Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.10][Survival] Kwadratowe Życie


Wonoace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wygląda bardzo ciekawie - screeny pokazują, że serwer był robiony porządnie. Czyżbyśmy powracali do starych, dobrych czasów? Polecam ;)

To wygląda jak sygnatura!

Opublikowano

 

 
 
 
U nas nie znajdziesz rang vip czy vvip, każdy jest równy! Fakt jest utworzona specjalna strefa do której można wykupić dostęp lecz nie daje to żadnych dodatkowych uprawnień!

 

 

 Jestem ostatnią osobą do przyczepiania się, ale to samo się, aż prosiło, aby coś napisać xD:yay:

Piszesz, że jest utworzona specjalna strefa, ale nie daje żadnych dodatkowych uprawnień to w takim razie samo sobie przeczy, po co ona jest w takim razie? Tj. kawałek mapy dla kogoś kto wykupi? xD

Opublikowano

@SuccubusSlayer Zobacz co dostaje vip na różnych serwerach, diaxy, kity, więcej home, kolorowy nick, prefix u nas jest to trochę inaczej jest strefa i wykupuje się dostęp do strefy w tym nic innego się nie dostaje, kolorowy nick można wykupić oddzielnie. Wykupujesz dostęp do strefy nie jakieś konto vip, koszt tego nie jest duży bo wynosi jakieś 5 zł. Więc nie nazwałbym tego że kupujesz vipa, po prostu tak jest nazwana strefa. Ponadto serwer musi się z czegoś utrzymać :D Staram się co edycje likwidować strefy i konta vip :D To jest druga edycja w poprzedniej były klasyczne konta vip, w tej już nie ma, w następnej całkowicie zlikwiduje także strefę 'Vip'.

sygnatura.png

Opublikowano

Reklama ładnie się prezentuje, bardzo ładnie zbudowany spawn, serwer naprawdę ok.

 

Polecam wejść. 

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

77c55676eb34f.png

 

Nasza ekipa Administratorów :) Od lewej: Ongaku_Otoko, Levantarsee, Wonoace i Klaraaaa.

 

Zapraszamy na serwer!

sygnatura.png

Opublikowano

Polecam z całego serca,naprawdę warto zajrzeć :)

@fokus243 <-- jak chcesz o cos zapytać/pocisnąć/pokłócić się, śmiało :3

 

10/25/50/75/100/250/500/750/1000

Opublikowano

@jakubgross Nie ma problemu :) A więc Kwadratowe Życie serwer survival, niemal klasyczny survival z singla. Każdy z graczy zaczyna grę na spawnie do dyspozycji ma randomtp dzięki któremu może rozpocząć grę, jest jedna mapa na której budujesz, wydobywasz surowce, walczysz z mobami, poszukujesz pożywienia czy walczysz z innymi graczami.  Każdy kto rozpocznie grę na naszym serwerze ma do dyspozycji 10 sethome i 5 cuboidów (działek). Działki zabezpieczają Twoje budowle przed zniszczeniem, skrzynki piecyki itp przed kradzieżą. Na działkach także jest pvp. Do działki możesz dodać nieograniczoną liczbę osób więc nie musisz grać sam! Do dyspozycji graczy jest także nether (/pieklo) oraz end (/end). W piekle każdy może budować, stawiać działki czy wydobywać surowce zaś end jest zrobiony jako wielka arena pvp na której grasują moby typowe dla endu. Dodatkiem na serwerze są sklepy. Gracze mogą zarabiać po przez zabijanie mobów czy innych graczy lub po przez handel w owym sklepie lub między sobą. Radzę uważać także na Herobrine który co jakiś czas atakuje losowych graczy. Kolejnym dodatkiem są magiczne skrzynki. Aby otworzyć taką skrzynkę (skrzynki znajdują się na /case oraz na końcu parkouru /parkour) należy posiadać klucz. Klucze nie są płatne każdy może je zdobyć zabijając moby takie jak creeper, wiedźmy, ogólnie wszystkie z których naturalnie nie generują się spawnery. Na serwerze znajduję się także strefa vip. Można do niej zdobyć dostęp po przez wygranie eventu lub po porostu sobie kupić sms (5zł). Z wykupieniem dostępu do strefy nie dostaje się dodatkowych permisji. Ogólnie to chyba wszystko, najlepiej samemu odwiedzić i sprawdzić co i jak :) Zapraszam!

sygnatura.png

Opublikowano

Ze ss widać estetycznie wykonany serwer, neutral.

                 Nie bądź żyd, daj plusa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...