Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.10][Survival] Kwadratowe Życie


Wonoace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Matko.. W końcu! Jakiś normalny serwer z fajnym trybem, a nie ciągle te gó*****e serwery EasyHC tworzone przez osoby nieznające się na tym i piszące "Najlepszy serwer", a tak naprawdę to taka kopia..

W końcu sobie można pograć na jakimś fajnym trybie, na pewno wpadne! :-)

+Ładna reklam

+Sensownie rozpisane.

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Hmmm...

Prezentacja właściwa jest cudowna, śliczna mapa, spawn itp.

Ale ta nowa edycja?

Trochę tak że było oki ale trzeba było wszystko popsuć.

Okej, podoba mi się nowy wygląd, ale stary był na tyle dobry by go nie ruszać, ew. tylko ulepszać.

 

Na pewno wbiję.

Jeżeli chcesz bym Ci odpowiedział lub pomógł - pisz @Frap

 

Opublikowano

@Frap 

Nowe edycję robimy by nie zanudzić graczy którzy już grają długo i mają niemal wszystko. Stary spawn (ten z głównego postu) jest z internetu (niestety nie mamy zdolności budowniczych). W chwili obecnej podjęliśmy współpracę z nowo powstałą grupą budowniczych MedivalCraft która buduje nam własny autorski spawn na nową edycję (screeny z budowy można zobaczyć w postach). W przyszłej edycji chcemy wraz z tą grupą urozmaicić trochę rozgrywkę nie psując przy tym podstaw survivalu w mc :) Mamy fajne pomysły. Nasza współpraca z ów ekipą budowniczych nie ograniczy się jedynie do budowy spawnu lecz pomogą nam w prowadzeniu serwera i urozmaiceniu rozgrywki. Mamy też zamiar zmianę maszyny na mocniejszą i podpięcie domeny oraz całkowite zejście z p2w. Na obecnej edycji nie ma "vipów" czy "svipów" jak na innych serwerach lecz jest specjalna strefa do której można wykupić dostęp. Na przyszłej edycji już nie będzie nawet strefy. Postanowiliśmy by pieniądze nie grały roli w rozgrywce i by każdy miał takie same szanse. Rozwijamy się, podejmujemy mam nadzieje słuszne decyzję. Mamy także nadzieje, że graczy nam będzie przybywało jak na razie ilość graczy stale wzrasta i liczymy na to, że ta tendencja zostanie zachowana. 

 

Pozdrawiam

Wonoace i cała Administracja Kwadratowego Życia!

sygnatura.png

Opublikowano

@MrSanten Fakt, również uważam, że brakuje u nas eventów lecz w chwili obecnej skupiamy się na przygotowaniu do nowej edycji (autorski spawn i realizacja nowych pomysłów) chcemy dopiąć wszystko na ostatni guzik. Dropu z kamienia nie było i nie będzie :). Na otwarcie nowej edycji planujemy zrobić dzień eventów, mamy już kilka przygotowanych i co chwile przygotowujemy nowe :). Postaramy się na III edycji by eventy były organizowane regularnie. :)

 

Pozdrawiam

Administracja Kwadratowego Życia 

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...