Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Farmienie konta przy pomocy EloBuddy i Volibota


Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak by co skołowałem wam aktualizacje żeby działał

#edit

coś zjebałem i się popsuło i nie bylo mnie słychać

teraz powinno działac xD

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak wchodzi mi do lobby to wybiera postać ,ale gdy gra się zacznie to wywala mi coś takiego : http://scr.hu/0q7d8/h38n7

Skrypty Evade ,AutoLVL i Ryze mam odpalone. Wbiłem do gry ,poobserwowałem i wszystkie działają bardzo dobrze

I takie pytanko czy mam odpalić lola lub być zalogowany na postaci którą chce lvlować ? Dodam ,że wcześniej miałem tylko włączonego ,nie byłem zalogowany.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?

 

EDIT : Znalazłem problem ,naprawiłem. Śmiga pięknie.

Opublikowano

Po włączeniu mój bohater nie szedł automatycznie na linię. Nawet jak sam klikałem to po chwili cofa się do bazy. Tak btw. to cały czas cofał się do bazy. 

 

 

PS: Myślę, że jest to spowodowane tym, że nie grałem Ryze'm. xDDD

strange1.jpg

Opublikowano

Jest pod urgota? Ja polecam Ci dać to jako zdalne źródło: https://github.com/Phandaros/EloBuddy/

Jakiś wybór jest. :D
Ja zmieniłem w configu na Ryze i śmiga ładnie pięknie.
Pokaż jaki błąd Ci w konsoli wyskakuje i zobacz czy w EloBuddy masz te skrypty zaznaczone.

Aha i pamiętaj, że ten VoliBot nie jest oryginalny. Może działa tylko pod Ryze? Możesz spróbować oryginalnego VoliBota. Np. coś takiego https://www.elobuddy.net/topic/9023-volibot-61-gui-updated/. Sprawdź czy masz wszysto do poprawnego uruchomienia.

 

//No właśnie @ManiekSpecialny - ten Twój VoliBot działa z skryptem na inną postać niż Ryze? Oczywiście jak bym zmienił w głównym configu.

strange1.jpg

Opublikowano

Jest pod urgota? Ja polecam Ci dać to jako zdalne źródło: https://github.com/Phandaros/EloBuddy/

Jakiś wybór jest. :D
Ja zmieniłem w configu na Ryze i śmiga ładnie pięknie.
Pokaż jaki błąd Ci w konsoli wyskakuje i zobacz czy w EloBuddy masz te skrypty zaznaczone.

Aha i pamiętaj, że ten VoliBot nie jest oryginalny. Może działa tylko pod Ryze? Możesz spróbować oryginalnego VoliBota. Np. coś takiego https://www.elobuddy.net/topic/9023-volibot-61-gui-updated/. Sprawdź czy masz wszysto do poprawnego uruchomienia.

 

//No właśnie @ManiekSpecialny - ten Twój VoliBot działa z skryptem na inną postać niż Ryze? Oczywiście jak bym zmienił w głównym configu.

No to z tego pobierałem..

Literówka, nie urgor tylko urgot. Ale ŻADNA inna postać oprócz Ryze mi nie działa, a gdy loguje się w głównym VoliBocie: http://scr.hu/9hmj/bxpo1

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...