Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zAJIxRd.png



CXfk86w.png



Nie chce się w sumie rozpisywać.. Pierwsza wersja Cortiuma była mniej dopracowana.. niestety.



Ciężko do porażki się przyznać, aczkolwiek daliśmy plamy wtedy po całości.



Teraz postaraliśmy się poprawić wszelkie błędy, dodać kilka nowości żeby serwer był ciekawszy



pod niektórymi aspektami ułatwiliśmy go, a czasem utrudniliśmy. Myślę że to połączenie będzie najlepsze



i spędzicie wiele niezapomnianych godzin z nami!



Zapraszamy do przeglądania prezentacji.. :)



VCGGabM.png



Zapytacie nas 'Co się zmieniło'? Odpowiedź znajduje się poniżej!



- Zmieniliśmy ekspowiska.



- Zedytowaliśmy drop pereł.



- Usunęliśmy wszelkie bugi z doświadczeniem.



- Delikatnie zmniejszyliśmy drop Yang.



- Dodaliśmy nowe dungeony.



- Wprowadzony został balans postaci.



- Poprawki błędów z poprzedniej wersji.



i wiele, wiele więcej!



WxonCRK.png



Strona Główna:



Cortium.pl

Rejestracja:



http://cortium.pl/?page=account&subpage=register

Download:



http://cortium.pl/?page=download

Forum:



forum.Cortium.pl

TeamSpeak3:



ts-divineworld.eu

uMEiMZG.png



Typ Serwera: Easy/4Fun



Maksymalny Poziom: 225



Maksymalne Statystyki : 125



Doświadczenie : 1000%



Przedmioty : 1000%



Drop Yang : 1000%



6/7Bon : Nie



Maksymalny poziom Kamieni Dusz : +6



Ulepszacze : Tak



C2R7CMP.png



[JLQ2TgB.jpg



- Wybonowany ekwipunek +9






- Mikstury (nieskończone)






- Pelerynę Męstwa (nieskończona)






- Buty Wiatru (Wbudowane, nie blokują slotu w ekwipunku)






Koń Militarny






AutoPoty


 
 

Strój oraz fryzure na 1 dzień pod exp (niezdatne do handlu)



VZCC4qY.png



Max. Pż.: +4000
Siła, Wit., Int., Zręczność: +12
Szybkość Ataku, Ruchu: +10
Regeneracja PŻ, PE: +30
Szansa na Otrucie, Omdlenie: +10
Szansa na Krytyka, Przeszyw: +15
Silny Przeciwko Ludziom: +15
Silny Przeciwko Potworom (itd.): +20
Obrażenia oddawane do PŻ, PE: +15
Szansa na Blok, Unik Ciosu: +15
Odporności: +15



 


Kamień Duszy Wojownika +5 - Silny przeciwko wojownikom +45%



Kamień Duszy Ninja +5 - Silny przeciwko ninja +45%



Kamień Duszy Sury +5 - Silny przeciwko sura +45%



Kamień Duszy Szamana +5 - Silny przeciwko szamanom +45%



Kamień Duszy Śmierci +5 - Krytyczne uderzenie +15%



Kamień Duszy Penetracji +5 - Przeszywające uderzenie +15%



Kamień Duszy Powtórki +5 - Szybkość zaklęcia +45%



Kamień Duszy Potwora +5 - Silny przeciwko potworom +15%



Kamień Duszy Witalności +5 - +4000 Punktów życia



Kamień Duszy Uchylenia +5 - Szansa na blok ciosu +15%



Kamień Duszy Uniku +5 - Szansa na unik strzały +15%



Kamień Duszy Obrony +5 - Obrona +100



Kamień Duszy Przyspieszenia +5 - Szybkość ruchu +45%



Kamień Duszy Magii +5 - +1000 Punktów magii



Kamień Duszy Wojownika +6 - Silny przeciwko wojownikom +85%



Kamień Duszy Ninja +6 - Silny przeciwko ninja +85%



Kamień Duszy Sury +6 - Silny przeciwko sura +85%



Kamień Duszy Szamana +6 - Silny przeciwko szamanom +85%



Kamień Duszy Śmierci +6 - Krytyczne uderzenie +25%



Kamień Duszy Penetracji +6 - Przeszywające uderzenie +25%



Kamień Duszy Powtórki +6 - Szybkość zaklęcia +60%



Kamień Duszy Potwora +6 - Silny przeciwko potworom +30%



Kamień Duszy Witalności +6 - +12500 Punktów życia



Kamień Duszy Uchylenia +6 - Szansa na blok ciosu +18%



Kamień Duszy Uniku +6 - Szansa na unik strzały +18%



Kamień Duszy Obrony +6 - Obrona +200



Kamień Duszy Przyspieszenia +6 - Szybkość ruchu +60%



Kamień Duszy Magii +6 - +1000 Punktów magii



XK2Dk7J.png



Od lewej: Handlarka Różności, Handlarka, Handlarz Zbrojami, Handlarz Bronią.



iYKg9rE.jpgmA34IwS.jpg



CQVZEtp.jpgGXCBZzJ.png



LdTYk5M.png



fWg5vjt.png



Minimalny Poziom: 100



Działające Bony: Diabły, Nieumarli



Bossy na Mapie: Główny Gnoll Strażnik



Metiny na Mapie: Metin Zdrady



5jxBVQs.png



Minimalny Poziom: 120



Działające Bony: Diabły, Nieumarli



Bossy na Mapie: Tryton



Metiny na Mapie: Metin Zdrady



9x6WwQb.png



Minimalny Poziom: 140



Działające Bony: Diabły, Nieumarli



Bossy na Mapie: Trupia Twarz



Metiny na Mapie: Metin Zdrady



aKNFUMT.png


 
 

Minimalny Poziom: 160



Działające Bony: Diabły, Nieumarli



Bossy na Mapie: Rzygacz



Metiny na Mapie: Metin Żaru





 
 

Suhgfx7.png
 
 
 
 
 
 
 

Minimalny Poziom: 180



Działające Bony: Diabły, Nieumarli



Bossy na Mapie: Kapitan Shruck



Metiny na Mapie: Metin Nieszczęścia






RdD4DNg.png



W0XZOdx.png



Minimalny Poziom: 120



Wymagana Grupa: Nie



Przebieg Dungeonu (Piętra):



1. Pokonaj Smoka!



qkAJnjb.png



Minimalny Poziom: 120



Wymagana Grupa: Nie



Przebieg Dungeonu (Piętra):



1. Zniszcz Kamień Metin



2. Pokonaj Razadora!



XeGqegp.png



Minimalny Poziom: 120



Wymagana Przepustka: Nie



Przebieg Dungeonu (Piętra):



1. Zabij wszystkie potwory



2. Zabij wszystkie potwory



3. Pokonaj Nemere!



6c83Usf.png



Minimalny Poziom: 120



Wymagana Przepustka: Nie



Przebieg Dungeonu (Piętra):



1. Zniszcz Pajęcze Jaja



2. Pokonaj Baronówną!



2ebxOjz.png



Minimalny Poziom: 215



Wymagana Przepustka: Nie



Przebieg Dungeonu (Piętra):



1. Pokonaj Azraela!



aH4bji6.png



Lwk6nsA.png



Mky1y0G.png



nsNXahk.png



JY96Fla.png



YZLwMxt.png



R7ri0oS.png



hlFm5KU.png



qWFbN7n.png



MhwDkoK.png



L7PdFlP.png



gM7yWyS.png



50TyseE.png



Pkq7lPL.png



JRLYKVT.png



dXKM7bz.png



8JRi1Mj.png



mXhQKcT.png



esBqNJf.png






w6N6osK.pngEunHxGD.png-> w6N6osK.png-> w6N6osK.png-> w6N6osK.png-> zMHtMci.png






QmYXU8v.png5pu6I9Z.png-> QmYXU8v.png-> QmYXU8v.png-> QmYXU8v.png-> KWYW0DI.png



QX6epil.png-> hnZ6Sb1.png-> dnY8RC5.png-> Ht0Z7W6.png-> 3AbO3Ev.jpg-> vLI6LT1.png



YM4H3HF.png-> iu0GjqP.png-> lbasCYG.png-> ETlZu4M.png-> hKq1Tb2.jpg-> RDyAU4U.jpg



8dT1M9p.png-> V4bP3wv.png-> QsF8pFH.png-> m2Agufz.png-> HXkT21W.jpg-> gxCiEEo.jpg



vO8IpQ9.png-> eWiefbH.png-> yedTjRk.png-> EZsnZxf.png-> OF1bctp.jpg-> jZdzLj5.png



9rstwmt.pngIvRTVFP.pngpOZVqJu.pngjhMPzGS.png-> kFNM6R7.png-> b27f7Bh.png-> dSNtqKs.png-> 0kS9l5U.jpg-> QTIC9qX.png



CtLQF9F.png



Na serwer dodaliśmy także różnego rodzaju dodatki, które znacznie poprawią wam komfort gry.



Zmiana Kanałów - Kiedy znajdziemy na mapie bossa, lub nasz ulubiony spot jest zajęty ;)



m3ZUjrJ.png



Dodatek ten znajdziemy w menu z opcjami!



Za to w panelu bocznym znajdziemy kilka innych dodatków



Switchbot - przydatny dodatek dla osób, które chcą mieć największe średnie!



F116RqG.png



Zmiana Ekwipunku - Dla 'rozchwytywanych graczy' w pojedynkach :D



9lEn0YV.png



Kosz - Alternatywa wyrzucania przedmiotów na ziemie..



posTfzC.png



Aby pomóc graczom ze słabszymi komputerami, wprowadziliśmy opcje zmiany wyglądu potworów na Dzikie Psy.



Opcję tą można spotkać na wielu serwerach, postanowiliśmy iść za ich śladem.



Jest dostępna także opcja ukrywania ilości zdobytych yang na czacie - Rozmowa podczas zdobywania doświadczenia będzie dużo łatwiejsza.



Odległość Sklepów - Odległość na jakiej będą wyświetlane nazwy sklepów.



OO7cKao.png



DA4g0pn.png



W skład administracji wchodzi tylko 1 osoba



[HA]Perserga - Właściciel Serwera.



XtLew3A.png



[P] - W ile zajmie mi wbicie maksymalnego poziomu?



[O] - Zdobycie 220 poziomu zajmie wam kilka chwil. ;)






[P] - Czy są zwiększone śr oraz um?



Nie






[P] - Czy występuje Błogosławieństwo Smoka(setki)?



[O] - Nie



[P] - Czy jest Marmur Błogosławieństwa(5bon)?



[O] - Nie, dodajemy piąty bonus za pomocą wzmocnienia przedmiotu






[P] - Czy serwer stoi na Source?



[O] - Tak






[P] - Czy jest wbudowany BS?



[O] - Tak, jest wbudowany do Panelu Bocznego






[P] - Czy na serwerze będzie reklama?


 

[O] - Tak będzie reklama u YouTuberów.


 

[P] Czy jest otwarta rekrutacja do Team?




[O] - Nie


 

[P] - Czy będą częste eventy?


 

[O] - Tak


 

[P] - Czy jedynymi ulepszaczami są perły?


 

[O] - Nie  




[P] - Czy da się osiągnać maksymalny poziom oraz ekwipunek bez ItemShopu?


 

[O] - Tak


 

[P] - Czy jest AutoPatcher?


 

[O] - Tak  


 

[P] - Kiedy był się start Serwera?


 

[O] - Start Serwera odbył się 8 lipca


   
   
 

Uevablb.png


 
Jak widzicie.. serwer przeszedł bardzo dużo zmian, aczkolwiek mamy nadzieje, że nie zniechęciliśmy starych graczy do ponownego odwiedzenia naszego serwera.
 
 
Będe się starać, aby gra była komfortowa i nie było żadnych błędów.
 
Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do wspólnej gry - Perserga :)

eX1K0sc.png

9NFFkZN.jpg

C3oWjMJ.jpg

DiamondMT2.pl

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer syfiasty , administracja dziecinna , dla kumpli team itemy navi/ itemy is / team wyzywa uczciwych graczy , serwer co chwile ma poprawki które tylko pogarszają jego stan

Opublikowano

Serwer syfiasty , administracja dziecinna , dla kumpli team itemy navi/ itemy is / team wyzywa uczciwych graczy , serwer poprzedni padł w pare tygodni z tym bedzie pewnie to samo

Chciałbym zobaczyć te navi na serwerze, serwer padnie po kilku tygodniach? stoi już od 8 lipca kumplu ;)

DiamondMT2.pl

Opublikowano

Up tak małe sprostowanie serwer stoi ale i razy był że restartowaliście postacie osobą które coś osiągneły ile razy ktoś miał sm i zostały mu one po restartach zabierana , nie wazne czy je kupił czy je dostał tak sie nie robi .  Jak można cos komuś dać albo sprzedać i mu to potem zabrać a w postach tłumaczyć sie bo nie grasz to ci zabraliśmy . No come on ?

Opublikowano

Up tak małe sprostowanie serwer stoi ale i razy był że restartowaliście postacie osobą które coś osiągneły ile razy ktoś miał sm i zostały mu one po restartach zabierana , nie wazne czy je kupił czy je dostał tak sie nie robi .  Jak można cos komuś dać albo sprzedać i mu to potem zabrać a w postach tłumaczyć sie bo nie grasz to ci zabraliśmy . No come on ?

Że co? Po co miałbym restartować komuś postacie, w jakim celu? xD

 

Takich jak ty powinni banowac na tym forum robic gównoburze pod każdym tematem, i placz, że nie chcialem dac sm za twoje marne amatorskie odcinki.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

Założyłem konto, pobrałem klienta przychodzi moment wyczekiwanego logowania a tu "Błąd podczas łączenia z serwerem", dlaczego ?? pewnie teraz mi powiesz "użyj patcher'a" uruchamiam patcher a tu co ? kolejny błąd, ale tym razem z pobieraniem, czyli (przynajmniej u mnie) gra na serwerze jest niemożliwa, niech inni dają znać czy potrafią się połączyć :)

Opublikowano

Założyłem konto, pobrałem klienta przychodzi moment wyczekiwanego logowania a tu "Błąd podczas łączenia z serwerem", dlaczego ?? pewnie teraz mi powiesz "użyj patcher'a" uruchamiam patcher a tu co ? kolejny błąd, ale tym razem z pobieraniem, czyli (przynajmniej u mnie) gra na serwerze jest niemożliwa, niech inni dają znać czy potrafią się połączyć :)

Dziś dodam nowego patchera, więc wyczekuj!

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

Założyłem konto, pobrałem klienta przychodzi moment wyczekiwanego logowania a tu "Błąd podczas łączenia z serwerem", dlaczego ?? pewnie teraz mi powiesz "użyj patcher'a" uruchamiam patcher a tu co ? kolejny błąd, ale tym razem z pobieraniem, czyli (przynajmniej u mnie) gra na serwerze jest niemożliwa, niech inni dają znać czy potrafią się połączyć :)

Dziś dodam nowego patchera, więc wyczekuj!

 

Ktoś łaskawie ma czekać aż Ty z bólem dupy wrzucisz patchera ?

"Wyczekuj!"

Takimi tekstem już mnie zniechęciłeś do gry na tym serwerze . Nie pozdrawiam.

Opublikowano

Serwer syfiasty , administracja dziecinna , dla kumpli team itemy navi/ itemy is / team wyzywa uczciwych graczy , serwer co chwile ma poprawki które tylko pogarszają jego stan

 

Up tak małe sprostowanie serwer stoi ale i razy był że restartowaliście postacie osobą które coś osiągneły ile razy ktoś miał sm i zostały mu one po restartach zabierana , nie wazne czy je kupił czy je dostał tak sie nie robi .  Jak można cos komuś dać albo sprzedać i mu to potem zabrać a w postach tłumaczyć sie bo nie grasz to ci zabraliśmy . No come on ?

http://www.mpcforum.pl/topic/1570366-reklama-serwerów-metin2-mistrzadonis-reklama-na-ytfbgg/?p=13276993
http://www.mpcforum.pl/topic/1573424-reklama-serwerów-metin2-mistrzadonis-yt-fbgg/?p=13301314

 

 

 Adonis (35653407)
możesz mi opierdolić	22 wrz, 18:39
dziwko bakana
myślisz że nie wiem że trzymacie sztabe dojicie z jednego koryta skurwysyny
ale to sie skończy zobaczysz 
ja
Pisz pisz	22 wrz, 18:39
Adonis (35653407)
i w dupie mam te ss gówno mi zrobisz	22 wrz, 18:39
ja
Będę miał co wrzucać ci do tematu	22 wrz, 18:39
Adonis (35653407)
nie ma tematu i nie bedzię bo rekalme robie inaczej twój syf tylko zasmieca temat a reklame i reklamodawców bede mial zawsze
22 wrz, 18:40
bo 80% mpc forum wie jakie śmiec z cieibe
i na złośc mi zaplacą by ci cisnąc
ja
Tylko każdy hejtuje ciebie 	22 wrz, 18:40
Pokaż
Adonis (35653407)
moge nawet ci wyjebać byś wkoncu zrozumiał	22 wrz, 18:40
ja
Dowody	22 wrz, 18:40
Chodź
Bij
Adonis (35653407)
nic ci nie bede pokazywał 
22 wrz, 18:41
żegnam dziwko paryska
ja
Kasa się przyda na nowe zęby 	22 wrz, 18:41
Adonis (35653407)
nędzny graczu z mpc forum 
22 wrz, 18:41
nic nie znaczący robak
ja
Coś jeszcze? 	22 wrz, 18:42
Adonis (35653407)
nie	22 wrz, 18:42
żegnam
ja
No weeeeź	22 wrz, 18:42

Adonis (35653407)
a jedno i bede do usranej smierci ci cisnął	22 wrz, 18:42
jak nie jako adonis to jako kto inny
i zginiesz smiecu
ja
ciśnij 	22 wrz, 18:42
Adonis (35653407)
nigdy juz nie bedziesz miał zycia na metin2	22 wrz, 18:42
a jak trzeba to w realu tez
zegnam
ja
Zrobisz mi coś? 	22 wrz, 18:43
Adonis (35653407)
ja ci w realu nic nie zrobie	22 wrz, 18:43
sam na mój widok ze strachu zrobisz w galoty
nawet nie bede musiał kiwnać palcem złamasie
żegnam
ja
Ze śmiechu chyba 	22 wrz, 18:43
Adonis (35653407)
ze smiechu to cie rodzice zrobili	22 wrz, 18:43
haha
ja
O jeszcze na rodziców	22 wrz, 18:44
Adonis (35653407)
i do tej pory pewnie nie moga z tego cymbała	22 wrz, 18:44
ja
No ładnie ładnie	22 wrz, 18:44
Adonis (35653407)
nie cisne na twoich rodziców	22 wrz, 18:44
ja
Pozdrawiam rodziców!	22 wrz, 18:44
Adonis (35653407)
co ty pierdolisz ogarnij sie i zacznij czytać ze zrozumieniem a jak nie do wypierdalaj do szkoły	22 wrz, 18:44
żegnam
ja
Patrząc po twoich postach	22 wrz, 18:45
Tobie by się przydała powtórka z podstawówki
:3

 

 

Zamknij ryj wkońcu bo mnie drażnisz.

Nie polecam zwracać na pana uwagi, ładuje masówki do ludzi każdego serwera, pisał do ziomka i w dodatku pomylił nazwę serwera. xD

Opublikowano

Założyłem konto, pobrałem klienta przychodzi moment wyczekiwanego logowania a tu "Błąd podczas łączenia z serwerem", dlaczego ?? pewnie teraz mi powiesz "użyj patcher'a" uruchamiam patcher a tu co ? kolejny błąd, ale tym razem z pobieraniem, czyli (przynajmniej u mnie) gra na serwerze jest niemożliwa, niech inni dają znać czy potrafią się połączyć :)

poprosiłem HA żeby osobiście mnie poinformował jak wszystko ruszy, jestem optymistycznie nastawiony na serwer bo lubię tego typu play, ale jak pytam o której mniej więcej będzie patcher i otrzymuje odpowiedź "nie wiem" to na prawdę, im dłużej czekam tym bardziej mi się odechciewa, rozumiem że ktoś może nie mieć czasu, ale to przynajmniej powie że wieczorem, chociaż na "odczep się gościu", zostawi jakąkolwiek informacje a nie trzyma jak idiotę w niepewności.. Rozumiem że to działa na zasadzie "co łaska", ale z takim podejściem ciężko będzie utrzymać graczy na serwerze.

Opublikowano

 

Założyłem konto, pobrałem klienta przychodzi moment wyczekiwanego logowania a tu "Błąd podczas łączenia z serwerem", dlaczego ?? pewnie teraz mi powiesz "użyj patcher'a" uruchamiam patcher a tu co ? kolejny błąd, ale tym razem z pobieraniem, czyli (przynajmniej u mnie) gra na serwerze jest niemożliwa, niech inni dają znać czy potrafią się połączyć :)

poprosiłem HA żeby osobiście mnie poinformował jak wszystko ruszy, jestem optymistycznie nastawiony na serwer bo lubię tego typu play, ale jak pytam o której mniej więcej będzie patcher i otrzymuje odpowiedź "nie wiem" to na prawdę, im dłużej czekam tym bardziej mi się odechciewa, rozumiem że ktoś może nie mieć czasu, ale to przynajmniej powie że wieczorem, chociaż na "odczep się gościu", zostawi jakąkolwiek informacje a nie trzyma jak idiotę w niepewności.. Rozumiem że to działa na zasadzie "co łaska", ale z takim podejściem ciężko będzie utrzymać graczy na serwerze.

 

Tłumaczyłem temu tłukowi tysiące razy że jest działający patcher na stronie ale chyba dalej nie zrozumiał:

 

http://cortium.pl/?page=download&action=download&id=10

PIERWSZE 2 PLIKI to działający, aktualny patcher. jeśli ktoś ma taki błąd

http://www.gg.pl/dysk/eTx3QBEY0bnzeDx3QBEYgeU/bladzik.png
to ma na 100% starego patchera. W dodatku nowy ma zmieniony wygląd:
https://scr.hu/pB7kD4
Opublikowano

 

 

Założyłem konto, pobrałem klienta przychodzi moment wyczekiwanego logowania a tu "Błąd podczas łączenia z serwerem", dlaczego ?? pewnie teraz mi powiesz "użyj patcher'a" uruchamiam patcher a tu co ? kolejny błąd, ale tym razem z pobieraniem, czyli (przynajmniej u mnie) gra na serwerze jest niemożliwa, niech inni dają znać czy potrafią się połączyć :)

poprosiłem HA żeby osobiście mnie poinformował jak wszystko ruszy, jestem optymistycznie nastawiony na serwer bo lubię tego typu play, ale jak pytam o której mniej więcej będzie patcher i otrzymuje odpowiedź "nie wiem" to na prawdę, im dłużej czekam tym bardziej mi się odechciewa, rozumiem że ktoś może nie mieć czasu, ale to przynajmniej powie że wieczorem, chociaż na "odczep się gościu", zostawi jakąkolwiek informacje a nie trzyma jak idiotę w niepewności.. Rozumiem że to działa na zasadzie "co łaska", ale z takim podejściem ciężko będzie utrzymać graczy na serwerze.

 

Tłumaczyłem temu tłukowi tysiące razy że jest działający patcher na stronie ale chyba dalej nie zrozumiał:

http://cortium.pl/?page=download&action=download&id=10

PIERWSZE 2 PLIKI to działający, aktualny patcher. jeśli ktoś ma taki błąd

http://www.gg.pl/dysk/eTx3QBEY0bnzeDx3QBEYgeU/bladzik.png
to ma na 100% starego patchera. W dodatku nowy ma zmieniony wygląd:
https://scr.hu/pB7kD4

Nie no szanujmy się tłukiem nie jestem poza tym nikt mi nie tłumaczył, nie pamiętam czegoś takiego.

 

A jeżeli to poskutkuje to dziękuję.

 

Nie w mojej kwestii leży aktualizacja starych plików na stronie.

Opublikowano

 

Założyłem konto, pobrałem klienta przychodzi moment wyczekiwanego logowania a tu "Błąd podczas łączenia z serwerem", dlaczego ?? pewnie teraz mi powiesz "użyj patcher'a" uruchamiam patcher a tu co ? kolejny błąd, ale tym razem z pobieraniem, czyli (przynajmniej u mnie) gra na serwerze jest niemożliwa, niech inni dają znać czy potrafią się połączyć :)

Dziś dodam nowego patchera, więc wyczekuj!

 

 

Gdzie jest ta głupia trupia twarz? Bo na forum złe kordy są 

Opublikowano

 

https://zapodaj.net/7761bd03581df.jpg.html

 

Oczywiście nie polecam, na serwerze jest pełno tego zbugowanego isa, który nie zostanie chyba nigdy usunięty :)

Dać starego ss'a, ale ty jesteś genialny, WOOOOW!
SS stary, ale na serwerze jest to dalej.

Nie jest to trudno zbugowac, kto chce to pw

Opublikowano

Jak dla mnie to naprawdę serwer jedna wielka Porażka . Administracja tego serwer to jedna wielka pomyłka i ta administracja "Persenga" nie powina reklamować takiego g**na.

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

Jak dla mnie to naprawdę serwer jedna wielka Porażka . Administracja tego serwer to jedna wielka pomyłka i ta administracja "Persenga" nie powina reklamować takiego g**na.

Twój post jest bez sensu, nie wiem.. nauczyć cię pisać ? Sam nie umiem ale jakieś techniki mogę ci przekazać.

 

Dalej tak zawirusowany ? 

Nie.

Opublikowano

Ile online?

Opłaca się zaczynać grę ?

Na stronie masz licznik.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...