Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona][YGWEB] Autorski skrypt Jackpota CSGO


Bartek4175-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem o co ci chodzi, ale z postu na post ośmieszasz się coraz bardziej :) braku wiedzy to nie ma wasz "team", co dobitnie pokazuje ten jackpot.

 

Byłeś w Coders Team i pytałem czy zostałeś wyrzucony za to, że pannie LittleBlack wyschła dupa czy po prostu z braku umiejętności, których nie trzeba mieć aby posiadać tą rangę (np. @`Wolen który podstaw php nie potrafi).

 

@petergood Kółko informatyczne, stowarzyszenie informatyczne, stowarzyszenie programistyczne, kółko programistyczne? No co wreszcie, bo już się gubię.

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Krytykując mnie natrętnie mogę zgłosić sprawę na policję jako nękanie.

 

 

 

Okej kolego exMPC Coders Team, dupci pannie LittleBlack nie wylizałeś, czy może po prostu z "braku wiedzy"?

 

@1361622928-U485574.pngbvactoo Ojjj... Ktoś tu nie ma języka i wytyka wiek.

 

 

Z pewnością sprawa 14 latka bo ktoś mu napisał post na forum przejdzie dalej niż do twojego rodzica xD

Opublikowano

Byłeś w Coders Team i pytałem czy zostałeś wyrzucony za to, że pannie LittleBlack wyschła dupa czy po prostu z braku umiejętności, których nie trzeba mieć aby posiadać tą rangę (np. @`Wolen który podstaw php nie potrafi).

po raz kolejny napiszę: podstaw to wy nie znacie, hipokryci. nie byłem w codersach, popytaj cały team czy mnie w ogóle znają. nie sądzę.

Opublikowano

po raz kolejny napiszę: podstaw to wy nie znacie, hipokryci. nie byłem w codersach, popytaj cały team czy mnie w ogóle znają. nie sądzę.

 

Byłeś, pamiętam przecież.

 

Z pewnością sprawa 14 latka bo ktoś mu napisał post na forum przejdzie dalej niż do twojego rodzica xD

 

Powiedział typ z 1 technikum.

 

@MsDaniel55 @`Wolen pomaga, ale sam się myli w wielu rzeczach.

Opublikowano

Byłeś, pamiętam przecież.

przyjęli mnie bez aplikacji? i bez powiadomienia mnie o tym?

 

Powiedział typ z 1 technikum.

 

@MsDaniel55 @`Wolen pomaga, ale sam się myli w wielu rzeczach.

powiedział typ z 6 klasą podstawówki. każdy się myli.

Opublikowano

Byłeś, pamiętam przecież.

 

 

Powiedział typ z 1 technikum.

 

@MsDaniel55 @`Wolen pomaga, ale sam się myli w wielu rzeczach.

 

Chyba ci się kolego pomyliło bo chodzę do 3 klasy technikum ;)

Opublikowano

Wolen tak jak i wy staracie się :/ moze jednak ta wymiana zdań między wami wszystkimi nauczy i jednych o drugich- wy będziecie wiedzieć co można poprawić w kodzie :#

Opublikowano

@MsDaniel55 @`Wolen pomaga, ale sam się myli w wielu rzeczach.

 

Przynajmniej pomaga, a nie robi z siebie pajaca jak Ty.

Polecam Ci powrócić do podstaw tworzenia nowoczesnych aplikacji internetowych i zacząć tam naukę. Bez tego nigdzie nie zajdziesz w branży freelancera.

Opublikowano

przyjęli mnie bez aplikacji? i bez powiadomienia mnie o tym?

 

powiedział typ z 6 klasą podstawówki. każdy się myli.

 

Miałeś rangę MPC Coders Team, chyba że mi się coś pomyliło w co wątpię.

Zaufany programista nie powinien się mylić w podstawowych rzeczach.

 

Chyba ci się kolego pomyliło bo chodzę do 3 klasy technikum ;)

 

Tak, a kolega który wysłał Ci screeny chodzi do 1 klasy technikum i powiedział, że jest z tobą w klasie.

 

@petergood Jak nie będę programistą, a będę potrzebował stronę to po prostu napiszę do usług programistycznych petergood. Na pewno tam będzie dobry kod.

Opublikowano

Miałeś rangę MPC Coders Team, chyba że mi się coś pomyliło w co wątpię.

tak, pomyliło ci się. w końcu do ciebie to dociera. jak można być tak opornym? od kilku lat na każdym moim koncie miałem rangę w kolorze podobnym do MCT - Blue Member. przez chwilę kida i moda. tyle.

Opublikowano

@petergood Jak nie będę programistą, a będę potrzebował stronę to po prostu napiszę do usług programistycznych petergood. Na pewno tam będzie dobry kod.

 

Mogę Ciebie zapewnić, że będzie na wyższym poziomie.

I nie chcę nic mówić, ale pogrążasz się. Twoim zachowaniem demonstrujesz, jaką jesteś osobą.

Opublikowano

tak, pomyliło ci się. w końcu do ciebie to dociera. jak można być tak opornym? od kilku lat na każdym moim koncie miałem rangę w kolorze podobnym do MCT - Blue Member. przez chwilę kida i moda. tyle.

 

Nie wiem czemu, ale nadal Cię pamiętam jako Coders Team. Może po prostu podobny nick - nie wnikam.

 

 

Mogę Ciebie zapewnić, że będzie na wyższym poziomie.

I nie chcę nic mówić, ale pogrążasz się. Twoim zachowaniem demonstrujesz, jaką jesteś osobą.

 
Nie tak groźnie, bo się popłaczę ;/
Opublikowano

Z tego co mi teraz napisał to przez pomyłkę chodziło o klan w grze a nie klasę ale podobno cię już parę godzin temu poprawił.

 

Po prostu każdy serwis>ygweb będzie lepszy w kodzie, dlatego warto zamawiać u innych ;)

Opublikowano

Z tego co mi teraz napisał to przez pomyłkę chodziło o klan w grze a nie klasę ale podobno cię już parę godzin temu poprawił.

 

Po prostu każdy serwis>ygweb będzie lepszy w kodzie, dlatego warto zamawiać u innych ;)

 

Pochwal się swoim kodem mistrzu.

Opublikowano

No przecież już widziałeś, teraz Twoja kolej.

 

Ale co ja Ci mam prezentować dodam jackpot na forum to sobie zobaczysz :)

Opublikowano

Ale co ja Ci mam prezentować dodam jackpot na forum to sobie zobaczysz :)

 

No, ale ja wiem, że nie dożyję tego, aż wrzucisz.

Opublikowano

No, ale ja wiem, że nie dożyję tego, aż wrzucisz.

 

Widzę że Pan wszechwiedzący, szkoda że ciemny w tym co próbuje sprzedać.

Opublikowano

Widzę że Pan wszechwiedzący, szkoda że ciemny w tym co próbuje sprzedać.

 

No cóż... Każdy jest inny, mam nadzieję, że przed śmiercią doczekam się tego kodu.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngKinoko

Nie Tobie oceniać moje umiejętności :). Za cienki jesteś żebym się przejmował Twoimi słowami, nie mierz innych swoją miarą ;). Podszkol lepiej kolegę, bo jeszcze 13 grudnia źle mu CSS wczytywało, ktoś tutaj nie potrafi posługiwać się ścieżkami względnymi i bezwzględnymi :/.

 

Mylę się? Straszne, raz za x postów zrobię mały błąd, który potrafię skorygować. Rozumiem, że w tym waszym GBURweb się nie mylicie (3 requesty były zamierzone, a jakże!). Nie ten zostanie dobrym programistą, który zgrywa kozaka, tylko ten, który potrafi przyznać się do błędu kiedy go popełnia i potrafi go poprawić.

 

Co do chwalenia się kodem, nie trzeba być piekarzem, żeby powiedzieć, że chleb jest niedobry :). Dlaczego jeśli on skrytykował Twój kod od razu każesz mu pisać swój? Jak pójdziesz złożyć reklamacje, że telefon jest źle wykonany będziesz składał własny?

 

Reasumując, wolę popełnić parę błędów, niż być gburem i udawać, że jestem profesjonalistą. Możesz sobie to swoje OR i AND wsadzić w pewne miejsce, straszna rzecz, że skoro całe życie używałem znakowego zapisu nie byłem pewny czy słowny jest możliwy do użycia. Próbujesz popisać się tak, jakbym upierał się, że w PHP nie ma operatorów OR i AND, błagam Cię skończ, bo tylko się pogrążasz. Z takim podejściem do świata życzę powodzenia w czymkolwiek, zajmij się pierwsze sprawdzeniem podstaw swoich kolegów potem możemy porozmawiać :).

 

 

Dodatkowo skoro już tu jestem, jako kidmoderator uprzejmie bym prosił, abyście zaprzestali tej bezsensownej wojny, możecie sobie zrobić konferencję na prywatnej wiadomości i tam sobie dać upustu, a nie robicie, za przeproszenie, bajzel na forum publicznym. Przypominam tylko, że temat służy ocenie skryptu jackpot, a nie (nie)kompetencji Kinoko and company.

 

P.S. Co prawda to nie jest niezbędnik, ale jako, że mam dobre serduszko to dbam o regulamin na całym forumku <3.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngKinoko

Nie Tobie oceniać moje umiejętności :). Za cienki jesteś żebym się przejmował Twoimi słowami, nie mierz innych swoją miarą ;). Podszkol lepiej kolegę, bo jeszcze 13 grudnia źle mu CSS wczytywało, ktoś tutaj nie potrafi posługiwać się ścieżkami względnymi i bezwzględnymi :/.

 

Mylę się? Straszne, raz za x postów zrobię mały błąd, który potrafię skorygować. Rozumiem, że w tym waszym GBURweb się nie mylicie (3 requesty były zamierzone, a jakże!). Nie ten zostanie dobrym programistą, który zgrywa kozaka, tylko ten, który potrafi przyznać się do błędu kiedy go popełnia i potrafi go poprawić.

 

Co do chwalenia się kodem, nie trzeba być piekarzem, żeby powiedzieć, że chleb jest niedobry :). Dlaczego jeśli on skrytykował Twój kod od razu każesz mu pisać swój? Jak pójdziesz złożyć reklamacje, że telefon jest źle wykonany będziesz składał własny?

 

Reasumując, wolę popełnić parę błędów, niż być gburem i udawać, że jestem profesjonalistą. Możesz sobie to swoje OR i AND wsadzić w pewne miejsce, straszna rzecz, że skoro całe życie używałem znakowego zapisu nie byłem pewny czy słowny jest możliwy do użycia. Próbujesz popisać się tak, jakbym upierał się, że w PHP nie ma operatorów OR i AND, błagam Cię skończ, bo tylko się pogrążasz. Z takim podejściem do świata życzę powodzenia w czymkolwiek, zajmij się pierwsze sprawdzeniem podstaw swoich kolegów potem możemy porozmawiać :).

 

 

Dodatkowo skoro już tu jestem, jako kidmoderator uprzejmie bym prosił, abyście zaprzestali tej bezsensownej wojny, możecie sobie zrobić konferencję na prywatnej wiadomości i tam sobie dać upustu, a nie robicie, za przeproszenie, bajzel na forum publicznym. Przypominam tylko, że temat służy ocenie skryptu jackpot, a nie (nie)kompetencji Kinoko and company.

 

Po co mam go szkolić, będzie chciał to sam się podszkoli. Najwyraźniej nie czuje takiej chęci.

&& (bo and nie ma w php)

Ten temat jest w giełdzie, a nie dziale do wyrażania opinii.

 

Edit: @`Wolen kod nie jest mój, ja zajmuję się backendem.

Opublikowano

Miesiac temu pisal ze chce kupic jackpota i ze nie ogarnia itd. A dzis juz zrobil swojego autorskiego

Ten to ma leb do programowania

A no widzisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...