Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawiamy SinusBot'a! - 6 Botów Muzycznych / Łatwa Instalacja


Gorzał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po wypełnieniu nr 7. mam coś takiego:

i to miałem wpisać tak?:

screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

wpisałem i dalej mam to co wcześniej:

 

 

Dobrze to zrobiłem wszystko? Gdzie znajdę link do bota oraz login i hasło?

 

 

Hmm, spróbuj zrestartować całą maszynę.

Hasło i login są domyślne po instalacji czyli

Login: admin

Hasło: foobar

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dałoby rade odpalić kilka Sinusów na jednym VPS'ie?­

Postaw 2 sinusa na innym użytkowniku i zmień port webpanelu na inny. Powinno ruszyć :)

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam na Bocie nie można ustawić 6 instancji , maxymalnie 2.... jakieś pomysły ?

 

fywah9.jpg

cd opt/ts3soundboard

./ts3bot -update

Opublikowano

 

Witam na Bocie nie można ustawić 6 instancji , maxymalnie 2.... jakieś pomysły ?

 

fywah9.jpg

cd opt/ts3soundboard

./ts3bot -update

 

nie dziala . tzw update niema , i nie mozna dawac 6 instancji max 2.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

@PosluchajMnie to źle kierowałeś się w poradniku. Sprawdź czy wszystko dobrze zrobiłeś. Najlepiej od nowa go zainstaluj.

Opublikowano

Ja mam o to taki błąd:

root@demosksg:/opt/ts3soundboard# xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

Initializing built-in extension Generic Event Extension
Initializing built-in extension SHAPE
Initializing built-in extension MIT-SHM
Initializing built-in extension XInputExtension
Initializing built-in extension XTEST
Initializing built-in extension BIG-REQUESTS
Initializing built-in extension SYNC
Initializing built-in extension XKEYBOARD
Initializing built-in extension XC-MISC
Initializing built-in extension SECURITY
Initializing built-in extension XINERAMA
Initializing built-in extension XFIXES
Initializing built-in extension RENDER
Initializing built-in extension RANDR
Initializing built-in extension COMPOSITE
Initializing built-in extension DAMAGE
Initializing built-in extension MIT-SCREEN-SAVER
Initializing built-in extension DOUBLE-BUFFER
Initializing built-in extension RECORD
Initializing built-in extension DPMS
Initializing built-in extension Present
Initializing built-in extension DRI3
Initializing built-in extension X-Resource
Initializing built-in extension XVideo
Initializing built-in extension XVideo-MotionCompensation
Initializing built-in extension SELinux
Initializing built-in extension GLX
xinit: XFree86_VT property unexpectedly has 0 items instead of 1
2016/02/20 11:02:51 !!!!!!! YOU ARE RUNNING THE BOT AS UID 0 (ROOT) WITHOUT HAVING SET ANOTHER UID. THIS IS A SERIOUS SECURITY VIOLATION !!!!!!!!
  _____ ___ _______                   _ _                      _
 |_   _/ __|__ / __| ___ _  _ _ _  __| | |__  ___  __ _ _ _ __| |
   | | \__ \|_ \__ \/ _ \ || | ' \/ _` | '_ \/ _ \/ _` | '_/ _` |
   |_| |___/___/___/\___/\_,_|_||_\__,_|_.__/\___/\__,_|_| \__,_|

               (C) 2013-2015 Michael Friese. All rights reserved.

2016/02/20 11:02:51 87179adc INFO   Initializing bot://87179adc-2e74-4354-b633-b45188b32f1c
2016/02/20 11:02:51 87179adc 606668f3 INFO   Loaded
2016/02/20 11:02:51 FFmpeg/avcodec v3675236; license: LGPL version 2.1 or later; 494 codecs
2016/02/20 11:02:51 FFmpeg/avformat v3674980; license: LGPL version 2.1 or later; 139 formats

The VNC desktop is:      localhost:0
PORT=5900
2016/02/20 11:02:52 RadioStation data loaded
2016/02/20 11:02:52 Imported radio stations
^Cxinit: connection to X server lost

waiting for X server to shut down caught signal: 1

xinit: unexpected signal 2

Włączenie z innego usera niż roota

demosbot@demosksg:/opt/ts3soundboard$ screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac
Cannot open your terminal '/dev/pts/2' - please check.

Proszę o pomoc. dziękuje i pozdrawiam.


 

Opublikowano

Problem rozwiązany, na razie, nie wiadomo co będzie później. :) like dla autora za poradnik.

Dzięki wielkie idę się teraz ujebać dobrym zielskiem :D

Opublikowano

Proszę o pomoc !!!! 


 

root@my-speak24pl:[/opt/ts3soundboard/ts3soundboard]: xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/cyrillic, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/100dpi/:unscaled, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/75dpi/:unscaled, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/Type1, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/100dpi, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/75dpi, removing from list!
[dix] Could not init font path element /var/lib/defoma/x-ttcidfont-conf.d/dirs/TrueType, removing from list!
xinit: XFree86_VT property unexpectedly has 0 items instead of 1
xinit: Unable to run program "/opt/ts3soundboard/ts3bot": No such file or directory
Specify a program on the command line or make sure that /usr/bin
is in your path.

xinit: connection to X server lost

waiting for X server to shut down

wszystko zrobiłem to co w poradniku korzystałem z innych i dalej ten sam błąd 

Opublikowano

opt ---> ts3soundboard tu znajdują się TeamSpeak3-Client-linux_amx64,  ts3soundboard i plik instalacji TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run  ----> ts3soundboard I mamy całeogo bota muzycznego 

Opublikowano

@Minik07

W tym wycinku który podałes nie znalazło ci ts3bot.

Jak robiłeś update wyskoczyło ci cos? Czy normalnie zostać zaktualizowany?

W opt masz tek folder ts3sound... I w nim powinny byc od razu pliki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...