Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4500 zł - na co wydać?


TuFu x33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko,chodze do 3 gimnazjum i posiadam 4500 zł,ale lipa że leżą bezczynnie,macie może jakies pomysły jak to mnożyc? Nie chce dawać do banku

  79160594027661829163.png

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wydaj na siłownie i schudnij :)

 

A tak naprawdę, to idź na siłkę i zrób sobie mięśnie :v Mnożenie pieniędzy jest dla słabych. Najlepiej wydać wszystko od razu, a potem żałować.

Zrób jakiś prezent dla rodziców za to, że przez tyle lat dawali Ci jedzenie i schronienie.

Opublikowano

Wydaj na siłownie i schudnij :)

 

A tak naprawdę, to idź na siłkę i zrób sobie mięśnie :v Mnożenie pieniędzy jest dla słabych. Najlepiej wydać wszystko od razu, a potem żałować.

Zrób jakiś prezent dla rodziców za to, że przez tyle lat dawali Ci jedzenie i schronienie.

 

Schudnąć? Wole przytyć,175 a waże 60 kg ledwo ;x

 

Dlaczego dla słabych ? Widze jak chodzą inne gimby,raz mają 100zł i przewalą a potem łażą po szkole i sępią 50 gr bo brakuje na picie :D Wole  pomnożyć i sie nie martwić że też tak beda :>

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Też muszę przytyć :v

 

 

@topic

Kup jakiś PC za max 200zł na allegro i postaw jakiś serwer za pieniądze :D

Na komputerze za 200zł dobry serwer postawisz...

 

 

Jak się znasz na koszykówce/siatce/piłce to możesz obstawiać.

Opublikowano

Nie wiem ile masz już lat i czy kręci Cie motoryzacja, ale zbierałbym dalej kasę i kupił sobie samochód.

Prędzej czy później każdego mężczyznę będzie kręcić motoryzacja, no chyba, że całe życie ktoś jest chłopcem i kręcą go inne rzeczy :P

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Poziom w tym dziale z miesiąca na miesiąc maleje.

 

 

 

Mnożenie pieniędzy jest dla słabych. Najlepiej wydać wszystko od razu, a potem żałować.

Za kilka lat tacy ludzie będą wybierać władzę w kraju.

 

__

 

Znajdź sobie jakąś pasję i ją rozwijaj.

Pieniądze w tym wieku inwestował bym przede wszystkim w wiedzę. To będzie inwestycja która zwróci Ci się w przyszłości po stokroć.

Opublikowano

Nie wiem ile masz już lat i czy kręci Cie motoryzacja, ale zbierałbym dalej kasę i kupił sobie samochód.

Prędzej czy później każdego mężczyznę będzie kręcić motoryzacja, no chyba, że całe życie ktoś jest chłopcem i kręcą go inne rzeczy :P

Brawo, kolejny tępak, który myśli, że jeśli kogoś nie jarają samochodziki to jest pizdą! Brawo tępego myślenia i samemu bycia pizdą, tylko umysłową.

 

Jeśli masz tyle hajsu to pomyśl, czy coś Ci się nie przyda... Jakieś urządzenie, sprzęt, cokolwiek. Może ciuchy? Mnożyć jeśli nie chcesz do banku, to zbytnio nie ma jak. Chyba, że znasz się na czymś bardzo dobrze i będziesz w stanie dobrze typować to obstawianie.

Opublikowano

 

Nie wiem ile masz już lat i czy kręci Cie motoryzacja, ale zbierałbym dalej kasę i kupił sobie samochód.

Prędzej czy później każdego mężczyznę będzie kręcić motoryzacja, no chyba, że całe życie ktoś jest chłopcem i kręcą go inne rzeczy :P

Brawo, kolejny tępak, który myśli, że jeśli kogoś nie jarają samochodziki to jest pizdą! Brawo tępego myślenia i samemu bycia pizdą, tylko umysłową.

 

Jeśli masz tyle hajsu to pomyśl, czy coś Ci się nie przyda... Jakieś urządzenie, sprzęt, cokolwiek. Może ciuchy? Mnożyć jeśli nie chcesz do banku, to zbytnio nie ma jak. Chyba, że znasz się na czymś bardzo dobrze i będziesz w stanie dobrze typować to obstawianie.

 

 

Nie brakuje mi nic,a jak moze czegos brakuje to i tak bez tego sie obejdzie

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Wyprowadź się ze Sosnowca :D

 

 

 

 

 

A tak na poważnie to graj na giełdzie :D

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Niestety nikt nie jest w stanie podać Ci złotego środka.

W zasadzie istnieją dwie w miarę pewne opcje.

Pierwsza z nich to lokata/konto oszczędnościowe.

Wpłacasz gotówkę po czym za kilka lat (z tego co wspominałeś póki co gotówka nie jest Ci potrzebna) ciągniesz profit :)

Co prawda nie są to może wielkie sumy ale lepsze to niż odkładanie "do koperty".

 

Druga opcja-niestety bardziej ryzykowna i raczej dla ludzi o mocnych nerwach (możliwość poniesienia strat)- giełda/obstawianie.

W tym wypadku trzeba wykazać się znajomością czy to rynku & giełdy czy też sportu (w zależności co obstawiamy).

Jeśli nigdy nie miałeś styczności z giełdą to raczej odradzam tą opcję- stracisz cały kapitał nim upłynie pół roku.

 

Pomyśl nad tym co Cię interesuje/na czym się znasz i na tym polu szukaj inwestycji :)

Nawet jeśli stracisz to zapewne zaprocentuje w przyszłości doświadczeniem.

 

//Ze swojej strony dodam, że nie ufałbym tym wszystkim portalom w stylu ~maszynka do robienia kasy.

Gdyby to było takie proste to wszyscy żyli by w dostatku-nie ma nic za darmo :)

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

Kup oryginalnego Windows i licencje na WinRar.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Skoro nie wiesz na co chcesz wydać hajs, to go nie wydawaj, prędzej czy później pojawi się coś na co będziesz go potrzebował. Najlepiej odłożyć na jakiś czas, żeby sam rósł. Za rok lub dwa będziesz wdzięczny, że zdecydowałeś się go nie rozpierdalać na pierdoły.

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano
 

Wydaj na siłownie i schudnij  :)

 

A tak naprawdę, to idź na siłkę i zrób sobie mięśnie  :v Mnożenie pieniędzy jest dla słabych. Najlepiej wydać wszystko od razu, a potem żałować.

Zrób jakiś prezent dla rodziców za to, że przez tyle lat dawali Ci jedzenie i schronienie.

za co ma im robic prezent? zrobili dziecko to powinni sie nim opiekować zyjemy w azji czy u ciapatych gdzie dzieci 6 letnie sprzedaja za 2 zl czy za koze?.

 

W jakims temacie pisales ze jestes uzależniony od kompa idz na odwyk za ten hajs :D 

Opublikowano

 

 

Wydaj na siłownie i schudnij  :)

 

A tak naprawdę, to idź na siłkę i zrób sobie mięśnie  :v Mnożenie pieniędzy jest dla słabych. Najlepiej wydać wszystko od razu, a potem żałować.

Zrób jakiś prezent dla rodziców za to, że przez tyle lat dawali Ci jedzenie i schronienie.

za co ma im robic prezent? zrobili dziecko to powinni sie nim opiekować zyjemy w azji czy u ciapatych gdzie dzieci 6 letnie sprzedaja za 2 zl czy za koze?.

 

W jakims temacie pisales ze jestes uzależniony od kompa idz na odwyk za ten hajs :D

 

 

Własnie co do tego... to że tyle siedze w domu i nie wydaje na nic za bardzo sprawiło że taka pokaźna sumka mi sie już uzbierała xD Wydałem z rok temu okolo 3k zł na fona,pizze i klawiature a tak to leży ale wole pomnożyć

  79160594027661829163.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...