Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Necro Bot z obsługą kont Google


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to ozancza:

  "VerboseRecycling": false,

  "UseWebsocket": false,

  "WebSocketPort": 14251,

  "UseTelegramAPI": false,

  "TelegramAPIKey": null,

  "TelegramPassword": "12345",

Tutaj masz wytłumaczenie każdej linijki pliku konfiguracyjnego Link

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Ja już ruszyłem.

Bocik na dzień dobry zdjął softban-a 34/45 i normalnie ruszył.  ;)

 

A u mnie dalej to:

 

Beztytulu_aparhhq.png

 

Nadal masz soft IP ban-a.

Musisz jeszcze poczekać zanim uruchomisz cokolwiek.

Taki ban trwa 30 minut ~ 2 godziny.

 

Edit:

Wcześniej nic nie było widać.

Teraz jak już poprawiłeś zdjęcie, to proponowałbym ci zrobić nową instalację bota i od nowa ustawienia.

Opublikowano

Ja już ruszyłem.

Bocik na dzień dobry zdjął softban-a 34/45 i normalnie ruszył.  ;)

 

A u mnie dalej to:

 

Beztytulu_aparhhq.png

 

 

 

Ja już ruszyłem.

Bocik na dzień dobry zdjął softban-a 34/45 i normalnie ruszył.  ;)

 

A u mnie dalej to:

 

Beztytulu_aparhhq.png

 

Nadal masz soft IP ban-a.

Musisz jeszcze poczekać zanim uruchomisz cokolwiek.

Taki ban trwa 30 minut ~ 2 godziny.

 

 

Już 4 godzinki taki komunikat jest  :/

Opublikowano

Zaktualizowaliście wersję Necro?

Jeżeli przy kolejnym uruchomieniu nadal pyta się o aktualizację, to znaczy, że nie jest zaktualizowana.

 

Pobierz sobie najnowszą bezpośrednio ze strony twórcy Link

Może tu leży przyczyna waszych problemów.

Opublikowano

Zaktualizowaliście wersję Necro?

Jeżeli przy kolejnym uruchomieniu nadal pyta się o aktualizację, to znaczy, że nie jest zaktualizowana.

 

Pobierz sobie najnowszą bezpośrednio ze strony twórcy Link

Może tu leży przyczyna waszych problemów.

 

 

Mam najnowszą wersję.

Opublikowano

To nie jest kwestia innego bota, czy innej wersji.

Od momentu jak wszyscy dostali soft IP bany trzeba poczekać aż się skończą.

Dla każdego ten czas jest inny.

 

Ja próbowałem nox-em, telefonem i necro - miałem to samo ale wszystko było na tym samym IP.

Zalogowałem się z telefonu przez "wymianę danych" czyli z innego IP i już widziałem pokestopy.

Odczekałem z 30 minut i Necro mi ruszyło.

 

U was może być inny czas na zdjęcie soft IP ban-a.

 

Nie zaszkodzi jak odpalicie innego bota dla sprawdzenia czy widać pokestopy.

Opublikowano

 

 

Ja już ruszyłem.

Bocik na dzień dobry zdjął softban-a 34/45 i normalnie ruszył.  ;)

 

A u mnie dalej to:

 

Beztytulu_aparhhq.png

 

Nadal masz soft IP ban-a.

Musisz jeszcze poczekać zanim uruchomisz cokolwiek.

Taki ban trwa 30 minut ~ 2 godziny.

 

Edit:

Wcześniej nic nie było widać.

Teraz jak już poprawiłeś zdjęcie, to proponowałbym ci zrobić nową instalację bota i od nowa ustawienia.

 

Nie wprowadzaj go w błąd... to co mu wyskakuje oznacza że bot nie może się zalogować do jego konta (serwery siadły)

Opublikowano

A u mnie teraz z*********e chodzi necrobot. Brakujemi tylko jakiegoś lepszego configu żebym nie miał 80k expa na godzine :v

//Reklama OFF.

Opublikowano

Ale w roli ścisłości nie jest to permanentny ban?

Wszyscy dostali soft IP ban-y. Nie permanentne.

No chyba, że ktoś jest wyjątkowy i załapał perma.  :lenny:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...