Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Liga Mistrzów 15/16


Turoczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Simeone stworzył potwora. Atleti pod jego wodzą to monolit. Walczaki jakich mało i nie ma znaczenia kto gra, tam nie ma jakichś super wybitnych jednostek, ale jeden za drugim stoi murem. Klub sprzedaje swoje gwiazdy(Falcao, Miranda, Turan, Costa czy de Gea), a Simeone nic sobie z tego nie robi, nie widać spadku jakości, wręcz przeciwnie. Grają piłkarze którzy przychodzą za grosze, jak Gimenez, Savić czy Augusto i wielki Bayern i Barcelona nie potrafią im strzelić bramki..To jest fenomen, u nas jak nie ma Messiego, Neymara czy Suareza to drżymy o wynik, w realu nie gra Ronaldo, nie ma kto strzelać. A w Atletico? Wraca emerytowany Torres i robi sobie wiatrak z Alaby, Saul strzela gola jakiego nie powstydziłby się sam Messi. Gabi jest kapitanem z krwi i kości, a Koke kreuje jak Xavi za najlepszych lat. To pokazuje, że nie da się wygrywać opierając grę na kilku zawodnikach. Guardiola odświeżył tiki-take, Mourinho wymyślił autobus, a Cholo Stworzył 11 osobową piranię.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie oszukujmy się, na ta chwile to własnie Atletico Madryt jest głównym pretendentem do wygrania LM :) Należy im się chociażby za finał z Real'em.

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

Real ma rewanż u siebie i jak wróci Ronaldo oraz Benzema, to nie powinno być problemu, bo w Anglii bez nich byli już bliżej zwycięstwa. 

denzel.png

Opublikowano

Real ma rewanż u siebie i jak wróci Ronaldo oraz Benzema, to nie powinno być problemu, bo w Anglii bez nich byli już bliżej zwycięstwa.

uwierz że sprawa finału jest nadal otwarta dla obu drużyn. Przewage matematyczną ma City bo nie stracili gola u siebie i wystarczy że strzelalą Realowi 1 to Real będzie musiał strzelić 2

a mecz będzie wyglądał tak że Real atakuje City wyprowadza szybką kontre

pozyjemy zobaczymy ale wolałbym City w finale :)

Opublikowano

Bayern średnio lubię, mimo Lewandowskiego, więc liczę że przejdzie Atleti, należy się im. Razem z Simeone pokazują, jaką świetną pracę wykonują. 

Kolejny hiszpański finał, to byłoby coś. Co do meczu, obstawiam 1:1.

denzel.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Co tutaj taka cisza?! Finał, a wy śpicie?!

 

Mecz bardzo ciekawy, po dogrywce rzuty karne. Mam nadzieję, że Real Madryt zwycięży :D

 

Jako ciekawostka:

- Bramka Realu (Sergio Ramos) została strzelona na spalonym.

- Rzut karny (Griezmann faulował obrońcę, a nie na odwrót)

- Wpadło 8 żółtych kartek; 6 w Realu, natomiast 2 w Atletico

 

edytuje;

Real Madryt wygrał po rzutach karnych 5:3!

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Real wygra Ligę Mistrzów, mamy Beniteza.  xD

 

A tak na serio, to póki co najpewniej wygląda Bayern, ale oni polecą z kimś w półfinale i tak. ;)

Heh mój pierwszy post w tym temacie, wszystko się sprawdziło. :D

denzel.png

Opublikowano

Cristiano po raz kolejny nie popisał się w mediach:

 

– Z tego remisu cieszyli się jakby zdobyli mistrzostwo Europy, to było coś nieprawdopodobnego – powiedział po zakończeniu spotkania gwiazdor Realu Madryt, któremu od razu wypomniano zdjęcie zrobione w szatni Realu Madryt po zwycięstwie nad Barceloną (2:1) w El Clásico na Camp Nou. – Islandczycy nawet nie starali się grać w piłkę. Tylko bronili, bronili, bronili... Moim zdaniem pokazuje to, że psychicznie są malutcy i w tym turnieju niczego nie osiągną – dodał Cristiano Ronaldo, który we wtorek zmarnował przynajmniej trzy świetne okazje do strzelenia gola.

 

Odpowiedź Khana:

 

Cristiano zagrał dyskretnie. Przez rolę, jaką pełni, powinien walczyć dużo bardziej. 

 
– Kiedy taki piłkarz jak on starzeje się, to musi zdać sobie sprawę z upływu czasu. To nudne widzieć ciągle te same obrazki, to pozerstwo.
 
– Strzelił decydującego karnego w finale Ligi Mistrzów. Naturalnie, może rzucić koszulką. Ale właśnie on, który tyle wygrał i jest tak bardzo znany, powinien się wstrzymywać i pomyśleć też trochę o zawodnikach Atlético. To sprawiłoby, że byłby naprawdę wielki. Ale on zawsze musi być w środku medialnego szumu, nudzi mnie. 

 

Piłkarz niewątpliwie wielki, ale człowiek malutki. W dodatku:

 

"I believe that I am the best player of the last 20 years."

 

13466030_1984603051685217_26129609591511

 

 

xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...