Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Targ] Kupie, Sprzedam, Wycena, Oferta Taxi.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer - ZSZC Water

Nick - dRaq

 

► Kupię Bow 76 + 5

► Sprzedam Bow 68 + 5

► Info: Wieczorami organizuję darmowe Taxi dla Polaków do 45 lvl ;)

5940179274b57121f6e62d.png
Opublikowano

Witam

 

Kupie set protector 9DG (lv itemkow najlepiej 80+) zadne soxy, FB albo dobre blue i +3 conajmniej najlepiej :P

Serwer zszc fire

Nick w grze Uszek PM :)

Opublikowano

Wymienię Bow Pure Str 105 na serwie ZSZC Fire

 

Pacheon 105

Fire 105

Lihgt 80

Cold 70

 

FF

 

101 Bow +5 FB

101 Set +3/4 niektóre są FB niektóre nie ;p

 

Na koncie jest storage pełny elków weap/prot , 400m i martwy grab pet (wart ok 100m+)

Oraz Wolf 100lvl

 

Interesowałoby mnie konto ok 52+ lvl na cSRO/iSRO (najlepiej wizard lub inny do farmienia )

872saber.png
Opublikowano

Serwer: ZSZC Water

Nick: Truskawa

 

1). SOS +3 Set 10D Garment Female Full Blue (1.2b)

2). SOS +3 Ringi 10D Full Blue (2x 150m)

3). SOS +3 Earring 10D Full Blue (150m)

4). SOM +5 Nucklace 10D Full Blue (350m)

5). SOS Bow 90+5 Full Blue (staty 21/41% c9) (850m)

6). SUN +3 Armor Male 8D Legs +3 not FB ! (80m)

 

Full Blue = 5/6 INT STR itp.

Ceny do negocjacji ! Komplet taniej :)

10D itemy sprzedaję 23-24.11.2010 (jeszcze używam), a SUN'a od razu mogę.

 

Pisać w grze albo PM tutaj.

 

 

WTB Bow 101+7+8+9 lub SOS Full Blue

Opublikowano

Witam. Na początek, konta w żadnym przypadku nie chcę sprzedać za prawdziwe pieniądze.

Mam do zaoferowania postać full str bow 105 lvl f/f SERWER FIRE

Posiada:

- Bow 101 lvl +5 FB

- Set +3 polowa FB

- Bialego Wilka 100 lvl

- Dead Grab Peta

- 200m

- Całe Depo Elixirów Weapon, Protector

- Sporo Elementów

 

W zamian za to chcę (tylko i wyłącznie serwer WATER)

- Golda na serwerze (Water)

- Lub jakiegoś 105 lvl na Water, też z ekwipunkiem, aby równał się mojemu (albo z goldem) ( w grę wchodzi jakiś char od 101, ale będzie musiał mieć niezły kox depo, set, bron i golda, aby dorównywał dla tego mojego )

 

Czego nie chcę:

- Żadnych prawdziwych pieniędzy

- Żadnych ofert z postaciami czy goldem na wszystkich serwerach (ISRO, RUSRO, SWSRO, CSRO, ZSZC FIRE itp), w grę wchodzi tylko serwer WATER

- Żadnych doładowań na komórkę czy inne duperele

 

 

Pisać tu, lub GG - 6729314 albo PM

Rozpatrzę każdą propozycję, związaną z serwerem WATER

Opublikowano

Elo, chcialbym aby jakis ziomus mnie podexpił chodzi mi o taxi ;d moge dac 100k/h ale musi byc 50+lvl i najlepiej ongi,kokoru albo huny a postac najlepiej nie glavie

 

nick Armatik

 

 

server fire

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Siema, chce na tym serverze kupic postac 50+lvl ale 70- i dam 25lvl na iSro i 37iSro

37lvl-nuker bez eq(prawie)

25lvl-nuker s/s z eq

pisac pod moja odpowiedzia lub PM.

POZDRO

 

OBOJETNIE!(SERVER)

1377531174-U173186.png

Opublikowano

WTB blade i shield 7 DEG i 8 DEG nie mam wiekszych wymagań. ewentualnie na 64 moze byc sox ale w cenie normalnej a nie 'bugowej'. :D

Serwer Fire : ))

 

w grze mam nick : Jabol pisać w grze lub tutaj PM : )))

 

NIEAKTUALNE

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

WTT Hybryda 8:1 102lvl Light/Cold/Heuksal FF 102 set Garm Male +4+5 FB ACC tez. Zamienie najlepiej za Bowmana 98+ , Nukera s/s 98+ lub Bladera 98+

 

 

 

Postac Jest na Serwerze Fire Pisac na GG 454020

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Zamienię Konto na Swsro2:

-300kk Golda

-Avatar

-Troche Sosów

-Na Koncie Znajduje Się 15 lvl Hybryda 5:1 Int Do Wyfarmienia

 

Za Konto Chce Kase na Serwerze ZSZC (Water) Chętnych proszę o pw

72f79e82c7f545ec9e76917290d7acf2.0.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...