Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPCforum co się stało z tym dawnym ,,domem" dla graczy? O tym dlaczego Antaris utonął, a MPC tonie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zart z czyjejś rodziny albo kogos tez, bo zawsze znajdzie sie bol dupy kappa

To "kappa" na końcu miało podkreślać powagę czy komizm twojej wypowiedzi? Wiesz są dwa typy trolla - inteligentny i mniej inteligentny.

Różnią się tym że inteligentny wie kiedy przestać i kiedy to co napisze jest śmieszne oraz wie JAK napisac żeby było śmieszne a jak nie wie - to wgl nie pisze. Nieinteligentny natomiast ani nie wie co jest śmieszne, non stop stara się na siłę udowodnić że to co pisze jest śmieszne to jeszcze stara się podkreślić brak komizmu tekstami typu "KAPPA".

Osobiście nic do kappa nie mam ale używajcie tego MYŚLĄC do diabła bo potem Janusze myślenia i wszechpojęcia o świecie mają błędne pojęcie o tym zwrocie... 

Doje**ł jak sosna w dzika...

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Żart o papieżu zawsze będzie śmieszny, bo ludzi którzy będą mieli ból dupska nigdy nie braknie.

Dowcip powtarzany wiele razy traci na uroku i wartości = staje się nieśmieszny. Żartowanie z papieża było zabawne rok temu (może dalej), gdy 90% społeczności na forach internetowych na widok takiego żarciku łapało się za głowę, a obrońców watykanu było więcej niż wyborców. Teraz, gdy ta sama śpiewka jest powtarzana przez każdego kolejnego użytkownika (m.in. tych którzy kiedyś na jej widok wyciągali mieczyk, tarczę i stawali do obrony) stała się ona po prostu niesmaczna oraz nudna.

 

Głównym problemem MPCForum jest duża ilość trolli, po prostu. Ciężko jest prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie, a zarazem utrzymywać luźną atmosferę, gdy forum oblega rzesza osób nie mająca nic interesującego do wniesienia. Temat nie rozwiąże tego problemu.

 

Nie do końca zrozumiałeś.Żart o papieżu będzie wieczny pod tym względem, że zawsze się znajdą obrońcy którzy wpadają w szał kiedy słyszą takie żarciki.Żarty z papieżem wg. mnie są średnie ale ból dupska ludzi mnie bawi.Pośrednią drogą śmieję się z takich ludzi a motyw szkalowania świętego jest idealnym baitem.

 

Co do forum, umarł ten klimacik, możliwe że czasy się zmieniły chociaż ciężko mówić o czasach jeśli od czasu świetności forum minęło ~5 lat

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

 

Zart z czyjejś rodziny albo kogos tez, bo zawsze znajdzie sie bol dupy kappa

To "kappa" na końcu miało podkreślać powagę czy komizm twojej wypowiedzi? Wiesz są dwa typy trolla - inteligentny i mniej inteligentny.

Różnią się tym że inteligentny wie kiedy przestać i kiedy to co napisze jest śmieszne oraz wie JAK napisac żeby było śmieszne a jak nie wie - to wgl nie pisze. Nieinteligentny natomiast ani nie wie co jest śmieszne, non stop stara się na siłę udowodnić że to co pisze jest śmieszne to jeszcze stara się podkreślić brak komizmu tekstami typu "KAPPA".

Osobiście nic do kappa nie mam ale używajcie tego MYŚLĄC do diabła bo potem Janusze myślenia i wszechpojęcia o świecie mają błędne pojęcie o tym zwrocie...

A kappa to nie sarkazm czasami
Opublikowano

Kiedyś tyle dzieciaków nie miało dostępu do internetu co teraz, grono z nich wolało siedzieć na podwórku, a nie przed komputerami przez co robią z siebie debili w internecie i uprzykrzają życie innym. Wątpię, że ten klimat wróci.

Opublikowano

 

 

Zart z czyjejś rodziny albo kogos tez, bo zawsze znajdzie sie bol dupy kappa

To "kappa" na końcu miało podkreślać powagę czy komizm twojej wypowiedzi? Wiesz są dwa typy trolla - inteligentny i mniej inteligentny.

Różnią się tym że inteligentny wie kiedy przestać i kiedy to co napisze jest śmieszne oraz wie JAK napisac żeby było śmieszne a jak nie wie - to wgl nie pisze. Nieinteligentny natomiast ani nie wie co jest śmieszne, non stop stara się na siłę udowodnić że to co pisze jest śmieszne to jeszcze stara się podkreślić brak komizmu tekstami typu "KAPPA".

Osobiście nic do kappa nie mam ale używajcie tego MYŚLĄC do diabła bo potem Janusze myślenia i wszechpojęcia o świecie mają błędne pojęcie o tym zwrocie...

A kappa to nie sarkazm czasami

 

Najczęściej jest używane jak podkreślenie czegoś śmiesznego ale już chyba za dużo ludzi którzy używają kappa na pierdyliard różnych sposobów żeby można to było określić...

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

 

 

Zart z czyjejś rodziny albo kogos tez, bo zawsze znajdzie sie bol dupy kappa

To "kappa" na końcu miało podkreślać powagę czy komizm twojej wypowiedzi? Wiesz są dwa typy trolla - inteligentny i mniej inteligentny.

Różnią się tym że inteligentny wie kiedy przestać i kiedy to co napisze jest śmieszne oraz wie JAK napisac żeby było śmieszne a jak nie wie - to wgl nie pisze. Nieinteligentny natomiast ani nie wie co jest śmieszne, non stop stara się na siłę udowodnić że to co pisze jest śmieszne to jeszcze stara się podkreślić brak komizmu tekstami typu "KAPPA".

Osobiście nic do kappa nie mam ale używajcie tego MYŚLĄC do diabła bo potem Janusze myślenia i wszechpojęcia o świecie mają błędne pojęcie o tym zwrocie...

A kappa to nie sarkazm czasami

 

Wedlug mnie kappa jest powiazana z zapaleniem opon mozgowo-rdzeniowych.

Ten zwrot najczesciej mozna przeczytac w niezbyt zabawnych postach, statusach.

Nieinteligentny troll zazwyczaj zaznacza od razu, ze nie jest trollem, po czym zadaje glupie pytanie/odpowiedz i dalej stwierdza, ze nie jest trollem.

Opublikowano

 

 

Żart o papieżu zawsze będzie śmieszny, bo ludzi którzy będą mieli ból dupska nigdy nie braknie.

Dowcip powtarzany wiele razy traci na uroku i wartości = staje się nieśmieszny. Żartowanie z papieża było zabawne rok temu (może dalej), gdy 90% społeczności na forach internetowych na widok takiego żarciku łapało się za głowę, a obrońców watykanu było więcej niż wyborców. Teraz, gdy ta sama śpiewka jest powtarzana przez każdego kolejnego użytkownika (m.in. tych którzy kiedyś na jej widok wyciągali mieczyk, tarczę i stawali do obrony) stała się ona po prostu niesmaczna oraz nudna.

 

Głównym problemem MPCForum jest duża ilość trolli, po prostu. Ciężko jest prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie, a zarazem utrzymywać luźną atmosferę, gdy forum oblega rzesza osób nie mająca nic interesującego do wniesienia. Temat nie rozwiąże tego problemu.

 

Nie do końca zrozumiałeś.Żart o papieżu będzie wieczny pod tym względem, że zawsze się znajdą obrońcy którzy wpadają w szał kiedy słyszą takie żarciki.Żarty z papieżem wg. mnie są średnie ale ból dupska ludzi mnie bawi.Pośrednią drogą śmieję się z takich ludzi a motyw szkalowania świętego jest idealnym baitem.

 

Co do forum, umarł ten klimacik, możliwe że czasy się zmieniły chociaż ciężko mówić o czasach jeśli od czasu świetności forum minęło ~5 lat

 

 

Żart musi być śmieszny. Żartowanie z osób takich jak papież jest żenujące, a to żeby kogoś denerwować takimi żartami jest tak zdeczka debilne, równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni, A NIE HEHE. Z resztą co się stało, że z szanowanej osoby zrobił się zbrodniarz wojenny, pedofil czy coś jeszcze gorszego? Nie chce nic mówić i nie chce być tym obrońcom - bo część z nich idzie ślepo i tyle, ale to świadczy tylko o tym jak ktoś nisko upadł i co się dzieje z tym światem :G

 

Też się kiedyś śmiałem, bo mój upośledzony koledze się to wkręciło - niby papież robi tam kółka palcami, ale jak słyszę o wyzywaniu czy jakiś chorych teoriach to mi się niedobrze robi, bo to jest u niego top1 zabawnych rzeczy i w ogóle wszystko związane z papieżem jest śmieszne. Szkoda go bardzo, bo on potrafił np. dogadać się z arabami.

 

Czekam na żarty o Józefie Piłsudskim, ale wątpię, bo gimba co wymyśla takie żarty raczej nie zna historii :G

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

 

 

 

Żart o papieżu zawsze będzie śmieszny, bo ludzi którzy będą mieli ból dupska nigdy nie braknie.

Dowcip powtarzany wiele razy traci na uroku i wartości = staje się nieśmieszny. Żartowanie z papieża było zabawne rok temu (może dalej), gdy 90% społeczności na forach internetowych na widok takiego żarciku łapało się za głowę, a obrońców watykanu było więcej niż wyborców. Teraz, gdy ta sama śpiewka jest powtarzana przez każdego kolejnego użytkownika (m.in. tych którzy kiedyś na jej widok wyciągali mieczyk, tarczę i stawali do obrony) stała się ona po prostu niesmaczna oraz nudna.

 

Głównym problemem MPCForum jest duża ilość trolli, po prostu. Ciężko jest prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie, a zarazem utrzymywać luźną atmosferę, gdy forum oblega rzesza osób nie mająca nic interesującego do wniesienia. Temat nie rozwiąże tego problemu.

 

Nie do końca zrozumiałeś.Żart o papieżu będzie wieczny pod tym względem, że zawsze się znajdą obrońcy którzy wpadają w szał kiedy słyszą takie żarciki.Żarty z papieżem wg. mnie są średnie ale ból dupska ludzi mnie bawi.Pośrednią drogą śmieję się z takich ludzi a motyw szkalowania świętego jest idealnym baitem.

 

Co do forum, umarł ten klimacik, możliwe że czasy się zmieniły chociaż ciężko mówić o czasach jeśli od czasu świetności forum minęło ~5 lat

 

 

Żart musi być śmieszny. Żartowanie z osób takich jak papież jest żenujące, a to żeby kogoś denerwować takimi żartami jest tak zdeczka debilne, równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni, A NIE HEHE. Z resztą co się stało, że z szanowanej osoby zrobił się zbrodniarz wojenny, pedofil czy coś jeszcze gorszego? Nie chce nic mówić i nie chce być tym obrońcom - bo część z nich idzie ślepo i tyle, ale to świadczy tylko o tym jak ktoś nisko upadł i co się dzieje z tym światem :G

 

Też się kiedyś śmiałem, bo mój upośledzony koledze się to wkręciło - niby papież robi tam kółka palcami, ale jak słyszę o wyzywaniu czy jakiś chorych teoriach to mi się niedobrze robi, bo to jest u niego top1 zabawnych rzeczy i w ogóle wszystko związane z papieżem jest śmieszne. Szkoda go bardzo, bo on potrafił np. dogadać się z arabami.

 

Czekam na żarty o Józefie Piłsudskim, ale wątpię, bo gimba co wymyśla takie żarty raczej nie zna historii :G

 

To że jakiś żart Ciebie nie śmieszy nie oznacza z automatu, że nie może on śmieszyć innych to po primo.

Lubie sobie pożartować z takich ludzi którzy za jananabanana rzucą się w ogień pewniej niż za swoją matkę.

"Równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni"- invalid argument bo zaczynasz odbiegać od meritum. Jakbym miał coś do pakerów z siłowni to bym się z nich śmiał, A NIE HEHE jak ty srał się gosh co za mental xD.

Z szanowaną osobą nic się nie stało lezy tak jak lezała, polecam troche dystansu do świata bo nie takie skurwysynstwa na swiecie sie dzieja a dla niektórych obraza tego człowieka jest oznaką upadku ludzkości.

 

 

 

 

 

nie ma zartow o Józefie Piłsudskim bo on nie gwałcił małych dzieci   B)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

 

 

 

 

Żart o papieżu zawsze będzie śmieszny, bo ludzi którzy będą mieli ból dupska nigdy nie braknie.

Dowcip powtarzany wiele razy traci na uroku i wartości = staje się nieśmieszny. Żartowanie z papieża było zabawne rok temu (może dalej), gdy 90% społeczności na forach internetowych na widok takiego żarciku łapało się za głowę, a obrońców watykanu było więcej niż wyborców. Teraz, gdy ta sama śpiewka jest powtarzana przez każdego kolejnego użytkownika (m.in. tych którzy kiedyś na jej widok wyciągali mieczyk, tarczę i stawali do obrony) stała się ona po prostu niesmaczna oraz nudna.

 

Głównym problemem MPCForum jest duża ilość trolli, po prostu. Ciężko jest prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie, a zarazem utrzymywać luźną atmosferę, gdy forum oblega rzesza osób nie mająca nic interesującego do wniesienia. Temat nie rozwiąże tego problemu.

 

Nie do końca zrozumiałeś.Żart o papieżu będzie wieczny pod tym względem, że zawsze się znajdą obrońcy którzy wpadają w szał kiedy słyszą takie żarciki.Żarty z papieżem wg. mnie są średnie ale ból dupska ludzi mnie bawi.Pośrednią drogą śmieję się z takich ludzi a motyw szkalowania świętego jest idealnym baitem.

 

Co do forum, umarł ten klimacik, możliwe że czasy się zmieniły chociaż ciężko mówić o czasach jeśli od czasu świetności forum minęło ~5 lat

 

 

Żart musi być śmieszny. Żartowanie z osób takich jak papież jest żenujące, a to żeby kogoś denerwować takimi żartami jest tak zdeczka debilne, równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni, A NIE HEHE. Z resztą co się stało, że z szanowanej osoby zrobił się zbrodniarz wojenny, pedofil czy coś jeszcze gorszego? Nie chce nic mówić i nie chce być tym obrońcom - bo część z nich idzie ślepo i tyle, ale to świadczy tylko o tym jak ktoś nisko upadł i co się dzieje z tym światem :G

 

Też się kiedyś śmiałem, bo mój upośledzony koledze się to wkręciło - niby papież robi tam kółka palcami, ale jak słyszę o wyzywaniu czy jakiś chorych teoriach to mi się niedobrze robi, bo to jest u niego top1 zabawnych rzeczy i w ogóle wszystko związane z papieżem jest śmieszne. Szkoda go bardzo, bo on potrafił np. dogadać się z arabami.

 

Czekam na żarty o Józefie Piłsudskim, ale wątpię, bo gimba co wymyśla takie żarty raczej nie zna historii :G

 

To że jakiś żart Ciebie nie śmieszy nie oznacza z automatu, że nie może on śmieszyć innych to po primo.

Lubie sobie pożartować z takich ludzi którzy za jananabanana rzucą się w ogień pewniej niż za swoją matkę.

"Równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni"- invalid argument bo zaczynasz odbiegać od meritum. Jakbym miał coś do pakerów z siłowni to bym się z nich śmiał, A NIE HEHE jak ty srał się gosh co za mental xD.

Z szanowaną osobą nic się nie stało lezy tak jak lezała, polecam troche dystansu do świata bo nie takie skurwysynstwa na swiecie sie dzieja a dla was obraza tego człowieka jest dla ciebie oznaką upadku ludzkości.

 

 

 

 

 

nie ma zartow o    Józefie Piłsudskim bo on nie gwałcił małych dzieci   B)

 

 

Ty argumentujesz tę obrazę? Faktycznie, żart dla mnie może być nie śmieszne, może być nieśmieszny dla wielu ludzi, ale może być np. śmiesznym dla gimbusów. Nie leży jak leżała tylko jest obrażana co jest zdeczko smutne, bo to był kiedyś autorytet - co lepsze starał się zjednoczyć z arabami. Tak się nie okazuje dystansu - masz dystans do koloru skóry to żartujesz z murzynów HEHE nie. Co z tych skurwysyństw? Ja do chorych rzeczy mam dystans właśnie dlatego, że osoba, która takie rzeczy wyprawia nie jest normalna - no chyba, że mówisz o losie czy czymś niezależnym, ale to już zdeczka głupie spadłem ze schodów to się ,, smiejem z papierzosa ''. Jak dla mnie trochę taka debilna logika, bo należy mieć dystans do wszystkiego - do dystansu też należy mieć dystans.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

 

 

 

 

 

Żart o papieżu zawsze będzie śmieszny, bo ludzi którzy będą mieli ból dupska nigdy nie braknie.

Dowcip powtarzany wiele razy traci na uroku i wartości = staje się nieśmieszny. Żartowanie z papieża było zabawne rok temu (może dalej), gdy 90% społeczności na forach internetowych na widok takiego żarciku łapało się za głowę, a obrońców watykanu było więcej niż wyborców. Teraz, gdy ta sama śpiewka jest powtarzana przez każdego kolejnego użytkownika (m.in. tych którzy kiedyś na jej widok wyciągali mieczyk, tarczę i stawali do obrony) stała się ona po prostu niesmaczna oraz nudna.

 

Głównym problemem MPCForum jest duża ilość trolli, po prostu. Ciężko jest prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie, a zarazem utrzymywać luźną atmosferę, gdy forum oblega rzesza osób nie mająca nic interesującego do wniesienia. Temat nie rozwiąże tego problemu.

 

Nie do końca zrozumiałeś.Żart o papieżu będzie wieczny pod tym względem, że zawsze się znajdą obrońcy którzy wpadają w szał kiedy słyszą takie żarciki.Żarty z papieżem wg. mnie są średnie ale ból dupska ludzi mnie bawi.Pośrednią drogą śmieję się z takich ludzi a motyw szkalowania świętego jest idealnym baitem.

 

Co do forum, umarł ten klimacik, możliwe że czasy się zmieniły chociaż ciężko mówić o czasach jeśli od czasu świetności forum minęło ~5 lat

 

 

Żart musi być śmieszny. Żartowanie z osób takich jak papież jest żenujące, a to żeby kogoś denerwować takimi żartami jest tak zdeczka debilne, równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni, A NIE HEHE. Z resztą co się stało, że z szanowanej osoby zrobił się zbrodniarz wojenny, pedofil czy coś jeszcze gorszego? Nie chce nic mówić i nie chce być tym obrońcom - bo część z nich idzie ślepo i tyle, ale to świadczy tylko o tym jak ktoś nisko upadł i co się dzieje z tym światem :G

 

Też się kiedyś śmiałem, bo mój upośledzony koledze się to wkręciło - niby papież robi tam kółka palcami, ale jak słyszę o wyzywaniu czy jakiś chorych teoriach to mi się niedobrze robi, bo to jest u niego top1 zabawnych rzeczy i w ogóle wszystko związane z papieżem jest śmieszne. Szkoda go bardzo, bo on potrafił np. dogadać się z arabami.

 

Czekam na żarty o Józefie Piłsudskim, ale wątpię, bo gimba co wymyśla takie żarty raczej nie zna historii :G

 

To że jakiś żart Ciebie nie śmieszy nie oznacza z automatu, że nie może on śmieszyć innych to po primo.

Lubie sobie pożartować z takich ludzi którzy za jananabanana rzucą się w ogień pewniej niż za swoją matkę.

"Równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni"- invalid argument bo zaczynasz odbiegać od meritum. Jakbym miał coś do pakerów z siłowni to bym się z nich śmiał, A NIE HEHE jak ty srał się gosh co za mental xD.

Z szanowaną osobą nic się nie stało lezy tak jak lezała, polecam troche dystansu do świata bo nie takie skurwysynstwa na swiecie sie dzieja a dla was obraza tego człowieka jest dla ciebie oznaką upadku ludzkości.

 

 

 

 

 

nie ma zartow o    Józefie Piłsudskim bo on nie gwałcił małych dzieci   B)

 

 

Ty argumentujesz tę obrazę? Faktycznie, żart dla mnie może być nie śmieszne, może być nieśmieszny dla wielu ludzi, ale może być np. śmiesznym dla gimbusów. Nie leży jak leżała tylko jest obrażana co jest zdeczko smutne, bo to był kiedyś autorytet - co lepsze starał się zjednoczyć z arabami. Tak się nie okazuje dystansu - masz dystans do koloru skóry to żartujesz z murzynów HEHE nie. Co z tych skurwysyństw? Ja do chorych rzeczy mam dystans właśnie dlatego, że osoba, która takie rzeczy wyprawia nie jest normalna - no chyba, że mówisz o losie czy czymś niezależnym, ale to już zdeczka głupie spadłem ze schodów to się ,, smiejem z papierzosa ''. Jak dla mnie trochę taka debilna logika, bo należy mieć dystans do wszystkiego - do dystansu też należy mieć dystans.

 

" Faktycznie, żart dla mnie może być nie śmieszne, może być nieśmieszny dla wielu ludzi, ale może być np. śmiesznym dla gimbusów" - I co w związku z tym??Nie ma takiego żartu na świecie z którego śmieją się tylko gimbusy bo zawsze znajdzie się wyjątek od reguły nawet od takiej bezsensownej którą ty podałeś.

 

" Nie leży jak leżała tylko jest obrażana co jest zdeczko smutne, bo to był kiedyś autorytet - co lepsze starał się zjednoczyć z arabami. " - To nadal jest autorytet dla wielu, a zjednoczyć z arabami to Francja chciała i voila dzieje się co się dzieje ale to nie o tym temat.Może i smutne ale nigdy sie taki nie narodzi co by każdemu dogodził,dlatego takich smutnych aspekcików jest wiele a ty się upierasz przy tym jednym.

 

"Tak się nie okazuje dystansu - masz dystans do koloru skóry to żartujesz z murzynów HEHE nie."- Mam dystans do żarcików o papaju,bo nie zgodne jest się o to po prostu spinać.Jak można mieć dystans do koloru skóry wtf? Motasz się podając argumenty wyjęte z kontekstu tej dyskusji.Jeśli przechodzi się obojętnie obok czegoś to nie ma dla tego znaczenia czy ktoś propsuje np. ten twój kolor skóry, czy się z tego śmieje.Śmieję się? Spoko. Wychwala? Spoko. Można być bardziej po jednej stronie (szanujacej/smiejacej sie) ale jesli sie patrzy na to z odpowiednim dystansem to nie powinno to sprawiać u kogoś poruszeń (Jeśli ma dystans do tej sprawy).

 

Dalszej wypowiedzi nie skomentuję, bo nie jest warta mojej uwagi.Argumenty są po prostu kijowe.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Powtarzam nie istnieje takie cos jak dystans do siebie

 

I inteligentni ludzie sie nie kloca

Za to istnieje coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem.

 

A jesli nie czytasz ze zrozumieniem jesteś ułomny.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

 

I inteligentni ludzie sie nie kloca

?!!?!?!!?!?!?!?

"Inteligentni" kłócą się najwięcej bo esencją nauki jest nieustanny rozwój, dlatego nie można zamknąć się w swoim świecie i stwierdzić "Ja wiem wszytko nie będę słuchał tych debili" Trzeba dyskutować i konfrontować swoją wiedzę. Gdyby ludzie nie kłócili się i nie dyskutowali to nadal myśleli byśmy że słońce kręci się wokół ziemi.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Żart o papieżu zawsze będzie śmieszny, bo ludzi którzy będą mieli ból dupska nigdy nie braknie.

Dowcip powtarzany wiele razy traci na uroku i wartości = staje się nieśmieszny. Żartowanie z papieża było zabawne rok temu (może dalej), gdy 90% społeczności na forach internetowych na widok takiego żarciku łapało się za głowę, a obrońców watykanu było więcej niż wyborców. Teraz, gdy ta sama śpiewka jest powtarzana przez każdego kolejnego użytkownika (m.in. tych którzy kiedyś na jej widok wyciągali mieczyk, tarczę i stawali do obrony) stała się ona po prostu niesmaczna oraz nudna.

 

Głównym problemem MPCForum jest duża ilość trolli, po prostu. Ciężko jest prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie, a zarazem utrzymywać luźną atmosferę, gdy forum oblega rzesza osób nie mająca nic interesującego do wniesienia. Temat nie rozwiąże tego problemu.

 

Nie do końca zrozumiałeś.Żart o papieżu będzie wieczny pod tym względem, że zawsze się znajdą obrońcy którzy wpadają w szał kiedy słyszą takie żarciki.Żarty z papieżem wg. mnie są średnie ale ból dupska ludzi mnie bawi.Pośrednią drogą śmieję się z takich ludzi a motyw szkalowania świętego jest idealnym baitem.

 

Co do forum, umarł ten klimacik, możliwe że czasy się zmieniły chociaż ciężko mówić o czasach jeśli od czasu świetności forum minęło ~5 lat

 

 

Żart musi być śmieszny. Żartowanie z osób takich jak papież jest żenujące, a to żeby kogoś denerwować takimi żartami jest tak zdeczka debilne, równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni, A NIE HEHE. Z resztą co się stało, że z szanowanej osoby zrobił się zbrodniarz wojenny, pedofil czy coś jeszcze gorszego? Nie chce nic mówić i nie chce być tym obrońcom - bo część z nich idzie ślepo i tyle, ale to świadczy tylko o tym jak ktoś nisko upadł i co się dzieje z tym światem :G

 

Też się kiedyś śmiałem, bo mój upośledzony koledze się to wkręciło - niby papież robi tam kółka palcami, ale jak słyszę o wyzywaniu czy jakiś chorych teoriach to mi się niedobrze robi, bo to jest u niego top1 zabawnych rzeczy i w ogóle wszystko związane z papieżem jest śmieszne. Szkoda go bardzo, bo on potrafił np. dogadać się z arabami.

 

Czekam na żarty o Józefie Piłsudskim, ale wątpię, bo gimba co wymyśla takie żarty raczej nie zna historii :G

 

To że jakiś żart Ciebie nie śmieszy nie oznacza z automatu, że nie może on śmieszyć innych to po primo.

Lubie sobie pożartować z takich ludzi którzy za jananabanana rzucą się w ogień pewniej niż za swoją matkę.

"Równie dobrze możesz powkurzać pakera na siłowni"- invalid argument bo zaczynasz odbiegać od meritum. Jakbym miał coś do pakerów z siłowni to bym się z nich śmiał, A NIE HEHE jak ty srał się gosh co za mental xD.

Z szanowaną osobą nic się nie stało lezy tak jak lezała, polecam troche dystansu do świata bo nie takie skurwysynstwa na swiecie sie dzieja a dla was obraza tego człowieka jest dla ciebie oznaką upadku ludzkości.

 

 

 

 

 

nie ma zartow o    Józefie Piłsudskim bo on nie gwałcił małych dzieci   B)

 

 

Ty argumentujesz tę obrazę? Faktycznie, żart dla mnie może być nie śmieszne, może być nieśmieszny dla wielu ludzi, ale może być np. śmiesznym dla gimbusów. Nie leży jak leżała tylko jest obrażana co jest zdeczko smutne, bo to był kiedyś autorytet - co lepsze starał się zjednoczyć z arabami. Tak się nie okazuje dystansu - masz dystans do koloru skóry to żartujesz z murzynów HEHE nie. Co z tych skurwysyństw? Ja do chorych rzeczy mam dystans właśnie dlatego, że osoba, która takie rzeczy wyprawia nie jest normalna - no chyba, że mówisz o losie czy czymś niezależnym, ale to już zdeczka głupie spadłem ze schodów to się ,, smiejem z papierzosa ''. Jak dla mnie trochę taka debilna logika, bo należy mieć dystans do wszystkiego - do dystansu też należy mieć dystans.

 

" Faktycznie, żart dla mnie może być nie śmieszne, może być nieśmieszny dla wielu ludzi, ale może być np. śmiesznym dla gimbusów" - I co w związku z tym??Nie ma takiego żartu na świecie z którego śmieją się tylko gimbusy bo zawsze znajdzie się wyjątek od reguły nawet od takiej bezsensownej którą ty podałeś.

 

" Nie leży jak leżała tylko jest obrażana co jest zdeczko smutne, bo to był kiedyś autorytet - co lepsze starał się zjednoczyć z arabami. " - To nadal jest autorytet dla wielu, a zjednoczyć z arabami to Francja chciała i voila dzieje się co się dzieje ale to nie o tym temat.Może i smutne ale nigdy sie taki nie narodzi co by każdemu dogodził,dlatego takich smutnych aspekcików jest wiele a ty się upierasz przy tym jednym.

 

"Tak się nie okazuje dystansu - masz dystans do koloru skóry to żartujesz z murzynów HEHE nie."- Mam dystans do żarcików o papaju,bo nie zgodne jest się o to po prostu spinać.Jak można mieć dystans do koloru skóry wtf? Motasz się podając argumenty wyjęte z kontekstu tej dyskusji.Jeśli przechodzi się obojętnie obok czegoś to nie ma dla tego znaczenia czy ktoś propsuje np. ten twój kolor skóry, czy się z tego śmieje.Śmieję się? Spoko. Wychwala? Spoko. Można być bardziej po jednej stronie (szanujacej/smiejacej sie) ale jesli sie patrzy na to z odpowiednim dystansem to nie powinno to sprawiać u kogoś poruszeń (Jeśli ma dystans do tej sprawy).

 

Dalszej wypowiedzi nie skomentuję, bo nie jest warta mojej uwagi.Argumenty są po prostu kijowe.

 

 

Skoro argumenty dla Ciebie są doprawdy kijowe to po co odpowiadasz na post nie warty swej uwagi?

Twoje argumenty na to, że moje argumenty są kijowe, są kijowe - a nie, nie ma tych argumentów.

Oh znakomicie bezsensowna wypowiedź. Żarty o papieżu też są bezsensowne.

Porównanie Francji do papieża no świetnie. Czym innym jest spotkanie z największymi duchownymi, a czym innym przyjmowaniem imigrantów.

No widać ten dystans, nazwę go zbrodniarzem wojennym, a wszyscy uznają mnie za zabawnego śmieszka. Można mieć oczywiście się śmiać lub pochwalać pod warunkiem, że druga strona też się zgadza. Teraz taki gimbusiarski przykład - żarty typu Twoja stara, masz do nich dystans czy walisz po prostu po mordzie? Dystans kogoś jest ok, bo możemy go obrażać, gorzej jest z samym sobą.

 

 

 

I inteligentni ludzie sie nie kloca

?!!?!?!!?!?!?!?

"Inteligentni" kłócą się najwięcej bo esencją nauki jest nieustanny rozwój, dlatego nie można zamknąć się w swoim świecie i stwierdzić "Ja wiem wszytko nie będę słuchał tych debili" Trzeba dyskutować i konfrontować swoją wiedzę. Gdyby ludzie nie kłócili się i nie dyskutowali to nadal myśleli byśmy że słońce kręci się wokół ziemi.

 

 

Tyle, że problem jest taki z kim się dyskutuję, bo jak słyszy się tylko swoje błędy bez jakiejś argumentacji to ni c***a z tego wiedzy nie wyciągniesz.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

@Szymon2727 (Nie będę wklejał cytatu bo zaraz będzie na całą stronę.)

 

Odpowiedziałem na zdania godne jakiejkolwiek uwagi a resztę zignorowałem, tak jak napisałem na końcu tamtego postu ale czytanie ze zrozumieniem- rozumiem dla Ciebie może i trudna sprawa.

 

"Porównanie Francji do papieża no świetnie. Czym innym jest spotkanie z największymi duchownymi, a czym innym przyjmowaniem imigrantów."

 

LOL XDDDDDDDDDD gdzie ja ci porównałem papaja do Francji? Napisałem o zjednoczeniu się z arabami,co jest chujowym pomysłem imho.

Polecam przeczytać na wikipedii, czym jest zjednoczenie a potem wypowiadać się na tematy na które zadajesz głupie odpowiedzi.

Spotkanie się z największymi duchownymi =/= zjednoczenie z arabami no k***a.Ty się motasz bo masz ból dupska i nie znasz podstawowych terminów pisząc jakieś farmazony na siłę.

 

"o widać ten dystans, nazwę go zbrodniarzem wojennym, a wszyscy uznają mnie za zabawnego śmieszka. Można mieć oczywiście się śmiać lub pochwalać pod warunkiem, że druga strona też się zgadza."- Jeśli ja się z czegoś śmieje to ja się nie pytam o zgody wtf.Jak się z czegoś śmieję i nie podoba się to komuś po prostu tego nie czyta/słucha w/e.

 

Ostatnia wypowiedź w twoim kierunku bo niżej w poziomie dyskusji już nie zejdę. 

 

pzdr i pocwicz

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

@Szymon2727 (Nie będę wklejał cytatu bo zaraz będzie na całą stronę.)

 

Odpowiedziałem na zdania godne jakiejkolwiek uwagi a resztę zignorowałem, tak jak napisałem na końcu tamtego postu ale czytanie ze zrozumieniem- rozumiem dla Ciebie może i trudna sprawa.

 

"Porównanie Francji do papieża no świetnie. Czym innym jest spotkanie z największymi duchownymi, a czym innym przyjmowaniem imigrantów."

 

LOL XDDDDDDDDDD gdzie ja ci porównałem papaja do Francji? Napisałem o zjednoczeniu się z arabami,co jest chujowym pomysłem imho.

Polecam przeczytać na wikipedii, czym jest zjednoczenie a potem wypowiadać się na tematy na które zadajesz głupie odpowiedzi.

Spotkanie się z największymi duchownymi =/= zjednoczenie z arabami no k***a.Ty się motasz bo masz ból dupska i nie znasz podstawowych terminów pisząc jakieś farmazony na siłę.

 

"o widać ten dystans, nazwę go zbrodniarzem wojennym, a wszyscy uznają mnie za zabawnego śmieszka. Można mieć oczywiście się śmiać lub pochwalać pod warunkiem, że druga strona też się zgadza."- Jeśli ja się z czegoś śmieje to ja się nie pytam o zgody wtf.Jak się z czegoś śmieję i nie podoba się to komuś po prostu tego nie czyta/słucha w/e.

 

Ostatnia wypowiedź w twoim kierunku bo niżej w poziomie dyskusji już nie zejdę. 

 

pzdr i pocwicz

Dalej zero argumentów, żenujące już to się robi. Widziałem wiele takich osób jak ty i ich sposób dyskusji, rób ze mnie dalej na sile debila - to spotkaniem duchownych miało na cel przez chwilę zjednoczyć wszystkie religie. A co do smiania to taka dobra rada to czasami uważaj z tym, bo to niesie różne konsekwencje zarówno prawne jak i osobiste np. wpierdol. Potraktuj to jaka dobra radę. A co do dyskusji to nie ma ona sensu.

 

Co do ćwiczeń to kilka razy na tydzień je robię, tobie też polecam.

 

A takie pytanie na koniec kiedy przyznales komuś rację? Jak chociaż raz to już wyrozniasz siemod tych wielu osób.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

 

@Szymon2727 (Nie będę wklejał cytatu bo zaraz będzie na całą stronę.)

 

Odpowiedziałem na zdania godne jakiejkolwiek uwagi a resztę zignorowałem, tak jak napisałem na końcu tamtego postu ale czytanie ze zrozumieniem- rozumiem dla Ciebie może i trudna sprawa.

 

"Porównanie Francji do papieża no świetnie. Czym innym jest spotkanie z największymi duchownymi, a czym innym przyjmowaniem imigrantów."

 

LOL XDDDDDDDDDD gdzie ja ci porównałem papaja do Francji? Napisałem o zjednoczeniu się z arabami,co jest chujowym pomysłem imho.

Polecam przeczytać na wikipedii, czym jest zjednoczenie a potem wypowiadać się na tematy na które zadajesz głupie odpowiedzi.

Spotkanie się z największymi duchownymi =/= zjednoczenie z arabami no k***a.Ty się motasz bo masz ból dupska i nie znasz podstawowych terminów pisząc jakieś farmazony na siłę.

 

"o widać ten dystans, nazwę go zbrodniarzem wojennym, a wszyscy uznają mnie za zabawnego śmieszka. Można mieć oczywiście się śmiać lub pochwalać pod warunkiem, że druga strona też się zgadza."- Jeśli ja się z czegoś śmieje to ja się nie pytam o zgody wtf.Jak się z czegoś śmieję i nie podoba się to komuś po prostu tego nie czyta/słucha w/e.

 

Ostatnia wypowiedź w twoim kierunku bo niżej w poziomie dyskusji już nie zejdę. 

 

pzdr i pocwicz

Dalej zero argumentów, żenujące już to się robi. Widziałem wiele takich osób jak ty i ich sposób dyskusji, rób ze mnie dalej na sile debila - to spotkaniem duchownych miało na cel przez chwilę zjednoczyć wszystkie religie. A co do smiania to taka dobra rada to czasami uważaj z tym, bo to niesie różne konsekwencje zarówno prawne jak i osobiste np. wpierdol. Potraktuj to jaka dobra radę. A co do dyskusji to nie ma ona sensu.

 

Co do ćwiczeń to kilka razy na tydzień je robię, tobie też polecam.

 

A takie pytanie na koniec kiedy przyznales komuś rację? Jak chociaż raz to już wyrozniasz siemod tych wielu osób.

 

Przyznaję ludziom racje, jeśli ją mają.

Co do własnych poglądów, nie zmieniam ich pod napływem innych osób.

Co do konsekwencji, co ty myślisz, że ja biegam po mieście i krzyczę jp2gmd?Jakbyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że podchodzę do tych żartów obojętnie- nie obchodzą mnie one.Czasem sobie z tego pożartuję jak mam taki nastrój, ale to powinno cię mało interesować.Co do prowokacji ludzi takimi żarcikami- robi się to w internecie nie bez przyczyny.Bo kto będzię prowokował jakiegoś janusza w realu, żeby podczas wyklinania Cię od najgorszych cały się przed tobą pocił z przyśpieszonym oddechem z nerwów.Głupim argumentem jest "nie powiesz tego w realu bo dostaniesz wpierdol", bo to nie są jakieś poglądy których się broni za wszelką cenę tylko głupi kawał o który rozchodzi się ta dyskusja.

 

Miałem nie odpowiadać,ale nie grzecznie było nie odpowiedzieć na skierowane pytanie (:

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

 

 

@Szymon2727 (Nie będę wklejał cytatu bo zaraz będzie na całą stronę.)

 

Odpowiedziałem na zdania godne jakiejkolwiek uwagi a resztę zignorowałem, tak jak napisałem na końcu tamtego postu ale czytanie ze zrozumieniem- rozumiem dla Ciebie może i trudna sprawa.

 

"Porównanie Francji do papieża no świetnie. Czym innym jest spotkanie z największymi duchownymi, a czym innym przyjmowaniem imigrantów."

LOL XDDDDDDDDDD gdzie ja ci porównałem papaja do Francji? Napisałem o zjednoczeniu się z arabami,co jest chujowym pomysłem imho.Polecam przeczytać na wikipedii, czym jest zjednoczenie a potem wypowiadać się na tematy na które zadajesz głupie odpowiedzi.Spotkanie się z największymi duchownymi =/= zjednoczenie z arabami no k***a.Ty się motasz bo masz ból dupska i nie znasz podstawowych terminów pisząc jakieś farmazony na siłę.

"o widać ten dystans, nazwę go zbrodniarzem wojennym, a wszyscy uznają mnie za zabawnego śmieszka. Można mieć oczywiście się śmiać lub pochwalać pod warunkiem, że druga strona też się zgadza."- Jeśli ja się z czegoś śmieje to ja się nie pytam o zgody wtf.Jak się z czegoś śmieję i nie podoba się to komuś po prostu tego nie czyta/słucha w/e.

Ostatnia wypowiedź w twoim kierunku bo niżej w poziomie dyskusji już nie zejdę.

pzdr i pocwicz

 

Dalej zero argumentów, żenujące już to się robi. Widziałem wiele takich osób jak ty i ich sposób dyskusji, rób ze mnie dalej na sile debila - to spotkaniem duchownych miało na cel przez chwilę zjednoczyć wszystkie religie. A co do smiania to taka dobra rada to czasami uważaj z tym, bo to niesie różne konsekwencje zarówno prawne jak i osobiste np. wpierdol. Potraktuj to jaka dobra radę. A co do dyskusji to nie ma ona sensu.

Co do ćwiczeń to kilka razy na tydzień je robię, tobie też polecam.

A takie pytanie na koniec kiedy przyznales komuś rację? Jak chociaż raz to już wyrozniasz siemod tych wielu osób.

Przyznaję ludziom racje, jeśli ją mają.

Co do własnych poglądów, nie zmieniam ich pod napływem innych osób.

Co do konsekwencji, co ty myślisz, że ja biegam po mieście i krzyczę jp2gmd?Jakbyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że podchodzę do tych żartów obojętnie- nie obchodzą mnie one.Czasem sobie z tego pożartuję jak mam taki nastrój, ale to powinno cię mało interesować.Co do prowokacji ludzi takimi żarcikami- robi się to w internecie nie bez przyczyny.Bo kto będzię prowokował jakiegoś janusza w realu, żeby podczas wyklinania Cię od najgorszych cały się przed tobą pocił z przyśpieszonym oddechem z nerwów.Głupim argumentem jest "nie powiesz tego w realu bo dostaniesz wpierdol", bo to nie są jakieś poglądy których się broni za wszelką cenę tylko głupi kawał o który rozchodzi się ta dyskusja.

 

Miałem nie odpowiadać,ale nie grzecznie było nie odpowiedzieć na skierowane pytanie (:

mam rozumieć, że wyzywasz ludzi w internecie dlatego, że w realu się boisz? Nie no ok takie coś też w pewny sposób jest zrozumiałe. Bardzo fajnie, że Ciebie one nie obchodzą, nie mniej co ma czuć np. wierzący? Ktoś kto naprawdę go szanował? Sam przyznajesz, że kawał jest głupi - podczas gdy ja pisałem, że jest dla gimbusów, zmieniłeś podejście do dyskusji. Kawał jak pisałem ma byc śmieszny, a nazwanie szanowanie osoby jakims zbrodniarzem wojenny to nie podpada nawet pod suchar, a jest co najwyżej żenujące - o to odczucie Ci chodzi? Piszesz, że moje argumenty są żenujące, a z resztą ta dla dyskusja jest żenujące, bo ma podłoże żenującego żartu.

 

Grzeczny chłopczyk :)

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

 

 

 

@Szymon2727 (Nie będę wklejał cytatu bo zaraz będzie na całą stronę.)

 

Odpowiedziałem na zdania godne jakiejkolwiek uwagi a resztę zignorowałem, tak jak napisałem na końcu tamtego postu ale czytanie ze zrozumieniem- rozumiem dla Ciebie może i trudna sprawa.

 

"Porównanie Francji do papieża no świetnie. Czym innym jest spotkanie z największymi duchownymi, a czym innym przyjmowaniem imigrantów."

LOL XDDDDDDDDDD gdzie ja ci porównałem papaja do Francji? Napisałem o zjednoczeniu się z arabami,co jest chujowym pomysłem imho.Polecam przeczytać na wikipedii, czym jest zjednoczenie a potem wypowiadać się na tematy na które zadajesz głupie odpowiedzi.Spotkanie się z największymi duchownymi =/= zjednoczenie z arabami no k***a.Ty się motasz bo masz ból dupska i nie znasz podstawowych terminów pisząc jakieś farmazony na siłę.

"o widać ten dystans, nazwę go zbrodniarzem wojennym, a wszyscy uznają mnie za zabawnego śmieszka. Można mieć oczywiście się śmiać lub pochwalać pod warunkiem, że druga strona też się zgadza."- Jeśli ja się z czegoś śmieje to ja się nie pytam o zgody wtf.Jak się z czegoś śmieję i nie podoba się to komuś po prostu tego nie czyta/słucha w/e.

Ostatnia wypowiedź w twoim kierunku bo niżej w poziomie dyskusji już nie zejdę.

pzdr i pocwicz

Dalej zero argumentów, żenujące już to się robi. Widziałem wiele takich osób jak ty i ich sposób dyskusji, rób ze mnie dalej na sile debila - to spotkaniem duchownych miało na cel przez chwilę zjednoczyć wszystkie religie. A co do smiania to taka dobra rada to czasami uważaj z tym, bo to niesie różne konsekwencje zarówno prawne jak i osobiste np. wpierdol. Potraktuj to jaka dobra radę. A co do dyskusji to nie ma ona sensu.

Co do ćwiczeń to kilka razy na tydzień je robię, tobie też polecam.

A takie pytanie na koniec kiedy przyznales komuś rację? Jak chociaż raz to już wyrozniasz siemod tych wielu osób.

Przyznaję ludziom racje, jeśli ją mają.

Co do własnych poglądów, nie zmieniam ich pod napływem innych osób.

Co do konsekwencji, co ty myślisz, że ja biegam po mieście i krzyczę jp2gmd?Jakbyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że podchodzę do tych żartów obojętnie- nie obchodzą mnie one.Czasem sobie z tego pożartuję jak mam taki nastrój, ale to powinno cię mało interesować.Co do prowokacji ludzi takimi żarcikami- robi się to w internecie nie bez przyczyny.Bo kto będzię prowokował jakiegoś janusza w realu, żeby podczas wyklinania Cię od najgorszych cały się przed tobą pocił z przyśpieszonym oddechem z nerwów.Głupim argumentem jest "nie powiesz tego w realu bo dostaniesz wpierdol", bo to nie są jakieś poglądy których się broni za wszelką cenę tylko głupi kawał o który rozchodzi się ta dyskusja.

 

Miałem nie odpowiadać,ale nie grzecznie było nie odpowiedzieć na skierowane pytanie (:

mam rozumieć, że wyzywasz ludzi w internecie dlatego, że w realu się boisz? Nie no ok takie coś też w pewny sposób jest zrozumiałe. Bardzo fajnie, że Ciebie one nie obchodzą, nie mniej co ma czuć np. wierzący? Ktoś kto naprawdę go szanował? Sam przyznajesz, że kawał jest głupi - podczas gdy ja pisałem, że jest dla gimbusów, zmieniłeś podejście do dyskusji. Kawał jak pisałem ma byc śmieszny, a nazwanie szanowanie osoby jakims zbrodniarzem wojenny to nie podpada nawet pod suchar, a jest co najwyżej żenujące - o to odczucie Ci chodzi? Piszesz, że moje argumenty są żenujące, a z resztą ta dla dyskusja jest żenujące, bo ma podłoże żenującego żartu.

 

Grzeczny chłopczyk :)

 

Serio, ostatnia wypowiedź, bo ciężko dyskutować z osobą która nie czyta ze zrozumieniem i dopowiada rzeczy których nigdzie nie napisałem.

Napisałem już, jaka jest różnica między żartowaniem sobie w internecie a realu poza tym napisałem gdzieś, że ja wyzywam ludzi?

Gdy napisałeś, że ten żart jest dla "gimbusów" napisałem Ci, że nie ma czegoś takiego jak żart który śmieszy tylko gimbusów (jedną stereotypową grupę w/e) i moje podejście do dyskusji nie zmieniło się wcale.

To co czują inni ludzie w internecie mnie serio nie obchodzi, bo takich i nie tylko takich żarcików w internecie jest multum i ludzie mają do takich treści dostęp więc jak taki wierzący nie chce poczuć się urażony nie wchodzi w takie treści, prosta sprawa.

Jeśli chodzi o poczucie humoru, o tym się nie dyskutuję bo każdy ma inne, reasumując Ciebie to nie bawi, mnie to pierdoli, a innych śmieszy dlatego takie treści są i jeśli komuś one przeszkadzają to ich po prostu nie przeglądają.Ja nie lubię oglądać organów wewnętrznych dlatego nie oglądam jak komuś rozcinają brzuch w pół, a jeśli ktoś nie lubi oglądać papieża na karuzeli nie wpisuję takiej frazy w przeglądarce.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

 

 

 

 

@Szymon2727 (Nie będę wklejał cytatu bo zaraz będzie na całą stronę.)

Odpowiedziałem na zdania godne jakiejkolwiek uwagi a resztę zignorowałem, tak jak napisałem na końcu tamtego postu ale czytanie ze zrozumieniem- rozumiem dla Ciebie może i trudna sprawa.

"Porównanie Francji do papieża no świetnie. Czym innym jest spotkanie z największymi duchownymi, a czym innym przyjmowaniem imigrantów."LOL XDDDDDDDDDD gdzie ja ci porównałem papaja do Francji? Napisałem o zjednoczeniu się z arabami,co jest chujowym pomysłem imho.Polecam przeczytać na wikipedii, czym jest zjednoczenie a potem wypowiadać się na tematy na które zadajesz głupie odpowiedzi.Spotkanie się z największymi duchownymi =/= zjednoczenie z arabami no k***a.Ty się motasz bo masz ból dupska i nie znasz podstawowych terminów pisząc jakieś farmazony na siłę."o widać ten dystans, nazwę go zbrodniarzem wojennym, a wszyscy uznają mnie za zabawnego śmieszka. Można mieć oczywiście się śmiać lub pochwalać pod warunkiem, że druga strona też się zgadza."- Jeśli ja się z czegoś śmieje to ja się nie pytam o zgody wtf.Jak się z czegoś śmieję i nie podoba się to komuś po prostu tego nie czyta/słucha w/e.Ostatnia wypowiedź w twoim kierunku bo niżej w poziomie dyskusji już nie zejdę. pzdr i pocwicz

 

Dalej zero argumentów, żenujące już to się robi. Widziałem wiele takich osób jak ty i ich sposób dyskusji, rób ze mnie dalej na sile debila - to spotkaniem duchownych miało na cel przez chwilę zjednoczyć wszystkie religie. A co do smiania to taka dobra rada to czasami uważaj z tym, bo to niesie różne konsekwencje zarówno prawne jak i osobiste np. wpierdol. Potraktuj to jaka dobra radę. A co do dyskusji to nie ma ona sensu.

Co do ćwiczeń to kilka razy na tydzień je robię, tobie też polecam.

A takie pytanie na koniec kiedy przyznales komuś rację? Jak chociaż raz to już wyrozniasz siemod tych wielu osób.

Przyznaję ludziom racje, jeśli ją mają.

Co do własnych poglądów, nie zmieniam ich pod napływem innych osób.

Co do konsekwencji, co ty myślisz, że ja biegam po mieście i krzyczę jp2gmd?Jakbyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że podchodzę do tych żartów obojętnie- nie obchodzą mnie one.Czasem sobie z tego pożartuję jak mam taki nastrój, ale to powinno cię mało interesować.Co do prowokacji ludzi takimi żarcikami- robi się to w internecie nie bez przyczyny.Bo kto będzię prowokował jakiegoś janusza w realu, żeby podczas wyklinania Cię od najgorszych cały się przed tobą pocił z przyśpieszonym oddechem z nerwów.Głupim argumentem jest "nie powiesz tego w realu bo dostaniesz wpierdol", bo to nie są jakieś poglądy których się broni za wszelką cenę tylko głupi kawał o który rozchodzi się ta dyskusja.

Miałem nie odpowiadać,ale nie grzecznie było nie odpowiedzieć na skierowane pytanie (:

mam rozumieć, że wyzywasz ludzi w internecie dlatego, że w realu się boisz? Nie no ok takie coś też w pewny sposób jest zrozumiałe. Bardzo fajnie, że Ciebie one nie obchodzą, nie mniej co ma czuć np. wierzący? Ktoś kto naprawdę go szanował? Sam przyznajesz, że kawał jest głupi - podczas gdy ja pisałem, że jest dla gimbusów, zmieniłeś podejście do dyskusji. Kawał jak pisałem ma byc śmieszny, a nazwanie szanowanie osoby jakims zbrodniarzem wojenny to nie podpada nawet pod suchar, a jest co najwyżej żenujące - o to odczucie Ci chodzi? Piszesz, że moje argumenty są żenujące, a z resztą ta dla dyskusja jest żenujące, bo ma podłoże żenującego żartu.

Grzeczny chłopczyk :)

Serio, ostatnia wypowiedź, bo ciężko dyskutować z osobą która nie czyta ze zrozumieniem i dopowiada rzeczy których nigdzie nie napisałem.

Napisałem już, jaka jest różnica między żartowaniem sobie w internecie a realu poza tym napisałem gdzieś, że ja wyzywam ludzi?

Gdy napisałeś, że ten żart jest dla "gimbusów" napisałem Ci, że nie ma czegoś takiego jak żart który śmieszy tylko gimbusów (jedną stereotypową grupę w/e) i moje podejście do dyskusji nie zmieniło się wcale.

To co czują inni ludzie w internecie mnie serio nie obchodzi, bo takich i nie tylko takich żarcików w internecie jest multum i ludzie mają do takich treści dostęp więc jak taki wierzący nie chce poczuć się urażony nie wchodzi w takie treści, prosta sprawa.

Jeśli chodzi o poczucie humoru, o tym się nie dyskutuję bo każdy ma inne, reasumując Ciebie to nie bawi, mnie to pierdoli, a innych śmieszy dlatego takie treści są i jeśli komuś one przeszkadzają to ich po prostu nie przeglądają.Ja nie lubię oglądać organów wewnętrznych dlatego nie oglądam jak komuś rozcinają brzuch w pół, a jeśli ktoś nie lubi oglądać papieża na karuzeli nie wpisuję takiej frazy w przeglądarce.

Papież niby człowiekiem nie jest? To kim, wròżką?

Zmieniło, zmienilo, wcześniej był z Ciebie uśmieszek. A co do gimbusów to chodzi o poziom - wątpię, by dorosły się z tego śmiał, jak już to taki zatrzymany na poziomie gimbusów. Tak, ale treść tego tematu nie jest papież, a to co się stało z tym forum. A co do pisania o ile to nie jakiś tor, to jesteś odpowiedzialny za to co piszesz, a nie osoba, która sobie ten temat przegląda.

 

A co do ostatniego posta to fajnie, ja ostatnio sralem, ale te dwie rzeczy nikogo nie interesują.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Mam 24 lata, posiadałem różne konta na tym forum, od prawie samych początków. Kiedyś to forum było dla mnie ostoją fajnej treści i swego rodzaju community, gdzie użytkownicy szanowali i pomagali sobie nawzajem. Po szkole przychodziło się, by porozmawiać ze znajomymi, odszukać osoby do wspólnej gry, czy też pozyskać odpowiedź na wszelkie pytanie, zaczerpnąć porady. Forum to było miejscem, gdzie dowiadywało się nowych rzeczy, poznawało rzeczy, o których wcześniej nie wiedzieliśmy.

 

Niestety z biegiem czasu przychodziły nowe pokolenia użytkowników, niestety według mnie to sprawiło, że forum nie jest miejscem przeze mnie chętnie odwiedzanym jak i zaobserwowałem ogromny spadek zainteresowania. Teraz w większości korzystają z tego forum gimnazjaliści ubierający się w obcisłe spodnie, prostujący włosy, robiący sobie "selfie" w szkole z koleżankami, które zafascynowane są Justinem Bieberem. Po szkole spotykają się w Galeriach handlowych, by wymieniać się tym, jak to ich mama kupiła sobie nową torebkę za 2 tysiące złotych, a ich koleżanka była na dyskotece i całowała się z kilkoma kolegami. 

Wartości niestety coraz bardziej upadają. 

 

Według mnie to nie jest główna przyczyna tego, czemu to forum upada i na pewno upadnie. Życzyłem temu forum jak najlepiej zawsze, lecz teraz mogę z całym przekonaniem wypowiedzieć się, że samo zapracowało na to, co niedługo nastąpi. Administracja niestety jest w większości na żenującym poziomie. Wzięto do zarządzania forum nie ludzi, którzy są dojrzali i mają coś do powiedzenia, lecz gimnazjalistów, którzy po prostu mieli kolegów już jako moderatorów i oni im to załatwili. Wiele razy spotkałem się z żenującym poziomem kultury jak i braku dojrzałości przez Administrację.

Do czasu jak Forum Administrowali dojrzali ludzie, nie było problemów. Lecz teraz do "władzy" zostali dopuszczeni gimnazjaliści, o których wspomniałem wcześniej.

 

Jedynym ratunkiem dla tego forum przede wszystkim jest nie angażowanie się w żadne projekty zewnętrzne, jak serwer Metin, który przyniósł więcej negatywnych skutków, niżeli pozytywnych. Przede wszystkim całkowita modernizacja Administracji. Umniejszenie znacznie liczby Moderatorów młodych, stworzenie specjalnej grupy, która będzie odpowiedzialna za tworzenie tego forum, za nakreślanie planu jak i obowiązków. Jednocześnie będą oni na bieżąco sprawdzali dokonania Moderacji. 

 

Przede wszystkim trzeba skupić się na zwykłym użytkowniku. Aktualnie wszelkie akcje jak i konkursy tworzone tylko i wyłącznie dla Administracji i ich znajomych. Wystarczy sprawdzić, jakie rangi mają osoby wypowiadające się w takich tematach. 

No i błagam, Moderatorzy danego działu powinni być aktywni w tym dziale przede wszystkim i posiadać sporą wiedzę na jego temat. Nie może być tak, że Moderator działu został nim tylko dlatego, że zna kogoś w Administracji i ma nabite przez spam posty.

 

Nie będę się więcej rozpisywać, na pewno znajdą się przeciwnicy tego co piszę. Mam to tak naprawdę gdzieś.

 

Kończąc, forum się kończy i jeżeli Administracja główna nie chce stracić kury znoszącej złote jaja, to powinni postarać się wprowadzić tutaj coś nowego i naprawić to co jest nie tak. Macie tak wielkie community, że naprawdę z odrobiną pomysłu można zdziałać super sprawy a przede wszystkim, ZACZNIJCIE KSZTAŁTOWAĆ MŁODE POKOLENIE W NALEŻYTY SPOSÓB, PONIEWAŻ AKTUALNIE TO FORUM NIE DAJE DOBREGO PRZYKŁADU.

Opublikowano

Mam 24 lata, posiadałem różne konta na tym forum, od prawie samych początków. Kiedyś to forum było dla mnie ostoją fajnej treści i swego rodzaju community, gdzie użytkownicy szanowali i pomagali sobie nawzajem. Po szkole przychodziło się, by porozmawiać ze znajomymi, odszukać osoby do wspólnej gry, czy też pozyskać odpowiedź na wszelkie pytanie, zaczerpnąć porady. Forum to było miejscem, gdzie dowiadywało się nowych rzeczy, poznawało rzeczy, o których wcześniej nie wiedzieliśmy.

 

Niestety z biegiem czasu przychodziły nowe pokolenia użytkowników, niestety według mnie to sprawiło, że forum nie jest miejscem przeze mnie chętnie odwiedzanym jak i zaobserwowałem ogromny spadek zainteresowania. Teraz w większości korzystają z tego forum gimnazjaliści ubierający się w obcisłe spodnie, prostujący włosy, robiący sobie "selfie" w szkole z koleżankami, które zafascynowane są Justinem Bieberem. Po szkole spotykają się w Galeriach handlowych, by wymieniać się tym, jak to ich mama kupiła sobie nową torebkę za 2 tysiące złotych, a ich koleżanka była na dyskotece i całowała się z kilkoma kolegami. 

Wartości niestety coraz bardziej upadają. 

 

Według mnie to nie jest główna przyczyna tego, czemu to forum upada i na pewno upadnie. Życzyłem temu forum jak najlepiej zawsze, lecz teraz mogę z całym przekonaniem wypowiedzieć się, że samo zapracowało na to, co niedługo nastąpi. Administracja niestety jest w większości na żenującym poziomie. Wzięto do zarządzania forum nie ludzi, którzy są dojrzali i mają coś do powiedzenia, lecz gimnazjalistów, którzy po prostu mieli kolegów już jako moderatorów i oni im to załatwili. Wiele razy spotkałem się z żenującym poziomem kultury jak i braku dojrzałości przez Administrację.

Do czasu jak Forum Administrowali dojrzali ludzie, nie było problemów. Lecz teraz do "władzy" zostali dopuszczeni gimnazjaliści, o których wspomniałem wcześniej.

 

Jedynym ratunkiem dla tego forum przede wszystkim jest nie angażowanie się w żadne projekty zewnętrzne, jak serwer Metin, który przyniósł więcej negatywnych skutków, niżeli pozytywnych. Przede wszystkim całkowita modernizacja Administracji. Umniejszenie znacznie liczby Moderatorów młodych, stworzenie specjalnej grupy, która będzie odpowiedzialna za tworzenie tego forum, za nakreślanie planu jak i obowiązków. Jednocześnie będą oni na bieżąco sprawdzali dokonania Moderacji. 

 

Przede wszystkim trzeba skupić się na zwykłym użytkowniku. Aktualnie wszelkie akcje jak i konkursy tworzone tylko i wyłącznie dla Administracji i ich znajomych. Wystarczy sprawdzić, jakie rangi mają osoby wypowiadające się w takich tematach. 

No i błagam, Moderatorzy danego działu powinni być aktywni w tym dziale przede wszystkim i posiadać sporą wiedzę na jego temat. Nie może być tak, że Moderator działu został nim tylko dlatego, że zna kogoś w Administracji i ma nabite przez spam posty.

 

Nie będę się więcej rozpisywać, na pewno znajdą się przeciwnicy tego co piszę. Mam to tak naprawdę gdzieś.

 

Kończąc, forum się kończy i jeżeli Administracja główna nie chce stracić kury znoszącej złote jaja, to powinni postarać się wprowadzić tutaj coś nowego i naprawić to co jest nie tak. Macie tak wielkie community, że naprawdę z odrobiną pomysłu można zdziałać super sprawy a przede wszystkim, ZACZNIJCIE KSZTAŁTOWAĆ MŁODE POKOLENIE W NALEŻYTY SPOSÓB, PONIEWAŻ AKTUALNIE TO FORUM NIE DAJE DOBREGO PRZYKŁADU.

Sama prawda żeby uratować te forum trzeba dużo zmian ale i tak co byśmy zrobili to użytkownicy będą pamiętać o Antarisie 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...