Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HurtCloud.PL - Serwery HurtWorld S/NS| x7 | x30 | Najnowsza wersja!


supriseex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Katastrofa. Serwer na stare v. bo admini są za leniwi zeby updatować. Brak odpowiedzi oraz kontaktu z adminami. Kompletnie nie aktywne forum. Nie polecam. 1/10... 1pkt za ładny wygląda home page'u strony.


Katastrofa. Serwer na stare v. bo admini są za leniwi zeby updatować. Brak odpowiedzi oraz kontaktu z adminami. Kompletnie nie aktywne forum. Nie polecam. 1/10... 1pkt za ładny wygląda home page'u strony.

Opublikowano

Katastrofa. Serwer na stare v. bo admini są za leniwi zeby updatować. Brak odpowiedzi oraz kontaktu z adminami. Kompletnie nie aktywne forum. Nie polecam. 1/10... 1pkt za ładny wygląda home page'u strony.

Katastrofa. Serwer na stare v. bo admini są za leniwi zeby updatować. Brak odpowiedzi oraz kontaktu z adminami. Kompletnie nie aktywne forum. Nie polecam. 1/10... 1pkt za ładny wygląda home page'u strony.

0.3.5.3 v. jest stare? chyba na starej ty wchodziłeś:)

 

Co do kontaktu, wystarczy wejść na teamspeak'a.

1KOBv.png

Opublikowano

Serwer bardzo dobry , admin dzisiaj ogarnął ściąganie farby z aut i wzorów za pomocą komendy /car remove farba , i /car remove wzor

Serwer jest bez lagów , świetnie się gra tylko wbijajcie dzisiaj fajnie 30 osób na serwie nawalało , teraz jest problem z hostingiem ale oby się to szybko ogarnęło i gramy dalej dawać na serwer !!!

Opublikowano

Zapraszamy na serwery! Dodaliśmy opcję usuwania wzorów z aut, jak i usuwania farb komendą /car remove farba oraz /car remove wzor!

To dopiero skrawek tego, co ujrzycie w lipcowym update :))

Opublikowano

Macie w planach zrobić serwer x100 lub więcej oraz czy na waszym serwerze są meteoryty :) ?

Opublikowano

Są meteoryty na naszych serwerach ;)

Mamy już serwer x30, niepotrzebny nam x100.

Są meteoryty na naszych serwerach ;)

Mamy już serwer x30, niepotrzebny nam x100.

Opublikowano

Serwery żenada admin daje itemki i ddosuje ludzi, których ip ma z teamspeaka. Ponadto dają sobie itemki i rajdują graczy. Nie polecam

Opublikowano

Serwery żenada admin daje itemki i ddosuje ludzi, których ip ma z teamspeaka. Ponadto dają sobie itemki i rajdują graczy. Nie polecam

Idź że cymbale jiz jeden bo każdy ma z ciebie beke i twoich opowieści.
Opublikowano

 

Serwery żenada admin daje itemki i ddosuje ludzi, których ip ma z teamspeaka. Ponadto dają sobie itemki i rajdują graczy. Nie polecam

Idź że cymbale jiz jeden bo każdy ma z ciebie beke i twoich opowieści.

Tyle, że on nie kłamie. Nie polecam serwera, administracja dodaje swoim kolegą itemsy.. 

Opublikowano

Nie kłamie bo grałem na tym serwerze zrajdowałem chate adminów a tam 30 c4 i 50 deto na x30. Więc nie polecam

Ty głupi bucu, sam byłeś adminem na nim i rajdowałeś chate adminów? K***a, wyjdź i się bardziej nie ośmieszaj.

 

 

 

 

Serwery żenada admin daje itemki i ddosuje ludzi, których ip ma z teamspeaka. Ponadto dają sobie itemki i rajdują graczy. Nie polecam

Idź że cymbale jiz jeden bo każdy ma z ciebie beke i twoich opowieści.

Tyle, że on nie kłamie. Nie polecam serwera, administracja dodaje swoim kolegą itemsy.. 

 

Nikt z administracji nie może tworzyć itemów, był ten temat wałkowany już 10 razy i dalej nie dociera.

 

Serwery zaaktualizowane do najnowszej wersji!

Opublikowano

 

Nie kłamie bo grałem na tym serwerze zrajdowałem chate adminów a tam 30 c4 i 50 deto na x30. Więc nie polecam

Ty głupi bucu, sam byłeś adminem na nim i rajdowałeś chate adminów? K***a, wyjdź i się bardziej nie ośmieszaj.

 

 

 

 

Serwery żenada admin daje itemki i ddosuje ludzi, których ip ma z teamspeaka. Ponadto dają sobie itemki i rajdują graczy. Nie polecam

Idź że cymbale jiz jeden bo każdy ma z ciebie beke i twoich opowieści.

Tyle, że on nie kłamie. Nie polecam serwera, administracja dodaje swoim kolegą itemsy.. 

 

Nikt z administracji nie może tworzyć itemów, był ten temat wałkowany już 10 razy i dalej nie dociera.

 

Serwery zaaktualizowane do najnowszej wersji!

 

Bo kłamiesz to pewnie dlatego.. 

Opublikowano

 

 

Nie kłamie bo grałem na tym serwerze zrajdowałem chate adminów a tam 30 c4 i 50 deto na x30. Więc nie polecam

Ty głupi bucu, sam byłeś adminem na nim i rajdowałeś chate adminów? K***a, wyjdź i się bardziej nie ośmieszaj.

 

 

 

 

Serwery żenada admin daje itemki i ddosuje ludzi, których ip ma z teamspeaka. Ponadto dają sobie itemki i rajdują graczy. Nie polecam

Idź że cymbale jiz jeden bo każdy ma z ciebie beke i twoich opowieści.

Tyle, że on nie kłamie. Nie polecam serwera, administracja dodaje swoim kolegą itemsy.. 

 

Nikt z administracji nie może tworzyć itemów, był ten temat wałkowany już 10 razy i dalej nie dociera.

 

Serwery zaaktualizowane do najnowszej wersji!

 

Bo kłamiesz to pewnie dlatego.. 

 

Haha on tylko tak pisze a w jego bazie tak jak napisalem 30 c4  i 50 deto to skąd. On jest właścicielem serwera i ma pełne prawo do tworzenia itemków i je tworzy, tylko tak mówi. A tak naprawde je tworzy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...