Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawiamy SinusBot'a! - 6 Botów Muzycznych / Łatwa Instalacja


Gorzał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 godzin temu, blackearl napisał:

Da rade zainstalować kilka razy tego bota na innych portach? Bo jak instaluje jednego - działa, zaś jak odpalam na 2 porcie to pisze, że screen jest niby już uruchomiony. 

https://www.mpcforum.pl/topic/1525267-sposób-na-większą-ilość-instancji-w-sinusbot-095/ / https://www.mpcforum.pl/topic/1614014-sinusbot-nieskończoność-instancji/

 

fPdC8vF.jpg

 

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Opublikowano
16 godzin temu, AdrianLIVE napisał:

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Czy da sie tam dodawac skrypty i jak chodzi o youtube gdzie poszcza muzyke

Skrypty nie bo to stara wersja.
Nie rozumiem o co chodzi z yt.

fPdC8vF.jpg

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Imo tak zjebanego bota jak Sinus nigdy wcześniej jeszcze nie spotkałem. 
Instalujesz raz wg. tego poradnik, działa fajnie ale bot nie łączy się z serwerem (XD) potem odinstalowujesz, instalujesz jeszcze raz znowu tak samo i bot nie chce się odpalić (XD) Nie no pozdro dla tego osoby co go stworzyła, level tworzenia gorszy niż polskich pseudo techników. Polecam zainwestować już 20zł w bota na net-speak i a nie się bablać w jakimś gównie.

KJJKCi3.jpg


Zyrion.Pl - Serwer Easy / Medium!


Forum <-- Kliknij aby przejść

Opublikowano
14 godzin temu, NovobiS napisał:

Imo tak zjebanego bota jak Sinus nigdy wcześniej jeszcze nie spotkałem. 
Instalujesz raz wg. tego poradnik, działa fajnie ale bot nie łączy się z serwerem (XD) potem odinstalowujesz, instalujesz jeszcze raz znowu tak samo i bot nie chce się odpalić (XD) Nie no pozdro dla tego osoby co go stworzyła, level tworzenia gorszy niż polskich pseudo techników. Polecam zainwestować już 20zł w bota na net-speak i a nie się bablać w jakimś gównie.

Pewnie instalujesz z tego poradnika, zobacz kiedy ten poradnik został stworzony, a kiedy ta wersja.
Masz tutaj link do instalacji automatycznej najnowszej wersji. https://sinusbot-installer.de/

fPdC8vF.jpg

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jest problem 

/ __|_ _| \| | | | / __| _ )/ _ \_   _|
\__ \| || .` | |_| \__ \ _ \ (_) || |
|___/___|_|\_|\___/|___/___/\___/ |_|

Version: 0.11.0-8e5f1a2
(C) 2013-2017 Michael Friese. All rights reserved.

2018/02/09 11:18:56 X [MAIN] Starting up fake x-server...
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/SCRIPTS] INFO   Loading ScriptPlugin adv
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/SCRIPTS] INFO   Loading ScriptPlugin alo
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/SCRIPTS] INFO   Loading ScriptPlugin boo
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/SCRIPTS] INFO   Loading ScriptPlugin fol
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/SCRIPTS] INFO   Loading ScriptPlugin nor
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/SCRIPTS] INFO   Loading ScriptPlugin reml.js
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/SCRIPTS] INFO   Loading ScriptPlugin wel
2018/02/09 11:18:56 e3813bde          INFO   Loading instances
2018/02/09 11:18:56 e3813bde          INFO   Loading instance://c01f592-8845-0210b1e7cb75
2018/02/09 11:18:56 e3813bde c01f5fa4 INFO   Initialization complete
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/FFMPEG ] INFO   FFmpeg/avcodec v3741798;GPL version 2.1 or later; 81 codecs
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/FFMPEG ] INFO   FFmpeg/avformat v3742052LGPL version 2.1 or later; 143 formats
2018/02/09 11:18:56 [GENERAL/YTDL   ] INFO   youtube-dl checking...
2018/02/09 11:18:57 [GENERAL/YTDL   ] INFO   youtube-dl version compaort enabled
2018/02/09 11:18:57 [GENERAL/!!!!!!!] NOTICE You may now configure ane bots from the webinterface. http://0.0.0.0:8087
error starting up: listen tcp 0.0.0.0:8087: bind: address already in 

mi się nie loguje na ts, instalacja ok jak na stronie https://sinusbot-installer.de/, strona się otwiera ale jak chcesz włączyć bota to po chwili go wyłącza, nie wiem dlaczego go nie wpuszcza wersie instaluje 3.1.8, czyli ok.

 

 

sinus.jpg

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dla wszystkich osób którzy to refreshują, ten poradnik już nie działa bo najnowsza wersja teamspeak nie pozwala na wejście tej wersji ts3. Krótko mówiąc, wersja z tego poradnika jest za stara

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...