Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Farmienie konta przy pomocy EloBuddy i Volibota


Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile da rady postawić kont na takim komputerze ?

 

RAM : 6144

GRAFA : NVIDIA GeForce GTX 750

PROCEK : Intel Pentium Dual Core E6600 3.06 GHZ

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ile da rady postawić kont na takim komputerze ?

 

RAM : 6144

GRAFA : NVIDIA GeForce GTX 750

PROCEK : Intel Pentium Dual Core E6600 3.06 GHZ

Nawet 10, bo zmieniasz ustawienia grafiki w lolu na najniższe i praktycznie lol nie zużywa zasobów systemowych.

strange1.jpg

Opublikowano

Nie rozumiem , o co chodzi ziomeczkowi z tym odznaczaniem tego e EB . Przed grą , trzeba to wyłączyć ? , w grze włączyć i f5 ? Przecież to nie ma sensu z volibotem

No faktycznie, nie przeczytałem tego do końca.

Weź spróbuj może to https://www.elobuddy.net/topic/535-521-challenger-ryze-v1018laneclear-changes/, jeśli nie będzie działało normalnie, to możesz jeszcze https://www.elobuddy.net/topic/8472-rice/?p=72778.

Jak nie będzie chciało chodzić możesz skorzystać z mojego poradnika http://www.mpcforum.pl/topic/1511253-elobuddy-volibot-czyli-automatyczne-levelowanie-konta-dowoln%C4%85-postaci%C4%85/ ;)

strange1.jpg

Opublikowano

Witam wlaśnie zaczynam grać w lola po długiej przerwie :P Mam 2 pytanka.

 

Działa ten bot?

I czy za niego mogę bana dostać?

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Działa

Możliwe, moje konta nie zostały zbanowane od 2 miesięcy więc szansa jest mała

Opublikowano

Wyexpiłem już 3 konta oraz 4 jest w drodze (15lvl) i nie dostałem żadnego bana. Tak więc żeby dostać bana musiał byś mieć niesamowitego pecha.

"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem."

Opublikowano
 

@up

Normal_5x5

 

Nie działa.

 

/Zrobione. Trzeba było NOMAL_5x5

/edit: Ten bot po prostu chodzi? Bo nie rozumiem... Jak ogladam gre to widzę, że ani nie bije ani nic nie robi tylko lata na lane

LQyn8jq.png

Opublikowano

@up
Masz kupionego ryza? bo volibot startuje gry a elobuddy ma skrypta że ryze kupuje itemy, chodzi na lane, bije i używa skilli. Na innych postaciach tylko chodzi na linie i za minionami. 

"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem."

Opublikowano

@up
MEDIUM_BOT
edit:nie odświeżyłem strony jak wróciłem z toalety i nie widziałem odpowiedzi ;d

"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem."

Opublikowano

W elobuddy mam czerwony napis: "nie udało się odnaleźć ścieżki instalacji". Robię tak jak jest podane na stronie, włączam patcher, klikam w ten napis i czekam aż się zaktualizuje, ale dalej to samo. Dodatkowo nie mogę pobrać addonów przez elobuddy bo wyskakuje "nie udało się zaisntalować addona *ścieżka do AppData\Roaming'Temp\A8DA7FD4\EvadePlus\Evadeplus.csproj". Jakaś pomoc ktoś coś?

Opublikowano

Instalowałeś ElloBuddy po angielsku?

Wyczyść Appdata:

Windows + R

Wpisujesz %appdata%

Czyścisz zawartość folderu EloBuddy

Wyczyściłem, zainstalowałem na nowo w wersji angielskiej i dalej jest to samo.

Opublikowano

Witam wiecie moze dlaczego gdy woli odpala lola po wybraniu postaci (klienta) to pisze ze blokuje go firewall chociaż na 90% jestem pewien ze na kompie niemam juz innego firewall niz wbudowanego i od avasta którego odinstalowałem specjalnie. A jak wyłacze voliego i ten error z blokada firewalla, i włącze od nowa sam to działa bez zarzutów.


#http://prntscr.com/9yzrhy


 


#http://prntscr.com/9yzf3m

Opublikowano

Czemu czasem tak się dzieje że dostaje bany na 5-10 minut bot mi po prostu czasem nie działa :( Dlaczego?

Ogólnie staty bota...

http://i.imgur.com/IxpBze4.png

Bot dobrze gra ale czasem po prostu nic nie robi czemu?

Mój config VoliBota

 

[General]
LauncherPath=C:\Riot Games\League of Legends\
MaxBots=50
MaxLevel=31
ReplaceConfig=True
[Account]
Region=Eune
BuyBoost=false
RndIcon=false
[Other]
ChampionPick=Ryze
RndSpell=false
Spell1=Heal
Spell2=Smite
 
a tu EloBuddy
 
Co jest zle? Chciałbym wiedzieć bo chce bota na noc zostawić. 

8816414724839291359194.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...