Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HurtCloud.PL - Serwery HurtWorld S/NS| x7 | x30 | Najnowsza wersja!


supriseex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam, admini graja na glownych kontach dodaja sobie itemy (ammo,c4 itp) Serwer po wipe a admini full kox baza 30 c4 10 aut i 1000 ammo :) Juz lepszy jestes serwer od grzenia 

 

Edit

Admin wlacza goda swojej ekipie :> Serwer nie warty polecenia

Opublikowano

Ty gościu śmieszny jesteś, nagrywam każdy rajd i nie jesteśmy na godzie. Mozesz dac nag/foto. Bez tego twoja wypowiedz nie ma argumentów. Tyle w temacie. Każdy by mógł to napisać nawet konkurencja :>

Opublikowano

Nie polecam, admini graja na glownych kontach dodaja sobie itemy (ammo,c4 itp) Serwer po wipe a admini full kox baza 30 c4 10 aut i 1000 ammo :) Juz lepszy jestes serwer od grzenia 

 

Edit

Admin wlacza goda swojej ekipie :> Serwer nie warty polecenia

to sobie graj u grzenia dzieciaku ja tam polecam B)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siemka, z tej strony SQubany.

Poszukuje 14 osob do gry w hurta na tym serwerze. Chciałbym zeby nasza ekipa byla nie pokonana i nie zwyciezona.

Wymagania;

- 13+

- ts3

- częste granie Uśmiech

- umiejętność strzelania z pompy Duży uśmiech

Zglaszajcie sie do mnie na tsa :>

Ts3: hurtcloud.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...