Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smite upada ? Potrzebuje kilku informacji!


garguleczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktos wie jak sytuacja na ps4? Duzo ludzi gra i nie ma problemow ze znalezieniem gry?

Powiem tak, Smite na PS4 trzyma się dobrze, jak nie bardzo dobrze. Mam wrażenie, że ta wersja konsolowa jest zdecydowanie bardziej lubiana niż komputerowa. Z tego co szukałem, na razie nie ma żadnych oficjalnych danych, co do ilości graczy, ale zakładam, że jest ich sporo. Grę znajdziesz raczej szybko. 

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Ktos wie jak sytuacja na ps4? Duzo ludzi gra i nie ma problemow ze znalezieniem gry?

Powiem tak, Smite na PS4 trzyma się dobrze, jak nie bardzo dobrze. Mam wrażenie, że ta wersja konsolowa jest zdecydowanie bardziej lubiana niż komputerowa. Z tego co szukałem, na razie nie ma żadnych oficjalnych danych, co do ilości graczy, ale zakładam, że jest ich sporo. Grę znajdziesz raczej szybko. 

 

Pewnie dlatego że przyjemnie się gra :_: <i mówię to serio> 

No jest ich dość sporo no ale nie raz rozgrywkę dość długo szuka ale no jak wspomniałem nie ma z tym problemu to tak jak na wersji pc raz szybko raz wolniej :v

 

Btw.Co myślicie o nowej postaci ? bo dla mnie to już lekka przesada robić podobną postać Hirez plz ogar 

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

 

 

Ktos wie jak sytuacja na ps4? Duzo ludzi gra i nie ma problemow ze znalezieniem gry?

Powiem tak, Smite na PS4 trzyma się dobrze, jak nie bardzo dobrze. Mam wrażenie, że ta wersja konsolowa jest zdecydowanie bardziej lubiana niż komputerowa. Z tego co szukałem, na razie nie ma żadnych oficjalnych danych, co do ilości graczy, ale zakładam, że jest ich sporo. Grę znajdziesz raczej szybko. 

 

Pewnie dlatego że przyjemnie się gra :_: <i mówię to serio> 

No jest ich dość sporo no ale nie raz rozgrywkę dość długo szuka ale no jak wspomniałem nie ma z tym problemu to tak jak na wersji pc raz szybko raz wolniej :v

 

Btw.Co myślicie o nowej postaci ? bo dla mnie to już lekka przesada robić podobną postać Hirez plz ogar 

 

Dla mnie to całkiem dobrze, że wyszedł Erlang, bo mainuję solo ;D Ogólnie fajny jest jako bóg ma tą swoją 3-dobry esc, możliwość dogonienia enemy, 1-kosmiczny dmg, 2-coś jak 1 chaaca, ult-nic innego jak taunt Atheny, myślę, że nawet po nerfie będzie się nim śmigało.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

 

 

Ktos wie jak sytuacja na ps4? Duzo ludzi gra i nie ma problemow ze znalezieniem gry?

Powiem tak, Smite na PS4 trzyma się dobrze, jak nie bardzo dobrze. Mam wrażenie, że ta wersja konsolowa jest zdecydowanie bardziej lubiana niż komputerowa. Z tego co szukałem, na razie nie ma żadnych oficjalnych danych, co do ilości graczy, ale zakładam, że jest ich sporo. Grę znajdziesz raczej szybko. 

 

Pewnie dlatego że przyjemnie się gra :_: <i mówię to serio> 

No jest ich dość sporo no ale nie raz rozgrywkę dość długo szuka ale no jak wspomniałem nie ma z tym problemu to tak jak na wersji pc raz szybko raz wolniej :v

 

Btw.Co myślicie o nowej postaci ? bo dla mnie to już lekka przesada robić podobną postać Hirez plz ogar 

 

Jak dla mnie Skadi (v2) warrior. Poza tym na kilometr widać styl postaci z Paladinsów, charakterystyczne uzbrojenie i grafika. A co do samej postaci, ciekawa mieszanka kilku bogów, jak wspomniał Unic3T, także zapowiada się obiecująco, chociaż liczyłem na więcej. Czekam tylko, żeby zobaczyć go w akcji, jak Skadi będzie się przy nim chować. 

 

PS Nie zmienia to oczywiście faktu, że Hi-Rez ogranicza się do kopiowania swoich wcześniejszych dzieł, z lekką modyfikacją. 

Opublikowano

 

 

 

Ktos wie jak sytuacja na ps4? Duzo ludzi gra i nie ma problemow ze znalezieniem gry?

Powiem tak, Smite na PS4 trzyma się dobrze, jak nie bardzo dobrze. Mam wrażenie, że ta wersja konsolowa jest zdecydowanie bardziej lubiana niż komputerowa. Z tego co szukałem, na razie nie ma żadnych oficjalnych danych, co do ilości graczy, ale zakładam, że jest ich sporo. Grę znajdziesz raczej szybko. 

 

Pewnie dlatego że przyjemnie się gra :_: <i mówię to serio> 

No jest ich dość sporo no ale nie raz rozgrywkę dość długo szuka ale no jak wspomniałem nie ma z tym problemu to tak jak na wersji pc raz szybko raz wolniej :v

 

Btw.Co myślicie o nowej postaci ? bo dla mnie to już lekka przesada robić podobną postać Hirez plz ogar 

 

Jak dla mnie Skadi (v2) warrior. Poza tym na kilometr widać styl postaci z Paladinsów, charakterystyczne uzbrojenie i grafika. A co do samej postaci, ciekawa mieszanka kilku bogów, jak wspomniał Unic3T, także zapowiada się obiecująco, chociaż liczyłem na więcej. Czekam tylko, żeby zobaczyć go w akcji, jak Skadi będzie się przy nim chować. 

 

PS Nie zmienia to oczywiście faktu, że Hi-Rez ogranicza się do kopiowania swoich wcześniejszych dzieł, z lekką modyfikacją. 

 

Ostatnio dość dużo jest takich mieszanek 

zdaje sobie z tego sprawę że trudno wymyślić nowe skille itp ale no meh ile można wrzucać co nową postać z skopiowanymi skillami  ?

 

wystarczy wejść na reddita i tam ludzie wymyśla im nowe skille i skórki jeśli aż tak bardzo nie mają pomysłów bo to trochę smutne to co ostatnimi czasy robią ...

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

Dlatego wszystkie nowi bogowie są tacy nudni, nie grałem chyba żadnym z nich oprócz Jing Wei.

Jak był live z patch notes to wszyscy na czacie pisali do twórcy nowego boga, żeby przestał kopiować cały czas.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Dlatego wszystkie nowi bogowie są tacy nudni, nie grałem chyba żadnym z nich oprócz Jing Wei.

Jak był live z patch notes to wszyscy na czacie pisali do twórcy nowego boga, żeby przestał kopiować cały czas.

Nie dziwie się ludziom. Już z kolegą się domyślałem gdy dodali ao kuang (ult podobny do thora,thany) i jeszcze jakiś tam skill czuliśmy że będzie tego więcej no ale nie spodziewałem się że aż tak...żeby aż tak skopiować boga ? no bez przesady hirez bądź poważny 

 

w sumie jak dodali tego fan...coś tam to w ogóle ludzie nim nie grają tak samo Jing wei czy też tą lochę z tym wilkiem w ogóle gdy grałem 3 dni żadnej nowej postaci w meczu nie miałem ( nie licząc kolegi który sobie masterował tego fafnira ? )

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

 

Dlatego wszystkie nowi bogowie są tacy nudni, nie grałem chyba żadnym z nich oprócz Jing Wei.

Jak był live z patch notes to wszyscy na czacie pisali do twórcy nowego boga, żeby przestał kopiować cały czas.

Nie dziwie się ludziom. Już z kolegą się domyślałem gdy dodali ao kuang (ult podobny do thora,thany) i jeszcze jakiś tam skill czuliśmy że będzie tego więcej no ale nie spodziewałem się że aż tak...żeby aż tak skopiować boga ? no bez przesady hirez bądź poważny 

 

w sumie jak dodali tego fan...coś tam to w ogóle ludzie nim nie grają tak samo Jing wei czy też tą lochę z tym wilkiem w ogóle gdy grałem 3 dni żadnej nowej postaci w meczu nie miałem ( nie licząc kolegi który sobie masterował tego fafnira ? )

 

Zobaczysz jaki będzie popyt i instalock tego Erlanga, także żeby nim zagrać trzeba szybko go wybrać :D

5 min do update, którego każdy chce, gbow'a nie ma to można pykać :)

@Edit

Wiecie o której godz. ma być update, bo o 11 nie było.

Live a life you'll remember.




Opublikowano

Zobaczys

 

 

Dlatego wszystkie nowi bogowie są tacy nudni, nie grałem chyba żadnym z nich oprócz Jing Wei.

Jak był live z patch notes to wszyscy na czacie pisali do twórcy nowego boga, żeby przestał kopiować cały czas.

Nie dziwie się ludziom. Już z kolegą się domyślałem gdy dodali ao kuang (ult podobny do thora,thany) i jeszcze jakiś tam skill czuliśmy że będzie tego więcej no ale nie spodziewałem się że aż tak...żeby aż tak skopiować boga ? no bez przesady hirez bądź poważny 

 

w sumie jak dodali tego fan...coś tam to w ogóle ludzie nim nie grają tak samo Jing wei czy też tą lochę z tym wilkiem w ogóle gdy grałem 3 dni żadnej nowej postaci w meczu nie miałem ( nie licząc kolegi który sobie masterował tego fafnira ? )

 

Zobaczysz jaki będzie popyt i instalock tego Erlanga, także żeby nim zagrać trzeba szybko go wybrać :D

5 min do update, którego każdy chce, gbow'a nie ma to można pykać :)

@Edit

Wiecie o której godz. ma być update, bo o 11 nie było.

Ostatnio był po 12, z tego co pamiętam.

 

Jak już tak dyskutujemy o wszystkim, to poruszę temat Mistrzostw Świata (Smite World Championship 2017), a dokładniej nagród. Czy mnie się zdaje, czy w tym roku pula będzie zdecydowanie mniejsza niż w ubiegłym? W oficjalnym poście, w którym organizatorzy ogłosili sprzedaż biletów, wyraźnie napisane jest: 1 milion dolarów dla ligi PC. Poza tym Odysei jeszcze nie było, a to z niej jest główna suma. A więc do tego jednego miliona dojdzie pula z Odysei, czy zostaje tyle, ile teraz jest? Oczywiście rozumiem, że prócz ligi PC jest jeszcze Xbox i Paladins. W ubiegłorocznych MŚ grano o ponad 2 miliony, z tego co pamiętam. Ciekawi mnie to strasznie. 

Opublikowano

 

Zobaczys

 

 

Dlatego wszystkie nowi bogowie są tacy nudni, nie grałem chyba żadnym z nich oprócz Jing Wei.

Jak był live z patch notes to wszyscy na czacie pisali do twórcy nowego boga, żeby przestał kopiować cały czas.

Nie dziwie się ludziom. Już z kolegą się domyślałem gdy dodali ao kuang (ult podobny do thora,thany) i jeszcze jakiś tam skill czuliśmy że będzie tego więcej no ale nie spodziewałem się że aż tak...żeby aż tak skopiować boga ? no bez przesady hirez bądź poważny 

 

w sumie jak dodali tego fan...coś tam to w ogóle ludzie nim nie grają tak samo Jing wei czy też tą lochę z tym wilkiem w ogóle gdy grałem 3 dni żadnej nowej postaci w meczu nie miałem ( nie licząc kolegi który sobie masterował tego fafnira ? )

 

Zobaczysz jaki będzie popyt i instalock tego Erlanga, także żeby nim zagrać trzeba szybko go wybrać :D

5 min do update, którego każdy chce, gbow'a nie ma to można pykać :)

@Edit

Wiecie o której godz. ma być update, bo o 11 nie było.

Ostatnio był po 12, z tego co pamiętam.

 

Jak już tak dyskutujemy o wszystkim, to poruszę temat Mistrzostw Świata (Smite World Championship 2017), a dokładniej nagród. Czy mnie się zdaje, czy w tym roku pula będzie zdecydowanie mniejsza niż w ubiegłym? W oficjalnym poście, w którym organizatorzy ogłosili sprzedaż biletów, wyraźnie napisane jest: 1 milion dolarów dla ligi PC. Poza tym Odysei jeszcze nie było, a to z niej jest główna suma. A więc do tego jednego miliona dojdzie pula z Odysei, czy zostaje tyle, ile teraz jest? Oczywiście rozumiem, że prócz ligi PC jest jeszcze Xbox i Paladins. W ubiegłorocznych MŚ grano o ponad 2 miliony, z tego co pamiętam. Ciekawi mnie to strasznie. 

 

No wiesz, teraz ludzie zrozumieli, że te skiny są gówniane i mało kto je kupuje, będzie jeszcze Summer Event, Odyseja to na pewno pula będzie większa niż 1 mln. $, ale zresztą kogo obchodzi ile oni dostaną, skoro my z tego gówno mamy ?

Live a life you'll remember.




Opublikowano

 

 

Dlatego wszystkie nowi bogowie są tacy nudni, nie grałem chyba żadnym z nich oprócz Jing Wei.

Jak był live z patch notes to wszyscy na czacie pisali do twórcy nowego boga, żeby przestał kopiować cały czas.

Nie dziwie się ludziom. Już z kolegą się domyślałem gdy dodali ao kuang (ult podobny do thora,thany) i jeszcze jakiś tam skill czuliśmy że będzie tego więcej no ale nie spodziewałem się że aż tak...żeby aż tak skopiować boga ? no bez przesady hirez bądź poważny 

 

w sumie jak dodali tego fan...coś tam to w ogóle ludzie nim nie grają tak samo Jing wei czy też tą lochę z tym wilkiem w ogóle gdy grałem 3 dni żadnej nowej postaci w meczu nie miałem ( nie licząc kolegi który sobie masterował tego fafnira ? )

 

Zobaczysz jaki będzie popyt i instalock tego Erlanga, także żeby nim zagrać trzeba szybko go wybrać :D

5 min do update, którego każdy chce, gbow'a nie ma to można pykać :)

@Edit

Wiecie o której godz. ma być update, bo o 11 nie było.

 

Nie ma co się dziwić jak postać ma op skille >.> + jak zawsze nowa postać = dmg w uj nie liczac fafnira :v

 

 

 

Zobaczys

 

 

Dlatego wszystkie nowi bogowie są tacy nudni, nie grałem chyba żadnym z nich oprócz Jing Wei.

Jak był live z patch notes to wszyscy na czacie pisali do twórcy nowego boga, żeby przestał kopiować cały czas.

Nie dziwie się ludziom. Już z kolegą się domyślałem gdy dodali ao kuang (ult podobny do thora,thany) i jeszcze jakiś tam skill czuliśmy że będzie tego więcej no ale nie spodziewałem się że aż tak...żeby aż tak skopiować boga ? no bez przesady hirez bądź poważny 

 

w sumie jak dodali tego fan...coś tam to w ogóle ludzie nim nie grają tak samo Jing wei czy też tą lochę z tym wilkiem w ogóle gdy grałem 3 dni żadnej nowej postaci w meczu nie miałem ( nie licząc kolegi który sobie masterował tego fafnira ? )

 

Zobaczysz jaki będzie popyt i instalock tego Erlanga, także żeby nim zagrać trzeba szybko go wybrać :D

5 min do update, którego każdy chce, gbow'a nie ma to można pykać :)

@Edit

Wiecie o której godz. ma być update, bo o 11 nie było.

Ostatnio był po 12, z tego co pamiętam.

 

Jak już tak dyskutujemy o wszystkim, to poruszę temat Mistrzostw Świata (Smite World Championship 2017), a dokładniej nagród. Czy mnie się zdaje, czy w tym roku pula będzie zdecydowanie mniejsza niż w ubiegłym? W oficjalnym poście, w którym organizatorzy ogłosili sprzedaż biletów, wyraźnie napisane jest: 1 milion dolarów dla ligi PC. Poza tym Odysei jeszcze nie było, a to z niej jest główna suma. A więc do tego jednego miliona dojdzie pula z Odysei, czy zostaje tyle, ile teraz jest? Oczywiście rozumiem, że prócz ligi PC jest jeszcze Xbox i Paladins. W ubiegłorocznych MŚ grano o ponad 2 miliony, z tego co pamiętam. Ciekawi mnie to strasznie. 

 

No wiesz, teraz ludzie zrozumieli, że te skiny są gówniane i mało kto je kupuje, będzie jeszcze Summer Event, Odyseja to na pewno pula będzie większa niż 1 mln. $, ale zresztą kogo obchodzi ile oni dostaną, skoro my z tego gówno mamy ?

 

szkoda ze dopiero teraz 

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

 

 

Zobaczys

 

 

Dlatego wszystkie nowi bogowie są tacy nudni, nie grałem chyba żadnym z nich oprócz Jing Wei.

Jak był live z patch notes to wszyscy na czacie pisali do twórcy nowego boga, żeby przestał kopiować cały czas.

Nie dziwie się ludziom. Już z kolegą się domyślałem gdy dodali ao kuang (ult podobny do thora,thany) i jeszcze jakiś tam skill czuliśmy że będzie tego więcej no ale nie spodziewałem się że aż tak...żeby aż tak skopiować boga ? no bez przesady hirez bądź poważny 

 

w sumie jak dodali tego fan...coś tam to w ogóle ludzie nim nie grają tak samo Jing wei czy też tą lochę z tym wilkiem w ogóle gdy grałem 3 dni żadnej nowej postaci w meczu nie miałem ( nie licząc kolegi który sobie masterował tego fafnira ? )

 

Zobaczysz jaki będzie popyt i instalock tego Erlanga, także żeby nim zagrać trzeba szybko go wybrać :D

5 min do update, którego każdy chce, gbow'a nie ma to można pykać :)

@Edit

Wiecie o której godz. ma być update, bo o 11 nie było.

Ostatnio był po 12, z tego co pamiętam.

 

Jak już tak dyskutujemy o wszystkim, to poruszę temat Mistrzostw Świata (Smite World Championship 2017), a dokładniej nagród. Czy mnie się zdaje, czy w tym roku pula będzie zdecydowanie mniejsza niż w ubiegłym? W oficjalnym poście, w którym organizatorzy ogłosili sprzedaż biletów, wyraźnie napisane jest: 1 milion dolarów dla ligi PC. Poza tym Odysei jeszcze nie było, a to z niej jest główna suma. A więc do tego jednego miliona dojdzie pula z Odysei, czy zostaje tyle, ile teraz jest? Oczywiście rozumiem, że prócz ligi PC jest jeszcze Xbox i Paladins. W ubiegłorocznych MŚ grano o ponad 2 miliony, z tego co pamiętam. Ciekawi mnie to strasznie. 

 

No wiesz, teraz ludzie zrozumieli, że te skiny są gówniane i mało kto je kupuje, będzie jeszcze Summer Event, Odyseja to na pewno pula będzie większa niż 1 mln. $, ale zresztą kogo obchodzi ile oni dostaną, skoro my z tego gówno mamy ?

 

Nie no, wolałbym, aby pula z roku na rok była większa, nie odwrotnie. W przeciwnym razie zacznę przypuszczać, że Hi-Rez zabiera jeszcze więcej dla siebie. Wiesz, ludzie na to i tak lecą, bo nie szkoda im pieniędzy, a szczególnie tym, którzy zarabiają w $.

 

Jeżeli chodzi o ten patch, będzie jutro. Administracja techniczna przełożyła na okres wakacji dzień, w którym będą wprowadzane aktualizacje. 

Opublikowano

Ło już 7 stron może jakiś admin czy coś podepnie temat jako pogaduszki o smite czy coś takiego? bo w sumie gadać o wszystkim i się wyżalać w takim temacie to była by supi sprawa 

 

 

 

 

Nie no, wolałbym, aby pula z roku na rok była większa, nie odwrotnie. W przeciwnym razie zacznę przypuszczać, że Hi-Rez zabiera jeszcze więcej dla siebie. Wiesz, ludzie na to i tak lecą, bo nie szkoda im pieniędzy, a szczególnie tym, którzy zarabiają w $.

 

 

Jeżeli chodzi o ten patch, będzie jutro. Administracja techniczna przełożyła na okres wakacji dzień, w którym będą wprowadzane aktualizacje. 

 

no wiesz trudno trochę o większą pulę jesli hirez wypuszcza takie gówno skiny xD

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

Ło już 7 stron może jakiś admin czy coś podepnie temat jako pogaduszki o smite czy coś takiego? bo w sumie gadać o wszystkim i się wyżalać w takim temacie to była by supi sprawa 

 

 

 

 

Nie no, wolałbym, aby pula z roku na rok była większa, nie odwrotnie. W przeciwnym razie zacznę przypuszczać, że Hi-Rez zabiera jeszcze więcej dla siebie. Wiesz, ludzie na to i tak lecą, bo nie szkoda im pieniędzy, a szczególnie tym, którzy zarabiają w $.

 

 

Jeżeli chodzi o ten patch, będzie jutro. Administracja techniczna przełożyła na okres wakacji dzień, w którym będą wprowadzane aktualizacje. 

 

no wiesz trudno trochę o większą pulę jesli hirez wypuszcza takie gówno skiny xD

Jeszcze nie wiadomo, jakie skiny będą na Odysei. Czekam z niecierpliwością, bo oczekuję czegoś... dobrego. Mają możliwości i mam nadzieję, że wykorzystają to. 

Opublikowano

Ło już 7 stron może jakiś admin czy coś podepnie temat jako pogaduszki o smite czy coś takiego? bo w sumie gadać o wszystkim i się wyżalać w takim temacie to była by supi sprawa  

Jestem za, jak ten temat zamkną to znowu będzie pustka przez miesiąc.

 

A co do kopiowania postaci i wypuszczania tylu BRZYDKICH skinów to wydaje mi się, że po prostu się wypalili choć co ja tam wiem

VNp6c2U.png

Opublikowano

 

Ło już 7 stron może jakiś admin czy coś podepnie temat jako pogaduszki o smite czy coś takiego? bo w sumie gadać o wszystkim i się wyżalać w takim temacie to była by supi sprawa 

 

 

 

 

Nie no, wolałbym, aby pula z roku na rok była większa, nie odwrotnie. W przeciwnym razie zacznę przypuszczać, że Hi-Rez zabiera jeszcze więcej dla siebie. Wiesz, ludzie na to i tak lecą, bo nie szkoda im pieniędzy, a szczególnie tym, którzy zarabiają w $.

 

 

Jeżeli chodzi o ten patch, będzie jutro. Administracja techniczna przełożyła na okres wakacji dzień, w którym będą wprowadzane aktualizacje. 

 

no wiesz trudno trochę o większą pulę jesli hirez wypuszcza takie gówno skiny xD

Jeszcze nie wiadomo, jakie skiny będą na Odysei. Czekam z niecierpliwością, bo oczekuję czegoś... dobrego. Mają możliwości i mam nadzieję, że wykorzystają to. 

 

Również mam nadzieję że będzie coś dobrego może czymś nas zaskoczą >.>

 

 

 

 

Ło już 7 stron może jakiś admin czy coś podepnie temat jako pogaduszki o smite czy coś takiego? bo w sumie gadać o wszystkim i się wyżalać w takim temacie to była by supi sprawa  

Jestem za, jak ten temat zamkną to znowu będzie pustka przez miesiąc.

 

A co do kopiowania postaci i wypuszczania tylu BRZYDKICH skinów to wydaje mi się, że po prostu się wypalili choć co ja tam wiem

 

Wiesz może się wypalili ale naprawdę gdzie tu jest problem brać pomysły od graczy? może dostaliby jakiejś "artystycznej"weny 

Jak ktoś może niech oznaczy admina bo ja idk kto nim jest :_:

fKGsn2A.png Ada <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...