten płód/organizm nie jest rozwinięty na tyle, by była mowa o zabijaniu "dziecka". 6-12 tydzień myślę, że byłby "najbezpieczniejszy". 

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Sporo chorób/wad wrodzonych ujawnia się do 8 tygodnia, potem szansa na takową spada.

To, że każdy ma inny organizm, nie znaczy, że "obsówki" jeśli chodzi o to będą jakieś duże. Nie wydaje mi się, żeby była możliwość, by organizm rozwijał się znacznie inaczej, przy "prowadzeniu się" według przyjętych norm dla kobiety w ciąży. Dlatego da się wyznaczyć względną granicę, do kiedy ten płód/organizm nie jest rozwinięty na tyle, by była mowa o zabijaniu "dziecka". 6-12 tydzień myślę, że byłby "najbezpieczniejszy". 

 

 

Jednak zespół downa wykrywa się najczęściej koło 12-14 tygodnia.

Ciężko jest znaleźć konsensus w tej sytuacji dlatego jestem za polityką taką jak prowadzą kraje europy zachodniej czyli całkowita legalizacja aborcji. 

Kończ waść, wstydu oszczędź

Opublikowano

Czemu ktoś ma decydować za kobiety, przecież jeżeli podejmują się aborcji, to na pewno przemyślały, to bardzo dokładnie czy na 100% tego chcą.

Uważam, że gadanie o tym, że "o mój bosze dziecko zabijasz bla bla" serio? Jakie dziecko, przecież taki płód nie ma jeszcze w ogóle świadomości, ani nic 0.

Zapewne 3/4 ludzi katolickich popiera tą ustawę, ponieważ "Bóg NIE POZWALA NA TAKIE COŚ" bardzo mnie to bawi, ale to ich wybór ja nikogo nie będę szykanował.

Do tego ta ustawa, to dla mnie jakaś kpina, a Polska schodzi na psy jeszcze bardziej niż zawsze :)

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

Schudnij leniwa k***o. Fajne masz podejście do kobiet które chcąc nie chąc bo taka jest natura i jest super ciężko wrócić do stanu sprzed ciąży a ty je nazywasz leniwymi kurwami.

Opublikowano

Jednak zespół downa wykrywa się najczęściej koło 12-14 tygodnia.

Ciężko jest znaleźć konsensus w tej sytuacji dlatego jestem za polityką taką jak prowadzą kraje europy zachodniej czyli całkowita legalizacja aborcji. 

Ja też jestem za całkowitą legalizacją aborcji, lecz nie uważam za stosowne, by dziecko było usuwane powiedzmy w 8 miesiącu. To już stanowczo za późno, dlatego powinno to być uregulowane i w jakiś sposób ograniczone(Tu mówię o całkowicie zdrowym dziecku). Wyjątek to oczywiście dzieci z chorobami genetycznymi, szczególnie takimi, które są śmiertelne, jak np. dzieci z Zespołem Bartsocasa-Papasa... Też piszę, że to jest tylko moje gdybanie, bo nigdy normalnie za ustawianie jakiejś granicy bym się nie wziął, bo nie jestem ku temu wystarczająco kompetentną osobą. 

Myślę, że już wszystko zostało powiedziane, przynajmniej z mojej strony. ;) 

Opublikowano

w sprawie aborcji kazdy ma racje bo z jednej strony jest fajna bo zabija sie dzieci a z drugiej niedobra bo daje sie prawa szmatom

 

Fajna bo zabija się dzieci? Ty tak serio?

 

@eXnR

co do tego filmiku to szkoda komentowowac ale widac, że ONR to 'elita intelektualna narodu' która nigdy nie była w szkole i nie wie jak sie zachowac ale z drugiej strony czego wymagać od ludzi, którzy publicznie deklarują, że chcą "męszczyzn". Narodowców i skrajną prawicę powinno się pokazywać w cyrku za pieniądze.

Kończ waść, wstydu oszczędź

Opublikowano

Na wstępie żądasz: "Przeczytaj kobieto zanim cokolwiek napiszesz", po czym nazywasz tę biedną kobietę leniwą k*rwą. Brawa.

 

Fakt, przytycie nie jest najmądrzejszym argumentem na przerwanie ciąży, ale jakimś jest, a Ty nie masz prawa nikogo obrażać. Nie jesteś przez to fajniejsza.

Opublikowano
 małżeństwo, które nie planowało dziecko ale wpadka wpadką i obydwoje zezwalają na aborcję;

 

dobra, ale dlaczego zdrowie dziecko ma zostać zabite? przez głupote rodziców? bo zapomnieli o prezerwatywach? 

 

jeżeli kobieta zamężna zaliczy "wpadkę", a ojciec dziecka postanowi "uciec", a kobieta nie chce wychowywać sama dziecka;

w przypadku gdy dziecko ma urodzić się niepełnosprawne i matka nie chce urodzić takowego dziecka (lecz w tym wypadku za opłatą) 

 

aha, czyli po raz kolejny jeżeli jakaś para z własnej głupoty zaliczy wpadkę to może liczyć na aborcję, a kobieta, która wie, że dzieciak jest chory będzie miała za to płacić? xD

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Ostatnio oglądałem szkolę i przyznam że na ciekawe pomysły wpadają zdesperowani ludzie niechcący dziecka. Nie mogę legalnie usunąć ciąży? To będę się napie*dalać po brzuchu aż poronię, albo wezmę jakieś gówniane prochy, które zabiją mi płód.

Ludzie, te ustawy i tak nic nie zmienią, jest popyt na aborcje i jeżeli to zostanie zabronione przez prawo, to powstanie czarny rynek, nic się nie zmieni. Ale obywatele stojący za całkowitym zakazem aborcji będą dumni, bo będzie im się wydawało że uratowali tyle dzieci tą ustawą.

Opublikowano

Powtórzę to co napisałem w innym temacie :

 

Aborcja tak jeżeli :

 

- Kobieta zostanie zgwałcona

- Kobieta jest wykorzystywana

- Ciąża zagraża zyciu matki

 

W innych przypadkach za dokonaną aborcję nie karać wiezieniem tylko np medycznie sprawić aby taka kobieta już nigdy nie mogła mieć dzieci, może wtedy by sie nauczyły.

 

Wpadki itp nie są wytłumaczeniem, sa przecież tabletki, prezerwatywy ... ale najlepiej wszystko wyjaśniać wpadką ...

Opublikowano

Na tobie też zapomniano dokonać aborcji 6 stycznia.. i na tych zjebach co uważają że aborcja powinna być zlikwidowana.. przygłupy..

poczytajcie sobie o zniekształconych płodach.. zjeby

Opublikowano

W szpitalach wykonuje się codziennie morderstwa dzieci nienarodzonych. Te dzieci nie mają się nawet jak bronić! Aborcja powinna zostać całkowicie zakazana! Tak też mówi przykazanie "Nie zabijaj"!

 

MytBGUh.png

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Po pierwsze popatrzmy na to ze strony czysto fizycznej i medycznej ;)

FAKTY:

- dziecko (płód, zarodek) uznawane jest przez świat medyczny od momentu poczęcia czyli wtedy kiedy mamy zarodek

- aborcja to inaczej zabicie płodu lub zarodka i usunięcie go z ciała kobiety

- dla lemingów wniosek był obywatelski

 

MOIM ZDANIEM

- lekarz powinien mieć prawo odmówić przeprowadzenia aborcji w każdej sytuacji

- kobieta powinna mieć prawo do przeprowadzenia aborcji w przypadku zagrożenia życia kobiety i tylko wtedy ponieważ jakim prawem ma decydować czy inna osoba ma się urodzić czy nie?

- dla ludzi którzy są za aborcją to powiem że jest coś takiego jak eutanazja dlaczego nie wyjdziemy na ulice i nie będziemy walczyć o to abyśmy mogli zabijać swoich rodziców czy dziadków kiedy oni będą leżeli w szpitalu?!?!?!?!

- najbardziej nie rozumiem ludzi którzy mają dzieci a są za aborcją a argument że nie chce się mieć więcej dzieci to nie jest argument, jest masa możliwości aby nie mieć dzieci np. podwieszenie jajników czy też ich wycięcie

- Jak dal mnie aborcja to zwyczajne morderstwo i to tylko na podstawie faktów medycznych!!!

 

Aborcja tak w przypadku zagrożenia życia matki!

 

PS. LUDZIE ONI NAM MYDLĄ OCZY!!!! CETA JUŻ PRAWIE WESZŁA W ŻYCIE A WY ROBICIE PROTESTY BO KOBIETY MUSZĄ MIEĆ WŁADZĘ NAD SWOIM CIAŁEM.... TUTAJ SIĘ NISZCZY CAŁĄ POLSKĄ GOSPODARKĘ CO ZA TYM IDZIE POLSKĘ A WY NADAL O CZARNYM PROTEŚCIE!!???!?!?!?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

O aborcji wypowiada się 19latek, który słowo aborcja zna tylko z definicji, a z ciążą łączy go tyle, że go matka donosiła.

Trzymajcie mnie ludzie xD

Opublikowano

Na tobie też zapomniano dokonać aborcji 6 stycznia.. i na tych zjebach co uważają że aborcja powinna być zlikwidowana.. przygłupy..

poczytajcie sobie o zniekształconych płodach.. zjeby

 

Dobrze, to teraz mi odpowiedz, czy aborcja tez powinna być dokonana jeżeli dziecko (sory dla was to jeszcze płód) jest zdrowe a matka go nie chce ?

 

To po cholerę się pcha do łózka ...

 

ja rozumiem gwałty wykorzystywanie seksualne ok aborcja powinna byc mozliwa, ale serio bedziecie bronic te "matki" tylko dla tego że z własnego widzimisię będą chciały usunąc ciążę w ktorą zaszły przez własną głupotę i nieostrożność ?

O aborcji wypowiada się 19latek, który słowo aborcja zna tylko z definicji, a z ciążą łączy go tyle, że go matka donosiła.

Trzymajcie mnie ludzie xD

Wiek to nie wyznacznik, wystarczy popatrzeć na dzisiejsze zachowanie(nie wszystkich) kobiet 

Opublikowano

Kolejny typowy mężczyzna, który się miesza w ciała kobiet. 

Ciało kobiety to się zgadza ale dziecko nie jest jej własnością i jeżeli nie ma zagrożenia życia jakim prawem ma decydować czy się urodzi?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

W szpitalach wykonuje się codziennie morderstwa dzieci nienarodzonych. Te dzieci nie mają się nawet jak bronić! Aborcja powinna zostać całkowicie zakazana! Tak też mówi przykazanie "Nie zabijaj"!

 

MytBGUh.png

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

 

Wystarczy że twój mózg został zniszczony czego efekty możemy podziwiać do dziś

 

 

 

 

 

Jeśli dla was takie dzieci powinny żyć to jesteście spierdoleni.. nie dość że dziecko będzie miało gorzej od innych przez całe jebane życie to i rodzice się wykończą.

Pomocnik
Opublikowano

Aborcja to morderstwo i powinna być karana, jak ktoś nie chcę dziecka to są przecież okna życia, domy dziecka, a co więcej... mnóstwo osób nie może zajść w ciążę.

 

Aborcja powinna być możliwa tylko w wypadku zagrożenia życia matki lub gdy jest 100% pewność, że dziecko w brzuchu jest bardzo ciężko chore.

 

Opublikowano

 

Aborcja to morderstwo i powinna być karana, jak ktoś nie chcę dziecka to są przecież okna życia, domy dziecka, a co więcej... mnóstwo osób nie może zajść w ciążę.

 

Aborcja powinna być możliwa tylko w wypadku zagrożenia życia matki lub gdy jest 100% pewność, że dziecko w brzuchu jest bardzo ciężko chore.

 

 

Dokładnie, ale jak sam widzisz nie przetłumaczysz ... najlepiej zabić i mieć świety spokój ...

Opublikowano

 

W szpitalach wykonuje się codziennie morderstwa dzieci nienarodzonych. Te dzieci nie mają się nawet jak bronić! Aborcja powinna zostać całkowicie zakazana! Tak też mówi przykazanie "Nie zabijaj"!

 

MytBGUh.png

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

 

Wystarczy że twój mózg został zniszczony czego efekty możemy podziwiać do dziś

 

 

 

 

 

Jeśli dla was takie dzieci powinny żyć to jesteście spierdoleni.. nie dość że dziecko będzie miało gorzej od innych przez całe jebane życie to i rodzice się wykończą.

 

Idąc twoim tokiem myślenia to ja np. nie chciałbym abyś ty żył i co? Nie mogę cię zabić a raczej mogę ale będę za to karany i tak samo powinno być w przypadku aborcji... Dlaczego dziecko nienarodzone można zabić a człowieka na ulicy już nie? Zróbmy protest aby można było zabijać innych!!!! To że ktoś jest chory, niepełnosprawny lub ma jakieś problemy to nie znaczy że nie ma prawa do życia. 

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

Opublikowano

Tak czytam to w sumie z nudów, i powiem jedno. Dlaczego o aborcji wypowiadają się w większości tutaj mężczyźni w wieku 13-18 lat (zakładam że nikt więcej tutaj nie ma), gdzie niektórzy  "pusie" widzlie tylko na pornolu, i z niej wyszli i ani razu nie weszli.

Ten temat powinien być wałkowany raczej przez kobiety bo to one będą stękać z bólu przy porodzie, lub będą myślały czy chcą dokonać aborcji :P 

 

Ale no cóż, ja jestem za legalizacją aborcji w każdym stopniu, bo to kobieta ma w tym przypadku decydować i mieć wolne prawo co do tego. 

 

Najlepszym innym bardziej cywilizowanym rozwiązaniem byłoby się po prostu zabezpieczyć przed "niechcianą" ciążą ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...