Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Targ] Kupie, Sprzedam, Wycena, Oferta Taxi.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ZSZC Water

 

WTS Glavie SOS 90+5 c10 phy+51% parę blue.

Cena do ustalenia.

 

PM - Decha

Opublikowano

WYMIANA ZSZC WATER 3 postacie na konto Retro z silkami

 

Mam na wymiane 3 postacie ZSZC WATER bow 105 2:1 int

glavier 98 full str nie ma broni tylko na 98 ale ma spear 94 +4

blader 55 lv (cały czas online) ma blady sos 32+3 /sos 42 +3 /sos52 + 3 / 62 soh sos+5 / sos 90+5 fb criti 10

 

 

Posiada itemy 11deg (2strony) (okolo 15 broni 11deg z tego dwie albo nawet trzy immo 6) ma grap peta okolo 22day oraz 480m golda

 

 

 

PROSZE O ODP ALBO TUTAJ ALBO NA PRIV (gg 7907722 afk czesto)

Opublikowano

Kupie blade 76 lvl i shield , najlepiej jakby blade i shield były +5 =))

serwer: Fire

Nick: Jabol

 

czekam na wiadomosci w grze lub tutaj PM z ofertami : )

 

NIEAKTUALNE

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

WTB Sword i Shield 76,90 SoS lub SoM PM w Grze : bLaK3 server: Fire

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

WTT ful int spear lvl 105 FF. set 101 protektor +5FB spear 101+7 type 1 ACC+4/5 FB

Serwer Water

Za postać chciał bym coś str (Glavier, bower. blejder)

Wymienię z setem lub czysty..

Kontakt:

gg: 2246430

Lub na forum :)

Opublikowano

WTS/WTT blader light fire bicheon lvl 72 i 80% ma jeszcze okolo 60-70k sp i maxed skille na gapie -3 =)

Serwer FIRE wymienie za bowmana lub nukera s/s ogarnietego w miare ; )) a sprzedam za Golda co do ceny sie dogadamy

 

gg:9514484 lub pm tutaj = )

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Szukam osoby w zszc srv fire, która zrobiła by taxi od 64lv do min 85lv. Ciągle na gap 0. Cena do uzgodnienia. Nick w grze WizzPro, gg - 10822061.

Opublikowano

WTS priv taxi na antylopach moby lvl 82-83 cena do ustalenia(taxi robię bez bota) ZSZC WATER

 

Poza tym Co tydzień czasami w piątki i soboty robię Taxi Free na antylopach (przyjmuję każdego Polaka z 52-63lvl)

W miarę możliwości zapraszam do guildi ParadiseArmy która upadła na sile i szuka nowych członków (lojalność,honor,lvl60+)

 

Wszystkie offerty pisać na grze PM UniqeKiller lub skype:silkroad678

 

Zapraszam

Opublikowano

WTB female garment drako talisman

najlepiej żeby był +5 FB, ale może być czysty z dobrymi %

ZSZC water

 

PM UniqeKiller

Opublikowano

ZSZC WATER

 

 

Kupię Set Protector MALE DEGREES 9/10/11 SOS/SOM/SOSUN najlepiej FB. Mogą być częsci seta jak i cały set.

Kupię Set Protector FEMALE DEGREES 11 SOS/SOM/SOSUN najlepiej FB. Mogą być częsci seta jak i cały set.

Nick : EoEoEo lub BeautifulSun pw,emial [email protected] / [email protected]

Opublikowano

Wymienie golda !

 

Daje golda/Set Famale 9D FB +3/Blade 10D +5 10CRIT na ZSZC (FIRE) a potrzebuję na Isro (Gaia) Golda

Wymienię Postać bladera 83lv Beachon/Cold/Lighting za golda na Isro (Gaia) lub za wizza wyfarmionego 300K SP ++ na byle jakim serwie.

Chętnych proszę o PM.

Opublikowano

WTT konto swsro1 120lvl full int bow 500ksp secik +5 fb 1bgolda za 2 czyste konta na zszc retro w razie czego moge dorzucic jakies itemki pm gg 10430432

Opublikowano

WTB Bow Newtrita +7+9 na Serverze zszc[Fire]

 

NikoLa

Level 103 ff Bow Full Str

 

GG 10305063 kupno bowa game prince lub real kasa mi to obojetnie

Opublikowano

Sorry ale nie dam ludzi robic w wala . Rejestracji na Fire / Water mozna dokonac http://reg.zszc.info...4//register.php

 

Tylko za konta z teamu ZSZC za serwer retro trzeba placic a fire i water jest za darmo

 

Tylko powiedz mi czemu nie mozna zalozyc konta, wpisuje wszystko poprawnie i wyskakuje mi w czerwonej tabelce "Please go back and enter a valid captcha."

15097.png
Opublikowano

zle wpisujesz chyba kod .

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak j

ak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

 

Zbieram Minusy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...