Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@"indywisualistaA"ty się k***a ucz, a nie rumuńskie wstawki ściągasz...

 

 

 

Ps. Daj namiary na tego torrenta xD I ładnie seeduj dopóki nie ściągnę %5E%5E.png

 

 

 

 

K***y "@" rozjebały....

Spoko, jest sporo seedów :D Wgl co ogarnąłem... Przez Ygoow też można pobierać, ale to jakieś pojebane jest... Jest strona p2m i tam też są wstawki, ale coś mi nie działało :/

 

#Pitbull

Sezon 1

 

Sezon 2

 

 

Chcesz linki do komiksów? Tylko brakuje parę tomów :x

 

 

Co do Króla Szamanów...

Co się działo po tym, jak okazało się, że bratem MC jest ten zły? 

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Nie pamiętam w którym, ale albo w anime, albo w mandze to zabił, a w drugiej to ten brat wygrał i został Królem Szamanów czy jakoś tak.

 

#edit - k***a 650mb 1 odc. ma... ciekawe ile będzie zajmował jak wywale wszystkie inne języki.

Edytowane przez Pitbull_

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Nie pamiętam w którym, ale albo w anime, albo w mandze to zabił, a w drugiej to ten brat wygrał i został Królem Szamanów czy jakoś tak.

 

#edit - k***a 650mb 1 odc. ma... ciekawe ile będzie zajmował jak wywale wszystkie inne języki.

No 24GB łącznie - fajnie jest :D 

 

podejrzewam, że coś koło 200MB

gfgdf

 

Opublikowano

Dokładnie 204mb po wyjebaniu wszystkich ścieżek językowych oprócz polskiej (no i napisów). Czyli z 24GB jakbym miał tylko po polszemu to byłoby niecałe 8GB... 

Ps. Słabo seedujesz, bo aby 2MB/s leci xD

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Dokładnie 204mb po wyjebaniu wszystkich ścieżek językowych oprócz polskiej (no i napisów). Czyli z 24GB jakbym miał tylko po polszemu to byłoby niecałe 8GB... 

Ps. Słabo seedujesz, bo aby 2MB/s leci xD

Jak ty to wyjebałeś? :c

Szybciej już się nie da xD K***a, ale gościu z*******y, 3 miechy spędzić na szukaniu tego... Chwała mu!

 

15 odcinek już xD

 

WTF 

 

W ogóle Blanka nie ma w komiksie :x

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

Co do Króla Szamanów...

Co się działo po tym, jak okazało się, że bratem MC jest ten zły?

 

 

W anime dzięki sile przyjaźni pokonali Zek'a/Hao, a turniej został zakończony bez zwycięzcy. W mandze Hao został królem ale chyba też go rozwalili

 

Edytowane przez N7Reny

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

 

Jak ty to wyjebałeś? :c

Szybciej już się nie da xD K***a, ale gościu z*******y, 3 miechy spędzić na szukaniu tego... Chwała mu!

 

15 odcinek już xD

 

WTF 

 

W ogóle Blanka nie ma w komiksie :x

 

MKVTool to od jakiegoś czasu (czyli odkąd zacząłem ograniczać łonlajny) to program z którym się praktycznie nie roztaje, a obsługa jest banalnie prosta wystarczy po zaimportowaniu pliku odznaczyć ścieżki dźwiękowe i napisy, które mnie nie interesują i ponownie film "zmuksować" co trwa kilka sekund.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

 

Jak ty to wyjebałeś? :c

Szybciej już się nie da xD K***a, ale gościu z*******y, 3 miechy spędzić na szukaniu tego... Chwała mu!

 

15 odcinek już xD

 

WTF

 

W ogóle Blanka nie ma w komiksie :x

 

MKVTool to od jakiegoś czasu (czyli odkąd zacząłem ograniczać łonlajny) to program z którym się praktycznie nie roztaje, a obsługa jest banalnie prosta wystarczy po zaimportowaniu pliku odznaczyć ścieżki dźwiękowe i napisy, które mnie nie interesują i ponownie film "zmuksować" co trwa kilka sekund.
Właśnie go znalazłem...

Ale dzięki. mogę "na raz" wszystko wyjebać, czy każdy odcinek z osobna? Bo przed chwilą na próbę poszedł jeden odcinek i po edycie, nadal były ścieżki:/

 

Ew. Jutro się z tym pobawię

gfgdf

 

Opublikowano

Niestety każdy trzeba robić osobno, a ilość ścieżek, których nie można masowo odznaczać (nie oszukujmy się, mało która wstawka ma 16 ścieżek dźwiękowych i równie dużo ścieżek z napisami) też nie działają na korzyść programu...

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

W moim przypadku prędzej czy później wyląduje to na płytach. Więc zamiast 5-6 płyt wejdzie to na dwie, zaś druga rzecz to jak kiedyś najdzie mnie chęć by obejrzeć, to nie będę musiał się męczyć z VLC (u mnie ma jakieś humory i nie zawsze działa), gdzie mogę wybrać ścieżkę dźwiękową, tylko odpale GOM playera (który takiej opcji nie ma, a nawet jeśli to zmienianie tego za każdym odcinkiem do kurwicy by mnie doprowadziło) i spokój. Taka ilość odcinków to nie jest nawet 30 minut roboty, także problemu nie widzę.  

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

Ale dzięki. mogę "na raz" wszystko wyjebać, czy każdy odcinek z osobna? Bo przed chwilą na próbę poszedł jeden odcinek i po edycie, nadal były ścieżki:/

 

 

MKVstrip do masowego usuwania ścieżek. polecam

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

Ja jednak wolę płyty, bo się już raz przejechałem na dysku zewnętrznym i potem "płakałem".  Zaś co do potplayer'a, lenistwo moje, używam GOM playera odkąd pamiętam i oprócz tylko tej ścieżki dźwiękowej czy napisów do wyboru jest dla mnie najwygodniejszym playerem.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Jak oglądacie z dysku/płyty czy czegokolwiek (byle nie online) to polecam ten player.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Lekki, zgrabny i prosty w obsłudze.

 


Ja jednak wolę płyty, bo się już raz przejechałem na dysku zewnętrznym i potem "płakałem".  Zaś co do potplayer'a, lenistwo moje, używam GOM playera odkąd pamiętam i oprócz tylko tej ścieżki dźwiękowej czy napisów do wyboru jest dla mnie najwygodniejszym playerem.

Trochę słaby interes, w moim przypadku trzeba by kupić płyt za ~120zł żeby wszystko tam zmieścić (a przeważnie ściągam -> oglądam -> usuwam, więc dużo nie "nakradłem"  :D). No ale rozumiem, że nie każdy podchodzi do sprawy tak materialistycznie jak ja. Ciekawe ile bym dostał na allegro za kolekcję płyt cybermychy.. Może zostanę miliarderem.  B)

417711489342956987022.png

Opublikowano (edytowane)

To i tak ładnie, aktualnie mam coś koło 150 płyt, a ostatnio nagrywałem... ja wiem z około rok temu i obstawiam, że przynajmniej 200 płyt bym musiał teraz mieć by wszystko nagrać (mimo to i tak lepiej wypada jak dysk zewnętrzny, bo co najwyżej 1 płyta pierdolnie i trudno, a nie że dysk jebnie i wszystko to wyjebania, a cenowo podobnie - ale wiadomo minusem czas, który trzeba poświęcić na nagrywanie).

Edytowane przez Pitbull_

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

To i tak ładnie, aktualnie mam coś koło 150 płyt, a ostatnio nagrywałem... ja wiem z około rok temu i obstawiam, że przynajmniej 200 płyt bym musiał teraz mieć by wszystko nagrać (mimo to i tak lepiej wypada jak dysk zewnętrzny, bo co najwyżej 1 płyta pierdolnie i trudno, a nie że dysk jebnie i wszystko to wyjebania, a cenowo podobnie - ale wiadomo minusem czas, który trzeba poświęcić na nagrywanie).

Co do tych kolekcji płyt..  Pamiętam jak mój ojciec miał taką półkę nad kompem, na której były płyty z numerami, a było ich od cholery xD Nawet w excelu była tabelka z numerami xD

 

Może i jest to jakiś pomysł... 

gfgdf

 

Opublikowano

Coś mnie wzięło żeby posłuchać innych wersji językowych openingu "Król Szamanów" i tak patrzę w komentarze..

Zwróciłem uwagę na niski poziom inglisza i bijatykę pomiędzy nacjami, no ale luz, zdarza się.

 

Przewijam dalej, przewijam i przewijam.. Aż trafiam na komentarz pewnego jegomościa.

 

2ec145fa0ca34af494f8b2ee44f4842d.png

 

Mówię sobie "Angielski na poziomie worka po kartoflach, Poland is stronk (namber łan) i wymowne 'xd' na końcu, to nie może być przypadek".

No to wchodzę na profil pana komentatora i wszystko staje się jasne.

 

55bf406bca5b457f982f3df59938dffd.png

 

Nie byłem jednak gotów na przyjęcie większej porcji ingrisza, więc piszę teraz posta na MPC, żeby zrzucić z siebie 2 kilo zażenowania spowodowanego podróżą po czeluściach jutuba.

 

K***a.

417711489342956987022.png

Opublikowano (edytowane)

@chaterchater - *ekhem* Król *ekhem* Szamanów xD

 

Tak swoją drogą chyba za dużo anime się naoglądałem, bo wystarczyło mi 2 razy polskiego openingu przesłuchać bym ogarnął, że to Anita Sajnóg śpiewa (Cornelia i Hey-Lin) no i Żelazna Dama z Króla Szamanów.

Edytowane przez Pitbull_

106071453484304291456.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...