Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ci co oglądali anime są już starsi, obowiązków coraz więcej, teraz mają za mało czasu, aby się udzielać, a czasami nawet oglądać anime.

A nowych nie przybywa, albo się z tym ukrywają, bo anime jest negatywnie odbierane w społeczeństwie.

TuByłaSygnatura.png

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajnie @Why , tylko to cośmy mieli to już napisaliśmy xD

Można to uznać za ogólny pogadankowy temat 4fun odnośnie animców. Coś takiego może być spoko ¯\_(ツ)_/¯

Opublikowano

Chyba przejada się anime. Z czasem mniejsza ochota na oglądanie tego. Brak czasu, brak ciekawych fabuł, irytujące postacie/głosy. Próbowałam oglądać miesiąc+ temu jakieś anime i ze strasznym zmuszaniem siebie... Chociaż ostatnio brat oglądał Bleacha i z sentymentu obejrzałam kilka odcinków z nim (Ulquiorra *w*). 

Opublikowano (edytowane)

Kurde, prawie nie spałem, bo  wciągnąłem się  w czytanie xD.

 

Nie mam za bardzo czasu ogarniać tych nowych animu, znalazłem 2-3 serie w tym sezonie, które chce obejrzeć, poleci ktoś coś, co teraz ma wyjść/wychodzi?

Spróbuj 91 Days :s

 

Ogarnijcie to xD

Gi7VU5L.png

 

Dokańczać Kiznaiver?

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

 

Dokańczać Kiznaiver?

Jasne! Kiznaiver to taka odskocznia od innych anime, mi się podobało. :D

Ps. myślałem, że to Nejimaki (..) to jakieś ecchi/harem :D

Edytowane przez LordLoginus
Opublikowano (edytowane)

 

 

Dokańczać Kiznaiver?

Jasne! Kiznaiver to taka odskocznia od innych anime, mi się podobało. :D

Ps. myślałem, że to Nejimaki (..) to jakieś ecchi/harem :D

 

No właśnie chyba to nie jest harem, tak mi się wydaje xD

 

HITORI NO SHITA: THE OUTCAST -  teraz obejrzałem. Ogólnie chodzi o zombie :P Szału również na razie nie ma, a głos MC mnie denerwuje... Wracam do czytania, bo coś brak "fanu" z oglądania xD

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

Ja w nocy wciągnąłem się w mangę Deadtube, co się tam dzieje, opisać się nie da.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

Ja w nocy wciągnąłem się w mangę Deadtube, co się tam dzieje, opisać się nie da.

Możesz jeszcze spojrzeć na Kakegurui, też ciekawe, a przynajmniej tak mi się wydaje xD

 

Przeczytałem 4 chaptery i nudno

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@indywidualistaA

I jak się Deadtube podoba?

Fajne, fajne :D Dobrze, że przypomniałeś o tej mandze. Pitolony MC, zachciało się trupów xD Bardzo spodobał mi się wątek z tymi samobójcami, szkoda, że tak go spłycono:/ Kiedy next chapter? :s

 

O ile pamiętam jeszcze manga trash była całkiem krwawa. Jednak bohaterka odcięła sobie palec w ramach przeprosin xD

 

Kurde, muszę dziś dokończyć Psycome i wziąć się za co innego...

gfgdf

 

Opublikowano

 

@indywidualistaA

I jak się Deadtube podoba?

Fajne, fajne :D Dobrze, że przypomniałeś o tej mandze. Pitolony MC, zachciało się trupów xD Bardzo spodobał mi się wątek z tymi samobójcami, szkoda, że tak go spłycono:/ Kiedy next chapter? :s

 

O ile pamiętam jeszcze manga trash była całkiem krwawa. Jednak bohaterka odcięła sobie palec w ramach przeprosin xD

 

Kurde, muszę dziś dokończyć Psycome i wziąć się za co innego...

 

4f9ioQe.png

Patrząc po datach - nie prędko.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Ostatnia manga jaka mnie zaskoczyła to było Kokou no Hito. Liczyłem na dobrą wspinaczkę, w sumie to ją dostałem tylko czemu towarzyszą jej paranoja i psycholstwo? :D

 

 

@edito

 

 

tęsknie za Jigoku Shoujo :(

Opublikowano

Ostatnia manga jaka mnie zaskoczyła to było Kokou no Hito. Liczyłem na dobrą wspinaczkę, w sumie to ją dostałem tylko czemu towarzyszą jej paranoja i psycholstwo? :D

 

 

@edito

 

 

tęsknie za Jigoku Shoujo :(

no fajne, ale te pranki już przejadły mi się xD

 

@TheMadMan9512 - Jak tam Shinsekai Yori?

gfgdf

 

Opublikowano

Ostatnia manga jaka mnie zaskoczyła to było Kokou no Hito. Liczyłem na dobrą wspinaczkę, w sumie to ją dostałem tylko czemu towarzyszą jej paranoja i psycholstwo? :D [...]

W pozytywnym sensie mówisz o paranoi i psychozie? Jeśli tak, to trzeba sprawdzić.

Opublikowano

@TheMadMan9512 - Jak tam Shinsekai Yori?

Nudny wstęp (pierwsze 10-12 odcinków), całkiem spoko rozwinięcie fabuły i w miarę znośne zakończenie.

Ogólnie nie moje klimaty (przegadane anime, dlatego w sumie byłem wdzięczny za akcję pod koniec).

 

fcedeb9912334d7589755cbd56d38ddc.png

 

Ten horror w gatunkach to pic na wodę, no chyba że od dzisiaj nazywa się nim ludzi zdewastowanych psychicznie.

Jeszcze muszę tylko dodać, że czasem postacie umierały w taki sposób jakby fabuła była naprawdę mocno poganiana, czasem nawet z epa na ep myślałem (o, pewnie dałem 2 odcinki do przodu), a tu taki wał. Nie narzekam ani nic, po prostu nie chciałbym drugiego takiego anime oglądać (4h zmarnować na nic nie znaczące pie*dolenie i smutki bohaterów).

417711489342956987022.png

Opublikowano

 

Ostatnia manga jaka mnie zaskoczyła to było Kokou no Hito. Liczyłem na dobrą wspinaczkę, w sumie to ją dostałem tylko czemu towarzyszą jej paranoja i psycholstwo? :D [...]

W pozytywnym sensie mówisz o paranoi i psychozie? Jeśli tak, to trzeba sprawdzić.

 

No ja miałem nadzieje na dobre sportowe + trochę paniki bo psychologiczne w tagach było, ale bohater później ma takie omamy, zwidy o różnych osobach że to aż chore xD

Opublikowano

No ja nie wiem co z tym Nisekoiem. Było tak ładnie w 225 chapterze

 

 

Onodera wyznała swoje filingsy, a ten cwel ją teraz w 226 odrzucił.. no K***A

 

 

Dajcie mi kontakt do autora, zażalenie muszę napisać.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Coś oglądacie z tego sezonu? Bo szczerze powiedziawszy nie miałem zamiaru nic tykać (poczekam sobie te 3 miesiące jak cały Shokugeki no Souma wyjdzie), ale zauważyłem, że Days zekranizowali, pomijając fakt, iż ojebali cały początek mangi to myślę, że to w końcu pierwsze anime sportowe jakie oglądałem, gdzie główny bohater serio nie ma żadnych predyspozycji (od urodzenia czy jakiegoś nieświadomego daru o którym nie wie) co do dyscypliny, która oprawia - nic tylko ciężki trening od samych podstaw. Obejrzałem 2 odcinki i nawet fajne.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Coś oglądacie z tego sezonu? Bo szczerze powiedziawszy nie miałem zamiaru nic tykać (poczekam sobie te 3 miesiące jak cały Shokugeki no Souma wyjdzie), ale zauważyłem, że Days zekranizowali, pomijając fakt, iż ojebali cały początek mangi to myślę, że to w końcu pierwsze anime sportowe jakie oglądałem, gdzie główny bohater serio nie ma żadnych predyspozycji (od urodzenia czy jakiegoś nieświadomego daru o którym nie wie) co do dyscypliny, która oprawia - nic tylko ciężki trening od samych podstaw. Obejrzałem 2 odcinki i nawet fajne.

Baby Steps też miało bohatera co zaczynał od podstaw.

 

Co do tego sezonu: Orange, Arslan Senki, Tales of Zestria, ReLife(obejrzane), Nejimaki Seirei Senki, Shokugeki no Souma, Sousei no Onmyouji, Re:Zero kara... Jeśli o wszystkim pamiętałem to tyle.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Jeżeli ktoś, kiedykolwiek, natknie się na 5 lub 6 tom Psycho love comedy, niech da znać :D Byłbym rad! Tak wiem, novelka została zlicencjonowana :s Kij w oko Yenpress... A wiedziałem, by zapisać, to nie xD

 

Coś oglądacie z tego sezonu? Bo szczerze powiedziawszy nie miałem zamiaru nic tykać (poczekam sobie te 3 miesiące jak cały Shokugeki no Souma wyjdzie), ale zauważyłem, że Days zekranizowali, pomijając fakt, iż ojebali cały początek mangi to myślę, że to w końcu pierwsze anime sportowe jakie oglądałem, gdzie główny bohater serio nie ma żadnych predyspozycji (od urodzenia czy jakiegoś nieświadomego daru o którym nie wie) co do dyscypliny, która oprawia - nic tylko ciężki trening od samych podstaw. Obejrzałem 2 odcinki i nawet fajne.

W sumie... 

Orange wygląda ciekawie, Najimeki dam szansę bo Madhouse, Love live bo tak, 91 Days wygląda ciekawie, Amanchu z ciekawości (pojebana kreska....), Danganronpa chyba więcej mówić nie muszę, Hitori no Shita pewnie drop po 3 odcinku, Taboo Tattoo kij wie... Z wiosny dokończyłem 2 tytuły, a reszta na drop/on-hold. Zawsze tak jest, zaczynasz z X liczbą tytułów z myślą "obejrzę je wszystkie" a tu taki uj :D

 

Oddajcie moje miejsce na dysku :s 

gfgdf

 

Opublikowano

 

Baby Steps też miało bohatera co zaczynał od podstaw.

 

Co do tego sezonu: Orange, Arslan Senki, Tales of Zestria, ReLife(obejrzane), Nejimaki Seirei Senki, Shokugeki no Souma, Sousei no Onmyouji, Re:Zero kara... Jeśli o wszystkim pamiętałem to tyle.

 

Tak? Nawet nie wiedziałem. Jakoś do tenisa mnie Prince of Tennis zniechęcił więc się na Baby Steps nawet nie brałem, a z ciekawości spojrzę.

106071453484304291456.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...