Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Targ] Kupie, Sprzedam, Wycena, Oferta Taxi.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WTS - Sprzedam różne ELIXIRY

WTB - Kupie Spear SOS na 64lvl lub +5 lvl 64. Kupie jeszcze Garment male 7D

 

Server : ZSZC (Water)

Nick : CoolSpear

Kontakt :

Pisać w silku , PW , GG -25044575

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam.

 

Kupię Broń BOWA 98 +5 !!

kupię Armor/Protector 96-99 !!!!!!

serwer FIRE

 

 

pisać tutaj, lub na gg: 13661504

 

pozdrawiam.

Opublikowano

Kupię duża ilość Stonów Doding na 10D.

Serwer ZSZC(Fire)

Nick: Kalypso

Teraz w grze.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Itemy do sprzedazy na serwerze water "ZA GOLD" w kwestii ceny sie dogadamy =)

Female Shoulder Garment 98lvl x2 i jedne na 94lvl tez female

 

Neckleck x2 96lvl

 

Male Shoulders Protector 94lvl

 

Blade i Shield(+3) na 98lvl

 

Female Legs Garment 96lv x2

 

Male Hands Arrmor na 94 i 98 lvl i "na 98 dla Female"

 

Male Legs Arrmor 96 lv

 

Male Foot Arrmor/Protector oby dwa na 96lvl

 

Female Foot Arrmor 95lv

 

Female Foot Protector 99lvl

____________________________________________

Kupie Itemy na serwerze water "ZA GOLD"w kwestii ceny sie dogadamy

 

Male Chest Protector 100lvl

____________________________________________

 

I to by bylo na tyle ,moja nick w grze PilotNS piszcie najlepiej w grze lub na PW na forum =)

 

UWAGA: itemy Sprzedane/Kupione bede "PRZEKREŚLAŁ"

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Opublikowano

Kupie/Sprzedam \/ na serwerze ZSZC - Water za GOLD

 

WTS chest male protector sos 10dg +3 fb

WTB chest male protector 100level

 

PISAC PM albo na serwerze PilotNS

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Zamienie Bowmana 94lvl z setem 90-92+3 w miare blue Bowem 94+5 grab petem 10 dni wilkiem 92lvl 500m golda troche itemow 10d na sell 2 sosy na 10d za Bladera 90+ ,Glaviera 90+ lub Nukera s/s,Spear 90+ pisac na gg : 25176079

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

WTT 94 int nuker s/s na isro serwer redsea za 2 konta clean na swsro2 albo 1 konto swsro2 z wiekszym lvlem!

gg: 5015239 czesto na niewidocznym

Opublikowano

ZSZC WATER Zamienie postac 99 lvl bowman i 20% full str ponad 30k hp 99 lighting 99 fire 99 bow w razie jak komus nie bedzie pasowac lighing za 15 zsp mozna zrobic caly reset sp wiec niema problemu zamenic na cold. expiony bedzie nadal az ktos sie nie wymeni ma 2,3m sp ponad 300zsp grab peta od dzis jakies 27 dni peta liska 48 lvl bow 98+7 okolo 2b golda na koncie. set nawet nawet nie kupuje na 98-100 lvl bo jest upgrade na 105 lvl wiec nieoplaca sie ale jak ktos kupi przed upgradem to oczyiwscie moze z takim goldem i spora iloscia zsp. w expieniu niema problemu na potowkrach 98 lvl umie zabic 2 gianty bez deda. chcialbym za nia postac na isro okolo 100 lvl bowman albo jakis europejczyk. dobrze wyfarmiony i jakies niezle itemy. pm pisac na gg 4314843

Opublikowano

Serwer Zszc - Water

Kontakt PM forum albo w grze pod nick Omeni / PilotNS ( Na pilocie moze siedziec brat wiec lepiej Omeni )

Kupie

WTB - Glavie , som sos sun na 42 lv / 52 / 64 lv albo z tego DG +5 / +7 ;)

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Wymienie postac.

Serwer : ZSZC(Fire) - New

Lv: 82 - screen wskazuje na 81 gdyż przed tym jak zakończyłem tam gre, postać miała 81 .

Inv : Na postaci znajduje sie 1,1B - sp nie jest duzo ale zawsze .

Bulid: Pacheon/Light/Fire || Jest Cold 20 ale łatwo go wycofać gdyż został tylko zrobiony Cold Guard oraz MS.

Screen : http://img210.imageshack.us/img210/1539/sro2010070602251879.jpg

( Jak dodałem screen, przez to za duże to było .. ;)

WTT :

 

Oczekuje jakiegoś Char na rSro .

Eu : Warrior albo Rogue lub Wizard \\ Lv. 42lv\42lv+

CH: Nuker lub Bow \\ 42lv +

 

lub ilość Golda na rSro: 150m .

 

Kontakt :

 

GG: 4272878

email: [email protected]

Opublikowano

ZSZC WATER

 

Cześć! Kupie taxi na peonach 3kk/1h, szukam kogoś kto taxuje swoją postać przy okazji moją.

 

Kontakt przez PM na forum!

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

Kupie taxi na ZSZC FIRE na mobach od 90-94 mam 79 lvl place duzo :)(chce sie wyfarmic/ jakies 250k sp) Najlepiej jakis 100+ moze byc full str jak i full int szukam zaufanej osoby :) do wydania ponad 350kk golda wiec pisac w grze :HazeL lub tutaj chociaz wole w grze

oczywiscie moge zaplacic za jednorazowe taki np. 3h itp :) Pisac :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

WTB 1.5B gold za doladowanie do dowolnej sieci komorkowej do dzis 16-17

w pozniejszych dniach tylko i wylacznie na plusa

 

 

 

 

 

 

SERVER :::: ZSZC (fire)

tf_funny_cats_screensaver_24297.gif
Opublikowano

Sprzedam seta garment male 98-100 +5 f/b (tylko chest sosa+5 f/B) wszedzie 6str 6int (w 2 czy 3 itemach może być 5int) Pisać oferty tutaj lub w silku nick KokS.

 

 

 

I kupie wszystkie tablety str 11d co do ceny możemy się dogadać ale nie pożałuje grosza. PILNIE pisać w silku KokS

 

 

WSZYSTKO NA ZSZC ( WATER )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sprzedam Female Protektor Chest na 100lv. Niedawno dropnięty. :)

A tu screen. :)

1281796840-U13999.jpg

Oferty składać na poczcie na forum. :)

 

Aha to na ZSZC (Fire).

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Uczeń
Opublikowano

Sprzedam bow SoS 90+7 FB (8 blue)

Phy (+41%)

Crit 10 (+60%)

Prosze pisać na GG: 758680

 

SERVER: ZSZC(Fire)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...