Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik jak zaktualizować Volibota


bartek9991

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, z racji tego, że wiele osób pytało mnie jak zaktualizować Volibota przedstawiam wam oto krótki poradnik

 

Potrzebujemy programu GrayWolf

 

http://www69.zippyshare.com/v/4n5d8XN4/file.html

 

 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/9a6562b24061b23a575cbd63685862135d42e4c03bc7c9e1ab6b663c81db2aef/analysis/

 

 

Ściągamy i uruchamiamy

Naszym oczom ukaże się oto takie okienko:

 

868621457696606287494.png

 

Klikamy " Import File "

 

 

Wchodzimy do folderu z Volibotem

 

303591457696730287494.png

 

 

Wybieramy Plik exe, otwieramy

 

706171457697293287494.png

 

Następnie otwieramy Volibot, Version=1.0.0.0 -> Volibot ->Utils -> Config -> .cctor()

 

882121457697889287494.png

 

W zakładce Code klikamy na opcję "IL Edit"

 

795891457698160287494.png

 

 

Zaznaczona część to wersja gry

 

 

A aktualną wersję weźmiemy z ekranu logowania w górnym lewym rogu , wystarczy wkleić ją do pozycji "Operand"

 

Teraz możemy zamknąć program i cieszyć się z działającego Volibota ;)

Opublikowano

Ładnie i przejrzyście :)

 

 

A co zrobić, jeśli volibot się crashuje po ok. 5 grach? Wyskakuje, że program przestał działać i trzeba go od nowa odpalać...  Robiłem reinstal bota i nadal to samo ;c

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up

Jeżeli nie masz zakupionej tej postaci to jej nie weźmie i jest też opcja że nie wybierze danego champa gdy ktos inny go picknie

Opublikowano

Ładnie i przejrzyście :)

 

 

A co zrobić, jeśli volibot się crashuje po ok. 5 grach? Wyskakuje, że program przestał działać i trzeba go od nowa odpalać...  Robiłem reinstal bota i nadal to samo ;c

Zmień autoquener na pazbota lub inny program

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...