Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawiamy SinusBot'a! - 6 Botów Muzycznych / Łatwa Instalacja


Gorzał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Minik07

apt-get install x11vnc

Jak będziesz miał już te pakiety to wejdź do opt/ts3soundboard

screen -AmdS bot xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

I powinno Ci działać.

Opublikowano

Witam, wszystko było ok, bot wszedł lecz po 2 sec opuścił serwer :/

2016/02/25 10:48:40 RadioStation data loaded
2016/02/25 10:48:41 Imported radio stations
2016/02/25 10:48:42 736d8463 3ed3a0ee INFO   TSClient quit.
 

 

Fatal server error:
Server is already active for display 1
        If this server is no longer running, remove /tmp/.X1-lock
        and start again.

  Teraz to już wcale nie działa ;x pomimo że zrobiłem wszystko co do literki tak jak w poradniku

hhhht.gif

Opublikowano

@xSIIIM2x

# apt-get install x11vnc

I odpalaj komendą ( możesz z ROOT'a )

screen -AmdS bot xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac
Opublikowano

Witam, jak naprawić sćiąganie z Youtube? bo gdy miałem wykupione na gam*** też miałem ten błąd i mi go naprawiali.

 

error, youtube-dl not available    
Opublikowano

Dobrze, wszystko działa! cacuszko ;3 tylko powiedzcie mi jak uploaduję muzykę to jak ją potem usunąć ponieważ jak klikam clear albo cancel to nic się nie dzieje :3

hhhht.gif

Opublikowano

Bocik ładnie śmiga 6x sinusów i 0 lagów :)

 

Polecam.

 

Łapcie linki do linków raida open.fm

http://www.hotfix.pl/adresy-url-stacji-gadu-radio--a83.htm

 Jeżeli nie ma jakiejś stacji wchodzicie na open fm wybieracie stacje i z linku kopiujecie sobie ostatnie cyfry

 

 

http://gr-relay-4.gaduradio.pl/
i dopisujemy cyfry po pl

lubie-to-png.png

Opublikowano

Jak wgrać własne stacje do radia ?

sciagasz jakies radio jako plik do winampa edytuje za pomoca notepada kopiujesz ten addres url, który jest tam podany i w panelu add url

Opublikowano

zaktualizowalem własnie do najnowszej wersji takim programikiem od nich i zaraz powie mczy dziala w tej wersji wszystko normalnie

 

@edit 
działa ! 
tylko jaki format sie pobiera ??? i proszę o strony skąd mogę pobrań np . eska wroclaw

Opublikowano

Witam, zainstalowałem bota według poradnika iiiii błąd mianowicie

xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac
 
Initializing built-in extension Generic Event Extension
Initializing built-in extension SHAPE
Initializing built-in extension MIT-SHM
Initializing built-in extension XInputExtension
Initializing built-in extension XTEST
Initializing built-in extension BIG-REQUESTS
Initializing built-in extension SYNC
Initializing built-in extension XKEYBOARD
Initializing built-in extension XC-MISC
Initializing built-in extension SECURITY
Initializing built-in extension XINERAMA
Initializing built-in extension XFIXES
Initializing built-in extension RENDER
Initializing built-in extension RANDR
Initializing built-in extension COMPOSITE
Initializing built-in extension DAMAGE
Initializing built-in extension MIT-SCREEN-SAVER
Initializing built-in extension DOUBLE-BUFFER
Initializing built-in extension RECORD
Initializing built-in extension DPMS
Initializing built-in extension Present
Initializing built-in extension X-Resource
Initializing built-in extension XVideo
Initializing built-in extension XVideo-MotionCompensation
Initializing built-in extension SELinux
Initializing built-in extension GLX
 
waiting for X server to shut down

Wszystko robione krok po kroku według poradnika.Niestety efekt widać wyżej.

Poza tym tutaj też chyba błąd :

 

./ts3bot -update
Segmentation fault

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...