Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawiamy SinusBot'a! - 6 Botów Muzycznych / Łatwa Instalacja


Gorzał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

cp libsoundbot_plugin.so /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/plugins   - Ta komenda mi nie działa.

icon-field-visibility-banner-800x200.png

Opublikowano

Aby Ci ta komenda działała musisz mieć w /opt/ts3soundboard folder z TeamSpeak3. Możesz też manualnie wrzucić plik libsoundbot_plugin.so do /TeamSpeak3-Client-linux_amd64/plugins

Opublikowano

Trzeba mieć domenę żeby się zalogować do FTP? Może mi ktoś powiedzieć jak to mogę zrobić ? :v

 

tzn. nie wiem co wpisać w Serwer:

Opublikowano

Trzeba mieć domenę żeby się zalogować do FTP? Może mi ktoś powiedzieć jak to mogę zrobić ? :v

 

tzn. nie wiem co wpisać w Serwer:

 

Wpisz adres twojej maszyny ( np. 111.222.333.444 )

Opublikowano

Już to zrobiłem :D Tylko jak zrobić żeby został 24/7? Jak offam console to timed out bot ;v i nic nie działa

 

Odpal go w screenie.

screen -AmdS bot xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac
Opublikowano

Tutaj masz listę na innym dziale, wystarczy troche popatrzeć :D

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1537410-sk%C4%85d-wzi%C4%85%C4%87-stacje-do-musicbota/

 

jeśli chcesz coś kontretnego to możesz tez znaleść tutaj:

 

http://www.radiosure.com/stations/

 

Choć w samym sinusie jest również funkcja szukania stacji :)

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli chce dodać 

 

 

to pisze 

requested format not available

 

ale m3u powinny działać

 

 

Czemu mi się to na sinusbot pobiera i pobiera bez rezultatu? "DOWNLOADING" i tak ciągle..

 

W najnowszej wersji naprawili buga, czasem to się buguje - zależy od "humoru" :v

Uploadowanie pliku Ci się ciągle ładuje czy co pobierasz? Może słabe łącze masz na VPS.

Opublikowano

Piosenki z youtuba normalnie w sek się pobierają ale radio wlasnie nie dziala, bo ciagle Pobiera, nie wiem moze sie juz pobralo lub zacielo ale mnie w domu na tydzien nie ma, wiec nie sprawdze

Opublikowano

Witam,

 

Wszystko ładnie pięknie, folder stworzony, plugin przeniesiony etc.. zatrzymałem się nad: ./ts3bot -update

root@plejzeu:/home/WP/ts3soundboard# ./ts3bot -update
2016/05/04 13:30:39 !!!!!!! YOU ARE RUNNING THE BOT AS UID 0 (ROOT) WITHOUT HAVING SET ANOTHER UID. THIS IS A SERIOUS SECURITY VIOLATION !!!!!!!!
Could not find TeamSpeak 3 Client: stat /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64: no such file or directory
Sanity checks failed, unable to run. Please read the installation-guide carefully and contact support if necessary.
root@plejzeu:/home/WP/ts3soundboard#

Z tłumaczenia wynika iż nie można znaleźć TeamSpeak 3 Client: stat / opt / ts3soundboard / TeamSpeak3-Client-Lin ux_amd64 / ts3client_linux_amd64

Cały folder ts3soundboard posiadam w katalogu /home/WP/ts3soundboard nie robiłem w /home/opt.

Opublikowano

Witam,

 

Wszystko ładnie pięknie, folder stworzony, plugin przeniesiony etc.. zatrzymałem się nad: ./ts3bot -update

root@plejzeu:/home/WP/ts3soundboard# ./ts3bot -update
2016/05/04 13:30:39 !!!!!!! YOU ARE RUNNING THE BOT AS UID 0 (ROOT) WITHOUT HAVING SET ANOTHER UID. THIS IS A SERIOUS SECURITY VIOLATION !!!!!!!!
Could not find TeamSpeak 3 Client: stat /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64: no such file or directory
Sanity checks failed, unable to run. Please read the installation-guide carefully and contact support if necessary.
root@plejzeu:/home/WP/ts3soundboard#

Z tłumaczenia wynika iż nie można znaleźć TeamSpeak 3 Client: stat / opt / ts3soundboard / TeamSpeak3-Client-Lin ux_amd64 / ts3client_linux_amd64

Cały folder ts3soundboard posiadam w katalogu /home/WP/ts3soundboard nie robiłem w /home/opt.

Wejdź do /home/WP/ts3soundboard i następnie otwórz przez jakiś edytor bądź nano/vi plik config.ini i zmień tam lokalizację.

 

Piosenki z youtuba normalnie w sek się pobierają ale radio wlasnie nie dziala, bo ciagle Pobiera, nie wiem moze sie juz pobralo lub zacielo ale mnie w domu na tydzien nie ma, wiec nie sprawdze

 

Nie robisz poprzez !yt tylko poprzez !stream radio.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

The VNC desktop is:      localhost:0
PORT=5900
2016/05/30 18:23:13 ae4f74b2 INFO   Adding new useradmin
2016/05/30 18:23:13 FFmpeg/avcodec v3675236; license: LGPL version 2.1 or later; 494 codecs
2016/05/30 18:23:13 FFmpeg/avformat v3674980; license: LGPL version 2.1 or later; 139 formats
2016/05/30 18:23:13 Could not find RadioStation-Data, updating...
tracks 11490
2016/05/30 18:23:16 RadioStation data loaded
2016/05/30 18:23:16 Imported radio stations
2016/05/30 18:23:18 ae4f74b2 5f8d3eb1 INFO   TSClient quit.

Takie coś po przedostatniej komendzie z poradnika i nic wiecej sie nie dzieje. Co robić? 

Opublikowano

Serwus.

 

Bot poszedł i... Ktoś mi go kicknął przypadkiem i gdy teraz uruchamiam wyskakuje:


root@vps284949:/opt/ts3soundboard# screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac
[screen is terminating]
root@vps284949:/opt/ts3soundboard# screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

_XSERVTransSocketINETCreateListener: ...SocketCreateListener() failed
_XSERVTransMakeAllCOTSServerListeners: server already running

Fatal server error:
Cannot establish any listening sockets - Make sure an X server isn't already running

Co z tym fantem zrobić?

 

 

EDIT: Proszę o połączenie postów, myślałem, że scalają się automatycznie.

Opublikowano

 


The VNC desktop is:      localhost:0
PORT=5900
2016/05/30 18:23:13 ae4f74b2 INFO   Adding new useradmin
2016/05/30 18:23:13 FFmpeg/avcodec v3675236; license: LGPL version 2.1 or later; 494 codecs
2016/05/30 18:23:13 FFmpeg/avformat v3674980; license: LGPL version 2.1 or later; 139 formats
2016/05/30 18:23:13 Could not find RadioStation-Data, updating...
tracks 11490
2016/05/30 18:23:16 RadioStation data loaded
2016/05/30 18:23:16 Imported radio stations
2016/05/30 18:23:18 ae4f74b2 5f8d3eb1 INFO   TSClient quit.

Takie coś po przedostatniej komendzie z poradnika i nic wiecej sie nie dzieje. Co robić? 

 

 

 

Serwus.

 

Bot poszedł i... Ktoś mi go kicknął przypadkiem i gdy teraz uruchamiam wyskakuje:


root@vps284949:/opt/ts3soundboard# screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac
[screen is terminating]
root@vps284949:/opt/ts3soundboard# screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

_XSERVTransSocketINETCreateListener: ...SocketCreateListener() failed
_XSERVTransMakeAllCOTSServerListeners: server already running

Fatal server error:
Cannot establish any listening sockets - Make sure an X server isn't already running

Co z tym fantem zrobić?

 

 

EDIT: Proszę o połączenie postów, myślałem, że scalają się automatycznie.

 

Wyłącz całkowicie sinusbota z screena: screen -R ID.NAZWA (np. screen -R 6969.sinusbot) a następnie włącz :

xinit /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64 -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

po pełnym załadowaniu się naciśnij CTRL + C i włącz tak jak jest na poradniku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...