Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Człowiek na wykładzie sobie siedzi, a tu takie g****o się odpierdala xD

_____________________________________

 

Co tu się do cholery dzieje? xD Pierdzielony Zaciesz, nie znałem go od tej strony :(

 

Madman... Na Ansi xD

 

Pozdrawiam mojego wykładowcę - macierze ci w dupe.

gfgdf

 

Opublikowano

 

Na Ansi xD

160681476446296987022.gif

 

Powiedz, że żartujesz, pls. XDD

No raczej, że to żart xD. Nie mam zamiaru siedzieć w takim towarzystwie, w którym lecą hejty tylko dlatego, że nie oglądam animcow w 4k :( a nie daj Boże wspomnieć o tym, że nie widzisz różnicy dźwięku na średniawym sprzęcie, a nawet mniej niż średniawym....

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

To co, gdzie spierdalamy? xD

Wpisałem sobie frazę "forum o anime" - JEST FAJNIE  :makka:

 

A tak wracając do wspomnień z dzieciństwa, to przypomniało mi się to xD xD

 

 

 

Ostatecznie pokonały tego białowłosego (Geralta xD)?

 

k***a mać, wojna nadchodzi czy jaki pies? Tyle policji u mnie w mieście nigdy nie widziałem :|

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

 

 

 

To co, gdzie spierdalamy? xD

Wpisałem sobie frazę "forum o anime" - JEST FAJNIE  :makka:

 

A tak wracając do wspomnień z dzieciństwa, to przypomniało mi się to xD xD

 

 

 

Ostatecznie pokonały tego białowłosego (Geralta xD)?

 

k***a mać, wojna nadchodzi czy jaki pies? Tyle policji u mnie w mieście nigdy nie widziałem :|

U mnie były dwa obozy. :P Witch i winx club. Laski niezłą fazę miały.

Opublikowano (edytowane)

@indywidualistaA

 

Kiedyś próbowałem zaadaptować się na tej stronie - http://senpuusociety.com.pl/ , bo jako jedyna wydawała się "w miarę". Później zobaczyłem jakie tam eseje ludzie piszą i ile się produkują by komentować np. serię, które wychodzą na bieżąco, rozumiecie? Pisać swoje odczucia z każdego odcinka (jest facet co każdy odcinkek Naruto Shippuden komentował od bodajże 250), no k***a... żeby to jeszcze było tam jakimś wyjątkiem, ale tam tak prawie każdy funkcjonuje. Nie ma co wolę naszych zjebów z MPC xD

Edytowane przez Pitbull_

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

 

 

 

 

To co, gdzie spierdalamy? xD

Wpisałem sobie frazę "forum o anime" - JEST FAJNIE  :makka:

 

A tak wracając do wspomnień z dzieciństwa, to przypomniało mi się to xD xD

 

 

 

Ostatecznie pokonały tego białowłosego (Geralta xD)?

 

k***a mać, wojna nadchodzi czy jaki pies? Tyle policji u mnie w mieście nigdy nie widziałem :|

U mnie były dwa obozy. :P Witch i winx club. Laski niezłą fazę miały.

 

Tego to ja już nie oglądałem/nie interesowałem się. Zbyt już takie kolorowe to było :P 

 

@Pitbull_

U nas jest lepiej :D np. "ale to ch*jowe" i wszystko na temat xD

 

 

#edit

 

nawet manga jest xD

https://myanimelist.net/manga/11582/WITCH?q=w.i

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

Aż wstyd się przyznać ale Winx oglądałem jak pojebany, a o tej twojej bajce (@indywidualistaA) nie miałem zielonego pojęcia.

Jakby nie patrzeć kompletny reverse. :D

 

// Jak zwykle spierdoliłem bbcode, k***a.

 

@TheMadMan9512 - jak kurde nie mogłeś słyszeć o W.I.T.C.H - polsatu w domu nie miałeś? xD

#MadMan

 

Pierdol wszystko i masz nadrabiać! xD

 

W pierwszym sezonie pokonały tego Geralta? Chyba były dwa sezony, o ile kojarzę...

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

@TheMadMan9512 - jak kurde nie mogłeś słyszeć o W.I.T.C.H - polsatu w domu nie miałeś? xD

K***a, to trochę jak z tymi składanymi bączkami z czipsów, nie miałem pojęcia o ich istnieniu mimo, że wkoło mnie każdy się tym jarał.

Przepierdoliłem dzieciństwo lejąc się po mordach na podwórku. :/

 

// Z drugiej strony w pewnym momencie był bum na pistolsy automatico na kulecki, oj to dopiero się działo.

 

Pierdol wszystko i masz nadrabiać! xD

Pies to jebał, jak mi teraz względnie dobre anime nie odpowiada to taka baja z dzieciństwa będzie katorgą. xD

Edytowane przez TheMadMan9512

417711489342956987022.png

Opublikowano (edytowane)

 

 

W pierwszym sezonie pokonały tego Geralta? Chyba były dwa sezony, o ile kojarzę...

 

Szczerze? Ni c***a nie pamiętam. Wiem jedynie, że coś się tam odjebało i ten wężowy ryj z czerwoną maską się przez chwilę przyłączył do lasek, a potem coś się odjebało i się okazało, że to była podpucha, bo je zdradził - oglnie tutaj można sobie obejrzeć wsie odcinki z dubbingiem nawet (chociaż nie wiem czy wszystkie) 

 

http://www.kreskowkazone.pl/

Edytowane przez Pitbull_

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

 

 

 

W pierwszym sezonie pokonały tego Geralta? Chyba były dwa sezony, o ile kojarzę...

 

Szczerze? Ni c***a nie pamiętam. Wiem jedynie, że coś się tam odjebało i ten wężowy ryj z czerwoną maską się przez chwilę przyłączył do lasek, a potem coś się odjebało i się okazało, że to była podpucha, bo je zdradził - oglnie tutaj można sobie obejrzeć wsie odcinki z dubbingiem nawet (chociaż nie wiem czy wszystkie) 

 

http://www.kreskowkazone.pl/

 

Z ciekawości obejrzę ponownie i dam Ci znać xD I tak nie mam co oglądać xD Ale chyba dobrze mówisz, co do tej zdrady... Wgl chyba tego typa (Celeba) matka też coś tam odjebała - zawładnęła światem czy jakoś tak...

 

Tyż coś znalazłem:

 

https://www.youtube.com/channel/UCUuWMb6OLVHb7OlRA80lb0A/videos

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

Dołączymy do boskiego kenshiro na ansi i będziemy oglądać anime 4k 60fps 5.1 FLAC

Tak ogólnie, to ten temat trzymał się tylko dzięki "łajowi"(nie mam pojęcia jak to odmienić xD), a że jego już nie ma to trzeba korzystać zanim wypierdolą nam temat. 

Chociaż z drugiej strony i tak nikt tutaj nie wchodzi xD

Edytowane przez arko

s2c77Oa.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...