Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Farmienie konta przy pomocy EloBuddy i Volibota


Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

maksymalnie normale 5v5 :/

ale możesz spróbować RANKED_5x5

Opublikowano

Tak, czasem zabije nawet przeciwnika i będzie nawet farmić :O

Opublikowano

Tak, czasem zabije nawet przeciwnika i będzie nawet farmić :O

To mam problem. gdy ustawiam rozdziałke to mam normalną 1920x1080 i bot nic nei robi stoi w miejscu. Co robić? 

 

/Edit

Nie wazne, zresetowalem gre i dziala juz ale rozdzialka nie zmienia sie

­

Opublikowano

Córko pana Andrzeja, ma pani na myśli że okno lola wygląda słabo gdy boci? Jak tak to zalecam ustawić własnoręcznie w menu tryb okienkowy i w configu wybraną przez siebie wielkość okna.

Opublikowano

Córko pana Andrzeja, ma pani na myśli że okno lola wygląda słabo gdy boci? Jak tak to zalecam ustawić własnoręcznie w menu tryb okienkowy i w configu wybraną przez siebie wielkość okna.

Nie, poprostu nei zmienia się rozdziałka. 

­

Opublikowano

Jak ustawić żeby grać na dwóch kontach jednocześnie? To znaczy ze bot gra na 1 koncie, a ja gram sam na drugim w tym samym czasie ?

Opublikowano

Powie mi ktoś po co teraz farmić konta skoro referale już nie działają tak fajnie jak kiedyś?

Serio pytam.

Nie ma.png

Opublikowano

Powie mi ktoś po co teraz farmić konta skoro referale już nie działają tak fajnie jak kiedyś?

Serio pytam.

robisz 10lvlove konta i giftujesz sobie rzeczy po przecenie do 400rp :)

Hejo

Opublikowano

Jak odinstalować EloBuddy ??. Wcześniej wszystko działało , ale teraz gry jest w grze , postać nic nie robi :/

Modki to dźiffki

Opublikowano

Ok to teraz ja mam problem mam net frameworka 4.6 i do tego Windows 10, płacze mi ze chce 4.5.2 da rade to jakoś ominąć, wgl ktoś ma Windowsa 10 i działa mu to?

 

czy jak jestem w kolejce niskiego piorytetu to bedzie normalnie gral :?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...