Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPCforum co się stało z tym dawnym ,,domem" dla graczy? O tym dlaczego Antaris utonął, a MPC tonie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do rebekki czy jak ona sie tam zwie, ktora owo zalozyla strone ***forum.pl  , na ktorej sa zamieszczone informacje to po  1:

 

5000zł za Rebeke, jest postem z 2014 roku. - fake

Filmik o DDoSie na Antaris - posty sa z msc temu, mozliwe iz na poczatku byly problemy, nie wiem. - fake

SS rozmowy na fb Administracji o tym, ze serwer zostanie zamkniety. - fake - kazdy moze zalozyc konto na fb o tej nazwie, dodac profilowke i napisac wiadomosc do siebie.

 

tyle na temat.

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja na mpc przychodze tylko po to zeby sie zapytac czegos o cs i minecraft a czasem pogadac w pogaduszkach i popatrzec jak inni sie sraja na drugich bo nie podoba sie ich zdanie. Teraz to tylko wyzywanie od patafianów jak tego nie można wiedzieć bla bla a w pogaduszkach no chyba cie pojebało nie masz racji a czesto sam gówno wie. Nie wspomne o przypadkach prawie nazizmu (a tak sobie to wrzucilem bo fajnie opisuje sytuacje)  i braku tolerancji do innych ludzi bo podludzie i inne pierdolenie o szopenie. Każdy człowiek jest człowiekiem tylko gada mniejsze lub większe głupoty czy co innego

Opublikowano

To tylko kwestia czasu aż coraz mniej osób będzie tu zaglądać. Nie czuć tego klimatu co kiedyś. Swoją drogą ataki atakami, ale jestem ciekaw ile osób pamięta co odpierdolił Mounthains i jak ośmieszył ekipe XDD

Opublikowano

To tylko kwestia czasu aż coraz mniej osób będzie tu zaglądać. Nie czuć tego klimatu co kiedyś. Swoją drogą ataki atakami, ale jestem ciekaw ile osób pamięta co odpierdolił Mounthains i jak ośmieszył ekipe XDD

Nie wiem, czy chodzi akurat o pewien DDoS jaki poleciał i został o to osądzony Mounthains, ale jeśli chodzi o to, to niektórzy pewnie pamiętają. xD

 

Ogółem forumek się wypala, ludzie się wypalają, a modom też srogo zaczyna niektórym odpierdalać, choć niektórzy są normalni i dobrze się sprawują. Do tego różnego rodzaju akcje, dymanie na hajs ludzi na Antarisie, gdzie poklaskuje do tego Makin, i takie tam. Jeszcze trochę, a forum spadnie na samo dno. Kiedyś to można było nawet modowi z lekka pocisnąć, jak coś zjebał, a teraz powiesz jedno mocniejsze słowo w jego stronę i kończysz z 14-30stką na koncie. :D 

Opublikowano

 

Ogółem forumek się wypala, ludzie się wypalają, a modom też srogo zaczyna niektórym odpierdalać, choć niektórzy są normalni i dobrze się sprawują. Do tego różnego rodzaju akcje, dymanie na hajs ludzi na Antarisie, gdzie poklaskuje do tego Makin, i takie tam. Jeszcze trochę, a forum spadnie na samo dno. Kiedyś to można było nawet modowi z lekka pocisnąć, jak coś zjebał, a teraz powiesz jedno mocniejsze słowo w jego stronę i kończysz z 14-30stką na koncie. :D

 

 

Kiedyś z każdym mogłeś się powyzywać, a teraz coś komuś powiesz, to leci do wszystkich możliwych moderatorów poskarżyć się, że go obrazili w internecie.

Strasznie wrażliwi się ci chłopcy zrobili xD

 

 

Wyobraź sobie akcję typu Geoning Graff Pack w 2016. 

Wszyscy pobanowani, a link do pobrania ocenzurowany tak by zmieniał się na mpcforum xD

 

Ogólnie kiedyś ludzie na forum mieli inną mentalność. 

Teraz wszyscy tylko patrzą gdzie można wcisnąć magiczny przycisk raport.

s2c77Oa.png

Opublikowano

 

 

Ogółem forumek się wypala, ludzie się wypalają, a modom też srogo zaczyna niektórym odpierdalać, choć niektórzy są normalni i dobrze się sprawują. Do tego różnego rodzaju akcje, dymanie na hajs ludzi na Antarisie, gdzie poklaskuje do tego Makin, i takie tam. Jeszcze trochę, a forum spadnie na samo dno. Kiedyś to można było nawet modowi z lekka pocisnąć, jak coś zjebał, a teraz powiesz jedno mocniejsze słowo w jego stronę i kończysz z 14-30stką na koncie. :D

 

 

Kiedyś z każdym mogłeś się powyzywać, a teraz coś komuś powiesz, to leci do wszystkich możliwych moderatorów poskarżyć się, że go obrazili w internecie.

Strasznie wrażliwi się ci chłopcy zrobili xD

 

 

Wyobraź sobie akcję typu Geoning Graff Pack w 2016. 

Wszyscy pobanowani, a link do pobrania ocenzurowany tak by zmieniał się na mpcforum xD

 

Ogólnie kiedyś ludzie na forum mieli inną mentalność. 

Teraz wszyscy tylko patrzą gdzie można wcisnąć magiczny przycisk raport.

 

Czas dobrych trollów przeminął Kappa kiedyś to jak był mod co był ogarnięty to zawsze traktował to z przymrożeniem oka etc teraz to ban za trolling co k***a xD ? chociaż w tamtych czasach bardziej chodziło o bekę a trolling dopiero wchodził w internety, a jak ktoś był szanowany i robił dużo dla forum do dostawał moda. Teraz no sorry nie widzę raportuf i masz 10% na pasku nie dostaniesz moda XDDDDDDD btw w sumie dobrze bo i tak tylko jakieś dzieciaki aplikują 

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

 

 

Ogółem forumek się wypala, ludzie się wypalają, a modom też srogo zaczyna niektórym odpierdalać, choć niektórzy są normalni i dobrze się sprawują. Do tego różnego rodzaju akcje, dymanie na hajs ludzi na Antarisie, gdzie poklaskuje do tego Makin, i takie tam. Jeszcze trochę, a forum spadnie na samo dno. Kiedyś to można było nawet modowi z lekka pocisnąć, jak coś zjebał, a teraz powiesz jedno mocniejsze słowo w jego stronę i kończysz z 14-30stką na koncie. :D

 

 

Kiedyś z każdym mogłeś się powyzywać, a teraz coś komuś powiesz, to leci do wszystkich możliwych moderatorów poskarżyć się, że go obrazili w internecie.

Strasznie wrażliwi się ci chłopcy zrobili xD

 

 

Wyobraź sobie akcję typu Geoning Graff Pack w 2016. 

Wszyscy pobanowani, a link do pobrania ocenzurowany tak by zmieniał się na mpcforum xD

 

Ogólnie kiedyś ludzie na forum mieli inną mentalność. 

Teraz wszyscy tylko patrzą gdzie można wcisnąć magiczny przycisk raport.

 

 

Ale co się dziwisz, że moderatorami w pewnej części są przewrażliwione gwiazdeczki bez dystansu do siebie. Czasami jak patrzę, co dzisiaj wystarczy do awansu a co kiedyś to nie mam wątpliwości, że na tym najbardziej straciło mpc. Ślepe nabijanie akcji, bo po co mam się stawić za kolegą czy skrytykowac jakiś debilny pomysł adminów/gm skoro za 3-4 miesiące sam awansuje heheheheh znowu wincyj akcji i będe mógł banować na rok jak ktoś powie że jestem gupi. I nie przełumaczysz niektórym, że nie warto mieć kija w dupie bo to tylko forum, na którym pracujesz charytatywnie.

 

I to nie tyle wina Makina co userów - liczba wzrosła, poziom spadł.

Opublikowano

 

 

 

Ale co się dziwisz, że moderatorami w pewnej części są przewrażliwione gwiazdeczki bez dystansu do siebie. Czasami jak patrzę, co dzisiaj wystarczy do awansu a co kiedyś to nie mam wątpliwości, że na tym najbardziej straciło mpc. Ślepe nabijanie akcji, bo po co mam się stawić za kolegą czy skrytykowac jakiś debilny pomysł adminów/gm skoro za 3-4 miesiące sam awansuje heheheheh znowu wincyj akcji i będe mógł banować na rok jak ktoś powie że jestem gupi. I nie przełumaczysz niektórym, że nie warto mieć kija w dupie bo to tylko forum, na którym pracujesz charytatywnie.

 

Trzęsą dupami ze strachu przed degradacją. 

 

Spójrz na tę listę

http://www.mpcforum.pl/topic/1399676-lista-moderatorów/?p=11879790

 

Znaczna większość zdegradowanych, to stare dobre mordy.

 

Co do awansów. 

Jak kiedyś ktoś chwalił się kid modem w statusie, to był degradowany za debilizm. Była taka akcja, że typ napisał status typu "kid <333333", ktoś wyżej mu odpisał "już nie" i tyle było jego kidowania xD

Teraz ktoś chwali się kidem w statusie, to jeszcze mu gratulują. No ja p******e.

s2c77Oa.png

Opublikowano

Ciekawe, że jesteś na forum "kilka lat'' i nie pamiętasz sytuacji, w których forum było wyłączone na tydzień - otóż było, wielokrotnie, czasami nawet na więcej. Do tego masa cofek, kilkudniowych i ciągłych przerw itp.

 

Wolność słowa zaczyna sie na poziomie admina, tak jest od początku więc nie patrz tylko przez pryzmat Antarisa, że forum jest c*****e. To wina userów, że są w gruncie rzeczy c**jowi.

Akurat userów wartościowych na forum jest w c**j. Tylko każdy już widzi, że nawet nie opłaca się tutaj nic wnosić, bo co z tego, że zrobisz coś dla np. swojego działu, jak dzień później jakiś debil zbanuje cie za wyzwanie innego debila co ma 2 posty.

Też tak uważam czekam aż te kurwy mnie osbanuja

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

Ale co się dziwisz, że moderatorami w pewnej części są przewrażliwione gwiazdeczki bez dystansu do siebie. Czasami jak patrzę, co dzisiaj wystarczy do awansu a co kiedyś to nie mam wątpliwości, że na tym najbardziej straciło mpc. Ślepe nabijanie akcji, bo po co mam się stawić za kolegą czy skrytykowac jakiś debilny pomysł adminów/gm skoro za 3-4 miesiące sam awansuje heheheheh znowu wincyj akcji i będe mógł banować na rok jak ktoś powie że jestem gupi. I nie przełumaczysz niektórym, że nie warto mieć kija w dupie bo to tylko forum, na którym pracujesz charytatywnie.

 

Trzęsą dupami ze strachu przed degradacją. 

 

Spójrz na tę listę

http://www.mpcforum.pl/topic/1399676-lista-moderatorów/?p=11879790

 

Znaczna większość zdegradowanych, to stare dobre mordy.

 

Co do awansów. 

Jak kiedyś ktoś chwalił się kid modem w statusie, to był degradowany za debilizm. Była taka akcja, że typ napisał status typu "kid <333333", ktoś wyżej mu odpisał "już nie" i tyle było jego kidowania xD

Teraz ktoś chwali się kidem w statusie, to jeszcze mu gratulują. No ja p******e.

 

 

 

Yup. W dodatku widać po obecnych rangach, jak dobre było to towarzystwo. Ile osób, które w jednym czasie było zaledwie moderatorami dzisiaj mają elitę/vipa i po drodze byli adminami czy gm - kierzek, marselo, 070, lenart, omek, jeron, piecu, tcq, antix, istny itd, a przecież jest jeszcze masa osób przed nimi, z których został tylko Makin. Przeciez to nawet nie ma porównania do dzisiejszego forumka.

 

@arko

Opublikowano
kokosz, 19 Lut 2016 - 13:07, napisał:

MPC obecnie jest kierowane do wszystkich, dlatego ściąga i zarządza nim w większości plebs.

Kiedyś MPC promowało elitarność i za tymi wybranymi elitami podążali inni.

 

 

 

Cytat który dosłownie wyjaśnia temat  ^^

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

To nie spada poziom forum tylko poziom debaty publicznej... Jeśli teraz gimnazjaliści szukający pokemonów wypowiadają się na forum to są efekty tego. A administracja nie staje na przeszkodzie i ich rozumiem. Jest popyt to jest i podaż, prawa rynku. 

 

Forum zaczyna się sypać od dołu, od poziomu użytkowników, kid moderatorów itp. 

 

Drugą sprawą jest też to ze forum dużo zyskało dzięki metinowi, teraz gdy na gre jest mniejszy popyt to i mniejszy ruch na rynku. No może jeszcze MC albo LoL podbija statystyki. Nie ma na forum już takiego działu jak kiedys metin, ze wystarczyło odświeżyc strone aby zobaczyc nowe tematy.

 

 

Jednak ja i tak uważam że atmosfera się zmieniła przez uzytkowników ktorzy zanizaja forum, nie rozumieją pojęcia sarkazm, nie potrafi do nich dotrzeć ze krytyka to nie obraza itp itd.

 

 

Jeszcze kolejna sprawa jest to, że to przeciez kiedys było forum o cheatach, bugach... A teraz to tak na prawde nie wiem jaki jest głowny wątek forum, moze to dlatego, ze w wiekszości zaglądam w pogaduszki. Nie mi to oceniać.

 

 

Sprawa Antarisa... No cóz, moim zdaniem powinien to być osobny Twór, na osobnej stronie,poniewaz jakies mi nie pasuje flagowy serwer do forum o grach.

 

 

Cały post jest tylko moją SUBIEKTYWNĄ opinią i proszę o tym pamiętac :)

Opublikowano

To nie spada poziom forum tylko poziom debaty publicznej... Jeśli teraz gimnazjaliści szukający pokemonów wypowiadają się na forum to są efekty tego. A administracja nie staje na przeszkodzie i ich rozumiem. Jest popyt to jest i podaż, prawa rynku. 

 

Forum zaczyna się sypać od dołu, od poziomu użytkowników, kid moderatorów itp. 

 

Drugą sprawą jest też to ze forum dużo zyskało dzięki metinowi, teraz gdy na gre jest mniejszy popyt to i mniejszy ruch na rynku. No może jeszcze MC albo LoL podbija statystyki. Nie ma na forum już takiego działu jak kiedys metin, ze wystarczyło odświeżyc strone aby zobaczyc nowe tematy.

 

 

Jednak ja i tak uważam że atmosfera się zmieniła przez uzytkowników ktorzy zanizaja forum, nie rozumieją pojęcia sarkazm, nie potrafi do nich dotrzeć ze krytyka to nie obraza itp itd.

 

 

Jeszcze kolejna sprawa jest to, że to przeciez kiedys było forum o cheatach, bugach... A teraz to tak na prawde nie wiem jaki jest głowny wątek forum, moze to dlatego, ze w wiekszości zaglądam w pogaduszki. Nie mi to oceniać.

 

 

Sprawa Antarisa... No cóz, moim zdaniem powinien to być osobny Twór, na osobnej stronie,poniewaz jakies mi nie pasuje flagowy serwer do forum o grach.

 

 

Cały post jest tylko moją SUBIEKTYWNĄ opinią i proszę o tym pamiętac :)

ale o tych pokemonach to musiałeś wjebać? co ma jedno do drugiego?

na mpc odkąd pamiętam poziom dyskusji nie był zbyt wyrafinowany, ale to cały klimat tego forumka

ja tu rzadko zaglądam już bo po prostu znudziło mi się to, większość ludzi których pamiętam albo pobanowana, albo poodchodziła, teraz 80% modów widzę pierwszy raz na oczy

a forum mam wrażenie że niepotrzebnie spoważniało, odkąd z multiplayer cheats przerodziło się w komjuniti to nie można zażartować bo ban, szkoda bo mpc było kiedyś dla mnie takim miejscem gdzie można było pożartować i porobić beki, teraz to wannabe familijne forum dla całej rodziny, cenzury chuje muje, wolałem 2k12-13

Opublikowano

 

To nie spada poziom forum tylko poziom debaty publicznej... Jeśli teraz gimnazjaliści szukający pokemonów wypowiadają się na forum to są efekty tego. A administracja nie staje na przeszkodzie i ich rozumiem. Jest popyt to jest i podaż, prawa rynku. 

 

Forum zaczyna się sypać od dołu, od poziomu użytkowników, kid moderatorów itp. 

 

Drugą sprawą jest też to ze forum dużo zyskało dzięki metinowi, teraz gdy na gre jest mniejszy popyt to i mniejszy ruch na rynku. No może jeszcze MC albo LoL podbija statystyki. Nie ma na forum już takiego działu jak kiedys metin, ze wystarczyło odświeżyc strone aby zobaczyc nowe tematy.

 

 

Jednak ja i tak uważam że atmosfera się zmieniła przez uzytkowników ktorzy zanizaja forum, nie rozumieją pojęcia sarkazm, nie potrafi do nich dotrzeć ze krytyka to nie obraza itp itd.

 

 

Jeszcze kolejna sprawa jest to, że to przeciez kiedys było forum o cheatach, bugach... A teraz to tak na prawde nie wiem jaki jest głowny wątek forum, moze to dlatego, ze w wiekszości zaglądam w pogaduszki. Nie mi to oceniać.

 

 

Sprawa Antarisa... No cóz, moim zdaniem powinien to być osobny Twór, na osobnej stronie,poniewaz jakies mi nie pasuje flagowy serwer do forum o grach.

 

 

Cały post jest tylko moją SUBIEKTYWNĄ opinią i proszę o tym pamiętac :)

ale o tych pokemonach to musiałeś wjebać? co ma jedno do drugiego?

na mpc odkąd pamiętam poziom dyskusji nie był zbyt wyrafinowany, ale to cały klimat tego forumka

ja tu rzadko zaglądam już bo po prostu znudziło mi się to, większość ludzi których pamiętam albo pobanowana, albo poodchodziła, teraz 80% modów widzę pierwszy raz na oczy

a forum mam wrażenie że niepotrzebnie spoważniało, odkąd z multiplayer cheats przerodziło się w komjuniti to nie można zażartować bo ban, szkoda bo mpc było kiedyś dla mnie takim miejscem gdzie można było pożartować i porobić beki, teraz to wannabe familijne forum dla całej rodziny, cenzury chuje muje, wolałem 2k12-13

 

To był pierwszy przykład z podażem i popytem jaki mi przyszedł do głowy, no ale masz racje, troche z dupy.

 Jednak z drugiej strony uwazasz za coś normalnego szukanie pokemonów? Bo moim zdaniem to troche takie naciągane. Bo jak dla mnie to gdy chce pograć na fonie/kompie to odpalam jakąś gra i gram, a gdy chce wyjsc do kolegów to umawiam sie na pilke/piwo/ryby itp. 

Opublikowano

 

 

To nie spada poziom forum tylko poziom debaty publicznej... Jeśli teraz gimnazjaliści szukający pokemonów wypowiadają się na forum to są efekty tego. A administracja nie staje na przeszkodzie i ich rozumiem. Jest popyt to jest i podaż, prawa rynku. 

 

Forum zaczyna się sypać od dołu, od poziomu użytkowników, kid moderatorów itp. 

 

Drugą sprawą jest też to ze forum dużo zyskało dzięki metinowi, teraz gdy na gre jest mniejszy popyt to i mniejszy ruch na rynku. No może jeszcze MC albo LoL podbija statystyki. Nie ma na forum już takiego działu jak kiedys metin, ze wystarczyło odświeżyc strone aby zobaczyc nowe tematy.

 

 

Jednak ja i tak uważam że atmosfera się zmieniła przez uzytkowników ktorzy zanizaja forum, nie rozumieją pojęcia sarkazm, nie potrafi do nich dotrzeć ze krytyka to nie obraza itp itd.

 

 

Jeszcze kolejna sprawa jest to, że to przeciez kiedys było forum o cheatach, bugach... A teraz to tak na prawde nie wiem jaki jest głowny wątek forum, moze to dlatego, ze w wiekszości zaglądam w pogaduszki. Nie mi to oceniać.

 

 

Sprawa Antarisa... No cóz, moim zdaniem powinien to być osobny Twór, na osobnej stronie,poniewaz jakies mi nie pasuje flagowy serwer do forum o grach.

 

 

Cały post jest tylko moją SUBIEKTYWNĄ opinią i proszę o tym pamiętac :)

ale o tych pokemonach to musiałeś wjebać? co ma jedno do drugiego?

na mpc odkąd pamiętam poziom dyskusji nie był zbyt wyrafinowany, ale to cały klimat tego forumka

ja tu rzadko zaglądam już bo po prostu znudziło mi się to, większość ludzi których pamiętam albo pobanowana, albo poodchodziła, teraz 80% modów widzę pierwszy raz na oczy

a forum mam wrażenie że niepotrzebnie spoważniało, odkąd z multiplayer cheats przerodziło się w komjuniti to nie można zażartować bo ban, szkoda bo mpc było kiedyś dla mnie takim miejscem gdzie można było pożartować i porobić beki, teraz to wannabe familijne forum dla całej rodziny, cenzury chuje muje, wolałem 2k12-13

 

To był pierwszy przykład z podażem i popytem jaki mi przyszedł do głowy, no ale masz racje, troche z dupy.

 Jednak z drugiej strony uwazasz za coś normalnego szukanie pokemonów? Bo moim zdaniem to troche takie naciągane. Bo jak dla mnie to gdy chce pograć na fonie/kompie to odpalam jakąś gra i gram, a gdy chce wyjsc do kolegów to umawiam sie na pilke/piwo/ryby itp. 

 

gra jak każda inna, plusem jest według mnie fakt że zmusza do wyjścia z domu, nie widzę nic przeciwko aby nadal spotykać się z kumplami/grać w gry na kompie, a w wolnym czasie grać w pokemony

jedynym problemem może być gdy ktoś zapatrzy się w ekran i nie zwraca uwagi na to co się wokół niego dzieje, przez co może spowodować wypadek, ale to już są pojedyncze przypadki i ja jeszcze takiego czegoś świadkiem nie byłem

Opublikowano

 

 

Ogółem forumek się wypala, ludzie się wypalają, a modom też srogo zaczyna niektórym odpierdalać, choć niektórzy są normalni i dobrze się sprawują. Do tego różnego rodzaju akcje, dymanie na hajs ludzi na Antarisie, gdzie poklaskuje do tego Makin, i takie tam. Jeszcze trochę, a forum spadnie na samo dno. Kiedyś to można było nawet modowi z lekka pocisnąć, jak coś zjebał, a teraz powiesz jedno mocniejsze słowo w jego stronę i kończysz z 14-30stką na koncie. :D

 

 

Kiedyś z każdym mogłeś się powyzywać, a teraz coś komuś powiesz, to leci do wszystkich możliwych moderatorów poskarżyć się, że go obrazili w internecie.

Strasznie wrażliwi się ci chłopcy zrobili xD

 

 

Wyobraź sobie akcję typu Geoning Graff Pack w 2016. 

Wszyscy pobanowani, a link do pobrania ocenzurowany tak by zmieniał się na mpcforum xD

 

Ogólnie kiedyś ludzie na forum mieli inną mentalność. 

Teraz wszyscy tylko patrzą gdzie można wcisnąć magiczny przycisk raport.

 

 

Pamiętam to. Musiałem Geoninga bronić. 

Ale wtedy to wymykało się spod kontroli ;)

 

Swoją drogą

 

Mounthains - Metin2  Global Moderator  Administratorzy ► Elita  Administratorzy ► Elita ► KASACJA

 

Jaka kasacja?!

 

To nie spada poziom forum tylko poziom debaty publicznej... Jeśli teraz gimnazjaliści szukający pokemonów wypowiadają się na forum to są efekty tego. A administracja nie staje na przeszkodzie i ich rozumiem. Jest popyt to jest i podaż, prawa rynku. 

 

Forum zaczyna się sypać od dołu, od poziomu użytkowników, kid moderatorów itp. 

 

Drugą sprawą jest też to ze forum dużo zyskało dzięki metinowi, teraz gdy na gre jest mniejszy popyt to i mniejszy ruch na rynku. No może jeszcze MC albo LoL podbija statystyki. Nie ma na forum już takiego działu jak kiedys metin, ze wystarczyło odświeżyc strone aby zobaczyc nowe tematy.

 

 

Jednak ja i tak uważam że atmosfera się zmieniła przez uzytkowników ktorzy zanizaja forum, nie rozumieją pojęcia sarkazm, nie potrafi do nich dotrzeć ze krytyka to nie obraza itp itd.

 

 

Jeszcze kolejna sprawa jest to, że to przeciez kiedys było forum o cheatach, bugach... A teraz to tak na prawde nie wiem jaki jest głowny wątek forum, moze to dlatego, ze w wiekszości zaglądam w pogaduszki. Nie mi to oceniać.

 

 

Sprawa Antarisa... No cóz, moim zdaniem powinien to być osobny Twór, na osobnej stronie,poniewaz jakies mi nie pasuje flagowy serwer do forum o grach.

 

 

Cały post jest tylko moją SUBIEKTYWNĄ opinią i proszę o tym pamiętac :)

ale o tych pokemonach to musiałeś wjebać? co ma jedno do drugiego?

na mpc odkąd pamiętam poziom dyskusji nie był zbyt wyrafinowany, ale to cały klimat tego forumka

ja tu rzadko zaglądam już bo po prostu znudziło mi się to, większość ludzi których pamiętam albo pobanowana, albo poodchodziła, teraz 80% modów widzę pierwszy raz na oczy

a forum mam wrażenie że niepotrzebnie spoważniało, odkąd z multiplayer cheats przerodziło się w komjuniti to nie można zażartować bo ban, szkoda bo mpc było kiedyś dla mnie takim miejscem gdzie można było pożartować i porobić beki, teraz to wannabe familijne forum dla całej rodziny, cenzury chuje muje, wolałem 2k12-13

 

 

Sie dziwisz? Miałem takie jaja że telefon mi dzwonił od 23:00-4:00 z smsami włącznie bo uważaliście to za bekę ;). I tu było to że wszystko było jechane na maxa. Nigdy nikt nie powiedział "STOP" tylko my to mulieliśmy zrobić banując ludzi ;)

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

Nie no, bez przesady. Też to nie jest moje pierwsze konto, także nie jestem tutaj krótko, i nie wygląda to aż tak źle. Jak ktoś chce to może sobie spokojnie obserwować forum, odpisywać na posty, pytania, problemy itd. nie bacząc na te wszystkie, przepraszam za stwierdzenie, s**t-stormy. Takie jest moje zdanie :)

Mam nadzieje, ze ostatnie, a na tym dostaniesz perma :) 

 

 

To nie forum jest problemem (no moze w nocy za dlugie przerwy), a spolczenosc, bo tak na prawde ona ja tworzy. (piszac spolecznosc, mialem na mysli wszystkich). 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

 

 

 

Ogółem forumek się wypala, ludzie się wypalają, a modom też srogo zaczyna niektórym odpierdalać, choć niektórzy są normalni i dobrze się sprawują. Do tego różnego rodzaju akcje, dymanie na hajs ludzi na Antarisie, gdzie poklaskuje do tego Makin, i takie tam. Jeszcze trochę, a forum spadnie na samo dno. Kiedyś to można było nawet modowi z lekka pocisnąć, jak coś zjebał, a teraz powiesz jedno mocniejsze słowo w jego stronę i kończysz z 14-30stką na koncie. :D

 

 

Kiedyś z każdym mogłeś się powyzywać, a teraz coś komuś powiesz, to leci do wszystkich możliwych moderatorów poskarżyć się, że go obrazili w internecie.

Strasznie wrażliwi się ci chłopcy zrobili xD

 

 

Wyobraź sobie akcję typu Geoning Graff Pack w 2016. 

Wszyscy pobanowani, a link do pobrania ocenzurowany tak by zmieniał się na mpcforum xD

 

Ogólnie kiedyś ludzie na forum mieli inną mentalność. 

Teraz wszyscy tylko patrzą gdzie można wcisnąć magiczny przycisk raport.

 

 

Pamiętam to. Musiałem Geoninga bronić. 

Ale wtedy to wymykało się spod kontroli ;)

 

Swoją drogą

 

Mounthains - Metin2  Global Moderator  Administratorzy ► Elita  Administratorzy ► Elita ► KASACJA

 

Jaka kasacja?!

 

To nie spada poziom forum tylko poziom debaty publicznej... Jeśli teraz gimnazjaliści szukający pokemonów wypowiadają się na forum to są efekty tego. A administracja nie staje na przeszkodzie i ich rozumiem. Jest popyt to jest i podaż, prawa rynku. 

 

Forum zaczyna się sypać od dołu, od poziomu użytkowników, kid moderatorów itp. 

 

Drugą sprawą jest też to ze forum dużo zyskało dzięki metinowi, teraz gdy na gre jest mniejszy popyt to i mniejszy ruch na rynku. No może jeszcze MC albo LoL podbija statystyki. Nie ma na forum już takiego działu jak kiedys metin, ze wystarczyło odświeżyc strone aby zobaczyc nowe tematy.

 

 

Jednak ja i tak uważam że atmosfera się zmieniła przez uzytkowników ktorzy zanizaja forum, nie rozumieją pojęcia sarkazm, nie potrafi do nich dotrzeć ze krytyka to nie obraza itp itd.

 

 

Jeszcze kolejna sprawa jest to, że to przeciez kiedys było forum o cheatach, bugach... A teraz to tak na prawde nie wiem jaki jest głowny wątek forum, moze to dlatego, ze w wiekszości zaglądam w pogaduszki. Nie mi to oceniać.

 

 

Sprawa Antarisa... No cóz, moim zdaniem powinien to być osobny Twór, na osobnej stronie,poniewaz jakies mi nie pasuje flagowy serwer do forum o grach.

 

 

Cały post jest tylko moją SUBIEKTYWNĄ opinią i proszę o tym pamiętac :)

ale o tych pokemonach to musiałeś wjebać? co ma jedno do drugiego?

na mpc odkąd pamiętam poziom dyskusji nie był zbyt wyrafinowany, ale to cały klimat tego forumka

ja tu rzadko zaglądam już bo po prostu znudziło mi się to, większość ludzi których pamiętam albo pobanowana, albo poodchodziła, teraz 80% modów widzę pierwszy raz na oczy

a forum mam wrażenie że niepotrzebnie spoważniało, odkąd z multiplayer cheats przerodziło się w komjuniti to nie można zażartować bo ban, szkoda bo mpc było kiedyś dla mnie takim miejscem gdzie można było pożartować i porobić beki, teraz to wannabe familijne forum dla całej rodziny, cenzury chuje muje, wolałem 2k12-13

 

 

Sie dziwisz? Miałem takie jaja że telefon mi dzwonił od 23:00-4:00 z smsami włącznie bo uważaliście to za bekę ;). I tu było to że wszystko było jechane na maxa. Nigdy nikt nie powiedział "STOP" tylko my to mulieliśmy zrobić banując ludzi ;)

 

 

Pewnie taka xD

http://www.mpcforum.pl/topic/622306-mounthains-usuniecie-konta/#entry4470701
Opublikowano

 

 

 

 

Ogółem forumek się wypala, ludzie się wypalają, a modom też srogo zaczyna niektórym odpierdalać, choć niektórzy są normalni i dobrze się sprawują. Do tego różnego rodzaju akcje, dymanie na hajs ludzi na Antarisie, gdzie poklaskuje do tego Makin, i takie tam. Jeszcze trochę, a forum spadnie na samo dno. Kiedyś to można było nawet modowi z lekka pocisnąć, jak coś zjebał, a teraz powiesz jedno mocniejsze słowo w jego stronę i kończysz z 14-30stką na koncie. :D

 

 

Kiedyś z każdym mogłeś się powyzywać, a teraz coś komuś powiesz, to leci do wszystkich możliwych moderatorów poskarżyć się, że go obrazili w internecie.

Strasznie wrażliwi się ci chłopcy zrobili xD

 

 

Wyobraź sobie akcję typu Geoning Graff Pack w 2016. 

Wszyscy pobanowani, a link do pobrania ocenzurowany tak by zmieniał się na mpcforum xD

 

Ogólnie kiedyś ludzie na forum mieli inną mentalność. 

Teraz wszyscy tylko patrzą gdzie można wcisnąć magiczny przycisk raport.

 

 

Pamiętam to. Musiałem Geoninga bronić. 

Ale wtedy to wymykało się spod kontroli ;)

 

Swoją drogą

 

Mounthains - Metin2  Global Moderator  Administratorzy ► Elita  Administratorzy ► Elita ► KASACJA

 

Jaka kasacja?!

 

To nie spada poziom forum tylko poziom debaty publicznej... Jeśli teraz gimnazjaliści szukający pokemonów wypowiadają się na forum to są efekty tego. A administracja nie staje na przeszkodzie i ich rozumiem. Jest popyt to jest i podaż, prawa rynku. 

 

Forum zaczyna się sypać od dołu, od poziomu użytkowników, kid moderatorów itp. 

 

Drugą sprawą jest też to ze forum dużo zyskało dzięki metinowi, teraz gdy na gre jest mniejszy popyt to i mniejszy ruch na rynku. No może jeszcze MC albo LoL podbija statystyki. Nie ma na forum już takiego działu jak kiedys metin, ze wystarczyło odświeżyc strone aby zobaczyc nowe tematy.

 

 

Jednak ja i tak uważam że atmosfera się zmieniła przez uzytkowników ktorzy zanizaja forum, nie rozumieją pojęcia sarkazm, nie potrafi do nich dotrzeć ze krytyka to nie obraza itp itd.

 

 

Jeszcze kolejna sprawa jest to, że to przeciez kiedys było forum o cheatach, bugach... A teraz to tak na prawde nie wiem jaki jest głowny wątek forum, moze to dlatego, ze w wiekszości zaglądam w pogaduszki. Nie mi to oceniać.

 

 

Sprawa Antarisa... No cóz, moim zdaniem powinien to być osobny Twór, na osobnej stronie,poniewaz jakies mi nie pasuje flagowy serwer do forum o grach.

 

 

Cały post jest tylko moją SUBIEKTYWNĄ opinią i proszę o tym pamiętac :)

ale o tych pokemonach to musiałeś wjebać? co ma jedno do drugiego?

na mpc odkąd pamiętam poziom dyskusji nie był zbyt wyrafinowany, ale to cały klimat tego forumka

ja tu rzadko zaglądam już bo po prostu znudziło mi się to, większość ludzi których pamiętam albo pobanowana, albo poodchodziła, teraz 80% modów widzę pierwszy raz na oczy

a forum mam wrażenie że niepotrzebnie spoważniało, odkąd z multiplayer cheats przerodziło się w komjuniti to nie można zażartować bo ban, szkoda bo mpc było kiedyś dla mnie takim miejscem gdzie można było pożartować i porobić beki, teraz to wannabe familijne forum dla całej rodziny, cenzury chuje muje, wolałem 2k12-13

 

 

Sie dziwisz? Miałem takie jaja że telefon mi dzwonił od 23:00-4:00 z smsami włącznie bo uważaliście to za bekę ;). I tu było to że wszystko było jechane na maxa. Nigdy nikt nie powiedział "STOP" tylko my to mulieliśmy zrobić banując ludzi ;)

 

 

Pewnie taka xD

http://www.mpcforum.pl/topic/622306-mounthains-usuniecie-konta/#entry4470701

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/622306-mounthains-usuniecie-konta/page-6#entry4471888

 

Po 4 latach nie dostałem żadnego wezwania ani nic :)

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

Z perspektywy czasu człowiek dojrzewa, to co kiedyś bawiło na forum i przyciągało ludzi dziś ich odpycha, każdy kto tam dłużej troche siedzi na pewno pamięta akcje z geoning - przecież to było żenujące, tak patrząc po latach.

 

Ludzie dorastaja, to samo stwierdziliśmy z Makinem rozmawiając niedawno.

Opublikowano

Forum po prostu nie ma już takiej społeczności jak kiedyś. Gdy kilka lat temu widziało się jakiegoś trolla, czy tam śmieszka to był on kimś innym, że tak powiem, bo większość ludzi była taka, że pomagała innym i normalnie rozmawiała, chcąc pomóc. Teraz? Teraz jest dokładnie na odwrót, teraz to Ci ludzie którzy chcą pomagać są inni. Coraz mniej takich ludzi jak teraz, a Ci starzy, dobrzy ludzie co jeszcze zostali w Administracji forum i tak się powoli wysypują.

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Nie no, bez przesady. Też to nie jest moje pierwsze konto, także nie jestem tutaj krótko, i nie wygląda to aż tak źle. Jak ktoś chce to może sobie spokojnie obserwować forum, odpisywać na posty, pytania, problemy itd. nie bacząc na te wszystkie, przepraszam za stwierdzenie, s**t-stormy. Takie jest moje zdanie :)

BAN ZA MULTIKONTO! ALLAHUAKBAR

 

 

Kiedyś tematy były bardziej wartościowe, aniżeli teraz, ale co poradzimy, skoro technologia idzie do przodu, a to co było kiedyś zostaje w tyle? Przykład? Płyty cd, płyty winylowe, kasety, a obecnie? Pendrive, dyski ssd, dyski w chmurze.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Niektóre osoby się stoczyły, niektórym się w głowie popi3rdoliło. Jeżeli nie zamkną tego syfu A**ris, to mpc będzie staczać się coraz niżej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...