Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Święty Mikołaj wraca na MPC!


Istny Diabel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

444291449097902922683.png

Dzisiaj mogliśmy po raz pierwszy w tym roku poczuć atmosferę świąteczną na forum. Pewnie każdy ma już dosyć tych jesiennych wieczorów.
Jedyne czego jeszcze brakuje to śniegu...
A co na mpc z tej okazji? Jak co roku - okres świąteczny musi być i u nas!
Jak można było dzisiaj zauważyć, nasz @Święty Mikołaj wrócił do nas po długiej przerwie. Czeka przed nim masa roboty, do świąt coraz bliżej!
Dla użytkowników, którzy cały rok byli grzeczni, przygotowane zostały nagrody, słodkości oraz inne prezenty, które pewnie wywołają uśmiech na waszych twarzach, a dla tych niegrzecznych również jest szansa, ale wymagać będzie większego poświęcenia!
 
W tym roku wraz z Mikołajem stwierdziliśmy, że dawno na forum nie stroiliśmy wspólnie choinki, dlatego plakietki świąteczne na ten rok prezentują się następująco:
 
  • 627191449093242922683.png
  • 205551449093242922683.png
  • 629941449093242922683.png

W te chłodne wieczory będziecie mogli spędzić czas razem z nami, bo w tym roku przygotowaliśmy więcej konkursów, gdzie do wygrania będą nie tylko nagrody w postaci plakietek, ale także materialne, aby pokazać, że doceniamy zaangażowanie naszych użytkowników. 
Wprowadzając te wszystkie urozmaicenia mamy w zanadrzu kilka niespodzianek, o których wspomnimy w następnych newsach, więc pilnie wyczekujcie kolejnych informacji, a już teraz zapraszamy na profil Świętego Mikołaja i czekajcie na szczegóły! :)
 
PS: Od paru dni trwają oficjalne beta testy wersji IP.Board 4.0. Prace nad skinem dla MPCforum są już prawie zakończone. Więcej informacji w osobnych newsach.
PS 2: Za grafikę dziękuję Neosiełowi!
 
Pozdrawiam,
Istny Diabel 1373551266-U702970.png

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tylko bez konkursów statusowych, bo znowu wszyscy będą napierdalać w F5 i nie będzie się dało forum normalnie przeglądać.

Opublikowano

 

 

PS: Od paru dni trwają oficjalne beta testy wersji IP.Board 4.0. Prace nad skinem dla MPCforum są już prawie zakończone. Więcej informacji w osobnych newsach.

IPB4 <3  xD. Dzień dobry panie Mikołaju c:!

Opublikowano

Tylko bez konkursów statusowych, bo znowu wszyscy będą napierdalać w F5 i nie będzie się dało forum normalnie przeglądać.

Byłoby to nieuczciwe względem nowych użytkowników, którzy nie mogą spamować statusami.

vlge7.gif

@Ravoner pls

Opublikowano

Witamy Mikołaju!

Wciąż czekam na mój prezent

 

PS. iPB 4 <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...