Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A z ciekawości spytam, bo nie bardzo się interesuje - Kiedyś było tu tak fajnie, recenzje były, ciekawe plany na przyszłość i nagle jebutnęło wsio i daleko. Ktoś powie dlaczego? :)

Opublikowano

A z ciekawości spytam, bo nie bardzo się interesuje - Kiedyś było tu tak fajnie, recenzje były, ciekawe plany na przyszłość i nagle jebutnęło wsio i daleko. Ktoś powie dlaczego? :)

Ariness + redakcja. 

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

A z ciekawości spytam, bo nie bardzo się interesuje - Kiedyś było tu tak fajnie, recenzje były, ciekawe plany na przyszłość i nagle jebutnęło wsio i daleko. Ktoś powie dlaczego? :)

Ariness + redakcja. 

 

 

A jaśniej można? Człowiek, który nie powinien być w Redakcji jednak do niej dołączył i prawdopodobnie miał tam całą "władzę"? Moje domyślenia.

Opublikowano

 

A jaśniej można? Człowiek, który nie powinien być w Redakcji jednak do niej dołączył i prawdopodobnie miał tam całą "władzę"? Moje domyślenia.

Można, można. Ariness był swego czasu moderatorem tego działu jak i szefem redakcji anime (kiedy to jeszcze redakcje istniały). No i cóż... w dziale zaczęło się panoszenie Arinessa, a w redakcji kolesiostwo plus fakt, że Ariness nie potrafił zarządzać tym co dostał. Przez co przyjmowano osoby, które w redakcji nigdy nie powinny się znaleźć, a zapał tych co na prawdę chcieli pracować był bardzo szybko studzony (pamiętam jak dzisiaj, gdy Zeciarz chciał napisać recenzje to dostał odpowiedź, że spoko, ale za 3 miesiące...). Skutek tego wszystkiego był taki, że stali bywalcy położyli lagę na ten dział, zaś w międzyczasie do działu doszła pani moderator (sic!) i dział anime z +/- 20 udzielającymi się użytkownikami miał, aż dwóch moderatorów... gdzie w tym samym czasie całe pogaduszki miały ich trzech. Słaba praca redakcji przełożyła się na to, że nie dość, iż nie przybyło nowych zainteresowanych to coraz częściej pojawiały się propozycje by w ogóle dział anime wyjebać (w większości gówniane tematy w redakcji były jedynie wodą na młyn dla osób, które chciały, aby dział zniknął). Redakcje zniknęły, Ariness się "obraził", moderator mu został zabrany i niby wszystko wróciło do stanu quo... ale masa ludzi odeszła. W międzyczasie MPC przecież zaczęło upadać, "mądry" Makuś odpalił Antarisa, a lwia część pozostałych osób, które się tu wypowiadały zostało zbanowanych, albo sami usunęli konta z forum. Ot, cała historyja... 

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

A z ciekawości spytam, bo nie bardzo się interesuje - Kiedyś było tu tak fajnie, recenzje były, ciekawe plany na przyszłość i nagle jebutnęło wsio i daleko. Ktoś powie dlaczego?  :)

 

Ludzie chcieli recenzji, a skończyło się na tym, że w dziale z recenzjami nikt nie pisał. Jak po 2-3 miesiącach martwicy Why wyjebał dział, to ktoś się obudził "gdzie som moje recenzje"

 

Dużo osób dostało bana "bo tak", a resztę wywiało, bo na forum straszna chujnia. Sam zalogowałem się tylko po to by napisać tego posta.

 

Co do Arinessa jedyne co mu się udało, to zrobić z siebie pośmiewisko. Swoimi idiotycznymi statusami i propsowaniem tematów o chińskich pornobajkach ściągnął hejt na dział i samego siebie. 

Nic nie robił, olewał wszystko i wszystkich, a każde zwrócenie uwagi traktował jako hejt i atak na jego osobę i ignorował.  

Edytowane przez arko

s2c77Oa.png

Opublikowano

nk wezwie jakąs majke czy innego wolena, niech przekona że jest z*********e x"D

Screenshot_2.jpg

Opublikowano (edytowane)

Jestem pod wrażeniem że coś nad czym spędziłem 5 minut potrafi się zachować tak długo w tym dziale. 714 odpowiedzi 11181 wyświetleń. Proponuje nawet zrobić logo do tego działu używając wyrazów z tytułu tematu, tak żeby budziły w każdym młodzieńczy zapał.

 

Podczas gdy inny ludzie wkładają starania i wysiłek by ich praca była jakkolwiek popularna ¯\_(ツ)_/¯

 

 

Uprzejmie jednak proszę o nie szydzenie z innych za ich plecami. Naprawdę karygodne zachowanie.

Edytowane przez selweron
Opublikowano

 

Uprzejmie jednak proszę o nie szydzenie z innych za ich plecami. Naprawdę karygodne zachowanie.

Pójdę przez to do piekła? :makka:

 

Spłoniesz k***a w piekle, chuju!

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Jestem pod wrażeniem że coś nad czym spędziłem 5 minut potrafi się zachować tak długo w tym dziale. 714 odpowiedzi 11181 wyświetleń. Proponuje nawet zrobić logo do tego działu używając wyrazów z tytułu tematu, tak żeby budziły w każdym młodzieńczy zapał.

 

Podczas gdy inny ludzie wkładają starania i wysiłek by ich praca była jakkolwiek popularna ¯\_(ツ)_/¯

 

 

Uprzejmie jednak proszę o nie szydzenie z innych za ich plecami. Naprawdę karygodne zachowanie.

1/3 tego to oni

0w7Yflg.png

Edytowane przez KlauS.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

 

Jestem pod wrażeniem że coś nad czym spędziłem 5 minut potrafi się zachować tak długo w tym dziale. 714 odpowiedzi 11181 wyświetleń. Proponuje nawet zrobić logo do tego działu używając wyrazów z tytułu tematu, tak żeby budziły w każdym młodzieńczy zapał.

 

Podczas gdy inny ludzie wkładają starania i wysiłek by ich praca była jakkolwiek popularna ¯\_(ツ)_/¯

 

 

Uprzejmie jednak proszę o nie szydzenie z innych za ich plecami. Naprawdę karygodne zachowanie.

1/3 tego to oni

0w7Yflg.png

 

A gdzie to takie statystki się sprawdza? 

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

 

Jestem pod wrażeniem że coś nad czym spędziłem 5 minut potrafi się zachować tak długo w tym dziale. 714 odpowiedzi 11181 wyświetleń. Proponuje nawet zrobić logo do tego działu używając wyrazów z tytułu tematu, tak żeby budziły w każdym młodzieńczy zapał.

 

Podczas gdy inny ludzie wkładają starania i wysiłek by ich praca była jakkolwiek popularna ¯\_(ツ)_/¯

 

 

Uprzejmie jednak proszę o nie szydzenie z innych za ich plecami. Naprawdę karygodne zachowanie.

1/3 tego to oni

0w7Yflg.png

 

A gdzie to takie statystki się sprawdza? 

 

qkchiRq.png

QtiV6xY.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...