Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Liga Mistrzów 15/16


Turoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Arsenal - Barca 1-3

Juve - Bayern 0-2

 

Takie moje typy. Szczególnie mam nadzieje na sprawdzenie się pierwszego.

Chyba nie doceniasz Juventusu. Szczególnie, że Lewy będzie miał przed sobą jedną z najlepszych linii defensywnych na świecie, a obrona Bayernu nie jest w najmocniejszym zestawieniu. Szczególnie, że mecz we Włoszech. 

 

ja odpowiednio 0-3 i 1-1 :)

 

Wbiła moja różnica bramek na korzyść Barcy, ale ty nadrobiłeś spotkaniem w Turynie, w którym przez moment był mój wynik, no ale niestety :D

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w środę P$G żegna sie z LM i pewnie z trenerem również choć niedawno podpisał kontrakt

ale araby w desperacji go zwolnią #tak_sądze

Oj.. chyba coś nie pykło, bo to właśnie Chelsea odpadła :D

805491408806070489277.png


Opublikowano

Pierwsi ćwierćfinaliści:

- Real Madrid [4:0]

- PSG [4:2]

- Wolfsburg [4:2]

- Benfica [3:1]

 

Do rozegrania zostały mecze:

wtorek, 15 marca 20:45

- Manchester City vs. Dynamo Kijów [3:1]

- Atletico Madrid vs. PSV [0:0]

środa, 16 marca 20:45

- FC Barcelona vs. Arsenal [2:0]

- Bayern Monachium vs. Juventus [2:2]

 

Drudzy ćwierćfinaliści:

FC Barcelona [5:1]

Manchester City [3:1]

Atletico Madrid [1:0]

Bayern Monachium [6:4]

denzel.png

Opublikowano

Chelsea nadal nie wróciła do stabilności w tym sezonie, nie warto oczekiwać po nich wielkiego. Chciałbym meczu Barca - City, niech szejki dostaną mocno w dupe :>

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Chelsea nadal nie wróciła do stabilności w tym sezonie, nie warto oczekiwać po nich wielkiego. Chciałbym meczu Barca - City, niech szejki dostaną mocno w dupe :>

 

Skreślacie już Kanonierów? xD

d2oLM0M.png


Opublikowano

Chelsea nadal nie wróciła do stabilności w tym sezonie, nie warto oczekiwać po nich wielkiego. Chciałbym meczu Barca - City, niech szejki dostaną mocno w dupe :>

A ja nie, ja p******e, ile można te same mecze w kółko oglądać?

 

Ja chcę Real w 1/4 xD

Opublikowano

pary 1/4 finału LM

 

VFL Wolfsburg – Real Madryt

Bayern Monachium – Benfika Lizbona

FC Barcelona – Atletico Madryt

PSG – Manchester City

 

Real, Bayern, Barca, City dalej

i wydaje mi sie że to Bayern wygra LM w tym roku

też tak bym chciał ze względu na Lewandowskiego

legenda Polskiej piłki nożnej musi mieć takie trofeum w kartotece ;)

+ jeszcze medal z EURO16 i wszyscy happy

Opublikowano

Dalej przejdzie: Real, Barca, Bayern, PSG. 

Real znowu dobrze trafił, przy obecnej formie nic lepszego nie mogli dostać. Najciekawszy mecz raczej Barca - Atleti. 

denzel.png

Opublikowano

konfrontacja €ity v P$G według mnie ciekawsza

dwa najbogatsze kluby w Europie :D

 

co do Barca v Atletico to beka będzie jak Katalonczycy odpadną, a są ku temu duże szanse

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwsze mecze 1/4:

Real - Wolfsburg 0:2

Barca - Atletico 2:1

PSG - City 2:2

Bayern - Benfica 1:0

 

Niby Real musi strzelić 2 bramki, ale wystarczy, że stracą jedną i już muszą 4, więc ciężko. Atletico wystarczy, że strzeli jedną i postawi swój solidny autobus. 

denzel.png

Opublikowano

To pozostały nam 4 drużyny

 

B - Bayern

A - Atletico

R - Real

C - City

A - jednak nie xD (a szkoda)

 

Czekam na mecz Bayern - Real i City Atletico

Finał stawiam Atletico vs Bayern.

Opublikowano

Finał Atleti-Real i rewanż za Lizbonę. Łatwiejszej drogi do finału Real nie mógł sobie wyobrazić. To jest niesamowite jakie oni mają szczęście w losowaniach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Myślę, że Real wygra 2:1 z Manchesterem w 1 meczu, a w 2 będzie po 1

 

edit. Heh, myliłem się. Mecz nie był za ciekawy, dopiero w 80 minucie (jak zawsze) zaczęła się fajna gra na kontry. Mecz wyrównany, z delikatną przewagą Realu. (0:0) 

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

jeśli city wytrzyma w obronie na początku ( real przycisnie od 1 minuty ) i wyprowadzi kontre na 1:0 ma szanse :D ma przewage bo kazdy bramkowy remis daje jej awans. tylko że nie wiadomo jak zagra real czy znowu ospale czy sie obudza

3Yg3JXB.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...