Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Święty Mikołaj wraca na MPC!


Istny Diabel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A gdzie śnieżynka?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Elo Mikołaj. IPB będzie wgrane już z modyfikacjami takimi jak @ReygrasPL czy trzeba bdz czekać?

 

­Ledwo przyszedł, a zdążył mnie zgasić xD 

Czekam na konkursy ;) 

I zdążyłaś się napalić na niego.

Opublikowano

Najgorsza informacja w tym roku MPC przechodzi na 4.0 :D

3.4.x > 4.x

 

////

Dobrze że wrócił, nadrobie plakietki które straciłem wraz ze starym kontem xD

Opublikowano

Algade dlaczego najgorsza? IPB4 jest już naprawdę stabilnym i dobrym silnikiem, dodatkowo zawiera sporo fajnych "ficzerów".

Opublikowano

Też bym chciał taką plakietkę ;). Będzie za niedługo jakiś konkurs na to?

Opublikowano

Też bym chciał taką plakietkę ;). Będzie za niedługo jakiś konkurs na to?

Już było parę w statusie. Obecnie jest jakiś na sygnaturkę i avatar dla Mikusia, także możesz brać udział. Najlepiej przeglądać profil Świętego i być na bieżąco z konkursami, jakie w danej chwili są prowadzone. ;)

@Upss witam Śnieżynkę!!!! :)

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Trochę ch*jowo zrobiliście z tym mikołajem. Je**ć jakieś bezużyteczne plakietki, ale coś typu -x% powinno być dla każdego.

Niestety nie każdy może odpisać w statusie, więc jest to niesprawiedliwe. 

vlge7.gif

@Ravoner pls

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...