Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Farmienie konta przy pomocy EloBuddy i Volibota


Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanko jak powinien wyglądać plik config account dla wielu kont ? tak ?:

 

nazwagracza1|haslo1|MEDIUM_BOT,

nazwagracza2|haslo2|MEDIUM_BOT

 

czy tak:

nazwagracza1|haslo1|MEDIUM_BOT

nazwagracza2|haslo2|MEDIUM_BOT

 

z góry dzięki ;)

Opublikowano

zła ściezka lola albo zapomniałeś o \ na końcu, a jak dalej kupa to spróbuj czegoś innego niż volibot (ezbot czy coś)

Opublikowano

Ścieżka dobra, w innych mi wyskakuję błąd o 'the key given was not present in the dictionary' i coś tam jeszcze

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co zrobić jak nie działa mi vb? Dałem najnowszą wersję volibota ­(6.8.16_04_20_16_49).

Opublikowano

Co zrobić jak nie działa mi vb? Dałem najnowszą wersję volibota ­(6.8.16_04_20_16_49).

W jakim sensie nie dziala? Myslisz, ze tu ktos jest k***a jasnowidzem?

 

­

Opublikowano

 

 

 

Co zrobić jak nie działa mi vb? Dałem najnowszą wersję volibota ­(6.8.16_04_20_16_49).

W jakim sensie nie dziala? Myslisz, ze tu ktos jest k***a jasnowidzem?

 

­

 

http://screenshot.sh/oAiOvYxCiuNLG

 

­

 

pobierz ezbota

 

Ezbot to zamiennik volibota? Jets do tego jakis tut? 

 

­

Opublikowano

"Bierzesz to 

https://www.elobuddy...s-download-now/

Aktualizujesz bananabota 

https://www.elobuddy...garena-version/

Tutaj poradnik http://www.mpcforum....zować-volibota/ w configu też zmieniasz 

Konfigurujesz to wszystko
Wrzucasz ten pierwszy plik do folderu z bananabotem

Odpalasz w elobuddy z jakimś autoplayerem, odpalasz plik UG Bot autofix for BANANABOT

I to wszystko, ofc w config lola możesz zmienić żeby małe okienko było

Prościej sie nie da"

~randomowa odpowiedź z jakiegoś subforum~

Opublikowano

skrpyty cos nie dziala nie wiem czy dobrze pobieram z tej strony nawet bo tak kiepsko to opisane co ja mam kliknac to nie wiem...


tyle mam jak juz ktos robi poradnik to niech napisze jak sie konfiguruje pod to elobudy bo tak na skroty  i ludzie sie gubia nie kazdy jest informatykiem :)

post-499479-0-06403400-1462036862_thumb.png

Opublikowano

skrpyty cos nie dziala nie wiem czy dobrze pobieram z tej strony nawet bo tak kiepsko to opisane co ja mam kliknac to nie wiem...

tyle mam jak juz ktos robi poradnik to niech napisze jak sie konfiguruje pod to elobudy bo tak na skroty  i ludzie sie gubia nie kazdy jest informatykiem :)

Najpierw odpal lola, wejdź na customa i kliknij w czerwony tekst na górze poprawo, spróbuj ponownie ;)

Pozatym z tego co wiem nie ma volibota na 6.8 więc nie poexpisz.

/edit na forum eb masz update volibota od nightblue, poszukaj sobie bo nie wiem czy linki można dawać do forum eb

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...