Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4500 zł - na co wydać?


TuFu x33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kup sobie nowy komputer   :D A czemu się tu nas pytasz jak nawet nie wiemy co Cię interesuje. :)

 

Nie chce komputera,mam maszyne :D Nie chce wydać tego żeby stracić tylko wydać żeby cos na tym zarobic,kazdą propozycje rozważe 

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Pojedź na  koncert ulubionego zespoły (wykonawcy).

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Pojedź na  koncert ulubionego zespoły (wykonawcy).

 

Nie interesuje sie czyms takim :D Prędzej mógłbym pójsc sie przejechać jakims ferrari/porsche bo w Katowicach widzialem oferty :v

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Kup porwane kobiety i zmuszaj je do prostytucji. Inwestycja zwróci się w ciągu miesiąca a i darmowy seks gratis. Za 4,5k dostaniesz taką 6/10 w Turcji. Problem to tylko transport.

 

@AntyWarn Lokaty to dobra inwestycja.

Opublikowano

Kup porwane kobiety i zmuszaj je do prostytucji. Inwestycja zwróci się w ciągu miesiąca a i darmowy seks gratis. Za 4,5k dostaniesz taką 6/10 w Turcji. Problem to tylko transport.

 

@AntyWarn Lokaty to dobra inwestycja.

 

Przemysle to z kobietami  :makka:

 

A co do lokaty to odpada

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Jak nie masz pomysłu, to zostaw pieniądze. Może później się przydadzą. Obczajaj spółki śmieciowe na newconnect. Może się jakaś perła trafić. Zainwestujesz, zarobisz lub stracisz. Albo rybka, albo pipka

Opublikowano

Skoro w tym wieku nie wiesz co zrobić z pieniędzmi, to lepiej odłóż je na później, to powinna być twoja decyzja. Takie wydawanie pieniędzy ''bo mam i nie wiem co zrobić'' jest bez sensu.

Opublikowano

Skoro w tym wieku nie wiesz co zrobić z pieniędzmi, to lepiej odłóż je na później, to powinna być twoja decyzja. Takie wydawanie pieniędzy ''bo mam i nie wiem co zrobić'' jest bez sensu.

 

Szkoda żeby leżały jak moge je jakos rozmnożyć,tylko nie mam zbytnio pomysłu

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

Skoro w tym wieku nie wiesz co zrobić z pieniędzmi, to lepiej odłóż je na później, to powinna być twoja decyzja. Takie wydawanie pieniędzy ''bo mam i nie wiem co zrobić'' jest bez sensu.

 

Szkoda żeby leżały jak moge je jakos rozmnożyć,tylko nie mam zbytnio pomysłu

 

To je jakoś rozmnóż a nie w każdym poście piszesz "po co skoro mogę je pomnożyć".

Jeżeli chcesz je pomnożyć to trochę Ci to czasu zajmie.

 

Na moje to kupiłbym sobie jakieś ciuchy pewnie, jakiś prezent komuś zrobił, wypadzik z kumplami za nie drogie pieniążki :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Schudnąć? Wole przytyć,175 a waże 60 kg ledwo ;x

Ledwo? Grubas jesteś, ja mam 186 i mam 59 kilo. xD

 

Oszczędzaj, a nie wydawaj, nadejdzie taki czas, że będziesz potrzebować tej gotówki.

Opublikowano

4.5 kola wydalbym w twoim wieku na trawke ,skuter albo komputer.

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Jeśli chcesz w coś zainwestować to mam kilka prostych rad. Przede wszystkim działalność gospodarcza, jesteś niepełnoletni czyli rodzice muszą zrobić to za ciebie, bez tego punktu wszystko może wyjść Ci bokiem, kary są ogromne. Jeśli nie rodzice to zostają inkubatory przedsiębiorczości, też dobry patent, dostajesz osobowość prawną, księgowość za 250zł miesięcznie. Co do pomysłu, leżą one na ulicy i to dosłownie, możesz robić wszystko od usług jak sprzątanie gołębich odchodów myjkami ciśnieniowymi przez produkcję zniczy, choinek, ogrodzeń, po inwestycje na giełdzie. Najlepiej ogarnąć coś o czym masz minimalne pojęcie, wiesz na czym stoisz, sprawdzasz zapotrzebowanie rynku, edukujesz się w tym temacie, kupujesz potrzebny sprzęt i w ciągu 2/3 lat masz ładnie rozwijającą się firmę. Kwestia tak by dostarczyć ludziom wartość a nie otwierać tysięczny sklep z ubraniami etc.. osobiście uważam, że handel stacjonarny to najgorsze co mógłbyś zrobić, najmniejsza stopa zwrotu, dotrzesz tylko do małej grupy osób z najbliższej okolicy. 

s4ElBud.png
Opublikowano

Jeśli chcesz w coś zainwestować to mam kilka prostych rad. Przede wszystkim działalność gospodarcza, jesteś niepełnoletni czyli rodzice muszą zrobić to za ciebie, bez tego punktu wszystko może wyjść Ci bokiem, kary są ogromne. Jeśli nie rodzice to zostają inkubatory przedsiębiorczości, też dobry patent, dostajesz osobowość prawną, księgowość za 250zł miesięcznie. Co do pomysłu, leżą one na ulicy i to dosłownie, możesz robić wszystko od usług jak sprzątanie gołębich odchodów myjkami ciśnieniowymi przez produkcję zniczy, choinek, ogrodzeń, po inwestycje na giełdzie. Najlepiej ogarnąć coś o czym masz minimalne pojęcie, wiesz na czym stoisz, sprawdzasz zapotrzebowanie rynku, edukujesz się w tym temacie, kupujesz potrzebny sprzęt i w ciągu 2/3 lat masz ładnie rozwijającą się firmę. Kwestia tak by dostarczyć ludziom wartość a nie otwierać tysięczny sklep z ubraniami etc.. osobiście uważam, że handel stacjonarny to najgorsze co mógłbyś zrobić, najmniejsza stopa zwrotu, dotrzesz tylko do małej grupy osób z najbliższej okolicy. 

 

chyba nie wiesz o czym mówisz z tą działalnością gospodarczą, pierdolamento

Opublikowano

 

Jeśli chcesz w coś zainwestować to mam kilka prostych rad. Przede wszystkim działalność gospodarcza, jesteś niepełnoletni czyli rodzice muszą zrobić to za ciebie, bez tego punktu wszystko może wyjść Ci bokiem, kary są ogromne. Jeśli nie rodzice to zostają inkubatory przedsiębiorczości, też dobry patent, dostajesz osobowość prawną, księgowość za 250zł miesięcznie. Co do pomysłu, leżą one na ulicy i to dosłownie, możesz robić wszystko od usług jak sprzątanie gołębich odchodów myjkami ciśnieniowymi przez produkcję zniczy, choinek, ogrodzeń, po inwestycje na giełdzie. Najlepiej ogarnąć coś o czym masz minimalne pojęcie, wiesz na czym stoisz, sprawdzasz zapotrzebowanie rynku, edukujesz się w tym temacie, kupujesz potrzebny sprzęt i w ciągu 2/3 lat masz ładnie rozwijającą się firmę. Kwestia tak by dostarczyć ludziom wartość a nie otwierać tysięczny sklep z ubraniami etc.. osobiście uważam, że handel stacjonarny to najgorsze co mógłbyś zrobić, najmniejsza stopa zwrotu, dotrzesz tylko do małej grupy osób z najbliższej okolicy. 

 

chyba nie wiesz o czym mówisz z tą działalnością gospodarczą, pierdolamento

 

 

Co jak co ale narazie jego odpowiedź mnie najbardziej zaciekawiła bo napisał co i jak :D

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

Schudnąć? Wole przytyć,175 a waże 60 kg ledwo ;x

Ledwo? Grubas jesteś, ja mam 186 i mam 59 kilo. xD

 

Oszczędzaj, a nie wydawaj, nadejdzie taki czas, że będziesz potrzebować tej gotówki.

 

9dlf6o.jpg

Kup skiny w cs go obstawiaj mecze albo betuj albo kupuj noze najlepiej z paternami latwo mozna zarobic 

Opublikowano

 

 

Jeśli chcesz w coś zainwestować to mam kilka prostych rad. Przede wszystkim działalność gospodarcza, jesteś niepełnoletni czyli rodzice muszą zrobić to za ciebie, bez tego punktu wszystko może wyjść Ci bokiem, kary są ogromne. Jeśli nie rodzice to zostają inkubatory przedsiębiorczości, też dobry patent, dostajesz osobowość prawną, księgowość za 250zł miesięcznie. Co do pomysłu, leżą one na ulicy i to dosłownie, możesz robić wszystko od usług jak sprzątanie gołębich odchodów myjkami ciśnieniowymi przez produkcję zniczy, choinek, ogrodzeń, po inwestycje na giełdzie. Najlepiej ogarnąć coś o czym masz minimalne pojęcie, wiesz na czym stoisz, sprawdzasz zapotrzebowanie rynku, edukujesz się w tym temacie, kupujesz potrzebny sprzęt i w ciągu 2/3 lat masz ładnie rozwijającą się firmę. Kwestia tak by dostarczyć ludziom wartość a nie otwierać tysięczny sklep z ubraniami etc.. osobiście uważam, że handel stacjonarny to najgorsze co mógłbyś zrobić, najmniejsza stopa zwrotu, dotrzesz tylko do małej grupy osób z najbliższej okolicy. 

 

chyba nie wiesz o czym mówisz z tą działalnością gospodarczą, pierdolamento

 

 

Co jak co ale narazie jego odpowiedź mnie najbardziej zaciekawiła bo napisał co i jak :D

 

Życzę powodzenia jeśli nie masz zamiaru zakładać firmy :) 

Podmiot, który prowadzi działalność bez wpisu działa niezgodnie z prawem i podlega karze ograniczenia wolności lub grzywnie (zgodnie z art. 601 kodeksu wykroczeń). Karze podlegają także przedsiębiorcy, którzy nie zgłaszają zmian w rejestrze - w terminie do 7 dni od wystąpienia zdarzenia (np. zmiana adresu siedziby firmy).

Co do tematu, 4500pln to koszt uruchomienia profesjonalnego sklepu internetowego na okres 2 lat. Możesz ogarnąć temat dropshippingu, bariera wejścia to groszowe sprawy, a pozwala na całkiem przyzwoite przychody, wszystko kwestia dobrej logistyki. Jeśli zgromadzisz większy kapitał możesz bardziej agresywnie działać w ecommerce, chociaż i tak moim skromnym zdaniem najbardziej dochodowy sektor to produkcja.

s4ElBud.png
Opublikowano

 

 

 

Jeśli chcesz w coś zainwestować to mam kilka prostych rad. Przede wszystkim działalność gospodarcza, jesteś niepełnoletni czyli rodzice muszą zrobić to za ciebie, bez tego punktu wszystko może wyjść Ci bokiem, kary są ogromne. Jeśli nie rodzice to zostają inkubatory przedsiębiorczości, też dobry patent, dostajesz osobowość prawną, księgowość za 250zł miesięcznie. Co do pomysłu, leżą one na ulicy i to dosłownie, możesz robić wszystko od usług jak sprzątanie gołębich odchodów myjkami ciśnieniowymi przez produkcję zniczy, choinek, ogrodzeń, po inwestycje na giełdzie. Najlepiej ogarnąć coś o czym masz minimalne pojęcie, wiesz na czym stoisz, sprawdzasz zapotrzebowanie rynku, edukujesz się w tym temacie, kupujesz potrzebny sprzęt i w ciągu 2/3 lat masz ładnie rozwijającą się firmę. Kwestia tak by dostarczyć ludziom wartość a nie otwierać tysięczny sklep z ubraniami etc.. osobiście uważam, że handel stacjonarny to najgorsze co mógłbyś zrobić, najmniejsza stopa zwrotu, dotrzesz tylko do małej grupy osób z najbliższej okolicy. 

 

chyba nie wiesz o czym mówisz z tą działalnością gospodarczą, pierdolamento

 

 

Co jak co ale narazie jego odpowiedź mnie najbardziej zaciekawiła bo napisał co i jak :D

 

Życzę powodzenia jeśli nie masz zamiaru zakładać firmy :)

Podmiot, który prowadzi działalność bez wpisu działa niezgodnie z prawem i podlega karze ograniczenia wolności lub grzywnie (zgodnie z art. 601 kodeksu wykroczeń). Karze podlegają także przedsiębiorcy, którzy nie zgłaszają zmian w rejestrze - w terminie do 7 dni od wystąpienia zdarzenia (np. zmiana adresu siedziby firmy).

Co do tematu, 4500pln to koszt uruchomienia profesjonalnego sklepu internetowego na okres 2 lat. Możesz ogarnąć temat dropshippingu, bariera wejścia to groszowe sprawy, a pozwala na całkiem przyzwoite przychody, wszystko kwestia dobrej logistyki. Jeśli zgromadzisz większy kapitał możesz bardziej agresywnie działać w ecommerce, chociaż i tak moim skromnym zdaniem najbardziej dochodowy sektor to produkcja.

 

 

 

Mówię o tym, że ma do wydania 4,5k i szuka czegoś konkretnego, a nie inwestycji, na którą nie ma pomysłu. Dodatkowo wspominam, że założenie działalności gospodarczej jako firmy nie jest sprawą, a se założę.

Opublikowano

 

 

 

Jeśli chcesz w coś zainwestować to mam kilka prostych rad. Przede wszystkim działalność gospodarcza, jesteś niepełnoletni czyli rodzice muszą zrobić to za ciebie, bez tego punktu wszystko może wyjść Ci bokiem, kary są ogromne. Jeśli nie rodzice to zostają inkubatory przedsiębiorczości, też dobry patent, dostajesz osobowość prawną, księgowość za 250zł miesięcznie. Co do pomysłu, leżą one na ulicy i to dosłownie, możesz robić wszystko od usług jak sprzątanie gołębich odchodów myjkami ciśnieniowymi przez produkcję zniczy, choinek, ogrodzeń, po inwestycje na giełdzie. Najlepiej ogarnąć coś o czym masz minimalne pojęcie, wiesz na czym stoisz, sprawdzasz zapotrzebowanie rynku, edukujesz się w tym temacie, kupujesz potrzebny sprzęt i w ciągu 2/3 lat masz ładnie rozwijającą się firmę. Kwestia tak by dostarczyć ludziom wartość a nie otwierać tysięczny sklep z ubraniami etc.. osobiście uważam, że handel stacjonarny to najgorsze co mógłbyś zrobić, najmniejsza stopa zwrotu, dotrzesz tylko do małej grupy osób z najbliższej okolicy. 

 

chyba nie wiesz o czym mówisz z tą działalnością gospodarczą, pierdolamento

 

 

Co jak co ale narazie jego odpowiedź mnie najbardziej zaciekawiła bo napisał co i jak :D

 

Życzę powodzenia jeśli nie masz zamiaru zakładać firmy :)

Podmiot, który prowadzi działalność bez wpisu działa niezgodnie z prawem i podlega karze ograniczenia wolności lub grzywnie (zgodnie z art. 601 kodeksu wykroczeń). Karze podlegają także przedsiębiorcy, którzy nie zgłaszają zmian w rejestrze - w terminie do 7 dni od wystąpienia zdarzenia (np. zmiana adresu siedziby firmy).

Co do tematu, 4500pln to koszt uruchomienia profesjonalnego sklepu internetowego na okres 2 lat. Możesz ogarnąć temat dropshippingu, bariera wejścia to groszowe sprawy, a pozwala na całkiem przyzwoite przychody, wszystko kwestia dobrej logistyki. Jeśli zgromadzisz większy kapitał możesz bardziej agresywnie działać w ecommerce, chociaż i tak moim skromnym zdaniem najbardziej dochodowy sektor to produkcja.

 

 

Na produkcje jednak chyba trzeba więcej pieniędzy niż 4500,czyż nie?;d

  79160594027661829163.png

Opublikowano

@2up 
Racja. Trzeba spełnić kilka warunków ale to nic kosmicznego. Jeśli chce się na poważnie działać ten proces i tak nas nie minie, autor i tak gdyby zdecydował się na ten krok siłą rzeczy musiałby dowiedzieć się jak to wszystko ugryźć :) Wspomniałem o AIP bo to coś najbardziej optymalnego na początek. Jest jeszcze opcja, że dogadasz się z jakimś wujkiem co firmę prowadzi, on tylko rozszerzy działalność o nowy wpis w ewidencji, a ty odpalisz mu za to jakiś %. 

@up. 
Niekoniecznie. Maszyny do produkcji skarpet lub choinek w tym zakresie cenowym znajdziesz. 

s4ElBud.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...