Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Targ] Kupie, Sprzedam, Wycena, Oferta Taxi.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupie spear 64-90 serwer FIRE (spear najlepiej sox albo +5) pm me PUSSYwagon

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sprzedam Cale Konto ZSZC Water

Na konicie znajduje sie :

Nuker 77lv eq npc bron (sper+5 c12!!)malpka na 32dni (co dzien spada w dol:D)

Bow 91lv eq do postaci jest w depozycie

jesli chodzi o kase to itemy znajdujace sie w depo sa dosc duzo warte (d11 sper +5 nice mag itp)

Postacie bocone w godzinach Bez gm'ow niebyly nigdy tpowane przez gm'ow wiec sa bez problemow oby dwa chary lubiane przez polskich gracz jak i zagranicznych (77nuk guild master)

 

 

Ps: Do postaci Moge Dorzucic rowniez soha blade na d9

 

Interesuje mnie tylko i wylacznie sprzedasz postaci (ewentualnie robisz przelew ziomkowi na allegro do gry talisman online do ceny tam sie dogadamy )

 

skreeny itp prosze pisac na gg o godzinie 20:00 i puzniej 5865600

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano
Opublikowano

-WTB NAJLEPIEJ SUN ale ujdzie SOM+5(nie mniej moze byc wiecej) BOW 8DG ! *64lv* na ZSZC(WATER)

-WTT DOLADOWANIE Z ORANGE na gold z ZSZC(WATER)

-PYTANKA OFERTY NA PM LUB NA GG 6581429 ;] dostepny w grze jako xBeheriTx

pozdrawiam

29979.gif

 

rapideoUserbar.png

EliteSRO [sERWER 2]

Beherit

STR XBOW / CLER *73+*

Zajebista

INT WIZ / BARD *85+*

gildia Pedo_TeaM rekrutuje aktywnych graczy 42+ (ELITESRO2)

Opublikowano

WTT nuker s/s 105 lvl light 104 ff cold 104 ff bicheon 104 ff fire 45 clean server fire za

 

 

-Bladera 90+

 

- nukera spear 90+

 

-glaviera 90+

 

 

 

Mam tez bowmana 102lvl moge go sprzedac za zł lub golda w grze tez server Fire

 

oferty na PW lub gg ; 454020

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Nick w grze : xOstry

Serwer : Zszc Fire

Zapraszam do Polskiej Gildi Poziom 5. Nazwa PolishStory.

Wrazie zainteresowania pisać w grze na podany powyżej nick lub na GG : 11722694

Opublikowano

Zapraszam do Gildi H2O(Have2Own) całkowicie polskiej,nie ważny jest kolor skóry, w co wierzysz a w co nie, i ile masz lat ważne czy lubisz grać na zszc water :)

Jeśli tak Zapraszam serdecznie PM UniqeKiller 5m na start i pomoc kiedy tylko chcesz :-)

Zapraszam też Do unii inne nowo powstałe gildie, ważne jest żeby się dobrze bawić :)

Czasami robię free Taxi unijne na wszystkich mobach jakie tylko chcecie :)

Opublikowano

Sprzedam bowa t2+5 staty słabiutkie ale moge poprawic :) Serwer FIRE pisać do Zeroxis.

 

co do ceny myśle ze się dogadamy, za takiego bowa obecnie chciałbym 800m ; )) jak go odpimpuje to 1-1,5b

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Sprzedam bowa t2+5 staty słabiutkie ale moge poprawic :) Serwer FIRE pisać do Zeroxis.

 

co do ceny myśle ze się dogadamy, za takiego bowa obecnie chciałbym 800m ; )) jak go odpimpuje to 1-1,5b

 

Staty słabiutkie i 800m O_O ja pier***ele na water byś 300 ledwo dostał

Opublikowano

Kupie:

 

-postac na zszc water:

  • 101lv-105lv nuker spear z kompletnym eq w miare dobrym
  • 101lv-105lv bowman z kompletnym eq dosc dobrym
  • 101lv-105lv nuker s/s z kompletnym eq dosc dobrym

 

-kase na zszc water:

  • 1b-10b

 

Kontakt poprzez PM

Opublikowano

OFERUJE TAXI SERWER FIRE

 

lvl mobów do 102 lvla. Jestem nukerem ff 105 sword +7 hybryda 7:1 balance 109%.

oferuje taxi prywatne czyli ja i jedna osoba w party, co zapewnia najlepsza skuteczność ; ) moby do lvla 102 mam na jednego nuka. pm tutaj lub w grze

 

Zeroxis

 

co do ceny uzgodnimy wszystko w rozmowie ; )

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

WTS / WTT ( SPRZEDAM / WYMIENIE) KONTO : ZSZC - FIRE

Bulid: GLAVIER 100 LVL FULL STR , SKILLE: HESUKLAS 99 , FIRE 99 , LIGHTING 72 , COLD 60 (ALL FF)

ITEMKI : GLAVIA 98+7 FB / SET 98-100 +5+6 FB , char posiada także GORYLA , martwego grab peta , troche golda ;)

 

 

 

WYMIANA TYLKO NA PRYWATNY SERVER TYPU (MYSRO, SJSRO , SWSRO (1,2 ) ZSZC (FIRE / WATER / RETRO)

PROPOZYCJE PROSZĘ SKŁADAĆ NA TEN NR. GG - 33597013

(rozważę każdą złożoną propozycję) ;)

zbyt duża sygna

Opublikowano

Siemka.

WTT\WTS hybryda 3:1-:

-Server Water.

-LvL 103.

-Heuksal do 105 ( aktualnie 98 FF ).

-Fire do 105 ( aktualnie 98 FF) .

-Light do 105 ( aktualnie 92 FF - Wczoraj przerabiałem ) .

-Cold do 45 ( aktualnie 75 - do cofnięcia jest mało w porównaniu co było)

Opis:Char ma ogromnie duże hity , średni na pvp. Dobry jest jeżeli chodzi o exp tzw: party , uniki , wary.

Co do wymiany:

-Na postaci mogę zostawić eq i broń jeżeli druga postać będzie miała mniej, więcej takie same eq ( chodzi mi o wartość).

-Postać wymienię na Bow Fstr lub Fint, dam się namówić na Nukera Fint ss ( bez fire )

- Postaci nie wymienię na pewno na Hybrydy , Nukerów z Fire.

Co do sprzedaży:

-Najchętniej chciałbym sprzedać za golda na water , jeżeli ktoś chce kupić za kasę w rl to tylko przez allegro.

 

Kontakt : Tylko i wyłącznie na GG ( gg podam tylko przez priv )

Osoby chętne proszę napisanie na priv, podam gg lepiej sie dogadamy.

Jestem otwarty na wszystkie oferty.

 

To chyba na tyle, czekam na wiadomości Pozdro! ^^.

 

@Edit. Postać dostała bana ;/

Opublikowano

EDIT:EDIT:

WTT 11D SET MALE PROTECTOR DRAKO +4 FB (rekawica +3) ZA MALE GARMENT, obojętnie jakie type.

PM W GRZE

 

Już wymienilem.

Opublikowano

WTT SET FML Drako +3 (+5 jest chest) phy i mag 41%+ int wszedzie prawie 7, str to juz troche gorzej ;p. Oferty PM badz w grze nick: HotNCold93.

 

dopisz jaki serwer

Opublikowano

WTT SETA PROT OVERLORD (buty kefta) +5 (chest jest narazie +4, buty +0), set prawie fb (prawie, bo nie jest dokonczony :PP ) chciałbym wtt na male garment type w sumie mi obojetny ale najchetniej soothayers / drako =) garment fajnie jakby był albo fb albo +5z odrobiną blue ^^ (tj int7)

 

Serwer FIRE Nick Zeroxis

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...